Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nov prometni zakon že kaže rezultate

Nov prometni zakon že kaže rezultate

Zakaj pa potem pišeš take neumnosti?

Zato, ker se sedaj klanja bivšemu komunistu – patijcu JJ.:-))

Zato, ker se sedaj klanja bivšemu komunistu – patijcu JJ.:-))[/quote]

Se podpišem!!!

Kako ste ubogi.

hehehe, zakaj, če je pa res, da se klanjaš bivšemu komunistu.

Še eden, ki se je spomnil umret ravno med policijskim postopkom.

Še eden, ki se je spomnil umret ravno med policijskim postopkom

http://24ur.com/novice/crna-kronika/nenadna-smrt-pacienta.html

Še eden, ki se je spomnil umret ravno med policijskim postopkom

http://24ur.com/novice/crna-kronika/nenadna-smrt-pacienta.html%5B/quote%5D

In kaj ima to zveze z prometnim zakonom? Mal se še ti nafilaj z pomirjevali pa nič ne preveri če si mogoče alergičen nanje.

Letos je umrlo v prvi polovici leta 95 ljudi, lani v istem obdobju 123. Policija trdi, da gre izboljšanje pripisati novemu zakonu – višjim kaznim.

Čemu pa pripisujejo izboljšanje v mesecih jan – april, ko je še veljal star zakon in nižje kazni?

Očitno so se samomorilci malo potuhnili. Ali pa je večina opravila načrtovano v minulih letih.

In kaj je, če nekomu vbrizgaš smrtonosna “zdravila” nasilno proti njegovi volji? Umor?
Pa je morilec samo tisti, ki je smrtonosno snov vbrizgaval, al tud tisti, ki je tistega vklenil in držal ??

Hehe, iz te moke ne bo kruha. Boš videl, da bo obdukcija pokazala, da je umrl naravne smrti. Tako kot bo pokazala, da je tist pri Brdu naredil samomor. Pa ne zaradi visoke kazni. Policija bo ostala neomadeževana.

In kaj je, če nekomu vbrizgaš smrtonosna “zdravila” nasilno proti njegovi volji? Umor?
Pa je morilec samo tisti, ki je smrtonosno snov vbrizgaval, al tud tisti, ki je tistega vklenil in držal ??

Hehe, iz te moke ne bo kruha. Boš videl, da bo obdukcija pokazala, da je umrl naravne smrti. Tako kot bo pokazala, da je tist pri Brdu naredil samomor. Pa ne zaradi visoke kazni. Policija bo ostala neomadeževana.[/quote]

Že preje sem ti napisal pa ti bom še enkrat, ti si en velik paranojik.


Mislim da je razlika med nama v tem, da jaz ne zaupam in verjamem policajem in oblastnikom tako brezmejno in brezpogojno kot ti. In da ne mislim da so svetniki, ki nikoli nič slabega ne zagrešijo, ter napak ne skrivajo ali prevalijo na drugega.


Mislim da je razlika med nama v tem, da jaz ne zaupam in verjamem policajem in oblastnikom tako brezmejno in brezpogojno kot ti. In da ne mislim da so svetniki, ki nikoli nič slabega ne zagrešijo, ter napak ne skrivajo ali prevalijo na drugega.[/quote]

Verjamem tistemu kar vidim oz. doživim. do sedaj z policaji nisem imel slabih trenutkov, tako da, tem tvojim strahovom ne verjamem.


Mislim da je razlika med nama v tem, da jaz ne zaupam in verjamem policajem in oblastnikom tako brezmejno in brezpogojno kot ti. In da ne mislim da so svetniki, ki nikoli nič slabega ne zagrešijo, ter napak ne skrivajo ali prevalijo na drugega.[/quote]

Verjamem tistemu kar vidim oz. doživim. do sedaj z policaji nisem imel slabih trenutkov, tako da, tem tvojim strahovom ne verjamem.[/quote]

Verjemi, da sem imel jaz veliko slabih izkušenj s policaji, ko so me hoteli ogoljufati.
Zato jim prav nič ne zaupam in verjamem.

Če se v življenju nasploh obnašaš tako kot v krožiščih (rondojih), se temu sploh ne čudim. Večina pa s policisti nima posebnih težav.

