Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

Ogromna ponudba moških za samske 40letnice

A ne? Ubogi revi so ji ga kar ukradli. ;)))) V bistvu je še huje, ona je želela dobiti tistega bogataša, s katerim je na posnetku, pa ji ni uspelo, ker se je vrnil k ženi.

He he, ampak mogoče pa res malo tako izpade.
Ma ne vem, včasih malo paše, če ti kdo polaska. Internet sicer ne bi bil moja prva izbira, ampak navsezadnje, zakaj pa tudi ne. Tudi tam so zadaj za profili ljudje.

Na take dedci najbolj dr.kajo.

Nedosegljiva fatalka je večna življenjska bolečina potrebnežev.
[/quote]

Takim drkadžijam in ženskam, ki ji zavidajo občudovanje moških, se ona prodaja in od njih živi. Pa saj imaš tudi v SLO precej takih umetnic. 😉
[/quote]

Bi rekla, da več kot resnih. Razlikujejo se v bistvu samo po ravni vulgarnosti. Zdaj recimo from top of my head bi rekla, da je Helena Blagne v tem rangu plastičnih ponujačic najmanj vulgarna in se tudi izpasti skrajno spodobno, na drugem koncu krivulje bi bile pa razne starlete resničnostnih šovov.

Ok, pustimo zdaj Macorna pri miru, res zanimiva, nerazumljiva veza….ampak res poznam veliko partnerskih vez, kjer je ženska občutno starejša od moškega, včasih je bilo ravno obratno…. in te veze dejansko funkcionirajo, ne vidim smiselnega odgovora… in ne, ni vse v seksu, ker če bi bilo to, bi moški izbirali mlajše in ne predmenopavzne ženske z leti pripadajočimi težavami. Saj veste ženska po 40 letu počasi usiha – mena , nabiranje kilogramov, gube, psihična nestabilnost, moški v krizi srednjih let naj bi poiskal mlado, svežo, ne pa takšno ki se poslavlja od mladosti – kje je tu logika ? In še enkrat poudarjam – poznam dosti moških, ki so svoje mlade, lepe, zanimive žene zapustili ravno zaradi nekih postaranih žensk in so z njimi dejansko srečni. Res ne razumem?????

Stvar je v tem, da eni tipi odpirajo teme tu gor, da so ženske oplele, da jih noben noče. Pa povsdo lazijo in fehtarijo za seks ali pa za to, da bi jim rodile otroke. Ali pa,da bi jim bile fgospodinje.

TGista, ki hoče seks, ga dobi, tista, ki hoče otroke, dobi takoj oplojevalca.

Po portalh je na kupe 40+ tipčkov, ki hočejo na vsak način imet še otroke.
Prav čudiš se koliko jih je. In jih vprašaš kaj so prej počeli pa ne znajo povedat. Pa je star 49 in se ubada s tem, da bi sploh našel žensko, da bi imela otroke.
Sploh na 30letnice taki navalijo. Vprašaš zakaj iščejo toliko mlajšo pa začnejo s tem, da hočejo imet otroke. A prej se pa ni spomnil ali ga mama sprašuje po vnukih in so začeli iskat ali kaj?

Meni se ne zdi, ker sem jaz taka in zato mi je ta skupina bistvena :).
[/quote]

Pa res nisi 3.) ? 😉
Pol imaš kar dobro izhodišče…
[/quote]

Ma ja.
Sem v profil jasno napisala, da ne želim otrok pa še kar naval tipov, ki bi imeli otroke. Jih opozorim na to dejstvo pa pravijo, da ne verjamejo in še naprej težijo. Jih blokiram. Moški hočejo otroke. Izredno težko je najti nekoga, ki nima otrok in jih tudi ne želi imet.

Po mojih izkušnjah … ker hočejo imeti mir, ne pa stalne drame nekih razvajenih princesk, ki so to samo po obnašanju, po vsem ostalem pa svinjske pastirice. Hočejo partnerko, prijateljico, ne pa razvajenih smrkelj.
Mojemu partnerju nič ne manjka pri meni, kolegi mu zavidajo, ker ima ob sebi žensko, na katero se lahko nasloni, ko je treba, ki ga razume, podpira, spodbuja, mu ne mori z malenkostmi, ga ne vlači po trgovinah kupovat majhnih gospodinjskih aparatov in novih zaves, ga ne kliče sredi rekreacije, ne faše živčnega, če pride pol ure pozneje na kosilo in tako naprej. Aja, pa kljub moji predmenopavzi seksa več kot vsi kolegi skupaj. Nor bi bil, če bi me zamenjal za mlajši model, kot jih imajo oni.

