Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogrevanje z električnimi radiatorji

Ogrevanje z električnimi radiatorji

Ma, ne samo to, tud na raufnkih. Varčni raufnki ti cela polena nazaj v peč mečejo.
[/quote]
Polarni, tebi bo babo nazaj pripeljalo, potem bo šele hudič v bajti 👹


Polarni, tebi bo babo nazaj pripeljalo, potem bo šele hudič v bajti 👹
[/quote]
Jp, sem slišal že za podobno nesrečo letos na primorskem, ko je burja tako pihala, da mu je bivšo nazaj prineslo. Ja, kaj čem rečt, ne želim si tovrstne ujme.😁

Ob elekromagnetnem polju, ki preprečuje prehajanje toplote skozi stene, še par lončkov za rože in čajna svečka ali dve:
http://www.vemkajjem.si/default.asp?opt=1&id=5235

– zmagovita kombinacija. Verjetno še oken ni treba zapirati…
Pa “preverjeno topla toplota”.

(Kje se najde roza barva?
Sem mislila, da bo treba dati star link, pa se je “ideja” spet pojavila :))

Si nora, a hočeš, da zgorimo v bajtah od vročine? Seveda so pa lahko okna odprta, tam še posebej elektromagnetno polje deluje. Jaz imam te elektromagnetne radiatorje, pa sem hotel skozi okno vreči bananin olupek, mi ga je odbilo direkt nazaj v glavo zaradi elektromagnetnega polja. Še onesnažit nisem mogel okolice, tako ekološki so ti elektromagnetni radiatorji.

Pa tudi moji gostje enkrat sploh niso mogli domov it z obiska pri meni, ker niso mogli prebit elektromagnetnega polja pri vratih. Sem moral izklopit radiatorje, potem je pa šlo.


Hvala Stane, pa to jim jaz trobim že dva dni, pa ti neumneži nikakor ne morejo razumeti, da gre tehnologija naprej..
Vse naprave so čedalje bolj varčne, električni radiatorji pa naj bi bili enaki kot pred petdesetimi leti 😂😂
[/quote]
Imaš popolnoma prav, obstajajo že varčni radiatorji, samo ker so skladišča polna klasičnih starih radiatorjev, novih še ni na tržišču. Poleg tega elektro podjetja ne dovolijo prodaje, ker se bojijo, da bo v trenutku preveč elektrike in bodo elektriko brez zveze pošiljali nazaj v elektrarne na reciklažo!


Imaš popolnoma prav, obstajajo že varčni radiatorji, samo ker so skladišča polna klasičnih starih radiatorjev, novih še ni na tržišču. Poleg tega elektro podjetja ne dovolijo prodaje, ker se bojijo, da bo v trenutku preveč elektrike in bodo elektriko brez zveze pošiljali nazaj v elektrarne na reciklažo!
[/quote]
Res bo nekaj na temu😅

Na tem forumu res več ni mogoče dobit normalnih informacij, saj želiš nekaj prebrat potem pa vidiš 13 strani kako se ljudje prepirajo ter pišejo sarkastične komentarje…

Saj ne rabiš brati te neumnosti…greš na Beha spletno stran, ki ponujajo električne radiatorje in jih slovenski trgovci oglašujejo kot varčne…ampak zlomka na uradni norveški strani o tem ne duha ne sluha…edino kar je povezano z varčevanjem je časovnik za radiator, ki zniža oz. se izklopi ko te ni doma. Tukaj so geniji in drugega kot sarkastičen ne moreš biti, če so prespali fiziko. Tudi včeraj sem nekje zasledil, da bo Pahor podelil nekakšno nagrado za foto celice…kao rekorden izplen 25+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…a Avstralci so že lansko leto presegli mejo 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…

New Report

Close