Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Očitno pogrešam bivšo ženo

Očitno pogrešam bivšo ženo

Ja, splača se, samo spomni se, kako si postal oče svojemu otroku. Dva otroka in dve mami, pa samo en oče je nemogoče.

 

Odgovor na objavo uporabnika
nore sanje, 01.07.2021 ob 15:32

Sem ločen oče, v novi vezi, zadovoljen in srečen. Želim si še enega otroka in tudi moja partnerka si to želi. Sanjal sem, da sem v porodnišnici in tam je bila pri porodu moja bivša žena. Nevem kaj naj si mislim. Bolj ko o tem razmišljam, bolj se mi zdi prav, da bi mi ona rodila tudi drugega otroka.

Se splača obnoviti odnose in ponovno probati z bivšo ženo? Ima kdo takšne izkušnje?

 

Najprej se odloči, kaj sploh želiš. Si srečen in zadovoljen my ass. Če hkrati sprašuješ za obnovo z bivšo. Daješ neke lažne upe sedanji. Razčisti, zakaj sta se sploh ločila. Razčisti, če boš res lahko taprav dec in foter otroku s sedanjo. Da ne bo slučajno prepozno noseča in ostala samohranilka. Popkovino je treba prerezati, šele nato iz veje skočiti k drugi osebi. S sedanjo načrtuješ družino, hkrati bi bezljal k bivši. Dve okrog, da se zbudiš, potem na hladno, da razčistil, kaj želiš ter da razumeš vzroke za ločitev. Če se greš družino, pač ne moreš biti egoist, kar si po napisanem. Hkrati nezrel. Ločikaxsta se pa verjetno zaradi nepremostljive razlik, aham 🤣😆😂😂😂😂

🙄

Ce ze to delate, da se ponovno zblizate z bivso zeno ali bivsim mozem, ne delajte tega za hrbtom sedanje partnerice in sedanjega partnerja… Ne bodite laznive, prasice/prasci, ki varajo. To, da imate od prej otroka z bivso zeno/mozem/partnerjem/partnerico ne pomeni, da je vase varanje upraviceno, ker ste pac z njimi ze imeli otroka… Bodite fair do sedanjih partneric in partnerjev in jih ne mesajte v vaso preteklost, sploh pa, ce zadeve niste predelali in vas vlece nazaj. Vsi smo ljudje, vsi imamo srce in vsi si zelimo srecnega zivljenja… Nekateri pa greste narazen, si najdete nove samo zato, da vidite kako lahko podkurite bivsim in potem se zacne igra ljubosumja in lazi… Na koncu kratko odnesejo nickrivi in otroci… You made me sick….

Vračat se v slabe odnose, samo zato da se otroka dela, je sebično. Nihče nikoli nikdar ne pomisli, kaj se s tem dela otrokom… samo da  se misli na lastno rit.

Odgovor na objavo uporabnika
Andreja310, 01.07.2021 ob 15:49

Midva sva bila tudi narazen, dve leti. On je imel novo in nekako sva se spet zblizala, kljub temu, da je bil v drugi vezi. Vesela sem, da je temu bilo tako. Sedaj smo spet druzina in ja, imava sedaj 3 otroke. Ce si oba zelita, pol se da. Potreben je pogovor.

Sicer ti želim, da bi bilo pri tebi drugače, ampak izkušnje kažejo, da pogrejte juhe niso tisto pravo. Če sta šla enkrat narazen, še posebej, če je bil razlog njegovo varanje, je 99,99% možnosti, da bosta šla spet narazen.

Odgovor na objavo uporabnika
vem da bereš, 02.07.2021 ob 08:31

vem, da moja bivša žena bere ta forum. Če si tudi ti želiš ponovno poskusiti, mi pusti sporočilo, en znak, ki ga bom jaz razumel.

Da, ampak prvo greva k terapevtu!

Ni je večje sreče za otroke, ko da sta starša spet skupaj in tako je prav.

Samo en problem je. Če ste že v zvezi z nekom drugim, jo/ga boste prizadeli. Tudi ni rečeno, da se vam ne bo nazaj kolcalo zopet po tej osebi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4526, 03.07.2022 ob 19:48

Ce ze to delate, da se ponovno zblizate z bivso zeno ali bivsim mozem, ne delajte tega za hrbtom sedanje partnerice in sedanjega partnerja… Ne bodite laznive, prasice/prasci, ki varajo. To, da imate od prej otroka z bivso zeno/mozem/partnerjem/partnerico ne pomeni, da je vase varanje upraviceno, ker ste pac z njimi ze imeli otroka… Bodite fair do sedanjih partneric in partnerjev in jih ne mesajte v vaso preteklost, sploh pa, ce zadeve niste predelali in vas vlece nazaj. Vsi smo ljudje, vsi imamo srce in vsi si zelimo srecnega zivljenja… Nekateri pa greste narazen, si najdete nove samo zato, da vidite kako lahko podkurite bivsim in potem se zacne igra ljubosumja in lazi… Na koncu kratko odnesejo nickrivi in otroci… You made me sick….

Točno tako! Preberite si večkrat!

 

đizus fakin krajst, familijo načrtuješ, pa niti tega ne veš, s kom bi jo imel in svoje odločitve planiraš glede na to, kaj se ti sanja?

sanje so samo smetarska služba po možganih, ki pospravljajo odvečne misli. tak mimogrede. če se ti sanja o bivših še ne pomeni, da bi bilo pametno it nazaj v zvezo z njimi.

upam, da te sedanja partnerka pravi čas prečita in da na nogo.

Upam, da te sedanja našutira kot fuzbalsko žogo. Z zaletom. No, jaz na njenem mestu bi te. Pa še marsikatera druga.

Samo TO bi napisala PO TOČI ZVONITI JE PREPOZNO. Pa srečno v novi vezi in tudi sanje bodo pogoste.

Ali sam sebi lažeš ali pa imaš kakšne bipolarne motnje. Praviš, da si srečen v trenutni zvezi, torej ostani v srečni zvezi, če si pameten.

Odgovor na objavo uporabnika
Sun Flower, 03.07.2021 ob 23:06

S takim ko si ti jaz ne bi želela imeti prav nič. Očitno ljubica tvoji bivši ženi ne seže niti do kolen, zato se slinis sedaj za njo. Zate je samo ena rešitev. Strik za vrat in na sosednje drevo, tako bo še najmanj škode s tvoje strani!!!!

 

Strik??? Ta moski ima otroka zaradi katerega je vredno ziveti.

New Report

Close