Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nočem imet otrok nikoli

Nočem imet otrok nikoli


A nisi ti samski? Si odpravil vzroke za to pri sebi ali jih boš prej pri drugih?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Sevead je pravilno glede otrok. Problem samskosti postaja velik družbeni problem in bi bilo potrebno vzroke odpravljat, ker ta masovnost motenj pri ljudeh in travm, da niso sposobi medsebojnih odnosov in niti ne marajo otrok, ima nekje vzroke ne?
[/quote]

Samskost ni problem. Saj vidimo, da zemlja še komaj nosi človeka. Torej medalja za te ljudi. Resnično mislim, da so edini, ki vidijo problematiko. Problem je da imajo otroke ljudje, ki niso sposobni preživeti sebe. Teh je vedno več. Več kot osemdeset procentov. In ti otroci bodo samo nebibilogatreba. To je večji problem. Da nekdo želi ostati samski ni problem. Verjetno pa veliko samskih ostaja ravno zaradi staršev otrok, ki svoje otroke mučijo jih zlorabljajo in si rečejo dovolj imam ponorelega sveta. Čeprav bi bili ravno ti ljudje najboljši starši.


A nisi ti samski? Si odpravil vzroke za to pri sebi ali jih boš prej pri drugih?
[/quote]

Seveda je samski. Od kje pa misliš, da toliko besa na samske ženske? Peca samske ženske, je zavrnjen in zato besni tu gor.

Enkrat je bo tudi konec. Tako je to. Ti pa če hočeš pa jo resuj. Kwa tezis.
[/quote]Ja ja Kwa – saj vse poveš, izrodke kot si bo vsekakor treba spucat, oziroma vsaj zreducirat spet na minimum na nek način, najučinkovitejši je vojna, glede na to, da nimamo sprotnega naravnega selekcioniranja in čiščenja kot ga imajo živali.

Seveda je samski. Od kje pa misliš, da toliko besa na samske ženske? Peca samske ženske, je zavrnjen in zato besni tu gor.
[/quote]

Ne. Ima otroka in edino v tem sebe vidi, da je naredil nekaj višjega. Čeprav otroci v takšnih vezah najbolj trpijo. In to je to, ko človek hoče vezo in vidi, da ne gre, pa še zmeraj hoče otroke. In kaj bodo ti otroci. Čeprav zdaj delujejo dokaj o.k. bodo okoli štiridesetega let pokazali vso problematiko staršev. Če pa ne njegovi otroci pa njegovi vnuki. In tega si ljudje ne zavedajo čeprav smo naprednejši in otroke štepajo, ker je moderno. Če ga nimaš si manjvreden. Je pa to daleč od resnice.

Ja ja Kwa – saj vse poveš, izrodke kot si bo vsekakor treba spucat, oziroma vsaj zreducirat spet na minimum na nek način, najučinkovitejši je vojna, glede na to, da nimamo sprotnega naravnega selekcioniranja in čiščenja kot ga imajo živali.
[/quote]

Kwa je luzer a nobena noče tvoje pajčevine s tiča? Al pa si latentnem gej. Kwa jaz bom užival na Bahamih s točen v ustih, vi pa boste gurali vozičke, tarnali in sovražili cel svet. Kwa?

Ja ja Kwa – saj vse poveš, izrodke kot si bo vsekakor treba spucat, oziroma vsaj zreducirat spet na minimum na nek način, najučinkovitejši je vojna, glede na to, da nimamo sprotnega naravnega selekcioniranja in čiščenja kot ga imajo živali.
[/quote]

Ljudje, ki imajo otroke v skoraj devetdesetih procentih ne vedo, da so otroka porinili v večje sranje kot so oni. Zato je treba delati otroke tudi z današnjimi možgani pravilno. Žal pa so ljudje ostali na raven jamskega človeka, ki je seksal, da je imel potomce, da je preživel. V današnjem svetu ni treba preživeti, če imaš dobre gene.

Ne. Ima otroka in edino v tem sebe vidi, da je naredil nekaj višjega. Čeprav otroci v takšnih vezah najbolj trpijo. In to je to, ko človek hoče vezo in vidi, da ne gre, pa še zmeraj hoče otroke. In kaj bodo ti otroci. Čeprav zdaj delujejo dokaj o.k. bodo okoli štiridesetega let pokazali vso problematiko staršev. Če pa ne njegovi otroci pa njegovi vnuki. In tega si ljudje ne zavedajo čeprav smo naprednejši in otroke štepajo, ker je moderno. Če ga nimaš si manjvreden. Je pa to daleč od resnice.
[/quote]

Žal je to še kako res.
Eni pač razmišljajo tako, da bodo žensko obdržali, če ji naredijo otroka.

