Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noseča sem vendar ne z možem

Noseča sem vendar ne z možem

Absolutno proti splavu. Če v dveh letih nisi mogla imeti otrok z določeno osebo, ti že ta ni bila usojena.
Meni se je zgodilo isto.
Otroka obdrži. Dosedanjega partnerja pusti, ker je več kot očitno, da te krivi za neplodnost – izgleda mi netoleranten tip. In takšnega si pač ne zaslužiš.
Sodelavcu pa si dolžna povedati. Ker vemo kako je otrok nastal, nisi dolžna od njega zahtevati preživnino za otroka. Sicer bi to bila blamaža na sodišču.

Ko boš rodila, ti ne bo nikoli več žal, da bi se odločila drugače. Verjemi. Ta otrok ti je bil namenjen.

Joj, jaz se opravičujem. Sem spregledala stran 2.

Čestitam zapletla sem se. Dobro si se odločila in dobro naredila! Pogumna si.

Nikoli ne bom razumela moških!!! Pol leta nič spolnosti??? Halooo!!! Pa kaj mu je pa? A sam zase se pa potrudi?

Normalno, da si se spečala z nekom drugim, saj si kipela!!! Sam, da se pa nisi pravočasno zaščitila si pa tud kura, žal!
Se opravičujem, ampak je res!

Še ena lepa misel: “NOBENA JUHA SE NE POJE TAKO VROČA, KOT SE SKUHA”

ŽIVLJENJE JE NEPREDVIDLJIVO IN POLNO PREOBRATOV…

Bravo, “zapletla sem se”! Absolutno prava odločitev! Žal mi je, če te bo sedaj spremljalo tudi kaj slabega – ala mož, a nič ne skrbi – pod srčkom ti raste prečudovito malo bitjece, ki ti bo razsvetljevalo vse žive dni!

Sodelavcu pa kar povej – ima pravico izvedeti, vnaprej mu povej tudi, da nič ne zahtevaš od njega, kasneje pa še, če bo nekako pozitivno odreagiral, da lahko sodeluje če in kolikor želi. Tudi otroček te bo nekoč vprašal, kdo je očka. Poskrbi, da mu boš povedala brez skrbi, da bi sodelavec zvedel po vseh letih. Bolje prej, kot kasnej. Vse bo še dobro! Ko boš čez leta gledala nazaj, bo vse slabo izginilo in ostalo ti bo le še dobro!

Pogumno! Držim pesti!

En pameten nasvet! Povej svojmu sodelavcu kaj se je zgodilo, da si pac zanosila, in da si se odlocila za splav, vidva z mozem pa kr vstrajajta, pa se prepustita uzitkom, pa bo otrok spocet, ne pa iti sexat, aha zdaj bova naredila otroka – iz te moke nebo kruha! Moja zlahta se je matrala 6 let, pa nista obupala, na koncu jim
Je ratalo! Pozvizgaj se na take glupe komentarje! Jaz te razumem! Jaz sem trenutno noseca 5 mes. Pricakujeva drugega otrocka:) lej grdo se bo slisalo, ce otoku nemores nuditi tistega osnovnega, je bolje za njega da netrpi in da ga nimas! Otrok potrebuje oba starsa, sam me enega recimo v ZG druzga v LJ, to je sam mucenje otrok! Srecno!

A ti bi lahko splavila svojega sončka ali ti je lepo pri srcu, ko veš da raste otroček v tvojem telesu? Ne morem razumeti da je nosečnica, ki je vsa euforična in čuti otrokove gibe, se veseli otročka in uživa v nosečnosti, se zaveda življenja v sebi sposobna takih podlih besed in ženski v istem stanju kot je ona reči, ti pa svojega ubij. Kakšno mučenje otrok, trapa! A pol če te bo slučajno tvoj kdaj pustu, boš otroke pobila, da ne bodo trpeli? Koza! Taki kot ti ne bi smeli imet otrok, evo dokaz, da je življenje krivično.

Joj, meni se pa zdi, da bi bilo žal, če bi naredila splav. 🙁 premisli no še malo, saj si si otročka tako želela.

Če si želiš potem ostati z možem, potem mu očitno ne moreš povedat. Ampak res ne vem, če je vredno vsega tega stresa, v katerem boš za vedno živela. Je vredno? Veš, saj vem, da je vse skupaj grozno komplicirano, ampak po mojem se boš čez par let tudi ti vprašala, kaj delaš s človekom, ki masturbira v kotu in te pušča samo, ko najbolj potrebuješ njegovo pomoč. In ki ni sposoben odpustiti napake, ki jo očitno še kar obžaluješ. Ki mu ne moreš več zaupati vsega. Če RES ni lažje biti samohranilka, sicer sama, zato pa samostojna in sposobna poskrbeti zase, tudi za svoje napake (ki jih delamo vsi) in posledice, jih preživeti in iti naprej.

