Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča sem vendar ne z možem

Noseča sem vendar ne z možem

K sebi se spravi golazen! ti si očitno ista kopt ona ki misli da je sex =ljubezen oz z enim si oženjena z drugim pa poseksana in breja ADIJO SI TI PA TEBI PODOBNE!

Te je pustila zarad boljšega, kaj? PRAV JE IMELA. Hehe, sej ti pravim, f*kajt s tipi. Golazen!


ahahahahahahahahahahahah SIGH! adijo ne kakšne pišeš krastača
drugič pa študiraj z glavo ne s p…. budala.

O takšnih ženskah kot si ti in tebi podobnim ,delate sramoto vsem ženskam,ki so še pa le poštene.Pa saj itak ne veste,kaj je poštena biti.Če nebi ženska varala moža tega ubogega bitjeca zdaj nebi rabili študirat splav ali ne splav itd.Najprej se loči potem pa delaj kar pač znaš,toda vseeno PUSTI MOŠKE ,KI IMAJO DRUŽINO na miru.In kaj sploh ti veš o dedcih,ki znajo biti možje,nerabiš ga podcenjevat,ker ti je povedal,kar bi tio vsaka poštena ženska.Ne zame ni boljšega,pravičen je moja dobra polovica,brez njega bi bil svet prazen,rada ga imam in drugega nočem.Misliš,da smo vse takšne kot ve,ki bi samo moške menjavale IN MOŽEM PODTIKALE DRUGE OTROKE,namesto bi šle z možem narazen,če ni več takšen kot je bil???Pa še nekaj ni in nikoli nebo gej ,trapa.

VIDIŠ, TO JE RAZMIŠLJANJE Z GLAVO!!!

Kaj pa ti delaš in govoriš pa je najbolje da greš v NIGHT KLUB tam boš lahko študirala in doktorirala z mednožjem! SREČNO!

Ah Marinc, ti kar obsojaj druge. Meni si beden, že to da moraš pisat pod celo goro nickov, mi pove, da si ena navadna reva brez jajc. Kaj tebe briga, s kom se avtorica daje dol? Si ji mogoče nevoščljiv, ker je pri tebi suša? In zato smo kar vse enake? Ti, moj sosed je tud varal ženo, torej ste vsi moški taki? Varalice? Ti nimaš pojma o razmišljanju s svojo glavo in nisi prav nič poštenega in dobrega človeka, če druge zmerjaš z golaznijo. Kdor je sposoben takega izražanja in sovraštva do tuje osebe kot ti, ni pravičen in pošten. Človeku lahko poveš, da ni prav kar dela tudi na način, ki je še na človeškem nivoju. Ti pa nisi sposoben drugega kot repenčenja na nivoju triletnega mulca. Skratka, beden si. In si od vseh tu gor še najbolj TI podoben golazni, ker se naslajaš nad napakami drugih. Avtorica bo sama plačevala svoje grehe, ti ne boš prav nič nasankal zaradi nje. Raje poskrbi za svojo bedo.

Kaj misliš da so vsi marinec ki pove resnico o takih kot si ti in tebi podobne?
Preberi kaj je pravična napisala in si vzami vzor po njej!.

Resnica boli zato pa pišeš take in zabijaš moške, še enkrat ti napišem da nisem marinec!

Kateri moški bi pa podtaknil otroka ženi? adijo živci!

Ene ženske so pa res 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možganski invalidi ki niso zmožne zastopit kaj jim človek dopoveduje.

Kaj misliš da so vsi marinec ki pove resnico o takih kot si ti in tebi podobne?
Preberi kaj je pravična napisala in si vzami vzor po njej!.

Resnica boli zato pa pišeš take in zabijaš moške, še enkrat ti napišem da nisem marinec![/quote]

Kako pa ti veš kakšna sem jaz? Ne zabijam moških, zabijam tebe. Kje sem pa napisala, naj podtakne otroka možu? Sploh nisem nikjer napisala mnenja o njenih dejanjih, le to, da bo sama plačevala za to kar si je skuhala. In na podlagi česa me torej enačiš z njo, pa ne samo mene, kar vse ženske? Ti si se pa spravil name, ker sem ti povedala, da težiš in in si en butelj, ki mečeš vse nas z njo v isti koš. In zaradi teh mojih besed se tudi buniš, KER TE JE RESNICA ZABOLELA.

Kaj misliš da so vsi marinec ki pove resnico o takih kot si ti in tebi podobne?
Preberi kaj je pravična napisala in si vzami vzor po njej!.

Tako kot pravim niti čitat ne znaš kaj šele razumet kaj piše.
Če bi bolje prečitala kaj sem napisal nebi pisala tega kar pišeš.
Mene ni prizadelo nič, ker imam čisto vest, tebe pa očitno je da ti je zameglilo presojo o meni. Še enkrat si preberi IN TO POČASI DA BOŠ RAZUMELA KAJ PIŠE v prejšnjem postu, pa potem piši krace.

Resnica boli zato pa pišeš take in zabijaš moške, še enkrat ti napišem da nisem marinec![/quote]

Kako pa ti veš kakšna sem jaz? Ne zabijam moških, zabijam tebe. Kje sem pa napisala, naj podtakne otroka možu? Sploh nisem nikjer napisala mnenja o njenih dejanjih, le to, da bo sama plačevala za to kar si je skuhala. In na podlagi česa me torej enačiš z njo, pa ne samo mene, kar vse ženske? Ti si se pa spravil name, ker sem ti povedala, da težiš in in si en butelj, ki mečeš vse nas z njo v isti koš. In zaradi teh mojih besed se tudi buniš, KER TE JE RESNICA ZABOLELA.[/quote]

mene zanima kako se je odločila….

vem da sem že pozna za ta post, ampak kaj pa si mislite da ste? kako lahko nekomu hladnokrvno rečete da ni kaj za debatirat, najprej splav… jaz pa mislim, da se na koncu vse poravna tako, da je najbolj prav.
če si noseča je že prav tako, da si, očitno je to dar, ki ga bi naj sprejela. če imaš službo in stanovanje je bedasto delat splav zarad moža, ki si ga meče ne roko!

jaz bi izziv sprejela in obema povedala. zapomni si: na koncu bo vse dobro. ob sebi boš pa imela 2 otroka, ki te bosta imela rada!

lp. m.

