Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ob tem se mi zastavlja najbolj logično vprašanje: »Zakaj bom jaz, ki ne bom cepljen, ogrožal tiste, ki bodo, in bodo zat

Ob tem se mi zastavlja najbolj logično vprašanje: »Zakaj bom jaz, ki ne bom cepljen, ogrožal tiste, ki bodo, in bodo zat

Sem kopirala iz enega zapisa. Ce kdo zeli, lahko kopiram celoten zapis.

Tisti, ki se najbolj bojite korone, ki bi imeli vse zaprto se dva meseca, tudi otroke, se boste sigurno cepili. Kako boste potem sploh se ogrozeni?

A je še kak drug razlog razen “ja, zakaj se pa tebi ne bi bilo treba?!”. Ker jaz ga ne vidim. In če se ljudje želijo cepit, naj se. Zakaj se mene silijo v to? Jaz jih ne bom nič vec ogrozal, če se bodo cepili…


Dejstvo je, da se bodo cepili le glupi, ki so zmanipulirani s strani lažnivih fašističnih medijev in politike.
Zato bodo še naprej ogroženi, ker jim bodo mediji vsiljevali prepričanje, da jih vsak necepljen ogroža.
Ogroženost je in bo le v njihovi butasti glavi.

A je to resno vprašanje odraslega, razumnega človeka?
Pri vsem tem kar se ve, kar smo se vsi učili v osnovni in srednji šoli?

Nekje sem že odgovoril na tole – cca 5 dni nazaj. Poišči. Če ne najdeš napiši tu, pa kasneje napišem še enkrat.
Enostaven namig pa je – mutacije.

Jaz se seveda bom cepila, ker se ne bojim, da bi mi vsadili čip in se ob teoretikih zarote samo vprašam, če je res narod tako butast.
So pa ljudje, ki se ne smejo cepit in ti ljudje so pogosto tudi v rizični skupini. In tisti, ki smo cepljeni jih ščitimo. Tisti, ki niste cepljeni pa jih ogrožate. Oni bi se cepili pa se ne smejo, zato jih ščiti precepljenost drugih ljudi. Če pa je ogromno bebcev pa žal taki nastradajo.

Avtor, Robi in ostali bebci: kje vas silijo cepiti? KOlikor jaz vem nikogar ne silijo cepit in veliko ljudi bi se rado cepilo pa še niso oz. še ne bomo kmalu na vrsti. Od kje vam bebcem ideja, da vas silijo?


Babše bleavo, kdo pa govori da boš necepljeno ogrožalo cepljene, ogrožalo boš tiste necepljene zaradi zdravstvenih omejitev, še enkrat ne boš ogrožalo cepljene, ampak ne po svoji volji necepljene, te boš ogrožalo ti samozaverovano, neumno, zarukanoo babše.

Meni se pa to vprašanje ne zastavlja. Meni se pa drugačno postavlja:
Zakaj bi moral jaz kot državljan in davkoplačevalec plačevati zdravljenje na intenzivnem oddelku za covidom obolelega teoretika zarot, ki se ni hotel cepiti?
Katero vprašanje je bolj na mestu?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Fora je v tem, da na kovid oddelkih ne ležijo teoretiki zarot ampak ubogi upokojenci za katere ni nikomur mar. Teoretiki po večini prebolijo korono praktično na nogah :)) med protesti

Fora je v tem, da na kovid oddelkih ne ležijo teoretiki zarot ampak ubogi upokojenci za katere ni nikomur mar. Teoretiki po večini prebolijo korono praktično na nogah :)) med protesti
[/quote]

