Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkrila sem hudo skrivnost bivšega, zdaj ga izsiljujem za denar

Odkrila sem hudo skrivnost bivšega, zdaj ga izsiljujem za denar

Če njegova skrivnost pride na plano, je njegova kariera zaključena. Tudi njegov ugled bo trpel. Zdaj ga pa izsiljujem. Pa ga ne bi izsiljevala, če ne bi bil nasilen do mene, ko sva bila še v zvezi. Pa še varal me je. To počnem zgolj iz maščevanja.

Ampak on mi je pa zdaj začel groziti, da se bo spravil na mojo družino, če ne bom nehala. Moji starši za to, da ga izsiljujem ne vedo.

Kako naj smatram te njegove grožnje? Ali mu je vseeno, če skrivnost pride na plano? Zaskrbljena sem …

Si želela bicikl, zdaj pedaliraj

Ti kar bodi, ja.

Izsiljevanje
218. člen

(uradno prečiščeno besedilo)

(1) Kdor z namenom, da bi sebi ali komu drugemu pridobil protipravno premoženjsko korist, s silo ali resno grožnjo koga prisili, da kaj stori ali opusti v škodo svojega ali tujega premoženja ali kdor na takšen način izterja dolg, se kaznuje z zaporom do petih let.

(2) Enako se kaznuje kdor z namenom, da bi sebi ali komu drugemu pridobil protipravno premoženjsko korist, komu zagrozi, da bo o njem ali o njegovih bližnjih odkril kaj, kar bi škodovalo njihovi časti ali dobremu imenu, in ga s tem prisili, da v škodo svojega ali tujega premoženja kaj stori ali opusti ali kdor na takšen način izterja dolg.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kako bo to dokazal? Poleg tega ni zabit. Dobro ve, kaj sledi, če me prijavi.

Kako bo to dokazal? Poleg tega ni zabit. Dobro ve, kaj sledi, če me prijavi.
[/quote]

On se bo izmazal, ti boš pa pristala ali v zaporu ali v prometni nesreči. Ne prva, ne edina.

Kar je v preteklosti bilo, je bilo. Ne podgrevaj, ne bodi zlobna, da ne boš prekleta.
Kako lahko mirno spiš če kratiš drugemu spanec?!
Praviš da je bil zloben do tebe, TI si zdaj slabša od njega.
Kako lahko se tako, na tak način ljudje kvarite?
Kar je bilo, pusti za sabo!

Pri takih moraš paziti samo na to, da imajo “veze in poznanstva”, ki jih bodo vklopili na vse možne načine z nasmeškom na obrazu in da denar dela čudeže (kupovanje in podkupovanje). Biti pa moraš previdna in en korak, pošteno pred njim. Vedno.

Veš kaj te je izdalo? Tisti “zaskrbljana sem” na koncu.

Ne poznaš takih primerov in patronov, ker očitno tudi ne poznaš, kako ljudje v takih krogih delujejo in kako tudi nasplošno funkcionirajo zasebno. To so dostikrat zaprti krogi ljudi ( uspešneži, poslovneži, ipd) – to ni navadno ljudstvo.
To niso dostikrat primeri za “pozabi in pojdi dalje”. Nikakor. Sploh, če je prizadeto tvoje dostojanstvo iz naslova njihovega poniževanja, zasmehovanja in izkoriščanja, da so lahko priplezali tja, kjer so sedaj. Ker šele z leti lahko določene stvari povežeš v neko celoto. Rezultat na dlani.

Kako bo to dokazal? Poleg tega ni zabit. Dobro ve, kaj sledi, če me prijavi.
[/quote]

Že tukaj puščaš sled, recimo…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Da si isti bully kot on. Nasilna.

Mi znaš razložiti, kaj vam je tega treba? Izsiljevati, biti na preži in ob tem previden, en korak pred drugim? Vam to res prinaša zadoščenje?

Izsiljevanje za denar? Res verjamete, da vam tak lahko prinese srečo?

Če bi že obstajala taka oseba v preteklosti in če na tisti čas ne bi imela prijetnih spominov, je sedanjost veliko prijetnejša, če nimam stikov z njo. Vsaj tako jaz vidim življenje.

Mi znaš razložiti, kaj vam je tega treba? Izsiljevati, biti na preži in ob tem previden, en korak pred drugim? Vam to res prinaša zadoščenje?

Izsiljevanje za denar? Res verjamete, da vam tak lahko prinese srečo?

Če bi že obstajala taka oseba v preteklosti in če na tisti čas ne bi imela prijetnih spominov, je sedanjost veliko prijetnejša, če nimam stikov z njo. Vsaj tako jaz vidim življenje.
[/quote]

Preberi.. jaz ne izsiljujem.

Vem pa, da plačuje tudi oglaševanje tukaj MONu ( s slubenim denarjem) in pušča svoje sledi. ker želi slediti in nadzirati…. 🙂

Pojma nimaš, kaj, kako nekateri funkcionirajo post festum, ko ne dosežejo nečesa, kar so si zastavili zgrda, ne zlepa, ker očitno nimaš izkušenj. zato ne moraliziraj.

Preberi.. jaz ne izsiljujem.

Vem pa, da plačuje tudi oglaševanje tukaj MONu ( s slubenim denarjem) in pušča svoje sledi. ker želi slediti in nadzirati…. 🙂

Pojma nimaš, kaj, kako nekateri funkcionirajo post festum, ko ne dosežejo nečesa, kar so si zastavili zgrda, ne zlepa, ker očitno nimaš izkušenj. zato ne moraliziraj.
[/quote]

Moj namen ni bil moralizirati. Res pa je, da funkcioniram drugače od opisanega.