Ne. Ima otroka in edino v tem sebe vidi, da je naredil nekaj višjega. Čeprav otroci v takšnih vezah najbolj trpijo. In to je to, ko človek hoče vezo in vidi, da ne gre, pa še zmeraj hoče otroke. In kaj bodo ti otroci. Čeprav zdaj delujejo dokaj o.k. bodo okoli štiridesetega let pokazali vso problematiko staršev. Če pa ne njegovi otroci pa njegovi vnuki. In tega si ljudje ne zavedajo čeprav smo naprednejši in otroke štepajo, ker je moderno. Če ga nimaš si manjvreden. Je pa to daleč od resnice.
[/quote]

Veš kako je. Če starejši dedec ujame mlajšo žensko, razmišlja, da ji mora narediti čim prej otroke, da mu ne bo ušla. Pač otroci so sredstvo, da privežejo mlajšo žensko nase.

Ma kwa vsak naj se je**e s komer želi in če hoce naj ima otroke. Če pa noče je tudi prav. Tako razmišljajo ljudje brez kompleksov. Ne pa ta bipolarni valj kar nekaj teži in glumi rešitelja človeštva.

Si predstavljaš kake potomce ima bipolarni? To je katastrofa za človeštvo, da se taki plodijo.

Eh, ne se sekirat. Težijo samo zagrejeni.
Glej recimo primerek. Napumpa tip mlado žensko pa mu vseeno gre z drugim in jo še ta nampumpa pa prvemu podatkne otroka. Kaj ne bo zagrenjen? In potem svoj gnev znaša nad takimi kot si ti.

Otroci niso nobeno zagotovilo, da na stara leta ne ostaneš sam.
[/quote]

Seveda ne….imaš pa lahko lep in topel spomin na stara leta…medtem ko si sam/samska….pa tega ne poznaš….

27letna se strinjam s tabo, jaz tudi nimam želje po tem
in sobražim ko me diskriminirajo, pomiljujejo (čeprav na tiho jaz njih najraje bi jim to v
obraz pljunila).. saj niti rednih služb ni, moški pa so tudi tako nezanseljivi da brez besed.
Sploh pa da bi na koncu bila z nekom ki ga ne ljubim dovolj ali on mene ne le zaradi biološke ure ma jebite se. Pa po službi domov pridem sem tako crknjena da ne vem kako bi sploh še furala družino.
Zdaj pa mi je itak spet pogodba potekla tako da spet iščem (slabo plačano neredno službo) čeprav
imam fax. Hvala lepa, moje telo moja odločitev.

Če bi to bile res tako srečne duržine jih sploh ne bi zanimalo kakšen življenje imaš ti in ga želiš imeti v prihodnosti.

Če bi to bile res tako srečne duržine jih sploh ne bi zanimalo kakšen življenje imaš ti in ga želiš imeti v prihodnosti.
[/quote]
moje mnenje pa je,da sploh ne vem zakaj to tukaj razlagaš… če trdiš,da je to tvoja zasebna stvar potem je logično,da tega tukaj ne razlagaš, ker ti mon ljudstvo ni naredilo ničesar niti ničesar reklo… če ti teži tvoja familija se pa z njimi osebno zmeni.
Torej če zagovarjaš dejstvo,da je to tvoja zasebna stvar, potem jo imej za zasebno tud sama in ne razglašaj tega vesoljni Sloveniji…

če si se pa hotla pohvalit, da si oseba, ki sovraži otroke, pa prav smo razumeli… če hočeš da te še kot tako prepoznamo na cesti si napiši na čelo, da sovražiš otroke, da jih nikoli nočeš imeti… in bo mir.
jst poznam eno tako osebo, ki v dno duše ne prenese otroka – je moški – o njih piše celo da so otroci mrhovinarji in vse najbolj grozne stvari… pravi hater človeškega malega bitja… zame to veliko pove o človeku in njegovi osebnosti… odkar sem ga spoznala kot takega kakšen je – nočem imeti nikoli več nobenega stika s takim človekom
… jst pravim sam stran od takih, ki nebogljena mala živa bitja tako sovražijo.

Egoistični vidik je sicer skrajno zgrešeno vodilo skozi življenje čisto generalno gledano, ampak vse bolj prisotno v našem okolju, tako da se bomo mogli tudi mi, stara generacija, tega počasi navadit. Me pa moti ena stvar, če že, karkoli je razlog, da nimaš, nočeš in ne želiš otrok, to pač v pogovoru z ostalimi normalno poveš. Veš, če mene kdo vpraša, ali imam otroke, rečem, dva, poročena, tri vnuke. Če je pristni interes na drugi strani, še pokažem kakšno sliko in običajno si s sogovornikom izmenjaš nekaj besed o tem in onem. Če vpraša človek pa takšno kot si ti, pa je surla do tal, da je to tvoja osebna stvar. Saj je, res, ampak teme o otrocih so prisotne v vsakdanjem življenju vseh nas in jaz ne morem vedet, da jih nimaš, niti da si egoistka. Ja, prav, bodi, samo ne bodi še arogantna in vzvišena s to svojo držo. Generaliziram, da ne boš s fronto kozlanja po meni, da ti nisi taka. Itak mi zadostuje, da si egoistka.