Ma kaki. To je veljalo ja, na začetku. Zdaj se je pa slika precej obrnila, pa nihče ne ve zakaj. Še najbolj super je pri vsem skupaj to, da so se pojavili teoretiki zarot, da narod speljejo na drugo stran in ne vidijo kaj se res dogaja. Na intenzivnih so začeli umirati mladi 45-letniki. Saj pravim, hvalabogu za te smrkce, ki širijo da korone ni, ker s tem se bo lažje izvajala triaža, od katere pa nismo daleč 😉 Če bi se zdajle vedelo kaj se v resnici dogaja, bi bili ljudje res na ulici. Ampak ne bi protestirali proti ukrepom, ampak bi izvajalo pritisk, zakaj vlade še niso pripeljale dovolj cepiva v državo za vse državljane. Ampak kot pravim, vse ok. Dokler bodo teli kljukci v luft skakali proti ukrepom je še vse ok. Sicer bi pa že marsikatera vlada res padla.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Naj cepivo najprej dobro stestirajo.
Zakaj bi se cepil z nečim, kar ti ne jamči ničesar? A vsi ki obsojate teoretike zarot sploh vidite to svojo kratko pamet? Vsiljevali bi cepivo, ki ne daje nobenih jamstev da ščiti pred covid? Butalci.

Ma kaki. To je veljalo ja, na začetku. Zdaj se je pa slika precej obrnila, pa nihče ne ve zakaj. Še najbolj super je pri vsem skupaj to, da so se pojavili teoretiki zarot, da narod speljejo na drugo stran in ne vidijo kaj se res dogaja. Na intenzivnih so začeli umirati mladi 45-letniki. Saj pravim, hvalabogu za te smrkce, ki širijo da korone ni, ker s tem se bo lažje izvajala triaža, od katere pa nismo daleč 😉 Če bi se zdajle vedelo kaj se v resnici dogaja, bi bili ljudje res na ulici. Ampak ne bi protestirali proti ukrepom, ampak bi izvajalo pritisk, zakaj vlade še niso pripeljale dovolj cepiva v državo za vse državljane. Ampak kot pravim, vse ok. Dokler bodo teli kljukci v luft skakali proti ukrepom je še vse ok. Sicer bi pa že marsikatera vlada res padla.
[/quote]
Ja poglej to je tako…obrne se lahko kot hočejo, danes korona jutri pa kaj drugega veliko bolj nevarnega, tak je ta nas svet.
Kakšno stanje je pri vas v Avstriji ne vem tukaj so bolnice polne ubogih starcev predvsem iz dso.

cepila?

Fora je v tem, da na kovid oddelkih ne ležijo teoretiki zarot ampak ubogi upokojenci za katere ni nikomur mar. Teoretiki po večini prebolijo korono praktično na nogah :)) med protesti
[/quote]


Ja poglej to je tako…obrne se lahko kot hočejo, danes korona jutri pa kaj drugega veliko bolj nevarnega, tak je ta nas svet.
Kakšno stanje je pri vas v Avstriji ne vem tukaj so bolnice polne ubogih starcev predvsem iz dso.
[/quote]

Ni res, stari ljudje so resda večinoma v intenzivnih, v bolnicah na covid oddelkih pa še zdaleč ne. Pljučnico dobivajo tudi mladi, je pa res, da se večina njih uspe izogniti intenzivni in prebolijo s pomočjo kisika.

Ni res, stari ljudje so resda večinoma v intenzivnih, v bolnicah na covid oddelkih pa še zdaleč ne. Pljučnico dobivajo tudi mladi, je pa res, da se večina njih uspe izogniti intenzivni in prebolijo s pomočjo kisika.
[/quote]
Ok.

Tudi, če se Robi & anticepilna Co. še toliko pridušajo je eno gotovo. Slovenija se bo, kljub temu, da na teh forumih izgleda, kot da bo ostala edini necepljeni otok na svetu, cepila do poslednjega osebka. Kot danes piše Mazzini bo hitro prišel čas, ko boš npr. vzgojiteljico v vrtcu vprašal “Si cepljena, ali pa hočeš okužiti moje dete?”, vsekakor pa se bodo morali cepiti najmanj kompletni zdravstveni delavci in osebje DSO-jev. Švica že dela sezname tistih, ki se nočejo cepiti…In, tako kot ugotavljajo posamezne države: nespoštovanje ukrepov in/ali necepljenje = zločin.

Ja pa saj. V bistvu so vse ostale države razen Slovenije veliko bolj rigorozne glede zahtev po cepivu. Ponekod ne bo hočeš – nočeš… bo pod mus in konec, ali pa ne boš delal.

