Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

Po tvojem pisanju sodeč res spadaš v kategorijo 40 letnic, ki so izgubile vsako upanje da najdejo kakršnegakoli moškega.
30 letnice imajo vsaj še kanček optimizma!
[/quote]

Zakaj pa bi morala ženska najti moškega?
Da bi mu prala ali da bi mu kuhala ali da bi mu pir nosila, ko bi gledal fuzbal ali zakaj?
[/quote]
Glej, glej, idealna ženska 👩.
Če si še frej kar pusti kontakt.

Zakaj pa bi morala ženska najti moškega?
Da bi mu prala ali da bi mu kuhala ali da bi mu pir nosila, ko bi gledal fuzbal ali zakaj?
[/quote]
Glej, glej, idealna ženska 👩.
Če si še frej kar pusti kontakt.
[/quote]

He, he, ne, jaz nisem prava. Boš moral kar kako drugo najti, da ti bo gospodinjila.
Je hudo, a ne, ker nobena noče :).

Se pravi, da trdiš, da je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk osamljenih v starosti od 40-49? Torej velika večina je poročenih. In torej trdiš, da je v tej starostni kategoriji, ko so večina poročene, toliko osamljenih poročenih? To je pa naravnost grozno, da so tako osamljene kljub možu.
MI je pa všeč tvoja kategorizacija. Ker po tvoji kategorizaciji, se štejem med tridesetletnice, čeprav je že skoraj 10letje čez moj 30. rojstni dan. No pa naj bo po tvojem, da vseeno spadam med 30letnice. Jaz sem mislila, da med 40 letnice :).
[/quote]
Premetavaj ti svoja desetletja, kakor hočeš. S tem pred svojim nezadovoljstvom ne pobegneš.
[/quote]

Pa zakaj te tako grozoviti moti, če smo ženske same, da moraš na monu tako jezo stresat nad samskimi ženskami?
A ne zmoreš biti samski ali kaj te muči?

Zdaj večji del 20-30 letnic še študira, tista prva polovica, druga polovica pa išče službo, zato res nimajo časa in volje za mon.
Kje so pa 30-40 letnice?


Glej, glej, idealna ženska 👩.
Če si še frej kar pusti kontakt.
[/quote]

He, he, ne, jaz nisem prava. Boš moral kar kako drugo najti, da ti bo gospodinjila.
Je hudo, a ne, ker nobena noče :).
[/quote]
Škoda.
Ampak pri taki izbiri se bo pa že našlo kaj😉.


Premetavaj ti svoja desetletja, kakor hočeš. S tem pred svojim nezadovoljstvom ne pobegneš.
[/quote]

Pa zakaj te tako grozoviti moti, če smo ženske same, da moraš na monu tako jezo stresat nad samskimi ženskami?
A ne zmoreš biti samski ali kaj te muči?
[/quote]

Meni je všeč, da ste ženske same. Ko bi vas bilo čim več takih. Samo moti me, ko nas obtožujete za to. Kaj imamo moški z vašo samskostjo?

Oh, to pa res ni taka tragedija.
Eni smo okej brez tega, eni pa rabite tak pretres in potem po FB pišete, hvala bogu za hudo bolezen, so se mi odprle oči in tako naprej. Ne, ločitev ni to.
[/quote]

Ločitev ni to? Za predšolske otroke vsekakor je, verjemi.

Pa še o tržni vrednosti se je treba malce pogovorit.
Vidiš, moja bivša je nekega dne ugotovila, da se moja tržna vrednost (skupaj z družino, otroki in ustaljenim življenjem) ne more primerjati s tržno vrednostjo alfa samca, ki ga zanima zgolj seks.
In me je načevljala, kot rade rečete. No, v bistvu me ni načevljala ona, ampak sem jaz njo ko sem ugotovil, da me vara. Kakorkoli, po 2 mesecih je ugotovila, kakšen interes ima alfa samec za družinsko življenje in vzgojo tujih otrok. Enak 0.
Naredila je reset, preračunala svojo trenutno tržno vrednost na ustrezno in poiskala novega je.bača, vendar tokrat brez iluzij, da ji bo hodil v trgovino in nosil dol smeti. Tako se sedaj dejansko zaveda svoje tržne vrednosti in se zadovolji s tem kar lahko dobi in ne tistim kar pričakuje.
Razumljivo?
[/quote]

Jaz bom cenila to kar si dal bivši in ti bom zvesta!