En tip, ki je pri dobrih 20 spoznal svojo bodočo skoraj 10 let starejšo ženo (s katero sta še vedno skupaj) mi je rekel: če bi vedel, kako so zrele ženske fajn, se z vrstnicami sploh ne bi nikoli ukvarjal.

Saj ni problema, vsak naj zase pretehta, kaj mu je pomembno a ne. Če je prvi dejavnik to, da je ženska vsaj deset let mlada, ne glede na vse ostale atribute, potem pač glej na to a ne. Vsak si sam ustvarja svoj pekel, pravijo.

Aja, njegova žena je na prvo žogo lepa, mlada, uspešna poslovna ženska.
Za štirimi stenami pa totalen zmaj.
Zakaj poslušaš tako glasbo, ful mi gre na živce. Zakaj gledaš to nadaljevanko, k je brez veze. Kako to zlagaš posodo v pomivalca, krožnike se postavlja obratno. Kako zlagaš brisače, kako obešaš perilo, hočem oljena temna tla (in da jih ti vsak dan posesaš, ker se pri dveh otrocih in psu vse vidi) … pa komu se ne bi zmešalo?

Tudi jaz imam zanimive izkušnje in v večini se name obešajo mlajši od 2 do 10 let. Ne moreš verjet, če ne doživiš. Ko sem nazadnje povedala svoja leta, mi je odgovoril, da so to samo številke, da se pa srce nikoli ne postara. Omg. Pa nisem več mlada, ampak imam več ponudb kot v mladih letih.
Verjetno se čuti moja samozavest in da sem brez zavor. Ko sem bila mlajša, me vedno nekaj skrbelo, kako bo to ali ono, kako to izgleda, kako bo izpadlo itd., zdaj pa se mi fučka, živim in uživam in to vidim, da jih privlači.
To je čisto drugi horizont.

Ogromna ponudba je samo navidezna ponudba. Realnost je obratna, marsikaj bo tip naplozal samo, da bo prišel do seksa dokler bo zanimivo. Če ne drugega je dobro vsaj za ego, da ga malo poboža in zraste.
Za tipe en nasvet. Izogibajte se ženskam, ki nimajo do 35 leta vsaj ene resne daljše zveze za seboj. V 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov vam bo kmalu jasno zakaj je to tako.

Ker ženske raje ne seksajo, kot da bi požrle svoj ponos. Najprej je potrebno odrasti in dojeti, da je v življenju potrebno biti drzen, če želiš biti uspešen.

V glavnem.
Kdor misli, da ženska pri 40ih ne more dobiti seksa, se hudo moti. Naval je ogromen. S strani poročenih seveda največji. Potem pa naprej 20letniki pa vrstniki, stari slinavci pa itak zmeraj.

Kdor misli, da 40letnica ne more dobiti moža in otrok, naval tipov 40+, ki iščejo žensko, ki bi ji na hitro naredili otroka, je tudi ogromen. Ne toliko kot prvih, jih je pa veliko. In vsi jokajo, da ne dobijo ženske, ki bi hotela imet otroka z njimi :).

Če hoče dobit tipa, ki ima že otroke, takih je tudi polno.

Problem pa nastane, če hoče tipa brez otrok, ki noče otrok in da je za resno vezo. Tu pa je težava. Samskih moških, ki želijo resno vezo, nimajo otrok in jih niti nočejo, takih pa res skoraj ni.
Za vse ostalo pa je tipov na tone.

Ker ženske raje ne seksajo, kot da bi požrle svoj ponos. Najprej je potrebno odrasti in dojeti, da je v življenju potrebno biti drzen, če želiš biti uspešen.
[/quote]

Veš, ženska seksa, če želi. Ne bo pa kar z vsakim tipsonom, ki se okrog naslini, seksala.
Ne gre za ponos, gre za željo. Če ni želje, je ni. Če je pa ni problema, tipov za seks je vedno dovolj.

