Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča, poročena, partner pred dnevi razlagal o varanju bivše žene – sedaj pa

Noseča, poročena, partner pred dnevi razlagal o varanju bivše žene – sedaj pa

SRAMOTNI KOMENTARJI. VSE SE VAM BO VRNILO.

Kaj, ti, ki vpiješ ru, si tudi ena od kurb.et?


Afna?
[/quote]
Al pa koza, če se ti lepše sliši. Glede na to, da k…o, ki si ke zaslužila enga takega, še zagovarjaš. In ostale tako misleče, kako je boga, isto. Pa folk, ona je tista, s katero je varal prejšnjo ženo. Nimam tolerance do takih šusovk.
[/quote]
Od takrat, ko mi je ena taka skakala po možu, sem prišla do mnogih spoznanj. Prvo in najpomembnejše: jeza škodi lepoti. Drugo: če se ženska ne ceni, so za to ponavadi krivi njeni starši, ne ona sama, ki drugih vzorcev ne pozna. Zakaj sem bila pa jaz s tem istim moškim, zakaj ga nisem isto sekundo pustila, ko sem izvedela? Ker se nisem znala dost ceniti. Eto. Sem res kaj boljša od ene take nesrečnice? Ne vem, če se zdaj po vseh grdih izkušnjah kaj bolj cenim. Upam. Ne bom se pa naslajala nad tujo nesrečo.

Afna sem pa res, ja. Mislim, da bi se moji bližnji strinjali s tem. Ampak eno veselje pa moraš imeti v življenju …

PSIHOPATI RABITE POMOČ. NE ZAVEDATE SE, DA NOSEČO ŽENSKO ŽALITE.


Ne deri se.

Ene so suhe ene so debele ene so stare ene so mlade ene so nosece….ampak fino je da majo vse mozgane vsaltane da tipu povejo kaj mu gre. Ljubezen in spostovanje in delo sam do sebe dela cudeze!

V bistvu važno, da si ti noseča. Ker nekatere ujamete sperm donorja, ne glede na to, kaj veste o njem že od prej in da vam je jasno, da se zaradi vas ne bo spremenil.
Torej, moj nasvet je – dobila si, kar si hotela, torej otroka, jaz bi se na tvojem mestu spokala od tega moškega še preden rodiš in zaživela po svoje kot mati samohranilka z otrokom. Ni sicer lepo od mene, da nagovarjam nekoga, da otroku odvzame očeta, a poznam kar nekaj otrok, ki ne poznajo svojih očetov in z njimi ni nič, prav nič narobe.


NI nobene normalne več na forumu, samo čiste ničvredne zmešanke še?

Ma kaj vi zivite v Slo ali ne? Saj pa je vse kr nas obdaja pokvarjena roba in ce nimas pameti si pac se poleg noseci.

To provokacija, ne verjamem da so take trape na zemlji ali pac? !ce vatal prej bo tudi tebe, v primeru,da ni provokacija, kje srrcate take) nehrbtenjacare- (nevretencarje) no? !

Se spomniš razloga, zaradi katerega je varal bivšo? No…zaradi istega razloga sedaj vara tebe. Ti je to kaj znano? Ti je sedaj kaj jasno?

Vse se vrača, vse se plača.
Za vsako rit se šiba najde.
Karma is bit*c*h*

mi včeraj mi je rekel, da se rihta zaradi tega, ker je MOŽNO da ga bodo poklicali na razgovor (prijavil se je na en razpis)..rekla sem mu, da sigurno ga ne bodo poklicli na vrat na nos in da se bo me čas zrihtat naslednji dan…

VSIII VSIIIII non stop sprašujejo kaj se mu dogaja… in ko bodo zadeve izvedeli mislim, da bodo VSI povezali zakaj je to zdaj naenkrat tako…žena na porodniško – on bo pa zacvetel…

Sj v bistvu je lepo, da se zrihta – AMAPAK čez noč- iz pon. na torek se mu je v glavi naredil premik glede tega …. in ravno v pon.je imel možnost zvedet da ta njegova stara ljubimka pride tja delat ..

