Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča sem vendar ne z možem

Noseča sem vendar ne z možem

Namesto da sedaj visiš tukaj na monu, lepo izklopi računalnik. Skoči v seksi perilo in pojdi do moža in ga fajn srajcaj. Ne bo se branil. Potrudi se, da mu bo prišlo vate. Ne enkrat, večkrat.

Lepo počakaj dober mesec naredi še en test in se naroči pri ginekologu. Povej za situacijo ginekologu, da ti priredi datum predvidenega poroda. 14 dni gor ali dol, ne bo se poznalo . Otroka obdrži, oče bo tvoj mož. Niti besede o tem, da si spala s kom drugim. Naredi tako, nisi edina. Srečno!

Do sem je še vse v redu. Tvoja omejenost in zahrbtnost se pokažeta v teh besedah:

Potem bo seveda lažje spala, ker bo vedela, da je zdaj dvojna prasica? Ali pa boš lažje spala ti, ker boš vedela, da nisi edina, ki je storila tako? Mislim… kakšne nasvete vse človek sliši, še dobro, da ima moj otrok ustrezno krvno skupino in enake zobe kot jaz!

Tooooo!

Do sem je še vse v redu. Tvoja omejenost in zahrbtnost se pokažeta v teh besedah:

Potem bo seveda lažje spala, ker bo vedela, da je zdaj dvojna prasica? Ali pa boš lažje spala ti, ker boš vedela, da nisi edina, ki je storila tako? Mislim… kakšne nasvete vse človek sliši, še dobro, da ima moj otrok ustrezno krvno skupino in enake zobe kot jaz![/quote]

ampak to še ne pomeni, da je tvoj.:P

Morda si samo domišljaš, da ima enake zobe kot ti.

Drugače pa ne razumem, zakaj bi morala splaviti, saj ni samo njena krivda, da je prišlo do nosečnosti. Biološki oče pa tako ne bo čutil posledic.

Je tudi pameten in ima po meni lep značaj, sem kar lepo prepričan, da je moj. 🙂

Če si že tako pokvarjena, te bom moral zatolči z drugo povezavo. Pokaži tole svojemu možu, če upaš: http://www.bambino.si/dnk_test_ocetovstva_enostavno_in_hitro

Je tudi pameten in ima po meni lep značaj, sem kar lepo prepričan, da je moj. 🙂

Če si že tako pokvarjena, te bom moral zatolči z drugo povezavo. Pokaži tole svojemu možu, če upaš: http://www.bambino.si/dnk_test_ocetovstva_enostavno_in_hitro%5B/quote%5D

hehhe ta test je čista oslarija, ker v Sloveniji ni uradno priznan.;)

Verjamem pa, da se ga marsikdo poslužuje. Moj se ga definitivno ne bo. 🙂

Je tudi pameten in ima po meni lep značaj, sem kar lepo prepričan, da je moj. :)

Če si že tako pokvarjena, te bom moral zatolči z drugo povezavo. Pokaži tole svojemu možu, če upaš: http://www.bambino.si/dnk_test_ocetovstva_enostavno_in_hitro%5B/quote%5D

ali si že slišal, da otroci, ki živijo pri ljudeh, ki niso njihovi biološki starši z leti postanejo podobni skrbnikom. Tako da tudi to ni merilo, da je res tvoj.:P

Ja, ljubosumni možje, ki so si ga morali drkati pol leta, preden se je ženska nekega jutra prismejala s službenega piknika, nato dva tedna hodila okrog vsa zaskrbljena, ob večerih visela na računalniku, nakar jih je nekega dne (z istim zaskrbljenim izrazom na obrazu!) popadla kot goneča se svinja in zahtevala, da špricnejo noter, na svojo srečo ZELO VELIKO dajo na to, ali ima test ustrezen slovenski atest… Bi verjel, ja.

Ne poznate avtorice in ji kljub vsemu utrujate s svojimi pogledi na to, s svojimi kapricami, s svojimi budaleštinami!
Od kje si jemljete to pravico? Da je sama vaša miselnost prava? Poštena???

