Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ob tem se mi zastavlja najbolj logično vprašanje: »Zakaj bom jaz, ki ne bom cepljen, ogrožal tiste, ki bodo, in bodo zat

Ob tem se mi zastavlja najbolj logično vprašanje: »Zakaj bom jaz, ki ne bom cepljen, ogrožal tiste, ki bodo, in bodo zat


Ja poglej to je tako…obrne se lahko kot hočejo, danes korona jutri pa kaj drugega veliko bolj nevarnega, tak je ta nas svet.
Kakšno stanje je pri vas v Avstriji ne vem tukaj so bolnice polne ubogih starcev predvsem iz dso.
[/quote]

Stanje v Avstriji je resno. Isto kot v Sloveniji. Vsi si želimo, da čimprej začnemo normalno življenje. Bolnišnice so pa… Ne bom rekel, da so polne, ker bi lagal. Bom pa rekel, da če se ljudje ne bi tko držali in če ne bi imeli te 24 urne policijske ure, ko smo praktično res doma, bi to bila katastrofa.
Nimamo pa samo starih in sem siguren da tudi v Sloveniji niso tako stari. Meni je umrl bratranec v Sloveniji zaradi korone in to star 48 let. Tako da… Ne, bolezen ne izbira veš. Bi celo rekel, da je za stare bolj poskrbljeno kot za mlade. Ker se jih takoj bolj resno obravnava. Mladi kar mislijo, da ni potrebno do konca it k dohtarju..

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Vidim, da ponovno nisi prebral tega, kar sem napisala, ali pa preprosti nisi razumel, kar je pa še nekoliko bolj žalostno. Samo zato, ker ti nekaj označiš za neumno in neresnico, še ne pomeni, da imaš prav. samo kažeš kako neizobražen si o temi, na katero imaš tako veliko za povedati.


Jaz spadam med take, ki imamo precej šans da nas pobere. In če kaj ne prenesem, da v mojem/našem/ imenu trka na vest ostalim.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Stanje v Avstriji je resno. Isto kot v Sloveniji. Vsi si želimo, da čimprej začnemo normalno življenje. Bolnišnice so pa… Ne bom rekel, da so polne, ker bi lagal. Bom pa rekel, da če se ljudje ne bi tko držali in če ne bi imeli te 24 urne policijske ure, ko smo praktično res doma, bi to bila katastrofa.
Nimamo pa samo starih in sem siguren da tudi v Sloveniji niso tako stari. Meni je umrl bratranec v Sloveniji zaradi korone in to star 48 let. Tako da… Ne, bolezen ne izbira veš. Bi celo rekel, da je za stare bolj poskrbljeno kot za mlade. Ker se jih takoj bolj resno obravnava. Mladi kar mislijo, da ni potrebno do konca it k dohtarju..
[/quote]
Od kdsj sd ti tepec predstavljas za zdravnika hehe, pravi osel

Kaksno primitivno razmisljanje, stem stalnim nabijanjem krivde grste cez vsako mero, prvo so bili babice in dedki, kako njih ogrozamo, zdaj pa ze kar vsskega socloveka, ce ze ogrozam zgolj in sami samega sebe, tistrga ki je cepljen nemoremo, ker neko vrsto zascite pac cepivo nudi, ne? In kje je letos gripa in umrli zaradi gripe?sevedno na dopustu?tepci
[/quote]

Kaj še ne veš, da nismo več ljudje in sočloveki? Zdaj smo vsi samo še vreče bacilov in virusov, nevarne vsem drugim, da jih pobijemo. Čakam, kdaj bo prepovedano tudi seksat in se poročat. Pa otroke dojit in rojevat.

