Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novinarji prosim ukrepajte – mladostniki morajo v šole še v tem šolskem letu ! Hvala.

Novinarji prosim ukrepajte – mladostniki morajo v šole še v tem šolskem letu ! Hvala.

Ljudje jaz razumem, da vam je fino biti doma z družinami in da šola poteka na daljavo in ni stresa, ampak zavedajte se nevarnosti, ki tu preti. Drugo šolsko leto bo vlada nadaljevala z ukrepi šolanja na daljavo. A res ne razumete te igrice? Zgoraj je pripet video, ki bo kmalu zbrisan. Zbudite se. Ali želite zdrave otroke ali ne ?
Zdaj je treba vse otroke nujno poslati v šole !

Dve stvari:

1. Kdor želi, se lahko šola od doma. To je možno že veliko časa.
2. Pogrešam srednješolske ravnatelje, da povedo, zakaj ni še po 2 mesecih organiziranih predavanj v živo? Predvsem pri vseh tujih jezikih! Zakaj po 2 mesecih večina učiteljev še vedno pošilja liste, kaj je za prebrati.


Bi moral biti fejst usekan v glavo, da bi izzival katastrofo in mesec pred koncem nabil po tisoc ucencev nazaj na OS. Skupne hodnike,jedilnice,toaletne prostore. To bi bilo skrajno poblaznelo in tako riskantna odlocitev, da bi lahko nosila zgodovinske posledice. Bodo pac en mesec vec kot sicer med pocitnicami se doma. Ni omembe vredno v primerjavi s tem kar bi lahko povzrocili ob butasti odlocitvi, da podlezejo pritiskom starsev, ki se jim ne da solati in vzgajati svojih otrok.
[/quote]

Na švedskem ni nič poblaznelo, pa so šole in vrtci ves čas odprti. Šole niso nikjer žarišča, ker so otroci precej manj kužni.

Na švedskem ni nič poblaznelo, pa so šole in vrtci ves čas odprti. Šole niso nikjer žarišča, ker so otroci precej manj kužni.
[/quote]

In seveda obstaja dokaz za to tvojo trditev? Daj, bodi toliko dober, pa jo posreduj. Vsaj Link do študije. Hvala!


In kakšne probleme imajo tvoji otroci? Moji čisto uživajo doma. Celo delajo za šolo b.p. Pa njihovi sošolci so tudi zdravi. Se vsak dan slišijo in vidijo, si pošiljajo fotke in filmčke.

Kaj je blesavo ničvredno pizdovje, še niso otroc v šoli po vašem, ker ve ne morete skrbet za otroke?


In kakšne probleme imajo tvoji otroci? Moji čisto uživajo doma. Celo delajo za šolo b.p. Pa njihovi sošolci so tudi zdravi. Se vsak dan slišijo in vidijo, si pošiljajo fotke in filmčke.
[/quote]

Naj se šolajo doma, tisti, ki želijo. Drugim pa pustite, da gredo v šolo. A to pa ne, da ne bi bili samo vaši doma. Raje naj bodo vsi doma, tudi tisti, ki nočejo.


In kakšne probleme imajo tvoji otroci? Moji čisto uživajo doma. Celo delajo za šolo b.p. Pa njihovi sošolci so tudi zdravi. Se vsak dan slišijo in vidijo, si pošiljajo fotke in filmčke.
[/quote]
Ja super no, samo da uživajo, si pošiljajo fotke, pravi mali kardašianovi! Saj je vseeno če potem ne bodo znali funkcionirati v resničnem življenju, glavno da so v virtuali taglavni carji!

Naj se šolajo doma, tisti, ki želijo. Drugim pa pustite, da gredo v šolo. A to pa ne, da ne bi bili samo vaši doma. Raje naj bodo vsi doma, tudi tisti, ki nočejo.
[/quote]
A bejž no, kje si pa to še videlo in kaj je leni smrad kot ti toliko posebnega, da bi morali vsi delat posebej zate?