Stres pa konec koncev že imaš, tudi če narediš splav to ne bo rešilo dejstva, da sta se odtujila in da je treba nekaj narediti.

Priporočam ti kratko ampak dobro knjigo od Suzanne Tamaro – Pojdi, kamor te vodi srce. (ni tako pocukrana, kot zveni;)

Aha, nisem videla apdejta zaradi vseh dolgih”dobronamernih” sporočil.

Zelo si pogumna. Klobuk dol. Drži se in ne se bat. Pa napiši, kako se stvari odvijajo. :*

1. Tvoj zakon je v resnih težavah. ( mož ne želi zdravljenja, morda tudi ne drugega otroka, očitno ne komunicirata, ni bližine, drugače je ne bi iskala drugje, ni seksa)
2. verjetno boš kmalu samska tako ali tako, ali pa prevarana tudi ti. nikar ne misli, da se za tvoje varanje ne ve in slej ko prej bo izvedel tudi mož.
3. ni lahka situacija, vendar moraš prevzeti odgovornost za svoja dejanja. imej tega otroka, če si ga res želela, morda drugega ne bo. situacija se utegne razplesti še bolj zanimivo kot se je zapletla….

glede na reakcijo moža, je očitno, da te še zmeraj spoštuje. Šokiran je bil in zmeden, ampak se ni prepustil nasilju, zmerjanju… meni je, glede na povedano, kar všeč njegova reakcija. Ponavadi se v nekem doglednem času (lahko bi bilo že po treh dneh – če bi se odločil za ločitev, če gre za globje bolečine in cincanje med odločitvijo za skrb za tujega otroka tudi več tednov) strasti pomirijo, stvar bo pogledal iz več vidikov in takrat se bo lahko razumno odločil. Če se odloči za ločitev, je pametno, da njegovo odločitev spoštuješ. Če te ima res rad, bo pa ostal in ti pomagal. Konec koncev te je nekoč že osvajal, bil vate zaljubljen..navezala sta se drug na drugega…. Otroka sta si želela oba. Gotovo mu je zelo hudo. Upam, da bo zmogel ta pogumni korak in te podpiral v tvojem nepričakovanem materinstvu. To bi bilo lahko zelo dobro izhodišče za dobro zvezo.

Glede sodelovca pa raje še malo počakaj. Tam se ti čisto nič ne mudi in bitka ki te tam čaka ne bo lahka. Ne pozabi!!! – njemu je otrok resna grožnja! In ogoža njegovo družino. V takem primeru znajo ljudje bit zelo zaščitniški in branit svoje ustaljene odnose. In prva tarča boš ti. Žalil te bo, vse zanikal, se igovarjal… tko da, poskrbi najprej zase, umiri se, postavi zadeve na pravi tir in šele ko boš čustveno stabilnejša rešuj ta stranski problem.

Jaz sem ful ponosna nate. Nasloni se na intuicijo, ta te nikoli ne bo izdala. Če imaš starše zdrave, lahko tam najdeš kakšno dobro besedo. Le pogum!

lepo napisano.

smola pa taka
pa tako fajn si se mela,,,

…moža imaš rada, seksaš pa z drugim….

Ja, kakšna pa si..?

Natančno taka, kot ženske smo!

Ženske ne seksajo z drugimi iz istih razlogov kot moški….zato so nekatere ženske zelo z lahkoto prostitutke, a ljubijo enega moškega. Veliko žensk na svetu je, ki jim seks ne pomeni prav veliko in s tem se je treba sprijazniti. Tebi tudi ne, ker ljubiš moža, čeprav se raje zadovoljuje sam. V bistvu imata problem a ga ne zmoreš rešiti sama… Posledica je otrok drugega moškega.

Glede na to, da ti še vedno verjameš v vajino skupno prihodnost je neumno dodatno zapletati vajin odnos z nekimi priznanji, ki nimajo nikakršnega smisla…. to ni tisto, kar potrebujeta. V tem trenutku bi taka iskrenost uničila vse možnosti za skupno življenje v prihodnje.. Po moje bi bilo pametno da otroka potakneš (datumi se dajo prirejati..,,tudi kakšen dodatni mesec ni problem)…Najbrž bi otrok koristil vajinemu zakonu….če pa ne bo, se še vedno lahko ločiš. Sodelavcu ne bi ničesar govorila. To se njega nič ne tiče….mogoče vama je celo naredil uslugo. Zato, ker te je prislil da nekaj ukreneš…. Če boš lepo izpeljala vse skupaj tudi zato, ker bo tvoja družina prišla do novega družinskega člana, ki si očitno zelo želita oba z možem.