Pa zakaj te tako grozoviti moti, če smo ženske same, da moraš na monu tako jezo stresat nad samskimi ženskami?
A ne zmoreš biti samski ali kaj te muči?
[/quote]

Meni je všeč, da ste ženske same. Ko bi vas bilo čim več takih. Samo moti me, ko nas obtožujete za to. Kaj imamo moški z vašo samskostjo?
[/quote]

Od kje ti pa ideja, da te kdo obtožuje za samskost žensk? Prav nihče te ne obtožuje.
V vsej temi samo ti nekaj tečnariš in pljuvaš po samskih ženskah, da je z aviona očitno, da te samske ženske motijo, ker te ne marajo.

Veš nisem jaz od včeraj. Točno vem koga motijo samske ženske: zagrenjence, ki so bili večkrat zavrnjeni.
Kdor je zadovoljen sam s sabo, ne bo pljuval po samskih ženskah.

Ne, ne mislim ekonomsko, sploh ne.
Pri 20 se zaljubiš in se ne sprašuješ nič. Kar pride, pride, usoda je skupna.
Pri 40 si preračunljiv. A je dovolj lepa, zdrava, pametna, verjetno tudi bogata … imaš jo za “lepo se imet”, probleme pa rešuje vsak sam. Verjetno je enako pri obeh spolih, ne vem. Ni pa več tiste iskrene pripravljenosti dati nekomu svoje srce ne glede na vse. Polno ene ciničnosti je v medsebojnih odnosih, ena trgovina, preračunljivost. Vsaka napaka ali pomanjkljivost je že lahko usodna in se drugemu ne ljubi več ukvarjati.
[/quote]

Ja, res je.
Za mizo sedijo poleg nas še vsi resni okostnjaki in krvaveči ponesrečenci iz vseh preteklih tragedij in nesreč. In v taki družbi je težko voditi miren pogovor v dvoje… ,)
[/quote]

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zdaj večji del 20-30 letnic še študira, tista prva polovica, druga polovica pa išče službo, zato res nimajo časa in volje za mon.
Kje so pa 30-40 letnice?
[/quote]

Te se veselo predjejo moškim in jih ne obtožujejo kakšni luzerji so. No, še malo. ko pridejo do 40+, bo pa tudi to nastopilo.



Meni je všeč, da ste ženske same. Ko bi vas bilo čim več takih. Samo moti me, ko nas obtožujete za to. Kaj imamo moški z vašo samskostjo?
[/quote]

Od kje ti pa ideja, da te kdo obtožuje za samskost žensk? Prav nihče te ne obtožuje.
V vsej temi samo ti nekaj tečnariš in pljuvaš po samskih ženskah, da je z aviona očitno, da te samske ženske motijo, ker te ne marajo.

Veš nisem jaz od včeraj. Točno vem koga motijo samske ženske: zagrenjence, ki so bili večkrat zavrnjeni.
Kdor je zadovoljen sam s sabo, ne bo pljuval po samskih ženskah.
[/quote]

Če bi bila srečna v svoji samskosti, ne bi bila tako besna in popadljiva. Se ti vidi, da nisi za to. Saj ti ni treba imeti dedca, najdi si kako žensko. Emancipirane dame na zahodu taka partnerstva že dolgo furajo. Morda bi se pa v taki obliki življenja v dvoje našla?

Od kje ti pa ideja, da te kdo obtožuje za samskost žensk? Prav nihče te ne obtožuje.
V vsej temi samo ti nekaj tečnariš in pljuvaš po samskih ženskah, da je z aviona očitno, da te samske ženske motijo, ker te ne marajo.