Kakor komu drago.

Moj namen ni bil moralizirati. Res pa je, da funkcioniram drugače od opisanega.

Kakor komu drago.
[/quote]

Tudi jaz funkcioniram drugače od doživetega in opisanega. Moralne vrednote mi v življenju veliko pomenijo, to pa. Ker so me starši v njih vzgojili in mi pokazali, da je tako prav in se tega držim tudi v svojem življenju. Zato tvoj epic fail “kakor komu drago”, ni na mestu.

Tudi jaz funkcioniram drugače od doživetega in opisanega. Moralne vrednote mi v življenju veliko pomenijo, to pa. Ker so me starši v njih vzgojili in mi pokazali, da je tako prav in se tega držim tudi v svojem življenju. Zato tvoj epic fail “kakor komu drago”, ni na mestu.
[/quote]

Ni mi do debate, zato še enkrat: kakor komu drago.

Tudi jaz funkcioniram drugače od doživetega in opisanega. Moralne vrednote mi v življenju veliko pomenijo, to pa. Ker so me starši v njih vzgojili in mi pokazali, da je tako prav in se tega držim tudi v svojem življenju. Zato tvoj epic fail “kakor komu drago”, ni na mestu.
[/quote]

Zgodbica izmišljena in navadna provokacija, ampak se strinjam s teboj.

Ni mi do debate, zato še enkrat: kakor komu drago.
[/quote]

Očitno ti je – ker se vračaš nazaj v temo in provociraš s “kakor komu drago” še naprej.

Pa ljubi bog. Kako se lotevate maščevanja, če še tega ne znate? Če se že moreš maščevat, če te bo edino to pomirilo, se maščuj tako, da človek ne bo vedel, kdo se mu maščuje. Zdaj pa si že pogrnila v maščevanju.

Ne mislit da ne zna zbrat dokazov proti tebi. Je lahko vedno en korak pred tabo. Ti ga lahko prijaviš za nasilje in bo imel tisto kazen ali celo nič, tebi pa bo vrnjeno dvakrat nazaj za izsiljevanje.
Dva scenarija se lahko zgodita:
1. Ti boš v arestu in bo tvojo skrivnost zanikal s svojo karizmo, naučil se bo lagati od profesionalcev na YouTubu in mu bodo vsi verjeli pa bo obdržal kariero ali vsaj ugled, ti pa boš rjavela v celici z eno lezbijko ki je že tam 12 let zaprta.
2. Spremenil si bo ime in izginil na Tajsko z denarjem, da na novo zaživi. Nobeden več ne bo slišal od njega.

Pozdravljena. Ce bos izsiljevala dalje, ti ne bo to prineslo nic dobrega. Ce je bil sposoben bit nasilen do tebe, ne ves cesa se je lahko vse zmozen. Ogromno ljudi je ze pobijalo iz mascevanja in zaradi denarja in ne misli si da se tebi kaj takega ne more zgodit. Skoda kako ljudje ne znate pustit svojo preteklost in it dalje, na visjo raven zavedanja. Zalostno.
Moras pa vedet to, da bi lahko v prvi priliki ko te je prvic udaril lahko sla od njega. Zakaj si torej vstrajala… in ne imej zdaj izgovora, da se mu zdaj zaradi tega mascujes. Ker mascevanje itak v resnici rani najbolj tebe samo.
Pusti vse skupaj dokler se lahko, da ne bo jutri prepozno. Ne zapletaj se vec…

Zivjo..

Ce te je varal in tepel si sama kriva da si to pustila.. Pac ce se to zacne dogajat moras takoj narazen.. Brez pardona.. Sama si pustila da te je tko izkoriscal.. Nemores zdaj zarad tega njega izsiljevat.. Ker ni on kriv.. To moras pustit za seboj.. Bodi tista ki odneha.To ga bo se bolj bolelo.. Enostavno prekini use kar imas z njim (še) in pojdi svojo pot.. Zacni zivet na novo. Ne zapravljaj svojega dragocenega casa za nic..zacni se ukvarjat z kaksno stvarjo ki te veseli ali pa nadaljuj z tem kar pocnes..(hobiji) nekaj kar tebi prinasa notranjo sreco.. Ker ce bos izdala to skrivnost si tega nebos odpustila nikoli in bo tebi nebo dalo notranjega miru.. Lp

Mej muda zdej do konca… Kratko boš potegnila ker je človek sposoben marsikaj sploh če sodim po sebi. Nekdo mu ogroža kariero življenje na sploh in on bo to pustil. Jaz vem da nebi. Pazi do kam greš ker je potem samo vprašanje časa kdaj se ti bo šlo za življenje. Zdej pa mej muda pa se pejt mafijasico pa vso sreco

Sama se boš morala odločit, kaj boš storila Inaš pa dve možnosti.
Ali boš uresničila grožnje in skušala uničit bivšega (ni rečeno da ti bo to tudi uspelo) in hkrati vedet, da se bo spravil nate in na tvojo družino, ali boš dala mir.

To je tako kot iz tistega vica zlate ribice, kjer naj sosed dobi dvojno, nekdo zaželel, da naj sosedu crkne krava, četudi bosta njemu dve.

Pač eni se odločijo tako, drugi drugače. Zloba pač dela svoje. Sama presodi, ali boš imela več zadovoljstva, če sama propadeš in mogoče tudi bivši, ali pa nihče.

Zelo resna zadeva. Ce te je maltretiral ko sta bila skupaj, lahko verjames, da je sposoben se cesa hujsega. Umakni se, preden se zgodi tragedija. Pojdi svojo pot. Karkoli je bilo med vama, je cas da gres naprej.

New Report

Close