Seveda boš naredila tako, kot boš v nekem trenutku začutila, da je pametno. Mislim pa da v tej situaciji iskrenost ne bi koristila nikomur… še najmanj tvojemu možu ali otroku. Želim ti pameten razmislek in veliko sreče.

PA KDO SI TI, DA TUKAJ MORALIZIRAŠ?? Kdo si ti gnoj, da ti je edina rešitev splav????

KDO si čarovnica nesposobna, butatsa, da pišeš take nebuloze?

KDO si predznica? In po sebi sklepaš ene bedne načrte, jih projecirat na druge?? PA KDO SI TI GNOJ???[/quote]

Pa saj ne morem vejeti!!! Kdo pa si ti, da tako žališ? Kdo? Eni ljudje ste popolnoma brez kančka spoštovanja do drugih in različnih razmišljanj!

Ma daj ne bluzi! Se bo lahko k tebi preselila, ko jo ded vrgel z obema otrokoma iz hiše?
Ha, ha podarjeno-nič ni podarjeno!

Si spregledala avtoričin post? Je že povedala možu za prevaro in otroka.

Groza, kaj vse ne preberemu na forumu. Vse razumem: da je odnos na psu, da je bil piknik in se je zgodilo, kar se pač je…nikakor pa ne razumem, kako ji nekatere sploh lahko predlagate, da bi otroka podtaknila možu??? Pa kaj ste znorele? Ali otrok res ni vreden, da bi nekoč poznal svojega pravega očeta? Se vam res zdi, da bi ženska lahko celo življenje v sebi nosila to laž??? Ne vem ali sem jaz “zaostala” ali je svet res že tako pokvarjen.
Srečno avtorici, pa kakorkoli že se bo odločila!

Ne sekiraj se. Tema je izmišljena in je navadna provokacija.

Ooooooooo, Marinec. Lej ga no, a se nisi sračil, da tebe pa ne bo več? Ti firbec ne pusti spat? Si slabši kot babe.

jaz bi otroka obdržala, z možem šla narazen (seveda ga imaš rada, vendar ob vsem tem je jasno da partnerstvo ne štima), sodelavcu povedala, vendar ne bi nič od njega pričakovala (naj naredi kar sam misli da je prav). pravico ima, da ve, oba sta bila udeležena. nekako boš že prebrodila, tudi če boš sama. jaz si splava ne bi oprostila, prav tako si ne bi oprostila nadaljevanja veze po varanju, oboje bi me najedalo.

Ne seri.[/quote]

Zdaj pa resno – edini, ki tukaj sereš, si ti. Spokaj, ker od tebe ni prišel niti eden pameten nasvet. Samo smetiš temo.[/quote]

Marinec je povedal to kar bi vse (pametne) ženske povedale, ampak se mi zdi da vas je vse ki mu nasprotujete resnica prizadela! in prav je tako!!! na koncu boste pa klečeplazile na socialno govorit kako vas je mož pustil samo z otrokom???? pogreznite se v zemljo raje GOLAZNI!!!!! smrdi na xy kilometrov od takih žensk pokvarjenih niste vredne da vas pes posc…

Kaj Marinec, imaš nov nick? Mater si beden. Pejd raje v kak kafič kelnarci težit, ona je vsaj plačana za tist čas ko si tam, mi nismo.

Ni marinca, to kaj pa pišete je očitno odziv na resnico o ženskah.
DRŽI KOT PRIBITO.

Pomojem naredi splav ali pa priznaj možu,da nosis otroka drugega moškega.
Otroka obdrzat in naredit tko kod da je možev pomojem ni pametno,ker se bo prej ali slej izvedelo verjemi,ko bo se majhnem bo ok ko bo pa starejsi pa pomojem nebos mogla skrit da ni od tvojega moza to ni sugurno je pa po mojem zelo verjetno.
Razumem te v kaksni situaciji si in ti zelim,da resis to zadevo tko da ispade najboljse za vse.
Vso srečo!!!!

Ja valda. In kaj je resnica o ženskah? Razsvetli nas, MARINC. Ja nič, kaj naj ti rečem, postani gej če ne maraš žensk. 🙂

New Report

Close