Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča, poročena, partner pred dnevi razlagal o varanju bivše žene – sedaj pa

Noseča, poročena, partner pred dnevi razlagal o varanju bivše žene – sedaj pa


Torej je še huje. Lažeš sebi in drugim, da bi bila “lepa” pred drugimi!

Danes..
Bv primer..klical ga je brat da pride na kavo .
Nimam nic proti njemu..je super clovek in ce kdo odklanja obiske z njim in njegovimi je to on..ravno 1teden nazaj sem mu rekla baj jih povabi na kosilo pa on ni hotel in tako je bilo ze mnogokrat..

Danes ga je klical da ce bo skuhal kavo ..mislila sem da bova sla v trgovino dop.in gledala sem film..rekla se mu ko ga je klical.da greva v trgovino..to je slisal tudi brat in potem mu je na to rekel,da greva kasneje…naj omenim da je ze veckrat on lagal o razlogih zakaj nima cas za obisk..

No in potem me ozmerja; TI SVINJA NEVZGOJENA! Ti boš men govorla!! Pober se mi! FUKN SE V KANTO!!! DOBR da se drugi vidjo kasna si!!!!! Svojga tastarga pa non stop gor vlacis (to je2xletno za rd) ..za zadnji rd on svojega brata sploh ni povabil in sem jaz tezila da se to ne spodobi.da nasi so bili njegovi pa ne!

No in zdaj pijeta kavo z bratom..se lepo pogovarja..ko bo pa on sel pa predvidevam da se bo obnasal kot da mi ni nic rekel… jaz gledam tv,psihicno toliko sesuta da mu na te besede nisem niti ugovarjala ker NE ZMOREM VEČ..Njegov brat ima verjetno vtis kako ne vem kaka sem..rekla sem mu da se ne pocutim najbolje(nosecnost).,sploh ne ve da me je njegov brat ozmerjal kot zadnjo smet…..

Kako bi vi odeeagirali na to ker vem da se bo zdaj obnasal kot da ni bilo nic?

30 let sem poročena, vse živo sva dala skozi, ampak za takle rafal psovk bi šla pa narazen!!
A si ženska, a si kup gnoja?

Sem nemočna ženska…izčrpana od vsega…5min tako 5 min kasneje mi reče da sem SVINJA… In njemu to ni nič posebnega…

uote=”ojoj no” post_id=11685600 time=1495367313]

30 let sem poročena, vse živo sva dala skozi, ampak za takle rafal psovk bi šla pa narazen!!
A si ženska, a si kup gnoja?
[/quote]

30 let sem poročena, vse živo sva dala skozi, ampak za takle rafal psovk bi šla pa narazen!!
A si ženska, a si kup gnoja?
[/quote]
[/quote]

Nemočna? Kdo ti je to rekel?

Me je vprasal ce bom kavo..sem rekla da svinje ne pijemo kave-aha ti se nisi pozabla in potem recem ne nisem in nikol ne bom in grem na balkon on pa ODJEBI in tm ostan in rece da zdj sm pa JAZ PRESLA VSE GRANICE in da je se brat videl kasna sm in da vse bi k..zame..


A. To je ena tistih tem, v katerih se avtor/ica v temo vrača samo zato, da ponavlja in ponavlja in se smili sama sebi. Lej, meni si se nehala smilit, za druge pa ne vem.

Se komu smilila-verjetno nima nobenega,da bi mu to sploh lahko povedala in več kot očitno je,da je noseča in v hudi stiski!

Ne čakaj da bo bolje-NE BO.Si predstavljaš da te pred nedolžnim otrokom zmerja s SVINJO?


A. To je ena tistih tem, v katerih se avtor/ica v temo vrača samo zato, da ponavlja in ponavlja in se smili sama sebi. Lej, meni si se nehala smilit, za druge pa ne vem.
[/quote]


A. To je ena tistih tem, v katerih se avtor/ica v temo vrača samo zato, da ponavlja in ponavlja in se smili sama sebi. Lej, meni si se nehala smilit, za druge pa ne vem.
[/quote]
[/quote]
Saj mi je to jasno. Pa vseeno mislim, da rabi eno brco v rit, da sebe in otroka spravi stran od tega tipa. Z božanjem ne bo šlo, ker noče slišati, kar se ji govori.

KAKO SI LAHKO ODVOLIŠ TAKŠNO PONIŽEVANJE?????????????????

Avtorica, preberi si odgovor terapevtke v tej temi: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=140&t=11066112

New Report

Close