Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkar ne jem mesa, se veliko bolje počutim

Odkar ne jem mesa, se veliko bolje počutim

Če ne prej, ji bo vitaminov pričelo primanjkovati po smrti, a ne? 🙂

Resno: Če ljudem po nekaj desetletjih brezmesne prehrane ne manjka nič, je s tvojim prepričanjem najbrž nekaj narobe. Ni pa nujno, da to drži za vse, še manj, da bi bila mesna prehrana garant za zdravje (resnica je sicer prej obratna)…
[/quote]
Saj jim pošpteno manjka, od betice naprej, le da je to toliko usekano, da ne premore več nobenega zavedanja. Drugače pa, vsako ločevanje in obremenjevane s hrano, je že samo po sebi neka motnja v lubenici.

Meso ni strupeno in ne povzroča nobenih stranskih učinkov na telo. Ker naše telo z lahkoto prebavi meso kot zelenjavo in sadje. Problem pri današnji prehrani predvsem mesni je da se dodajajo rasni hormoni, antibiotiki, kmetje potem špricajo še svoj pridelek in posledice so tu. Ravno tako zelenjava, sadje je šrpicanih noro. Pojdite v Prekmurje, trto morajo do dvajsetkrat letno škropiti…… nekdo je napisal, da se boji raka zato ne je meso, ravno tako ga lahko dobiš, ker imaš tako miselnost, če kupuješ pretežno trgovinsko zelenjavo, sadje in tako dalje, ker z zelenjavo in sadjem se nič drugače ne dela kot z živino…

Če ne prej, ji bo vitaminov pričelo primanjkovati po smrti, a ne? 🙂

Resno: Če ljudem po nekaj desetletjih brezmesne prehrane ne manjka nič, je s tvojim prepričanjem najbrž nekaj narobe. Ni pa nujno, da to drži za vse, še manj, da bi bila mesna prehrana garant za zdravje (resnica je sicer prej obratna)…
[/quote]

Ti “vegetiraj” kar naprej. Prehrana mora biti uravnotežena, vsega po malem.


Agresivnost ravno ti kažeš v pisanju, najverjetneje zaradi pomanjkanje normalne hrane. Da se vam pa jasnmo pove, da ste motenci, ki norijo in posiljujejo večino s svojo norijo huj od vsake sekte, ker vam ni bilo treba razvit ne osnovnega razuma, ne ene koristne sposobnosti, je pa čisto prav. Zbrihtala vas bo pa itak šele lakota, ko bo prišlo do te.
[/quote]

Motenec si ti, na vseh področjih, ne samo na prehranjevalnih. Zate je motenec vsak, ki razmišlja drugače kot ti, ki dela drugače kot ti, ki se prehranjuje drugače kot ti, verjetno tudi vsak, ki ima boljši avto kot ti.
Jaz mesa ne jem in ga ne bom. Ti pa jej kar hočeš. Še nikoli ti nisem rekla, da ne smeš jesti mesa, še nikoli te nisem posiljevala z zelenjavo. Torej? Kje si jemlješ pravico, da mi očitaš nekaj kar ni res? To spet kaže na to, da ste mesožerci agresivni, krvoločni. Nekaj divjega je v vas….

Ko bo postala slabokrvna in ugotovila, da ji marsikateri vitamin in mineral manjka, si bo premislila.
[/quote]

Misliš? Jaz si nikoli ne bom premislila, ker mesa enostavno organsko ne prenesem. Če bi ga na silo jedla, bi ga izbruhala. Pač ne prenesem, da bi po ustih vlačila nekaj crknjenega.

Misliš? Jaz si nikoli ne bom premislila, ker mesa enostavno organsko ne prenesem. Če bi ga na silo jedla, bi ga izbruhala. Pač ne prenesem, da bi po ustih vlačila nekaj crknjenega.
[/quote]

A riba ni crknila, preden si jo pojedla? Misliš, da se je prostovoljno odločila, da bo pristala v tvojem želodcu? Ampak dobro, saj pravim, če ti tako ustreza, nadaljuj.

Ti “vegetiraj” kar naprej. Prehrana mora biti uravnotežena, vsega po malem.
[/quote]

Jaz z veseljem vegetiram, haha. Všeč mi je tvoja invencija.

Motenec si ti, na vseh področjih, ne samo na prehranjevalnih. Zate je motenec vsak, ki razmišlja drugače kot ti, ki dela drugače kot ti, ki se prehranjuje drugače kot ti, verjetno tudi vsak, ki ima boljši avto kot ti.
Jaz mesa ne jem in ga ne bom. Ti pa jej kar hočeš. Še nikoli ti nisem rekla, da ne smeš jesti mesa, še nikoli te nisem posiljevala z zelenjavo. Torej? Kje si jemlješ pravico, da mi očitaš nekaj kar ni res? To spet kaže na to, da ste mesožerci agresivni, krvoločni. Nekaj divjega je v vas….
[/quote]Tako je, motene nesnage vas danes res ne manjka, pa naj bo to pri norenju s hrano ali zamenjavo spolnih organov za tiste, ki izločajo. Saj če bi res vsako od vas se moralo kaj naučit in dejansko potrudit, da bi imelo kaj jest in preživelo, zagotovo ne bi bilo tako usekano in ne bi zaradi vas propadali.

