Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novinarji prosim ukrepajte – mladostniki morajo v šole še v tem šolskem letu ! Hvala.

Novinarji prosim ukrepajte – mladostniki morajo v šole še v tem šolskem letu ! Hvala.

O tem da nismo sposobni biti s svojimi otroci…vsak starš pa želi da ima otrok zagotovljene pogoje za normalni razvoj…in za to je TUDI POTREBNO druženje z vrstniki…
[/quote]

Saj je. In tudi bo zunaj, med počitnicami. V šoli druženja pač ne bo. No samo pouk in čisto nič več. Kje živite, da vas ne ukradejo?!? 🙂

No, evo! Mamica bo pa pisala, da bi te imela doma, ker ji je tako fajn in ker je tebi tako fajn.
Otroci NOČEJO viset z nami doma.

Ko ste vsi čez noč nehali hoditi v službo in začeli delati od doma, je bil pa cel halo. Kako je to težko, kako ste se zredili, kako komaj čakate vrnitve v normalo, med ljudi, sodelavce … enako je šolarjem.
[/quote]

Otroci tudi NOČEJO viset v šoli! Vi pa jih rinete vanje….
Smešno, naenkrat si pa kar vsi želijo v tisto bedno šolo? Malo morgen, ja! Otroci si od nekdaj želijo počitnic! Torej se raje zavzemajte za to, da bo leto čimprej zaključeno!

No, evo! Mamica bo pa pisala, da bi te imela doma, ker ji je tako fajn in ker je tebi tako fajn.
Otroci NOČEJO viset z nami doma.

Ko ste vsi čez noč nehali hoditi v službo in začeli delati od doma, je bil pa cel halo. Kako je to težko, kako ste se zredili, kako komaj čakate vrnitve v normalo, med ljudi, sodelavce … enako je šolarjem.
[/quote]
Malo si pomešala klientelo. Tisti, o katerih govoriš v zadnjem odstavku, so kar taki kot si ti, ki zdaj zahtevajo, da se mulci vrnejo v šole, ker vi ne zmorete več, ker so se vaši mulci zredili, ki jokajo, kako hočejo družbo buuhuuuhuu. Mi nismo nikoli o tem jokali. Naši se znajdejo v vseh situacijah. Tudi v taki kot je zdaj in tudi prej so se in se še bodo.


Ti kmet zase govor. Js mam tut 16 let in nočem v šolo ker mi čist dobro gre od doma. Družim pa se glih tako kot prej. Se dobimo popoldan s frendi.
Pa sej sploh ne verjamem d je to dijak pisal. Po moje ena mama!
Iz naše šole bi usi radi doma ostal do septembra. Mame bi pa rade, da gremo u šolo, ja! Haha.
Ti s pa navaden piflar.

Enim je taka sila da bi šli luftat pa jih lastni otroci ovirajo da posnetke objavljajo pol pa jih brišejo kao teorija zarote!

Res je. Novinarji prosim ukrepajte.

V Ameriki se je povečalo število otrok, ki so zboleli za Kawasaki sindromom, ki ga naj bi sprožila okužba s korono.
https://www.bild.de/video/clip/news-ausland/bereits-100-faelle-in-den-usa-alarm-um-mysterioese-covid-19-kinderkrankheit-70497512.bild.html

https://www.cbsnews.com/news/kawasaki-disease-children-hospitalized-new-york-city-coronavirus-link/

Ko sem na facebooku hotel poslati peticijo naj učenci in dijaki gredo v šoli, so mi to zablokirali in zaprli profil računa facebooka za nekaj ur. Le česa se bojijo ? Me pa veseli, da je kljub raznoraznim preprekam peticijo, ki je šla v podpis 5. maja podpisalo že 4.500 ljudi.


In kaj potem? Nič, a ne, življenje gre dalje. Kljub slepem, ki jih zagrabi čredni nagon. Otroci si ne želijo viseti v šoli, pa če se na glavo postavljate. To, da jih sterate v šolo, je samo v glavah vas, vsega naveličaniih staršev. Vsi ostali si želimo konec šolskega leta.


In kaj potem? Nič, a ne, življenje gre dalje. Kljub slepem, ki jih zagrabi čredni nagon. Otroci si ne želijo viseti v šoli, pa če se na glavo postavljate. To, da jih sterate v šolo, je samo v glavah vas, vsega naveličaniih staršev. Vsi ostali si želimo konec šolskega leta.
[/quote]
Sori se motiš, jaz bi rada šla v šolo in ne vem zakaj se morate o tem odločati vi starši. komaj čakam, da bom 18.