BEDNICE JADNE! Da vas ni sram nekomu svetovat, korigirat življenje!! Ve po svoji lastni butasti mislenosti!

RES STE PREDRZNE!

Izginite s tega mona. Živite svoj bedni lajf! Packe, nemarne!

NE naredi splava! Nikoli si ne boš oprostila! Mož pa itak že hodi po svoji poti.
Ali naredi to, kar ti svetujejo – zrajcaj moža in mu podtakni otroka, ali pa mu povej, da si noseča z drugim. Sodelavcu povej ali pa tudi ne. Otroka pa kar obdrži – saj si si ga želela, ne? No, torej? Nebesa so ti ponudila priložnost. Misliš, da je bil slučaj, da si zanosila kar tako, prvič in na brzino? O, ne. Podarjeno ti je bilo. Boš zdaj to zavrgla?

Po drugi strani ji je bil podarjen tudi tak mož in en kup nasvetov ljudi, ki niso v njeni koži. Odloči se sama, punca. Poskusi pri tem ne imeti moža za norca.

Ja, in kakšno prihodnost bo imela če naredi splav? Ne bomo zdej moralizirali, ali je splav umor ali ne, ker tu bomo vedno vsak na svojem bregu in nihče ne bo nikogar prepričal v nasprotno. Čist realno poglej, kako bi izgledalo.

Draga avtorica, kako misliš pa možu splav prikrit? To je resen poseg z mnogo možnimi zapleti in kasnejšimi vnetji in po posegu ne boš kar veselo odskakljala domov in rekla, da si bila na kavi s kolegico. Res misliš, da ne bo nič opazil? In tudi če ne bo, kaj boš potem? Živela, kot da se ni nič zgodilo? Poznam ogromno žensk, ki so naredile splav in čisto vsaka od njih mi je zatrdila, da ni dneva, ko ne bi pomislila na otročka in da nikoli ne bo imela mirne vesti, pa tudi če je bil splav še tako upravičen. Ali pa si zamisli, da se mož vseeno odloči it na preiskave in vama tam povejo, da je možen vzrok za neplodnost tvoj splav oz. njegove posledice. Kaj mu boš rekla? Ali pa te pokličejo domov zaradi kakih informacij glede splava, oglasi pa se mož. Skratka, življenje se tako obrača, da je skoraj nemogoče, da mož ne bi nikoli izvedel za splav. Mu bi lahko vse življenje lagala? In ko bo enkrat v prihodnosti izvedel, bo itak tudi sranje.

In glede na “ozračje” v tvojem zakonu jaz niti slučajno ne bi dala prednosti možu pred lastnim otrokom. Zakon imaš že tako ali tako uničen, ali mogoče misliš, da se bo lepega dne kar vse popravilo nazaj na srečno zvezo? Na koncu ne boš imela ne srečnega zakona, ne otroka.

“Ne morem otroku nudit takega življenja” je najbolj butast izgovor. Kako pa veš kakšno življenje bo imel? Nihče ne ve, kaj ga čaka v prihodnosti. Otrok bo brez očeta, ja, to je res. Pa to res nepreklicno pomeni da bo nesrečen?

Karkoli boš naredila, bo štala in bo predvsem zate zelo hudo. Jaz sem bila tudi v situaciji, ko sem se morala odločiti ali narediti splav, ali obdržati otroka in si zakomplicirati življenje. Otroka sem obdržala in mi ni žal. Vsakič ko se mi nasmehne in me objame s tistimi majhnimi rokicami, me je groza ob misli, da bi naredila splav. Vse se zgodi z nekim namenom, tudi tvoja nosečnost. Mogoče je to uvod v nekaj izjemno lepega, čeprav je trenutno vse narobe. Pri meni je bilo tako.

Srečno.

Bedna in neokusna provokacija ene trape. Tolk butasta baba enostavno ne more obstajati. ne kupim zgodbe.