Če se v življenju nasploh obnašaš tako kot v krožiščih (rondojih), se temu sploh ne čudim. Večina pa s policisti nima posebnih težav.[/quote]
Takšnih težav, da bi ga policaji hitli ogoljufat ne bi smel imet NOBEDEN, ti si pa že zadovoljen, če jih nima večina????

Se strinjam. Ne verjamem pa, da policisti kaj bolj goljufajo kot vodovodarji, direktorji, zdravniki, novinarji, tajnice ali snažilke.

Če te pa kaznujejo, ker ne upoštevaš prometnih predpisov ali napišejo prijavo sodniku za prekrške zaradi razgrajanja ali pretepa pa to še ni goljufanje.

Se strinjam. Ne verjamem pa, da policisti kaj bolj goljufajo kot vodovodarji, direktorji, zdravniki, novinarji, tajnice ali snažilke.

Če te pa kaznujejo, ker ne upoštevaš prometnih predpisov ali napišejo prijavo sodniku za prekrške zaradi razgrajanja ali pretepa pa to še ni goljufanje.[/quote]

Policaj je oseba s posebnimi pooblastili, in jih ne moreš primerjat z zgoraj omenjenimi poklici. Policajeva beseda velja več kot tvoja in od ostalih poklicev. Če si policaj kaj izmisli, to tudi drži, vsaj če ti ne uspe dokazat drugače. Vodovodar, tajnica, snažilka… ti mene še niso dostokrat ogoljufali, policaji pa že mnogokrat. Tud se ne morejo kar izmislit, da si jim nekaj dolžan in ti odtrgat od plače, ali spravit v pripor.. Policajeva dejanja lahko enačiš samo s tistimi, ki te s pištolo ustavijo in izpraznijo denarnico za tja do 1000€ ali še čez. Pa ne govorim o prekrških, ki si jih res zagrešil temveč o izmišljenih prekrških. Ti govorim iz lastnih izkušenj.

Prekrški, katerih višina je roparsko naravnana in namenjena zgolj polnjenju proračuna so druga, tudi umazana zgodba.

Megaboy, nima smisla. Zaradi takih kot je mik nam italijani rečejo da smo ščavi. Ni kaj. Še pred nekaj leti so policaji odpeljali koga “neznano kam” tako da se ni nikoli vrnil domov, mik in boss pa še vedno zaupata policajem.

Kako da so vaju zgrešili? Počasi bom še jaz pričel dvomit v njihovo poštenost.

Ima morda srečo, da se policisti v mojo škodo prav NIKOLI niso izmislili nobenega prekrška? Res pa je, da bi ponavadi raje videl, da bi mi
jih spregledali.

Roparskih kazni si pa niso izmislili policisti. Na nek način je pač treba napolnit proračun, poslanci pa si pač ne morejo izmislit načina, kako bi kaznovali samomorilce, katerih je bistveno več kot žrtev prometnih nesreč.

Imaš srečo, meni v zadnjih letoh nikoli ni noben prekrška spregledal, četudi policaji imajo to možnost. So si jih pa nekaj izmislili.

Najbolj pokvarjena je bla tista, ko mi je policaj po pihanju rekel, “vse je v redu, samo tule spodaj se podpišite” , zapisnik moram vseeno napisat… in če ne bi pozorno prebral zapisnika bi podpisal da sem pijan, čeprav je pihanje pokazalo da sem bil v dovoljenih mejah….. in še bi lahko našteval.
Ko se bo tebi kaj takega zgodilo, da bi ti policaj takole potihem hotel vzet 1000€, jih boš še hvalil?

Roparske kazni in ZVCP so spisali na policiji, vlada in minister sta ga predlagala, parlament sprejel, sodstvo te pošle v zapor če ti davkarija ne more izterjat… Tist policaj za cesto je pač samo inkasant, ki so mu naročili, koliko mora pokasirat. In to nima nobene veze s prometno varnostjo, prej obratno. Takšne kazni izključno zaradi polnjenja proračuna. In državi ni v interesu, da bi se število prekrškov in nesreč zmanjšalo, saj od tega dobro kasirajo.

New Report

Close