Res, “zapletla sem se”, javi se nam kaj!

kot vse ženske tu delajo tako kot vem, da imajo doma vse pošlihtano, nič jim ne manjka možek jo ljubi in spoštuje, nikoli nič ne opazi , ne ve kaj dela za njegovim hrbtom ona, one pa gredo se oplojevat drugemu npr sodelavcu, prijatelju, ki ji na dušo piha, kasneje ko pa zanosijo z ljubimcem pa gredo isti dan ali teden seksat s svojim možekom da mu recejo da je njegov otrok. Seveda zakaj že zaradi denarja so priskrbljene, saj napišejo v rojstni list otroku svojega možka, ljubimec pa ji plačuje vsak mesec goro eur dnarja za tega novorojenega njegovega otroka. Seveda to jim je najlažje do finanšnih klišejev, da imajo od moža vse: varnost in domek, tudi neiskrene besede, ljubezeni , zahrbtne igrice, spoštovanje do moža, ter njegov denar… Do ljubimca pa seveda vsakomesečni prelivi na trr, in vsake toliko časa ogledi in druženja z otrokom. Se pravi če ima ta otrok še pol bratca ali sestrico se kasneje vse spremi , na podlagi premoženj na sodiščih, seveda tukaj so vpleteni 4-je +dva mala otroka. Tako ljubice se temu življenju raje izognejo in so tiho celo svoje življenje, tako da recejo svojemu otroku to pa je en dober stric -tvoj biološki očka. Mislim da nobeden dec nebi odklonil svojega otroka, da se razve.
Tako podajanje se spremeni v real nočno moro, ko enkrat otrok postaja firbčen zakaj nisem podoben mojemu očku-možeku, in niti mamici. Sem pa zelo podoben drugemu ljubimcu-prijatelju od mamice.
Ne igrejte se s čustvi otrok, no pa saj take ženske gledajo samo nase in ne na svoje posledice ki lahko slej ko prej butnejo ven, otrok pa je tisti ki na koncu vse sliši in vse ve.
Če bi bila žena poštena nebi tega naredila svojemu otroku.
Seveda danes se lahko hitri postopki dnk-a teste naredi samo oče in otrok ,če je resnično njegov ali ni, kar doma 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.,brez vednosti partnerice ali žene .
Si upate moški resnico pogledat v oči ali resnično verjamete dandanes v svoje lepe žene in partnerice kar vam pravijo, da ta otrok pa je resnično tvoooj.
Kar verjemite jim še naprej. Vsake oči imajo svojega malarja. Tako je to resnica slej kotprej pride na dan, nič se ne more skriti.

VSAK IMA SVOJE MNENJE TU.

Pejt one pametne vprašat, ki so zaposlene in imajo otroke v vrtcih, al pa vzgojiteljice…

Seksaj z možem pa čez 14 dni povej veselo novico. Rok se mal izmisli, potem pa boš kao prej rodila…

SEVEDA TA GOSPA JE ZE NASLA RESITEV TO JE SIGURNO

upam da to ni splav ker vsaka zena ima pravico da ima otroka

zakon je samo en vic ki je prekinjen cim je en ki se ne smeji vec drugi pa se rezi
v tem primeru je ta zena skocla cez plot , zato vse to je zlomljeno kar sta skupno gradila -Se Locimo
OStaja pa otrok !!!!!!! Ce je vasa prioriteta otrok v tem primeru ga cuvamo .Cetudi smo sami z njim vse znova zacnemo to e tezko pa vecina uspejo .

Ce vam za otroka v tej zacetni situaciji ni.. Zdaj ko ste zlomek naredili ga odstranite z splavom to tudi imate pravico vse do enga datuma po zacetku nosecnosti ..Zdaj ko veste da boste lahko noseci
pa vi zacnete eno drugo vezo ter pripravite gnezdo za tega sineka al hcerko ki si jo ze
znova zelite ker se je vasa situacija uredila ..Otrok bo mel mamo in oceta –upajmo srecno

Živim ljudem se marsikaj zgodi. Pa tako je: če priznaš, se ti pol oprosti, če pa ne priznaš, se ti oprosti VSE. Najboljše je, da greš na splav in boš rešena. Tudi večne slabe vesti. Če želiš ostati z možem, je to najboljša rešitev. Upam samo, da se nisi že zaupala kakšni “prijateljici”… Naj to ostane tvoja večna skrivnost. Sploh pa vse skupaj smatraj kot življenjsko napako. Srečno!

Otrok bi bil star že 8 let, če je zgodba resnična….

A kdo ve kako se je razpletlo.

Tudi midva sva delala na otroku,dolgo sva se mučla pa nama ni uspelo,na koncu sva obupala,želja pa je z moje strani tako močna da še me sedaj boli ko se spomnim,lani sva obupala☹️ če imaš res tako močno željo po otroku se pogovori z partnerjem,le z pogovorom bosta rešila zadeve zaradi katere sta se oddaljila…. vso srečo vama želim…

New Report

Close