Ok vsi se cepimo cel svet in potem kaj.?

Tebi merjase se nic ne postavlja vprasanje, si pac debil, kfo vam brani da se cepite?cisto prav vam je povedsla, tisti kiboste cepljeni se nimate vec kaj bati, saj ste zasciteni, ali pac ne hehe..

A seznami se ze delajo? Ja v nszi nemciji so tud delali sezname, s seznami se je zacelo, mazzini jepa se vecji trot kot ti, njegovih debilizmov pametni ne bere, razen desnih retardirancev

Čimveč naj vas bo takih, vsaj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da bomo dosegl kolektivno imunost.
S tem se bo veriga prenosov okužb ptekinla oz omejila in potem bo zlo majhna možnost da bi tisti ljudje ki se ne smejo cept, pršli v stik z okuženo osebo.

Stvar je taka, da vedno obstajajo ljudje, ki se ne bodo mogli cepiti zaradi zdravstvenih razlogov (in ne ne mislim ignorance in pomankanja izobrazbe, za čemer vas trpi večina v tem pogovoru). S tem, da se tisti, ki se lahko, ne cepite, date precej očitno misliti, da vam je prav malo mar za druge ljudi, saj boste še naprej širili bolezen, zaradi katere lahko oni umrejo.

Ma kaki. To je veljalo ja, na začetku. Zdaj se je pa slika precej obrnila, pa nihče ne ve zakaj. Še najbolj super je pri vsem skupaj to, da so se pojavili teoretiki zarot, da narod speljejo na drugo stran in ne vidijo kaj se res dogaja. Na intenzivnih so začeli umirati mladi 45-letniki. Saj pravim, hvalabogu za te smrkce, ki širijo da korone ni, ker s tem se bo lažje izvajala triaža, od katere pa nismo daleč 😉 Če bi se zdajle vedelo kaj se v resnici dogaja, bi bili ljudje res na ulici. Ampak ne bi protestirali proti ukrepom, ampak bi izvajalo pritisk, zakaj vlade še niso pripeljale dovolj cepiva v državo za vse državljane. Ampak kot pravim, vse ok. Dokler bodo teli kljukci v luft skakali proti ukrepom je še vse ok. Sicer bi pa že marsikatera vlada res padla.
[/quote]

Tale virus je pa res genialen! Prav načrtno se je lotil morjenja najprej lepo starejših, zdaj pa počasi prehaja na mlajše generacije. Res, supervirus.

Aja, kot zdravnik menda veš, da precepljenost velja samo takrat, ko se 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije cepi, in pod pogojem, da virus ne mutira. Poglej gripo – tudi če se dovolj ljudi cepi, umirajo kot na fronti. Počasi bi nam že lahko zaupal, ali si samo strežnik ali tudi negovalec, ker več s tem znanjem itak nisi prišel.

Kaksno primitivno razmisljanje, stem stalnim nabijanjem krivde grste cez vsako mero, prvo so bili babice in dedki, kako njih ogrozamo, zdaj pa ze kar vsskega socloveka, ce ze ogrozam zgolj in sami samega sebe, tistrga ki je cepljen nemoremo, ker neko vrsto zascite pac cepivo nudi, ne? In kje je letos gripa in umrli zaradi gripe?sevedno na dopustu?tepci

Krek že pripravlja ljudi na 3 val. Mogoče pa že ve da cepivo ni vredno pol žlice mrzle vode.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tale virus je pa res genialen! Prav načrtno se je lotil morjenja najprej lepo starejših, zdaj pa počasi prehaja na mlajše generacije. Res, supervirus.

Aja, kot zdravnik menda veš, da precepljenost velja samo takrat, ko se 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije cepi, in pod pogojem, da virus ne mutira. Poglej gripo – tudi če se dovolj ljudi cepi, umirajo kot na fronti. Počasi bi nam že lahko zaupal, ali si samo strežnik ali tudi negovalec, ker več s tem znanjem itak nisi prišel.
[/quote]
Paod kdajje ta tepec zdravnik?

New Report

Close