včeraj sva se nekako pogovorila… in danes sem ga vprašala- če je ta stil spremenil samo zato ker čaka da bo šel na razgovor, potem pa bo v službo hodil kot vsi ostali in kot do sedaj pa je rekel NE ŠE NAPREJ BOM tako hodil oblečen (RES je velka sprememba!) … in seveda sem spet na istem kot sem bila…

on bo iz tega naredil – DA NISEM normalna in da mu prepovedujem da se bo on oblačil tako kot on želi – NO TEGA PA NE BOM omejevala..naj se rihta kakor se želi… zaradi mene če mu danes ponoči spet naredi PREMIK v glavi in jutri začne hodet nag…
… ja nič začela bom razmišljati samo še o svojem otroku, ki mi bo pomenil VSE na svetu…. On pa – kakor želi….. glede na to, da je v jezi že izrekel marsikaj (tudi da se lahko takoj ločiva) in potem reče, da jo ti rekel iz JEZE in da ni tako mislil – dovolj imam tega…

Pa še en mi naj reče da kaj sem šla jaz zanosit s tem človekom! Jaz sem in ga še imam rada, vem pa da vse to kar se dogaja ni uredu in da to kar se dogaja ni zdravo –sploh ne za mojega otroka, ki sigurno čuti, da se z mano nekaj dogaja… čas je, da se normalno sama začnem veselit nosečnosti..

Hvala vsem za prijazne in neprijazne odgovore!

Še ena takšna, ki bo izgubljeno ljubezen partnerja kompenzirala z otrokom, ki bo posesivna mama. Še ena zafurana ženska in zafuran otrok, ki bo nase prenesel te fenomenalne odnose v družini in si dobil točno takšnega partnerja – hči enega kretena, sin pa eno, ki jo bo varal in poniževal.

Videno prevečkrat.

Poštenih dečkotov nobena niti ne povoha in raje padajo na frajerje, ki jih zmanipulirajo da amena in potem imamo takšen razplet.

A ti si na vseh forumih, samo prilagajaš zgodbice?
Prozorna si,oziroma to piše moški, stare zgodbice.

že v osnovi, ker si med rjuhe skočila z poročeno varalico, nadalje ker si prenašala vso to grozno poniževanje, nespoštovanje in celo grožnje (udaril te bom??). In sedaj ker praktično veš, si spoznala, da je govno od človeka in da ga ti ne boš spremenila ker se on ne želi in se ne rabi ker žena (katerakoli), dom, zvestoba, spoštovanje, otrok..očitno niso njegova vrednota.
No sranje a ne. Zdaj pa po pameti. Začni varčevati, odpri si sef in vse presežke shranjuj v sefu in ti bo to ob ločitvi prav prišlo. Verjetno to ne boš mogla celo življenje prenašati. Zdaj ko je otrok majhen se boš zamotila z delom in boš itak utrujena, čez par let pa stran od dripca. Do takrat bi si morala prihraniti že kar zajeten kupček denarja (če se da delaj dvige iz njegovega računa, opraviči za kakšne stroške, bodi pametnejša kot on, revenge is sweet). Ljudje v impulzih največ izgubijo, ti pa situacijo obrni v svoje dobro. Po pameti. In glej da bo denar v sefu za katerega imaš dostop in veš zanj le ti (in morda tvoji starši če jim zaupaš) ker to potem ne bo predmet delitve premoženja. Do takrat pa čim več prepiši nase oz vpiši solastništva itd ker bo šlo lepo na pol. Naj pamet (samozaščitno vedenje) zmaga nad čustvi in Egom. Lp

Ne razumem, zakaj bi poslušala šesti čut, če ti že neizpodbitno dokazi in dejstva kažejo isto stvar. Šesti čut se uporablja kadar nimaš dovolj informacij, dejstev, dokazov odločitev pa moraš sprejeti. Al bi uporabila šesti čut, ker ti ta kljub dejstvom govori, da bo vse po, ker te ima rad?

Takšen način menjava partnerja se bere kot nakup avtomobila….najprej pripelješ novega na dvorišče, potem prodajaš starega.