Stanje v Avstriji je resno. Isto kot v Sloveniji. Vsi si želimo, da čimprej začnemo normalno življenje. Bolnišnice so pa… Ne bom rekel, da so polne, ker bi lagal. Bom pa rekel, da če se ljudje ne bi tko držali in če ne bi imeli te 24 urne policijske ure, ko smo praktično res doma, bi to bila katastrofa.
Nimamo pa samo starih in sem siguren da tudi v Sloveniji niso tako stari. Meni je umrl bratranec v Sloveniji zaradi korone in to star 48 let. Tako da… Ne, bolezen ne izbira veš. Bi celo rekel, da je za stare bolj poskrbljeno kot za mlade. Ker se jih takoj bolj resno obravnava. Mladi kar mislijo, da ni potrebno do konca it k dohtarju..
[/quote]
Vidiš moja tašča, moja teta in stric vsi starejši preboleli bp, moj bratranec verižni kadilec 2x prebolel in nič. Poznam se 15 ljudi vmes tudi otroci(sem zdaj prav preštela) ki so bolezen preboleli brez nekih zapletov.
Vem pa se nekaj hitri testi so zanič oz nezanesljivi in umirajo oz na intenzivni so večinoma stari ljudje- pri nas je tako. Uradnim izjavam ne verjamem, niti neuradnim, nobenim medijem, samo redkim zdravnikom se zaupam in svojim ljudem pac, vse kar človeku preostane v tem norem času je opazovati okoli sebe, zbirati verodostojne info in se zanesti izključno na svojo glavo. Žal tako daleč smo prišli da ne moreš več nikomur (ne vladi, ne medijem, ne zdravnikom, ne teoretikom oz nasprotnikom uradne verzije )… verjeti, ker vse kar izpustijo je kontra tistemu kar so izustili včeraj in konta bo tistemu kar bodo izustili jutri.
Z eno besedo noro

Okej wd40, potem naj pa tebe pobere – prav velike izgube ne bo na tem svetu. Še vedno pa obstaja veliko drugih ljudi, ki se ne morejo cepiti in dvomim, da je njihovo življenje tako nepomembno kot tvoje.
Poleg tega pa s tem, da se ne cepiš vplivaš tudi na tiste, ki se cepijo. če se ne cepiš, dovoliš, da virus divja naprej, mutira, in naposled okuži in ubije tudi tiste precepljene. Seveda dvomim, da bodo tvoji prašičji možgani dojeli to logiko, ampak s tem, da se ne cepiš, in da ti je mar zase in za druge, škoduješ vsem.

Res si zabita, o tem ni dvoma, ali ves daje smrtnost okoli cca 0.6 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, se ti zdi to veliko?ni, zaradi tega uniciti godpodarstvo, mladostnike in zraven se veliko ljudi ki zaradi te norosti nimajo dostopa do zdravnika…bravo res ste geniji…s tem da ob takem tempu cepljenja do konca letane bofocepili niti 600000 ljudi….in vmrs virus mutira, in kyj potem?kot peski lovi lasten rep…res ste geniji

Lej lubica, če nisi zastopila v prvo- ne se zgovarjat na druge, če si presrana do amena. Ker te je strah izključno za tvojo rit.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

WD40, ko dobim priložnost se bom cepila. ne vem o čem ti blebečeš. Dejstvo je, da očitno nimaš niti enega dobrega protiargumenta in se tukaj spravljaš na neko osebno raven, ki nima tukaj niti najmanj smisla.

Ne razumem, zakaj taki napadi na vse, ki razmišljajo o tem, se sprašujejo? Zakaj je to potrebno? Dosegate (vključno z vlado) kontra učinek…vedno več ljudi se ne zeli cepit, ker jih na ta način – z napadanjem, žaljenjem in grožnjami – družba sili v nekaj. Zakaj je to potebrno?
Ne želim sporovocirati se enega napada, pa si bom vseeno drznila vprasati: o katerih ljudeh, ki se ne smejo cepit in so zato ogrozeni od tistih, ki se lahko cepijo, a se ne želijo, govorite? Konkretno? Ni provokacija, pač pa me res zanima in res želim razumet, kako razmišljate.

Moj odgovor je bil povsem na nivoju tvojega. Ko boš zmožna primerne komunikacije, ti odpišem na istem nivoju. Drži? Drži.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Polovice tega jamranja sploh nisem razumela, tako da če se misliš pogovarjati z mano se prosim nauči pisati Julij Cezar. ne vem iz kje si vzel te podatke, in iskreno dvomim, da so resnični, ampak tudi 0.6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrtnost (kar seveda ni realen podatek) je precej manj kot vpliv virusa na družbo. V preostanku si jokal nekaj o ekonomiji, ampak nevem točno kaj, poleg tega pa sem prepričana, da je bil argument (kot večina tvojih) povsem irelevanten.

Ti, ki se ne cepiš, pa bi se lahko, ogrožaš tistega, ki se ne sme cepiti (zdravstveni razlogi).
Vsa cepljenja temeljijo na tem od kuge do oslovskega kašlja in po novem Covida.
Do zdaj smo vsi cepljeni proti nevarnim boleznim.