Obvezno morajo iti v šolo vsi otroci in dijaki !

https://www.youtube.com/watch?v=LunFvstnrCQ

https://www.youtube.com/watch?v=lxZ76miFvbQ

Obvezno morajo dijaki iti v šole !
Poglejte tale video:
https://www.youtube.com/watch?v=AKCV54BlaCo&fbclid=IwAR1Qym-avj9c8zNVU7Fh3SuMNUBqqAvgnuOjcKNkEscUGVKzBL7zuhHbTBo

Zmešanke, danes ste pouk neupravičeno špricale.

Cele dneve smradiš na forumu in ti? ti nič ne skrbiš in kuhaš za svoja otroka? Kdo dela to namesto tebe?Tisti ki ti je nataknil rogove?

Cele dneve smradiš na forumu in ti? ti nič ne skrbiš in kuhaš za svoja otroka? Kdo dela to namesto tebe?Tisti ki ti je nataknil rogove?
[/quote]
Zmaudile ste pouk danes usekanke, ko smrdite tu s peticijami, razumeš?😂


Sori se motiš, jaz bi rada šla v šolo in ne vem zakaj se morate o tem odločati vi starši. komaj čakam, da bom 18.
[/quote]
Da se končno enkrat naučiš pravilno oblikovati poved? 😀

Otroci in dijaki morajo v šole in to takoj !!!!!
Pa koga se tu slepi. Dosti je teh mahinacij.
Srbski vladniki so povedali ljudstvu, da so jih terorizirali in da je bila popolnoma nepotrebna diktatura. Pandemija straha in pandemije, da bi ljudje verjeli, kako je virus strašen in to sploh ni res ! Virus so imeli v Srbiji že decembra !
Poglejte si video:
https://www.youtube.com/watch?v=AKCV54BlaCo&fbclid=IwAR1slvF3i7KmGTrp-7qZm-Cklu0ac-O1ujAV9ZTJ3G9ZNWb60JY3g5DcS-Q


Blablabla…. Po bitki je fino biti general. Sicer pa Srbi od začetka – njihovo vodstvo, ki ga sedaj kritizirajo, itak ni verjelo, da je ta virus nevaren oz da sploh ne obstaja. Še konec februarja je to trdil Vučić. Čudno, da si je potem premislil, a? Najbrž kar tako, zaradi lepšega.
Ma, niste nič boljši od tistih z druge strani skrajnosti. Oboji ste fanatiki, po možnosti še plačani za tele pisarije.


Blablabla…. Po bitki je fino biti general. Sicer pa Srbi od začetka – njihovo vodstvo, ki ga sedaj kritizirajo, itak ni verjelo, da je ta virus nevaren oz da sploh ne obstaja. Še konec februarja je to trdil Vučić. Čudno, da si je potem premislil, a? Najbrž kar tako, zaradi lepšega.
Ma, niste nič boljši od tistih z druge strani skrajnosti. Oboji ste fanatiki, po možnosti še plačani za tele pisarije.
[/quote]

Hočemo v šolo !!!!

Hočemo v šolo !!!!
[/quote]
Ne, pa nočemo!!! Tisti brezvezneži, ki se ne znate sami zaposliti, ste itak v k…! Nesposobni preživet v današnjem svetu. Večina bi rada imela počitnice, ne pa šolo!

[quote=”Ne pa ne” post_id=13503176 time=15889656

Ej, še Švedi imajo za malarijo od 16 leta dalje zaprte šole in fakse! Pa to oni, ki kao nimajo ukrepov. Ker debil rine zdaj v šolo?!?

jaz bi šel v šolo. Pa zakaj se morate vi starši o tem odločat? Zakaj se ne sprašuje tudi otrok. Volilna pravica bi morala biti od 16 leta dalje !

Če res lahko kaj vplivajo novinarji na to, naj prosim napišejo kakšen udarni članek, da ne bo prezrt pri vladi.
Otroci in dijaki naj gredo v šole še v tem šolskem letu.

Epidemija je!

Srbijo so v EU pohvalili, ker je imela policijsko uro in obvarovala veliko življenj.

švedska, amerika, pa ima vse več bolnih, ker niso imeli red.


Blablabla…. Po bitki je fino biti general. Sicer pa Srbi od začetka – njihovo vodstvo, ki ga sedaj kritizirajo, itak ni verjelo, da je ta virus nevaren oz da sploh ne obstaja. Še konec februarja je to trdil Vučić. Čudno, da si je potem premislil, a? Najbrž kar tako, zaradi lepšega.
Ma, niste nič boljši od tistih z druge strani skrajnosti. Oboji ste fanatiki, po možnosti še plačani za tele pisarije.
[/quote]

New Report

Close