Ti pa tvoja starejsa generacija in egoisticno razmisljanje, da imate samo vi vse prav. Dalec od tega, glede na to, da ste ze starejsi, bi lahko ze nehali govorit, da je nekdo egoist, ce noce otrok. Veliko slabega ste naredili ravno s tem, ko nekoga silite, da ima otroke, sicer je ze ozigosan, da je z njim ali njo nekaj narobe. Brigajte se zase pa bo vse vredu.


moje mnenje pa je,da sploh ne vem zakaj to tukaj razlagaš… če trdiš,da je to tvoja zasebna stvar potem je logično,da tega tukaj ne razlagaš, ker ti mon ljudstvo ni naredilo ničesar niti ničesar reklo… če ti teži tvoja familija se pa z njimi osebno zmeni.
Torej če zagovarjaš dejstvo,da je to tvoja zasebna stvar, potem jo imej za zasebno tud sama in ne razglašaj tega vesoljni Sloveniji…

če si se pa hotla pohvalit, da si oseba, ki sovraži otroke, pa prav smo razumeli… če hočeš da te še kot tako prepoznamo na cesti si napiši na čelo, da sovražiš otroke, da jih nikoli nočeš imeti… in bo mir.
jst poznam eno tako osebo, ki v dno duše ne prenese otroka – je moški – o njih piše celo da so otroci mrhovinarji in vse najbolj grozne stvari… pravi hater človeškega malega bitja… zame to veliko pove o človeku in njegovi osebnosti… odkar sem ga spoznala kot takega kakšen je – nočem imeti nikoli več nobenega stika s takim človekom
… jst pravim sam stran od takih, ki nebogljena mala živa bitja tako sovražijo.
[/quote]

A ti mislis, da otroke sovrazijo samo tisti, ki jih nimajo!?
Ne misli, da tisti, ki pa imajo otroke so pa vsi super ljudje, se mi zdi, da je dostikrat ravno obratno…

Obožujem otroke vseh starosti, obožujem živali, ampak nimam nič od tega. Ne razumem pa zakaj imajo nekateri ljudje toliko sovraštva do živali in do ljudi brez otrok?


Ljudje ne sovražijo živali, le živaloljubci nimate osnovnega vedenja o živalih in ti ste tudi brez otrok, žival pa dojemate s pogledom skozi svojo rit in z zgledom svoje riti. Torej kokoške po vseh linijah. 🙂

Sami dobri razlogi, da nimaš otrok, ja. Razočaranje na življenjem in moškimi. Pa strah pred življenjem. Ko boš malo starejša, boš drugače govorila. Morda do tedaj celo odrasteš.

Uspešne ženske si tudi v današnjem svetu najdejo delo, zaslužijo, so privlačne in s tem dobijo tudi dobrega moškega. Tak par ima tudi otroke in furajo tako življenje brez drame. Problem so neuspešni, nezadovoljni posamezniki, ki ne uspejo reševati niti svojih življenj, se bojijo vsega in hkrati mislijo, da so središče sveta in mora tudi druge zanimati njihov neobstoj.

Na srečo taki razmišljajo, da otrok nočejo. Na srečo zato, ker evolucija tako deluje. Zmagujejo močnejši.

Sami dobri razlogi, da nimaš otrok, ja. Razočaranje na življenjem in moškimi. Pa strah pred življenjem. Ko boš malo starejša, boš drugače govorila. Morda do tedaj celo odrasteš.
[/quote]
Eh kje pa, danes več sploh ne odrsatejo, saj jih je vsak dan več kokošk in se druga po drugi zgledujejo, so nezrele in popolnoma nekoristne, one “športajo, so živaloljubke, migrantojubke, pedroljubke”, okoljeljubke, vsaka od teh je tudi “ustvarjalna”, izdeluje ročno kič kot otroci…

A ti mislis, da otroke sovrazijo samo tisti, ki jih nimajo!?
Ne misli, da tisti, ki pa imajo otroke so pa vsi super ljudje, se mi zdi, da je dostikrat ravno obratno…
[/quote]

Žal imaš prav.
Sicer ne poznam kaj veliko ljudi, ki ne bi želeli imet otrok in jih tudi nimajo. So čisto fajni.
Žal pa poznam ogromno ljudi, ki sovražijo otroke, ampak otroke imajo. Spomnimo se nasilja v familijah, umora deklice na Jesenicah, pretepanja otrok, alkolizma, tipov, ki se otepajo preživnine, staršev, ki samo čakajo, da uturijo otroke drugim v varovanje… ogromno tega je. Žal.
Še tu gor pogosto tečejo burne razprave monovcev kako niso dolžni plačevati preživnine, če niso želeli otroka.

New Report

Close