A ti jd zadisten argument da nisem zbolel za tem famoznim virisom lljub temu da sem bil v stiku z potrjeni kuznimi, da cepljenje ne resi tezav prenosa in mutacije, in dy bo zgodba enakakot pri gripi kjer uspednst varira od 10 do 60 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, in da pri smrznosti 0.6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} to nu glih neki smrtonosni virus, ter da se med smrtne zrtve uvrsca vse, se posebej tiste ki so zgolj okuzdni in so umrli zaradi drugih bolezni, ce zdravstvo lazeo tem potem ni vredno zaupanja

Ti, ki se ne cepiš, pa bi se lahko, ogrožaš tistega, ki se ne sme cepiti (zdravstveni razlogi).
Vsa cepljenja temeljijo na tem od kuge do oslovskega kašlja in po novem Covida.
Do zdaj smo vsi cepljeni proti nevarnim boleznim.
[/quote]

A cepljenje proti kugi? Resno? In ti se imaš za poznavalca in tukaj nekaj razlagaš. Kakšna je razlika med ceplivom za oslovski kašelj in koronarnim virusom, pa tudi ne bi bilo slabo malo prebrati o obeh vrstah virusa.

Ti, ki se ne cepiš, pa bi se lahko, ogrožaš tistega, ki se ne sme cepiti (zdravstveni razlogi).
Vsa cepljenja temeljijo na tem od kuge do oslovskega kašlja in po novem Covida.
Do zdaj smo vsi cepljeni proti nevarnim boleznim.
[/quote]

Kdo pa so to? Konkretno? Jaz vem samo za nosečnice in otroke do 15let. Ti, kolikor vem, niso rizična skupina, torej ne bi smeli biti ogrozeni.
Ne provociram ali nasprotujem, samo sprasujem in skusam razumeti.

A je še kak drug razlog razen “ja, zakaj se pa tebi ne bi bilo treba?!”. Ker jaz ga ne vidim. In če se ljudje želijo cepit, naj se. Zakaj se mene silijo v to? Jaz jih ne bom nič vec ogrozal, če se bodo cepili…
[/quote]

Zakaj bi morali vsi plačevati tvoje zdravljenje če/ko boš na intenzivni. In še to: zakaj naj bi mi ki se bomo cepili zaradi tebe še naprej nosili maske in bili zaprti v občine? Jasno je namreč, da cepivo ščiti cepljenega. Ne ve se pa ali je cepljeni lahko prenašalec.
Torej, če se ti nočeš cepiti, da zaščitite tiste ki se res ne smejo, tudi jaz zaradi tebe maske ne bom nosila. In tako se krog vrti. Razumeš zdaj. Tele sebično

Zakaj bi morali vsi plačevati tvoje zdravljenje če/ko boš na intenzivni. In še to: zakaj naj bi mi ki se bomo cepili zaradi tebe še naprej nosili maske in bili zaprti v občine? Jasno je namreč, da cepivo ščiti cepljenega. Ne ve se pa ali je cepljeni lahko prenašalec.
Torej, če se ti nočeš cepiti, da zaščitite tiste ki se res ne smejo, tudi jaz zaradi tebe maske ne bom nosila. In tako se krog vrti. Razumeš zdaj. Tele sebično
[/quote]

Bom skušal ostati na nivoju komunikacije, čeprav tebi ne gre. S tem največ poves o sebi…
Ampak ok, poskusim se enkrat. Ne, ne razumem. Kar sprašujem oz cesa ne razumem: kdo so tisti, ki se ne smejo cepit, pa bi se radi in so ogrozena skupina? Katere skupine so to? Koga bi s tem ogrožal?
Draga moja, verjemi, da ti ne plačuješ mojega zdravljenja ne zdaj ne kadarkoli. Verjetno jaz plačujem tvojo socialno pomoč. Se isto sprašujem, zakaj moram jaz plačevati davke in prispevke za ljudi, ki niso sposobni niti osnovne komunikacije. Pa nimava izbire ne ti ne ne jaz, ane?
Tako da bodi zlata in odgovori na cisto iskreno in neprovokativno zastavljeno vprašanje, ki ga postavljam zato, da razumem. Ne zato, da bi zalil koga ali provociral. Če tega ne moreš, tudi ok, samo ostani tiho.