Tudi jaz imam zanimive izkušnje in v večini se name obešajo mlajši od 2 do 10 let. Ne moreš verjet, če ne doživiš. Ko sem nazadnje povedala svoja leta, mi je odgovoril, da so to samo številke, da se pa srce nikoli ne postara. Omg. Pa nisem več mlada, ampak imam več ponudb kot v mladih letih.
Verjetno se čuti moja samozavest in da sem brez zavor. Ko sem bila mlajša, me vedno nekaj skrbelo, kako bo to ali ono, kako to izgleda, kako bo izpadlo itd., zdaj pa se mi fučka, živim in uživam in to vidim, da jih privlači.
To je čisto drugi horizont.
[/quote]

Vseeno ne štekam….ko sem bila še sama otrok, se je dogajalo da je kakšen očka zapustil mamico svojih otrok zaradi sexi mladoletnice, danes se to skoraj ne dogaja več….zapuščajo družino zaradi postarane ženske, ki nima posebnih atributov. Moje mnenje je , da so moški tolk zafurani in brez samozavesti v tem času, ko smo ženske dobesedno poletele v nebo v smislu kariere, samozavesti, zaslužka pa še marsičesa (se mi ne ljubi naštevat), da se ti siromaki obesijo na žensko, ki je po mojem mnenju dobra za njega samo zato, ker on ve, da je že stara, da je boljši od nje in se počuti strašnega mačota, ker staro babo bo pa že imel pod kontrolo a ne?

Nobene izbire nimate, štiridesetletnice. Če bi jo imele, ne bi bile samske, nepotešene in frustrirane. Vsa vaša “izbira” je združena v sto slovenskih premaknjenih fukfehtarjih, ki so na vseh fehtarskih portalih včlanjeni. Tja se hodite nastavljat, da vas vsaj kdo oblaja in imate za par minut občutek, da ste zaželjene. V realnem svetu vas pa nihče ne povoha. Niti za seks, kaj šele za druženje ali celo skupno življenje.

Meni je smešno, ko tipi , na stotine nijih, oblaja vsako žensko, ki se prijavi na portal. Vsaka ženska dobi na stotine mailov, tipi pa jokajo, da ne dobijo nobene pošte.
A ni to samoponiževalno, da se mečejo za ženskami, te jih pa sploh ne šmirglajo?
Pa mu rečeš, da je bedak, da je idiot, da je zguba… še kar prosjači. To ne moreš verjeti.

Meni je smešno, ko tipi , na stotine nijih, oblaja vsako žensko, ki se prijavi na portal. Vsaka ženska dobi na stotine mailov, tipi pa jokajo, da ne dobijo nobene pošte.
A ni to samoponiževalno, da se mečejo za ženskami, te jih pa sploh ne šmirglajo?
Pa mu rečeš, da je bedak, da je ******, da je zguba… še kar prosjači. To ne moreš verjeti.
[/quote]

Glede na tvoje poste, sklepam, da jo imaš zašivano, tam spodaj.

Meni je smešno, ko tipi , na stotine nijih, oblaja vsako žensko, ki se prijavi na portal. Vsaka ženska dobi na stotine mailov, tipi pa jokajo, da ne dobijo nobene pošte.
A ni to samoponiževalno, da se mečejo za ženskami, te jih pa sploh ne šmirglajo?
Pa mu rečeš, da je bedak, da je ******, da je zguba… še kar prosjači. To ne moreš verjeti.
[/quote]

Ja, saj prosjaki so pa edini, ki se še za štiridesetletnice danes zanimajo. Tistih zadnjih sto najbolj obupanih tipov v državi od milijona moških. In to je zdaj vaša pestra ponudba.

Meni je smešno, ko tipi , na stotine nijih, oblaja vsako žensko, ki se prijavi na portal. Vsaka ženska dobi na stotine mailov, tipi pa jokajo, da ne dobijo nobene pošte.
A ni to samoponiževalno, da se mečejo za ženskami, te jih pa sploh ne šmirglajo?
Pa mu rečeš, da je bedak, da je ******, da je zguba… še kar prosjači. To ne moreš verjeti.
[/quote]

Ja, saj prosjaki so pa edini, ki se še za štiridesetletnice danes zanimajo. Tistih zadnjih sto najbolj obupanih tipov v državi od milijona moških. In to je zdaj vaša pestra ponudba.
[/quote]

He, he, veš na stotine prosjakov je. Zanimvo, da ženskam ni treba tako prosjačiti.
Daj to povej, zakaj ženske ne prosjačijo?
Sicer se pa že na monu vidi. Takoj, ko je katera napsiala, da je samska, se ji monovci ponujajo. Pa fehtajo za kontakt. Si že kdaj zasledil, da kaka ženska fehta tipa za kontakt tu gor? Mogoče kaka izjema.