Ja super no, samo da uživajo, si pošiljajo fotke, pravi mali kardašianovi! Saj je vseeno če potem ne bodo znali funkcionirati v resničnem življenju, glavno da so v virtuali taglavni carji!
[/quote]

Pa je katera od vas lenih zabitih in prfliknjenih smrdljivk zmožna dojet, da ni to naša izmišljotina in da šole niso zaprte le pri nas in nikjer niso za brez veze?


In kakšne probleme imajo tvoji otroci? Moji čisto uživajo doma. Celo delajo za šolo b.p. Pa njihovi sošolci so tudi zdravi. Se vsak dan slišijo in vidijo, si pošiljajo fotke in filmčke.
[/quote]
Torej je prav, da otroci živijo v virtualnem svetu namesto v realnem svetu?


Ja super no, samo da uživajo, si pošiljajo fotke, pravi mali kardašianovi! Saj je vseeno če potem ne bodo znali funkcionirati v resničnem življenju, glavno da so v virtuali taglavni carji!
[/quote]

Taki kardaševci so ravno ti vaši, ki ne zdržijo čisto nič doma. Ker se morajo stalo družiti, pohajati, se dobivati z drugimi. Ker brez pozornosti drugih se jim fuzla? Pa staršem takih ekstrovertirancev tudi? Samo slednjim zato, ker jih imajo poln kufer, ker nikoli do sedaj niso zares bili skupaj. Ja, res ste revčki. Ampak hej, zakon preživetja. Če ne znate preživet tudi v takšni situaciji, ste pač suha veja razvoja. Egoisti, brezobzirneži, polni raznih teorij zarote, ki ne prevzemate nobene odgovornosti. Ko vas šljivi ali kako se že reče…. Vse v vašem slogu!


Torej je prav, da otroci živijo v virtualnem svetu namesto v realnem svetu?
[/quote]
A je to samo pri nas blesavo multinično? Ne bo šlo ne, zakaj so šole v velikem delu sveta zaprte multinično tumasto čoknjeno?

Tema je pretežka za viharnega jezdeca.

Taki kardaševci so ravno ti vaši, ki ne zdržijo čisto nič doma. Ker se morajo stalo družiti, pohajati, se dobivati z drugimi. Ker brez pozornosti drugih se jim fuzla? Pa staršem takih ekstrovertirancev tudi? Samo slednjim zato, ker jih imajo poln kufer, ker nikoli do sedaj niso zares bili skupaj. Ja, res ste revčki. Ampak hej, zakon preživetja. Če ne znate preživet tudi v takšni situaciji, ste pač suha veja razvoja. Egoisti, brezobzirneži, polni raznih teorij zarote, ki ne prevzemate nobene odgovornosti. Ko vas šljivi ali kako se že reče…. Vse v vašem slogu!
[/quote]

Z debelim flomasterjem!!!


Torej je prav, da otroci živijo v virtualnem svetu namesto v realnem svetu?
[/quote]

Otroci še kako živijo v realnem svetu. Trenutno je pač tak. Čez čas bo spet drugačen. Leta 91 so govorili, da nikoli več ne bo tako, kot je bilo. In ni bilo. 11. septembra so govorili, da nikoli več ne bo tako, kot je bilo. Po Bataclanu so govorili, da nikoli več ne bo, kot je bilo…. In nikoli več ni enako, je pač realnost malo drugačna. Tudi racunalniki in mobiteli so bili včasih vesoljska znanost. Video klici, videokonference…cel internet. Pa je danes vse normalno in nujno za delo. Torej bo tudi učenje na daljavo nova realnost. Kot še mnogo drugega. Sicer pa so predavanja bila že dosedaj marsikje na daljavo, celo opravljanje izpitov tam, kjer fosilni prfoksi niso omejevali napredka. Tako pač je. Takšna pač je realnost. In, roko na srce, druženje mladine po lokalih, kjer so skupaj sedeli, vsak pa je buljili v svoj telefon, pač ni neko hudo drugačno druženje. Nehajte se že enkrat sprenevdat in zganjati histerijo. Cepilni čipiranje 5gjevci 🙂

Se vaši mladostniki nič ne podružijo v prostem času, da vas tako skrbi za njihov socialni razvoj? Pa saj lahko vi sami poskrbite za razdaljo med njimi med druženjem, če vas to skrbi?

