Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No zdaj pa se jaz

No zdaj pa se jaz

V vsakem hecu je tudi resnica. Le, da ti z njo nimaš kaj dosti. si navaden lažnjivi, hvalisavi kljukec.
No ja, ti si ga pa še drkat ne moreš………hahahahaha…….
[/quote]

Ozri se levo, kjer zate piše, IZHOD!

Na, še grdo resnico so spridle, da več ne kuha. Čisto nič več s teh bab. :-)…..jaoooo, Še za seks odpirajo bordele s silikonskimi lutkami in delajo na robotih , ki bi povsem naravno ustezala babi in jo nadomestila.

Polarni sem slišala da si bil na lovu. A si kej ujel..?
Danes pa nema zahebancije. Danes imam seznam kaj vse moram naredit. Spijem se en kofe in akcija, če ne me bojo moji prislino izselili. Nalog je že napisan.

Sem, kaj da ne, tisto ki jo sicer že od prej poznam, bo pa drugič kaka frišna. 🙂

V vsakem hecu je tudi resnica. Le, da ti z njo nimaš kaj dosti. si navaden lažnjivi, hvalisavi kljukec.
No ja, ti si ga pa še drkat ne moreš………hahahahaha…….
[/quote]

Šit, ti si pa že na vsezgodaj napaleno name! A sploh kaj spiš? Ker gnus!

O ja danes pa bo kosilo. S seznama nalog in opravil sem ze obkljukala trgovina.
Zdaj pa grem kuhat.
Danes bo poleg Župe in glavnih jedi tudi sladica na meniju.

a bo sladica postrežena na guči pasu?


A ne, ne. Postrežena bo na guči desertnih krožnikih.
Poklicala sem tisto stajliš gospodično guči po kuči z imenom notrdam Al neki podobnega. Sem ji rekla posluš nujno rabim za po kuči guči krožnike ker bom kuhala kosili s sladico.
Gospodična notrdam je takoj rekla, ni problema gospa grda, midva sva z gučijem v tesnih prijateljskih odnosih. Čez dve uri bojo pri vas. Samo gospoda predsednika obvestim da si bom sposodila predsedniško letalo za kratek skokec do Pariza.
In Evo gospodična je držala obljubo. V rokah držim guči krožnike se ne odpakirane.


A ne, ne. Postrežena bo na guči desertnih krožnikih.
Poklicala sem tisto stajliš gospodično guči po kuči z imenom notrdam Al neki podobnega. Sem ji rekla posluš nujno rabim za po kuči guči krožnike ker bom kuhala kosili s sladico.
Gospodična notrdam je takoj rekla, ni problema gospa grda, midva sva z gučijem v tesnih prijateljskih odnosih. Čez dve uri bojo pri vas. Samo gospoda predsednika obvestim da si bom sposodila predsedniško letalo za kratek skokec do Pariza.
In Evo gospodična je držala obljubo. V rokah držim guči krožnike se ne odpakirane.
[/quote]

Ti, a si boš zdej pa spremenila nick v “gospa nort(ga)mam”?

O šiiit! Še dobr da moram kljukat požarne hidrante….

Šit, ti si pa že na vsezgodaj napaleno name! A sploh kaj spiš? Ker gnus!
[/quote]

Očitno res ne maraš resnice ali pa ta zelo boli. Poglej se v ogledalo, pa boš videl kaj to gnus sploh je!

New Report

Close