Resno, no, pri vsem kar se dogaja na svetu, česa vsega so ljudje sposobni in kolikor blesarije in butalcev je med nami, se ti res zdi tolk nemogoče? 😉 Jaz pa verjamem. Ženska, obdrži otroka in brcni moža v rit. Otroka bi imel, na preglede pa ne bi šel, ker je preponosen. Moraš kar ti obveljat za nesposobno in jalovo, on je brez napak in naj kar po tvoji p**** šarijo, njegov k**** je sveto nedotakljiv. Zdaj si ga pa raje na roko meče. In zaradi takega butca bi ti ubila svojega otročička? In potem bo kaj? Se bo znova zaljubil vate? Še naprej si ga bo drkal in prej ali slej šel z drugo. Daj bodi mal ženska na mestu. Saj bo težko, ampak ko boš tvegala in dala karte na mizo, boš videla, da se svet ne bo zrušil. In ko boš dobila dojenčka v roke, boš videla, da je več vreden kot vsak dedec, ki si ga v sosednji sobi meče na roko.

Res nihče nam ni obljubil lahkega življenja.
Moj nasvet tebi v tem trenutku je. OBDRŽI OTROKA. Odločiti se moraš itak sama.
Mnogi so ti že napisali razloge za in proti.
Jaz bi ponovila tole misel: “Misliš, da je bil slučaj, da si zanosila kar tako, prvič in na brzino? O, ne. Podarjeno ti je bilo. Boš zdaj to zavrgla? “

Če boš UMORILA nebogljenega otroka, misliš, da boš potem bolj SREČNA???!!. Vsi dosedanji problemi bodo ostali, pridružili se ti bodo še novi. Splav pusti lahko tudi fizične posledice (ne samo psihičnih).

V vsem tem šmornu bi te opozorila še na en vidik, in sicer 86.čl. Zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih, ki določa, da za očeta otroka, rojenega v zakonski zvezi ali v dobi tristo dni po prenehanju zakonske zveze, velja mož otrokove matere.

Torej, tudi če se odločiš obdržati otroka, bosta z možem glede na to, kar si napisala prej ali slej prišla do vprašanja očetovstva, saj se bo on štel za očeta otroka, mislim pa, da tvoj mož ni tako neumen, da ne bi pogruntal, da nekaj ne štima (pol leta sta že čisto odtujena, potem pa kar naenkrat v seksi perilu navališ nanj in glej ga zlomka, po dveh letih čudežno zanosiš). Prav tako mislim, da noben ginekolog ne bi prevzel take odgovronosti, da zaradi tvojega skoka čez plot prireja datum poroda in druge podatke o nosečnosti. Četudi se ti zlažeš o datumu zadnje menstruacije in skušaš tako zavesti ginekologa, pomoje ne bo šlo skozi, saj bo po ultrazvokih videl, da nekaj ne štima.

Morda pa še to – v kolikor se boš odločila, da obdržiš otroka in se bo tudi dokazalo, da mož ni oče otroka, pa nisi dolžna povedat nikomur, kdo je oče otroka (niti otrok te ne more tožiti).

LP

sama si si kriva

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Če bo otrok čisto drugačen od moža mu bo itah hitr postal jasno, da ni njegov…

ČE BI BILA JST TVOJ MOŽ, IN BI MEN TAKO PODTAKNILA OTROKA, SI MRTVA.

O datumu zanositve boš težko lagala. O nenosečnosti (verjetno) tudi, saj bodo kmalu na tvoja “vrata” potrkale nosečniške slabosti, če nič drugega.

Kakšen zakon pa je zakon brez intimnosti. In kje je tu ljubezen? Mi ni jasno, kako lahko vsak večer ležita skupaj v postelji, pa da se ne bi dotikala, da ne bi ti v začetku “nedolžni” dotiki pripeljali do česa bolj konkretnega. In to pol leta! Ne vem, če je to res, potem je verjetno tudi res, da ima tvoj mož prav tako ljubico ali vsaj občasne skoke čez plot. In bo mogoče še vesel enega izgovora za odhod oz. bo z veseljem vso krivdo prenesel na tebe.