Veš nisem jaz od včeraj. Točno vem koga motijo samske ženske: zagrenjence, ki so bili večkrat zavrnjeni.
Kdor je zadovoljen sam s sabo, ne bo pljuval po samskih ženskah.
[/quote]

Če bi bila srečna v svoji samskosti, ne bi bila tako besna in popadljiva. Se ti vidi, da nisi za to. Saj ti ni treba imeti dedca, najdi si kako žensko. Emancipirane dame na zahodu taka partnerstva že dolgo furajo. Morda bi se pa v taki obliki življenja v dvoje našla?
[/quote]

He, he, jaz nisem prav nič besna, še manj popadljiva. Mi je pa smešno, ker ti že cel dopoldan besniš.
Veš, jaz sem emancipirana, nisem pa lezbijka. Ti verjetno ne veš kaj je emancipacija, a ne? veš, emancipacija ni homoseksualnost, ker se mi zdi, da ti ta dva pojma mešaš :).
Mi je pa smešno, da na vsak način hočeš življenje v dvoje. Verjamem, da ti na vsak način hočeš biti v dvoje. Ampak nismo vsi taki.
Ni nujno, da je v dvoje. Poskusi to razumeti, da nismo vsi ljudje enaki. Verajemem, da je tebi skrajno nujno, da si v dvoje in da zato take klamfaš. Ampak enim pač ni nujno biti v dvoje. Poskusi razumiet, saj bo šlo :).

Od kje ti pa ideja, da te kdo obtožuje za samskost žensk? Prav nihče te ne obtožuje.
V vsej temi samo ti nekaj tečnariš in pljuvaš po samskih ženskah, da je z aviona očitno, da te samske ženske motijo, ker te ne marajo.

Veš nisem jaz od včeraj. Točno vem koga motijo samske ženske: zagrenjence, ki so bili večkrat zavrnjeni.
Kdor je zadovoljen sam s sabo, ne bo pljuval po samskih ženskah.
[/quote]

Če bi bila srečna v svoji samskosti, ne bi bila tako besna in popadljiva. Se ti vidi, da nisi za to. Saj ti ni treba imeti dedca, najdi si kako žensko. Emancipirane dame na zahodu taka partnerstva že dolgo furajo. Morda bi se pa v taki obliki življenja v dvoje našla?
[/quote]

Vaju berem. Edini, ki je tukaj popadljiv in besen, si ti.

Zdaj večji del 20-30 letnic še študira, tista prva polovica, druga polovica pa išče službo, zato res nimajo časa in volje za mon.
Kje so pa 30-40 letnice?
[/quote]

Te se veselo predjejo moškim in jih ne obtožujejo kakšni luzerji so. No, še malo. ko pridejo do 40+, bo pa tudi to nastopilo.
[/quote]

Aja, a potem začnejo svoje može zmerjat z luzerji?
Te moje kolegice 30-40 so res že vse poročene, samo dvomim, da bodo potem po 40tem začele može zmerjat z luzerji? Ali bodo to druge moškega začele zmerjat z luzerji, njihov bo pa še vedno ok?

Te se veselo predjejo moškim in jih ne obtožujejo kakšni luzerji so. No, še malo. ko pridejo do 40+, bo pa tudi to nastopilo.
[/quote]

Aja, a potem začnejo svoje može zmerjat z luzerji?
Te moje kolegice 30-40 so res že vse poročene, samo dvomim, da bodo potem po 40tem začele može zmerjat z luzerji? Ali bodo to druge moškega začele zmerjat z luzerji, njihov bo pa še vedno ok?
[/quote]

Koliko jih pa zdrži več kot 10 let v zakonu? Te so potem tipične predstavnice zaničevanja moških. Če se najde kak mlad pubec, ki si želi milfice, so v devetih nebesi, drugače pa skregane same s seboj.

Aja, a potem začnejo svoje može zmerjat z luzerji?
Te moje kolegice 30-40 so res že vse poročene, samo dvomim, da bodo potem po 40tem začele može zmerjat z luzerji? Ali bodo to druge moškega začele zmerjat z luzerji, njihov bo pa še vedno ok?
[/quote]

Koliko jih pa zdrži več kot 10 let v zakonu? Te so potem tipične predstavnice zaničevanja moških. Če se najde kak mlad pubec, ki si želi milfice, so v devetih nebesi, drugače pa skregane same s seboj.
[/quote]

Večina? Jaz komaj kako ločenko poznam.
Res pa, da poznam predvsem take, ki so se poročile 30+.