Enkrat kurbir, vedno kurbir. Takšni se ne spremenijo, dokler so še kaj prožni v gatah. Sicer si ga pa sama hotela. To, da z ženo nista imela kvalitetnega odnosa, je sicer lahko razlog za razhod, ne more pa biti in ni opravičilo za varanje. Varajo ljudje s slabo samopodobo, ki bežijo od odgovornosti, težav pa ne znajo reševati na konstruktiven način. Tega se ne da kar tako spremeniti, samo zato, ker so začeli zvezo z drugo žensko. To je osebnostna značilnost, ki se jo lahko spremeni samo s psihoterapijo

Daj vse te pomisleke na stran, če je res ali ne, trenutno se ne obremenjuj s tem, preloži te zadeve na kasneje. Obnašaj se kot, da nič ni, dokler še ni. Ne biti pod stresom zaradi otroka in sebe. Za zvezo pa se vseeno potrudi, če pa se ne bo obneslo pa se boš že pobrala, imela boš otroka, kar je tudi veliko in nikoli si ne boš očitala, da se nisi za zvezo potrudila, kar je bilo v tvojih močeh. Drži se!

Obesila si se na cisto napacne stvari. Kako se oblaci in kje dela njegova bivsa so cisto nepomembne zadeve. Bistveno je, da je vajin zakon v razsulu. V takem odnosu se ne gre delat otroka.

Zdaj se je pričel veliko bolj urejati kot do sedaj in jaz sem to povezala s prihodom te stare babe(52).. jaz sem trenutno že visoko noseča in se oblačim v razvlečene cape in športne čevlje..skratka počutim se kot mrož…in danes sva hotela v trgovino in on se je spet začel urejati ..rekla sem mu da zelim da se oblece sportno kot do sedaj,ker se ne pocutim dobro in da ne bom z njim hodila taksna..in kaj je naredil? OSTALA SVA DOMA in menda ne bova potem takem šla več nikamor skupaj… in sva ostala…do torka je bil ves čas tko normalno oblečen.. po njegovo sem jaz zafrustrirana-no saj ocitno sem res,ampak trenutno imam 13kg ze vec in nimam kaj lepega obleči sploh…

Opažam tudi, da je prijazen z drugimi ljudmi, z mano pa je čemeren in mi velikokrat nima kaj povedati. Pričelo se je ljubosumje v meni, ki je raslo in raslo. Začela sem z preverjanjem raznih malenkosti in velikokrat naletela na laži. Govora je o malenkostih, vendar pa so te v meni zasadile črva negotovosti in izgubila sem zaupanje in vero, da mi govori resnico tudi takrat, ko to ne bi bilo potrebno. V tem obdobju pa je moje ljubosumje, strah pred izgubo moža, slaba samopodoba, v meni naredilo strašen krater. Veliko se še vedno prepirava in včasih enostavno ne znava nehati. Že nič koliko krat sem sklenila, da moram moj odnos spremeniti, da moram postati bolj tolerantna in se naučiti sklepati kompromise tudi na področjih, ki mi niso najbolj po volji. Je pa sedaj odnos dokaj zrahljan, še bolj pa moževi živci, ki so bili že od nekdaj taki in pobesni včasih tudi za stvari, ki nimajo nobene zveze ali pa niso niti omembe vredne …

Glej, takšen tip je za posek.., ne pa za poročit. Še manj za razmnožit se z njim.
Spakiraj in pojdi, v nasprotnem boš še veliko prejokala, otrok pa bo gledal živčno, mučeniško, ubogo, jokajočo in depresivno mamo. Ali mu to želiš?
Seveda lahko z njim izživljaš svojo potrebo po mazohizmu še naprej in ostaneš z njim. V tem primeru ga vzemi kot malo posran WC, ki je še uporaben, plavaj s tokom in si dnevno ponavljaj mantro: kontracepcija, ti si meni vse.

Avtorica Kaj naj si misliš drugega,kaj pa si mislila,da bo drugega? Če je že bivšo ženo varal ,bo tudi tebe. Kdo enkrat vara,vedno vara.

Kaj se sekiraš, no. Važno je, da imaš moža. Ti se nisi naučila osnovne lekcije v življenju, da drugih ne moreš spremeniti, le sebe.

New Report

Close