Ja, saj prosjaki so pa edini, ki se še za štiridesetletnice danes zanimajo. Tistih zadnjih sto najbolj obupanih tipov v državi od milijona moških. In to je zdaj vaša pestra ponudba.
[/quote]

He, he, veš na stotine prosjakov je. Zanimvo, da ženskam ni treba tako prosjačiti.
Daj to povej, zakaj ženske ne prosjačijo?
Sicer se pa že na monu vidi. Takoj, ko je katera napsiala, da je samska, se ji monovci ponujajo. Pa fehtajo za kontakt. Si že kdaj zasledil, da kaka ženska fehta tipa za kontakt tu gor? Mogoče kaka izjema.
[/quote]

Tile, ki se tukaj ponujajo, so najbrž isti, ki se tudi drugje po internetu ponujajo. To je ta pestra ponudba – desetina promila, stotinka procenta najbolj zahojenih tipov od vsega moškega sveta v državi, in to si štejete za ogromno ponudbo. Kje je pa ostala ponudba, malo bolj na nivoju? Zakaj se vam normalni dedci ne ponujajo? To je vprašanje.

He, he, veš na stotine prosjakov je. Zanimvo, da ženskam ni treba tako prosjačiti.
Daj to povej, zakaj ženske ne prosjačijo?
Sicer se pa že na monu vidi. Takoj, ko je katera napsiala, da je samska, se ji monovci ponujajo. Pa fehtajo za kontakt. Si že kdaj zasledil, da kaka ženska fehta tipa za kontakt tu gor? Mogoče kaka izjema.
[/quote]

Tile, ki se tukaj ponujajo, so najbrž isti, ki se tudi drugje po internetu ponujajo. To je ta pestra ponudba – desetina promila, stotinka procenta najbolj zahojenih tipov od vsega moškega sveta v državi, in to si štejete za ogromno ponudbo. Kje je pa ostala ponudba, malo bolj na nivoju? Zakaj se vam normalni dedci ne ponujajo? To je vprašanje.
[/quote]

Nekaj sto mailvo sem dobila do tipov, cca. 600- 700. Na enem portalu. Vseh niti nisem odpirala. Ampak nekatere pa sem in ne boš verjel, vsi jokajo, da jim ženske ne pišejo.
Daj, ti, ko si tako pameten. Povej zakaj ženske ne zasujejo tipov s posti in ne prosjačijo za srečanja?

Meni je to večna uganka, zakaj moški prosjačijo, ženske pa ne?

A ne bi bilo logično, da tudi moški dobio na stotine mailov, kjer jih ženske prosjačijo za srečanje?
Kako, da tega ni?

ni vsak pogled desca v babje joške, rit, med bedra … že ponudba za f.uk ☺

Jaz sem se tudi pred kratkim prijavila na KUpid. Nekaj sto postov. Nekaj sem jih pregledala, večinoma namigi na seks. Večina prazne profile.
Sprobala sem tudi chat. Ali vabila za seks ali pa jokanje kako iščejo eno, da bi imeli otroke z njo.
Ja, na tisoče tipov je gor, normalnega pa skoraj nobenega.



Tile, ki se tukaj ponujajo, so najbrž isti, ki se tudi drugje po internetu ponujajo. To je ta pestra ponudba – desetina promila, stotinka procenta najbolj zahojenih tipov od vsega moškega sveta v državi, in to si štejete za ogromno ponudbo. Kje je pa ostala ponudba, malo bolj na nivoju? Zakaj se vam normalni dedci ne ponujajo? To je vprašanje.
[/quote]

Nekaj sto mailvo sem dobila do tipov, cca. 600- 700. Na enem portalu. Vseh niti nisem odpirala. Ampak nekatere pa sem in ne boš verjel, vsi jokajo, da jim ženske ne pišejo.
Daj, ti, ko si tako pameten. Povej zakaj ženske ne zasujejo tipov s posti in ne prosjačijo za srečanja?

Meni je to večna uganka, zakaj moški prosjačijo, ženske pa ne?

A ne bi bilo logično, da tudi moški dobio na stotine mailov, kjer jih ženske prosjačijo za srečanje?
Kako, da tega ni?
[/quote]

Ja, enakosti v spolnosti ni in je nikoli ne bo.
Moški, ki jim nikoli ni treba fehtat seksa, so alfa samci – torej par procentov moške populacije. Ostali prosjačijo, se trudijo, delajo kariere, kopičijo denar in makine, da le… Ženske so torej nekakšen genski filter – ne dobi vsak avtomatično možnosti za razplod.
Zato pa obstaja najstarejša obrt. Sicer bi veliko manj zaželenih samcev žulilo le svojo desnico.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close