Butara, kok je smrtnost?koliko ljudi je umrlo zgolj zaradi okuzbe, se pravi zdrav clovek ki se okuzi in umre?zgolj en odprimerov..zenska ki ima 10 let diagnozo rak, zadnje mesece zacne vidno hirati, ko povsem odpove jo v zadnjih urah prepeljejo v bolnico kjer jo seveda testirajo, cez par ur umre, test pozitiven, vzrok smrti, covid, …zdsj ryzumesbutara?poglej si nizozemski pristop do tskih ljudi in zakjih jih tam ne stejejo med zrtve kovida, poglej di pristop v zda brez ukrrpov in pri nasz ukrrpi in st mrtvih, znas racunat?nic nimam proti cepljenju, ne bo pa resilo tezav, kot jih ne resuje policijdka ura, prepived gibanja in ostaleneumnosti ki povzrocajo vec skode kot koristi…in kje je gripa letos?ni ni


Babše bleavo, kdo pa govori da boš necepljeno ogrožalo cepljene, ogrožalo boš tiste necepljene zaradi zdravstvenih omejitev, še enkrat ne boš ogrožalo cepljene, ampak ne po svoji volji necepljene, te boš ogrožalo ti samozaverovano, neumno, zarukanoo babše.
[/quote]

Kulturno izrazanje pa ni tvoja vrlina, kaj?

Sprasujem tiste, ki se bodo cepili, cesa se bodo potem se bali, ne tostih, ki se zaradi zdravstvenih razlogov ne bodo mogli. Ce sem se cesa naucila v 2020, sem se tega, da vecino prav briga za ostale in mislijo izkljucno nase. Tako da dvomom, da se bo cepil zati, da ne bi ogrozal tistih, ki se zaradi zdravstvenih razlogov ne morejo, pac pa, da ne bi ti slucajno pristal na ventilatorju.

Vsi, ki jih poznam, in so bili covid pozitivni, so se morda dva dni rahlo slabo pocutili in to je bilo to.

Glede mutacij bom pa se prebrala.

Nimam vec casa brati, vidim pa, da sem vrgla VEEELIKO kost.

Pa vsem vse dobro!

Taki državi, ki skrbi in daje denar Bosancem in Albancem za potomce, ki ne bojo nikdar govorili slovenščine pa res nisem dolžna nič – tudi cepila se nebom. Naj se prvo cepijo tisti, ki so dobili denar v PKP7!

Zakaj bi morali vsi plačevati tvoje zdravljenje če/ko boš na intenzivni. In še to: zakaj naj bi mi ki se bomo cepili zaradi tebe še naprej nosili maske in bili zaprti v občine? Jasno je namreč, da cepivo ščiti cepljenega. Ne ve se pa ali je cepljeni lahko prenašalec.
Torej, če se ti nočeš cepiti, da zaščitite tiste ki se res ne smejo, tudi jaz zaradi tebe maske ne bom nosila. In tako se krog vrti. Razumeš zdaj. Tele sebično
[/quote]
Ne drži. Glej siol. Krek pravi da bo tretji val kljub cepivu.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zakaj pa moram jaz plačevati za zdravljenje ljudi z visokim pritiskom in naštevam lahko bolezni cel dan, če želiš. Jaz nisem bil pri zdravniku že najmanj 20 let recimo. Pa ne rečem, da tako ni pošteno ampak tvoja opazka je milorečeno sramotna.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Čimveč naj vas bo takih, vsaj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da bomo dosegl kolektivno imunost.
S tem se bo veriga prenosov okužb ptekinla oz omejila in potem bo zlo majhna možnost da bi tisti ljudje ki se ne smejo cept, pršli v stik z okuženo osebo.
[/quote]
V teoriji bo to držalo, v praksi pa ne. Kar poglej kako smo bili pred COVIDom ljudje mobilni in verjemi da tudi tokrat bomo. Nikoli nam ne bo uspelo cepiti vseh ljudi preden bo virus spet mutiral. Mal poglej kakšne so napovedi proizvodnje cepiva za 1 leto, pa ti bo takoj jasno, da bo v najboljšem primeru v tem času cepljeno manj kot polovica svetovnega prebivalstva. Pač zahodni svet + Rusija + Kitajska si bodo prigreble več cepiva, manj razviti pa manj.
COVID bo ratal tako kot gripa, vsako leto bodo izbruhi. Ste pripravljeni biti zaprti celo življenje ali je boljša opcija da začnemo živeti z njim?
Kdor se bo hotel cepiti, se pač bo. Kdor se pa ne bo hotel pač ne.
Jaz bi se bila pripravljena npr. cepiti z ruskim cepivom, ker je narejeno na drugačni osnovi. Pri ostalih cepivih je problem, ker je še precej neraziskano. Lahko da se bo super obneslo, lahko pa da bo imelo katastrofalne posledice. To se še ne ve.

New Report

Close