Tako je, motene nesnage vas danes res ne manjka, pa naj bo to pri norenju s hrano ali zamenjavo spolnih organov za tiste, ki izločajo. Saj če bi res vsako od vas se moralo kaj naučit in dejansko potrudit, da bi imelo kaj jest in preživelo, zagotovo ne bi bilo tako usekano in ne bi zaradi vas propadali.
[/quote]

Lol.

z ljudmi je križ, pa radi napadajo vegetarijanci mesojedce in mesojedci vegije. Jaz sem brez mesa 30 let in v top formi, tako da me osvajajo 20 letni mulci.

Tako da to blebetanje o nujnosti mesa je res blebetanje, je pa fajn za državo, ker te prej pobere rak ali infarkt in poberejo prispevke za penzijo.

Ta ženska je pa čisti dokaz, kako je veganska hrana odlična:

https://www.youtube.com/watch?v=ZWgPd2KMoFk

Tukaj se gre bolj za moralo…zival ne bo premisljevala ali te poje ali napa.. se komar nam srka kri, se ne sprasujr je to moralno…clovek je pa presit vsega zato prihaja do cudastva…predvsem razviti svet…zdaj se mi smilijo eskimi in se nekaj plamen po dzungli, ko tja udarijo cudaki.

Itak ja, ta ženska je čisti dokaz.😁 Pa koliko moraš bit čoknjeno, da daješ izjave na nivoju 7 letnega otroka?

Ko bo postala slabokrvna in ugotovila, da ji marsikateri vitamin in mineral manjka, si bo premislila.
[/quote]
Jaz že 25 let živim brez mesa, pa še mi ni nikoli nič manjkalo.
Krvna slika perfektna.

za čoknjenega- tudi jaz sem živ dokaz. Nikoli bolna, brez gub, top forma.-

Itak ja, ta ženska je čisti dokaz.😁 Pa koliko moraš bit čoknjeno, da daješ izjave na nivoju 7 letnega otroka?
[/quote]

Oh modri buldozer, tvoje munjenosti ostajajo nepresezene se za dolgo casa.

To je ogromen biznis. Milijardni biznis. To je pohlep mocan. Napuh jaz sem boljsi.

Ma, saj to je logično, stare, še posebej večno samske čudakinje, ste vsako let mlajš in izgledate lepše in mlajše od dvajsetletnic, pa sploh ne rabiš bit veganka za to. To na monu vsakodnevno beremo in nam je vse jasno.


Jaz že 25 let živim brez mesa, pa še mi ni nikoli nič manjkalo.
Krvna slika perfektna.
[/quote]

Je razlika ali si vegan ali vegetarijanec. Brez mesa še gre, veganom pa manj verjamem.

Je razlika ali si vegan ali vegetarijanec. Brez mesa še gre, veganom pa manj verjamem.
[/quote]
Mah, ti si že tako dovolj usekano, brez tega, da bi bilo še prikrajšano v hrani.😁

Saj z moralo ni noc narobe. Vcasih so se ljudje vsepovprek klali, zdaj je to z razvojem morale vendarle malo drugace.

Ma, saj to je logično, stare, še posebej večno samske čudakinje, ste vsako let mlajš in izgledate lepše in mlajše od dvajsetletnic, pa sploh ne rabiš bit veganka za to. To na monu vsakodnevno beremo in nam je vse jasno.
[/quote]

brez veze se je s sovražnimi ljudmi preganjat, to me je življenje že zdavnaj izučilo. Narava poskrbi sama za tiste, ki nimajo usmiljenja do šibkih. Tisti, ki so se najbolj norca delali iz mene zaradi vegetarijanstva, so eni že mrtvi, drugi na kemoterapijah, jaz pa kot roža.


Temu se reče odtegnitveni sindrom, ki pa sčasoma mine. 🙂
[/quote]

Potem predlagam zate, da se odrečeš zelenjavi in preideš na meso. Na začetku boš občutil enako, odtegnitveni sindrom :).

Jem meso (oziroma VSE) In se pri svojih 57 letih odlično počutim.


Kako pa je naredila študijo da je prišla do takšnega zaključka? Da ni imel gonorejo?

Potem predlagam zate, da se odrečeš zelenjavi in preideš na meso. Na začetku boš občutil enako, odtegnitveni sindrom :).
[/quote]
Zakaj bi šel na slabše ?

New Report

Close