Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča, poročena, partner pred dnevi razlagal o varanju bivše žene – sedaj pa

Noseča, poročena, partner pred dnevi razlagal o varanju bivše žene – sedaj pa

Nehajte jo šinfat, ker ko ženski začne delat tika taka ne izbira nič, samo da, da dobi. Takrat ženska sploh ne razmišlja, ta primer je kronski dokaz tega. Ja, še ena samohranlka. Ampak ta ima vsaj službo.

In sedaj boš še par strani vsake toliko časa kaj navrgla da bo grd grd a ne. Ti pa boga boga. Te je treba tolažit. Božat. Ti govorit kako si super, on pa grd. In potem boš šla kuhat južno za njega. Pa stregla mu, pa potegnila mu ga verjetno da mu dokažeš kako si boljša a ne? Jutri boš pa spet boga. Ker bo šel v srajci v šiht. Ti revica ti. in potem spet in spet in spet……
Še sreča da imamo internet da si lahko ego pumpate in vam ni treba se sprijaznit da imate patetično bedno življenje ki se vam ni zgodilo ampak ste si ga same ustvarile. Hvalabogu za internet. Ljudem vsaj ni treba odgovornosti za bedo v kateri so prevzeti. Se vedno najdejo “sotrpinke” da vas božajo in lažejo da niste nič krive.

OMG no 🙂 A to resno? :)))

A besede spelji se, takoj na začetku ko sta se spoznala, pa ni v tvojem slovarju?

zakaj, na nek način se je treba spoznat in če bi v zakonu vse štimalo, si mož ne bi omislil ljubice..
jaz vidim problem edino v tem, da moški ne povedo, da so poročeni, nalagajo zgodbice kako in kaj, potem pa ljubica zve, da je poročen z otroki in je vsega konec..
če tip pove, kako in kaj..in da gre h koncu oz. da veza ne štima, jaz ne vidim problema..tudi jaz sem tako začela, zdaj sva skupaj 12 let..kolikor vem, me ni varal..sicer pa noben moški ni imun na varanje in nobena zveza ni obosojena na večnost.

še nikoli ni prevaral?? in ona bo prva, ki s katero bo on prevaral svojo ženo(ki je še nikoli do zdaj ni)..kakšna logika je to, se pravi, da vara(bo varal)..in lahko potem nadaljuje..z drugo, tretjo..

Kapo dol njemu. Carpe diem do daske. Ve, da zivi v drzavi kjer je morala in kaksna etika zgolj pojem v kaksni bukvi. Ti si pa tudi dejansko glupa in zaradi taksnih kot si ti se taksna golazen razmnozuje. Ko bi tvojemu frajeru grozila amputacija spolnega uda bi drugac govoril. Zdej al je on grozno privlacen ali ti grozno neumna. Kaj delas na forumu? Ne se sramotit


Kaj ima država s tem?
V kateri državi pa je tako, da morala in etika nista zgolj pojem v kakšni bukli?

Ampak res najboljše so tiste, ki prav vidijo, da imajo kretena doma, ki jih ponižuje in potem gredo načrtno zanosit.

Glej, avtorica, nič ne sočustvujem s tabo. Si vedela že prej, kakšen je. Pa niti ni važno to kar je počel preden je imel tebe, ampak to, ko pišeš, kako te ponižuje. Ja, prav glupa si, da si še z njim in celo ustvarila otroka. Očitno ti ni dovolj, da samo ti sama trpiš v takšnem odnosu, moral bo trpeti še otrok. Si zelo neodgovorna mati!


Hebiga, jajeb* si, ker si bila naivna in upam da nisi več.
Tip je večni kurbir in to ostaja tudi s teboj,
Tako da počasi pripravi kufre. Njegove ali svoje. Odvisno kje sta.
Bolje sama z otrokom, kot povrhu še s takim ničetom.
Ne računaj nanj, ker je poden od podna.

sicer pa ti svetujem splav

Še ena hudo neumna ženska več, žal je tako, da dokler je na svetu toliko neumnih žensk (in vedno bodo) ima lahko vsak še tako ničvreden moški partnerko. Naravne selekcije s strani žensk pač ni, vzamejo vse kar pride mimo in ima pet minut časa

Men tiktaka sem 33 stara pa niti pomislim ne da bi se s kako propalico skurbala in otroka dobla. Hvala lepa sm rajs samska!

Avtorica, kaj tebi ni jasno. Bivšo je varal s tabo. Zdaj pa tebe vara z drugo.

Ljubicam se to vedno zgodi in prav je tako.

Zakaj pa misliš, da tebe pa ne bo varal?!

Samska edino pravilno, če bi vse ženske tako pametno razmišljale, nobena propalica od moškega ne bi imela partnerke.

sicer pa ti svetujem splav
[/quote]
Ne pretiravajmo. Splav se dela v prvih tednih.


Tudi ženo je varal. Zakaj je pa njej prav? Ne bodimo privoščljive.

a če tipu odide med prihajanjem na kakšni tretji … kaj je huje:
da mu je odšlo ali
da je bil na tretji ☺

Nisem se prebijala čez vse pisanje. Če ni provokacija: oprosti, ampak prav ti je, vse se vrača…


Tudi ženo je varal. Zakaj je pa njej prav? Ne bodimo privoščljive.
[/quote]

Pa ena velika afna, da veš!

ja zato no, ker je že čez štirideset star, smo ugotovili, in je pač mislila, da ga je minilo skakat naokoli (starost recimo …a ne )


Tudi ženo je varal. Zakaj je pa njej prav? Ne bodimo privoščljive.
[/quote]

Pa ena velika afna, da veš!
[/quote]
Afna?

Ne morem verjeti, kako ste ljudje nesramni do avtorice. Ta moški si ne zasluži ne tebe, ne otroka in ne tistih dveh otrok od prej.
Jaz vem, da ti je zelo zelo zelo težko, ampak moj nasvet je: Pojdi z glavo skozi zid in ga zapusti!
Preden te bo nosečo varal, če te že ne. Taki moški so poden…vase zagledani, narcisoidni sociopati…imam občutek, da boš samo trpela, če ne odideš čimprej. Otrok bo pa bitje, ki ga boš imela rada in ti bo največ pomenilo. Žal ima takega očeta, ki bo vedno mislil s spodnjo glavo.
Vem, da se ti zdi to neumno, ampak resno, če bi jaz par let nazaj vedela, kaj bom doživljala, bi šla, preden mi je on zabil nož v hrbet. Ne biti taka kot mnoge ženske, take stvari se vedno slabo končajo. 🙁

Naivno bitje. Nikoli ga ne bo zapustila. Ni ga zapustila zato ker je varal ženo z njo. Ni ga zapustila ker jo ponižuje. Še otroka je naštimala. In kako to misliš žal ima takega očeta? Žal? Kaj to se je kar zgodilo? Ona nima nič pri tem? Žal ima tako mati ki je takega očeta izbrala! Nehajte delat žrtve iz sebe ker to niste! Če skočiš namerno v bazen z lačnimi morskimi psi si žrtev ali idiot ko te požrejo?

Nismo nesramni ampak povedali smo direkt kar je res!

Pa ena velika afna, da veš!
[/quote]
Afna?
[/quote]
Al pa koza, če se ti lepše sliši. Glede na to, da k…o, ki si ke zaslužila enga takega, še zagovarjaš. In ostale tako misleče, kako je boga, isto. Pa folk, ona je tista, s katero je varal prejšnjo ženo. Nimam tolerance do takih šusovk.

New Report

Close