Koliko jih pa zdrži več kot 10 let v zakonu? Te so potem tipične predstavnice zaničevanja moških. Če se najde kak mlad pubec, ki si želi milfice, so v devetih nebesi, drugače pa skregane same s seboj.
[/quote]

Večina? Jaz komaj kako ločenko poznam.
Res pa, da poznam predvsem take, ki so se poročile 30+.
[/quote]

No, počakaj še kakšno leto. Po 45 bodo vse ločene, ker one ne prenašajo dedcev.

Večina? Jaz komaj kako ločenko poznam.
Res pa, da poznam predvsem take, ki so se poročile 30+.
[/quote]

No, počakaj še kakšno leto. Po 45 bodo vse ločene, ker one ne prenašajo dedcev.
[/quote]

Tudi med 45letnicami ne poznam ločenk?
Med ločenkami in ločenci so pretežno tisti, ki so se poročili tam pri 25ih in manj. Vsaj, kar jaz poznam.

No, počakaj še kakšno leto. Po 45 bodo vse ločene, ker one ne prenašajo dedcev.
[/quote]

Tudi med 45letnicami ne poznam ločenk?
Med ločenkami in ločenci so pretežno tisti, ki so se poročili tam pri 25ih in manj. Vsaj, kar jaz poznam.
[/quote]

CCA 15 let je tista magična meja, dokler še zdržite. Pri 30 + bo to nastopilo okrog 50 leta. Ene prej druge kasnej. Tistih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ki je srečno poročenih bo vztrajalo, še ene 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v nesrečnih vezah, drugo pa gre rakom žvižgat na sodišču.

Tudi med 45letnicami ne poznam ločenk?
Med ločenkami in ločenci so pretežno tisti, ki so se poročili tam pri 25ih in manj. Vsaj, kar jaz poznam.
[/quote]

CCA 15 let je tista magična meja, dokler še zdržite. Pri 30 + bo to nastopilo okrog 50 leta. Ene prej druge kasnej. Tistih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ki je srečno poročenih bo vztrajalo, še ene 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v nesrečnih vezah, drugo pa gre rakom žvižgat na sodišču.
[/quote]

Držimo v čem? V čem naj bi jaz zdržala? A malce bedarije pišeš ali kaj?

CCA 15 let je tista magična meja, dokler še zdržite. Pri 30 + bo to nastopilo okrog 50 leta. Ene prej druge kasnej. Tistih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ki je srečno poročenih bo vztrajalo, še ene 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v nesrečnih vezah, drugo pa gre rakom žvižgat na sodišču.
[/quote]

Držimo v čem? V čem naj bi jaz zdržala? A malce bedarije pišeš ali kaj?
[/quote]

Ti, zdražala, v ničemer, ker niti dedca si nisi sposobna njdit. V zakonu babše smotano. A se ne meniva o ločencih in ločenkah.

Držimo v čem? V čem naj bi jaz zdržala? A malce bedarije pišeš ali kaj?
[/quote]

Ti, zdražala, v ničemer, ker niti dedca si nisi sposobna njdit. V zakonu babše smotano. A se ne meniva o ločencih in ločenkah.
[/quote]

Ja, in zakaj potem mene zraven šteješ?
Jaz nisem ne poročena, ne ločena. Zato ti pravim, da pišeš bedarije, ko pišeš te stvari in mene zraven šteješ.
He, he, to pa še je ena iz starih cajtov, ko misli, da se sposobnost ženske meri s tem, da si najde dedca :).
Veš jaz nisem take stare sorte, mene niso učili, da je smisel življenja ženske, da ujame dedca.
Verjamem pa ja, da ste še eni take stare šole, da tako razmišljate.

Za; kje pa so
Še dobro, da nimaš dedca, ker bi ti še isti dan pobegnu :)))))))))))))))

Ja in kaj če bi?
A ti svojega privežeš ali kaj?
Veš danes je tako, da ima vsak pravico it, če mu ni ok. Na kraj pameti mi ne pride koga zadrževati tako, da ni treba bežati, lahko gre, kadar mu paše.

Pa ogromno ogromno je uvoženih južnjakov, delavcev, samskih v Sloveniji..

New Report

Close