Mi ta čas izkoriščamo za učenje življenjskih veščin in kar se mene tiče, se naš mladostnik brez težav še šola na domu. Ne podpišem. Pa ne toliko zaradi strahu pred virusom, bolj zaradi možnosti in priložnosti življenjskega kurikuluma, ki ga je znotraj šolskega izobraževalnega sistema premalo.


Pa kdo vam brani??? Šolajte se še naprej od doma.
Mi želimo da se naši otroci vrnejo v šolo.
Živi in pusti živeti.


Pa kdo vam brani??? Šolajte se še naprej od doma.
Mi želimo da se naši otroci vrnejo v šolo.
Živi in pusti živeti.
[/quote]
Ne bo tako, vas ne bo nihče nič vprašal in ne predstavlajš nobene pomembnosti nikjer. Kam bi pa prišli, če bi vsako tele po svoje komandiralo, brez vsake pameti?


Pa kdo vam brani??? Šolajte se še naprej od doma.
Mi želimo da se naši otroci vrnejo v šolo.
Živi in pusti živeti.
[/quote]
A ker jih imate vi že vrh glave? Naj ugibam, da ste največji zagovorniki vrnitve otrok v šole točno tisti, ki ste prej vedno pljuvali čez učitelje? Točno tisti, ki boste to spet kmalu počeli? Seveda, svoji otrok ne zmorete obvladati, znate pa u nulo vse skritizirati. Samo rešitve pa ne najdete in nikoli več resnici niste zadovoljni. Večni nergači. Vse to pa se potem odraža na vašem naraščaju. Idealne predispozicije za psihične bolezni. Ja, tako ste postlali vašim potomcem. Krivi pa niso drugi, ampak kar vi sami.


Ne bo tako, vas ne bo nihče nič vprašal in ne predstavlajš nobene pomembnosti nikjer. Kam bi pa prišli, če bi vsako tele po svoje komandiralo, brez vsake pameti?
[/quote]

Tele komandira na volitvah. Upam, da nas bo veliko takih telet.

Jaz hočem v šolo, dost imam tega brezveznega online šolanja !
Pa a ni to moja pravica.
Klele se samo starši pogovarjate kako bi moralo biti. A boste kaj nas vprašal končno? Pa tudi če imamo samo 16 let. Jaz bi šel v šolo !

Če bi bil res, bi ti rekel smrkav egoist ( jaz hočem je na nivoju triletnika). Tako pa ti lahko povem samo to, da večini res ni do tega, da bi šli nazaj v šolo. Večini je do tega, da bi zaključili to šolsko leto. Ker bi bilo res bedno ob takih strogih ukrepih biti v šoli!


Se pa celi strinjam z vami. Kdor ni sposoben 2 meseca zdržati s svojimi otroki bolje, da jih ne bi imel. Izjema so seveda starši ki hodijo delat in imajo majhne otroke in za to bo poskrbljeno kot tudi za to, da bodo otroci v večji meri ostali zdravi
[/quote]

O tem da nismo sposobni biti s svojimi otroci…vsak starš pa želi da ima otrok zagotovljene pogoje za normalni razvoj…in za to je TUDI POTREBNO druženje z vrstniki…

No, evo! Mamica bo pa pisala, da bi te imela doma, ker ji je tako fajn in ker je tebi tako fajn.
Otroci NOČEJO viset z nami doma.

Ko ste vsi čez noč nehali hoditi v službo in začeli delati od doma, je bil pa cel halo. Kako je to težko, kako ste se zredili, kako komaj čakate vrnitve v normalo, med ljudi, sodelavce … enako je šolarjem.

New Report

Close