Pa tvoj najstniški otrok… Kako pa že on sedaj živi z vajino odtujenostjo. Kako bo gledal na tvoj “skok čez plot” in kako na splav, če ga boš delala. Kaj misliš da bo kot odrasel bolj obsojal. Kaj bolj obsojaš ti?

Jaz osebno bi otroka obdržala, pa ne zato, da bi ga potem “vozila” k njegovemu očetu ampak zato, ker bi bila ga pripravljena vzgajati tudi sama, če bi bilo potrebno. Jaz osebno ne bi bila potrebna nikogar “siliti” v očetovstvo, bi pa vsekakor cenila eno tako majhno bitje na tak način, da ji ne bi mogla odreči možnosti življenja.

Razmisli temeljito, če je vse, kar si napisala, resnica, dejstvo, s katerim se soočaš.

mogoče pa mož že dolgo ve, da ne moreveč imeti otrok in se je zato odmaknil?
Če se boš odločila za otroka, boš pač živela sama z dvema otrokoma. Boš zmogla.
Če boš šla na splav, boš sicer rešila trenutni “problem”, vajinega zakona pa ne.

Ne glede, če si ali nisi noseča,
razmisli, če želiš za vedno tako živeti.Je to zakon ali samo skupno bivanje?

Vse lepo in prav, ampak ženska se noče ločiti, ker hoče živeti po regelcih, ti pa narekujejo moža in urejeno družinico, noče obveljati za kurbo, ki se goni na službenih piknikih (ljudje tudi niso nori, da ne bodo pogruntali, v čem je problem), noče sama vzgajati dveh otrok. Dojenčki so že lepi in ljubki, ampak pekel do njenega dojenčka bo pa nevzdržen. Ne vem, ali si tiste, ki ji svetujete, naj obdrži otroka in se loči, sploh predstavljate, kaj vse jo čaka? Moraš pa že biti ženska in pol za tak podvig, ona je pa ena navadna prestrašena putka, kakršna je večina od nas tukaj gor.

Zanositev v prvem poskusu ni nobeno posebno božje znamenje, ampak splet okoliščin.

Jaz ti predlagam splav in resno zakonsko terapijo, ker vidva z možem pravzaprav nista več zakonca v pravem pomenu te besede. In če to ne bo prineslo rezultatov, ločitev … Če hočeš seveda še kdaj res živet, ne samo igrat družinice.

PA KDO SI TI, DA TUKAJ MORALIZIRAŠ?? Kdo si ti gnoj, da ti je edina rešitev splav????

KDO si čarovnica nesposobna, butatsa, da pišeš take nebuloze?

KDO si predznica? In po sebi sklepaš ene bedne načrte, jih projecirat na druge?? PA KDO SI TI GNOJ???[/quote]

Umiri konje! Postavi ta ista vprašanja sebi: KDO SI TI, DA NEKOMU REČEŠ GNOJ? Imaš tako okarakteriziranje sebe na dnevnem redu?

Avtorica: točno to…naredi splav, meni se zdi v tem trenutku najboljša rešitev, čeprav skrajna. Potem v miru in brez pritiska razmisli o vsem, predvsem o tvojem zakonu.

Ni lahko biti sama za otrokom, ne tako, ne finančno, ker računati, da se bo oče otroka brigal zanj, je pač velika tombola.

Čeprav je res velika verjetnost, da je zgodba izmišljena, pa vendar. Jaz bi naredila splav in se sprijaznila z enim otrokom.

Tudim jaz ne kupim te zgodbe. Še bolj kot to pa me je zmotilo, da so nekatere svetovale, naj se poseksa z možem, ginekolog ji bo priredil datum poroda (ja pa jade), mu podtakne tujega otroka in živi svetniško življenje v “idealni” družini. Pa kaj ste čist blesave al kaj!?

New Report

Close