Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oprosti mi

Oprosti mi

KAJ NE VIDITE  DA TAKŠNE TEME ODPIRAJO MODERATORJI ZA VEČ KLIKOV  BUDALLLE

Odgovor na objavo uporabnika
Maček Belli, 26.06.2022 ob 08:08

Naj izkoristim to temo za podobno.

Nikoli ne bo oproščeno. Bi bilo če bi bilo spoštovanje, odkrito povedano resnica v par stavkih.

Tako pa Viharni driski in podlemu lažnivemu sodelovanju z njegovimi blond kuzlami je odrešitev s pištoljem premalo. Naj jih sodi tisti zgoraj najhuje od bolezni, do revščine, kregarij, naj bo vse neblagoslovljeno jim in posmrtna težka obsodba.

Lahko bi bilo drugače, a tako so hoteli in se nikoli ne ozirali za resnico ter čustvi drugih, ker jih je zlo vodilo.

Nikoli!

Macek Belli, zivljenje je prekratko da si ga zagrenimo s 1000 zakaji…enkrat, 2x, 3x clovek vprasa in isce resnico. Eni dlje iscemo.😶🙄😏 Potem je treba pustit in it svojo pot, cetudi boli…obdrzat zase bolecino in ko bo bolecina odsla je stvar takoj boljsa. Cetudi traja. Je treba grde stvari spustit, ce ne je to strup za duso in telo.

Odgovor na objavo uporabnika
KAK STE LAHK TAKŠNI DEBBILI, 27.06.2022 ob 07:58

KAJ NE VIDITE  DA TAKŠNE TEME ODPIRAJO MODERATORJI ZA VEČ KLIKOV  BUDALLLE

To jim je služba 🙂

A si opazil ,da je nam budalam življenje dosti bolj zanimivo kot vam pametnim.

Mi se smejimo,pogovarjamo,razglabljamo…včasih pademo in se zjočemo, a hitro pozabimo in gremo z nasmeškom naprej,ker ne vidimo v tem nič slabega.

Vi pametni pa nonstop jezni,ker je vse glupo ,gluplje ,gledaj njega.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi546, 27.06.2022 ob 07:47

Za kaj takega, je že zdavnaj prepozno. Tako pač je. Mi je žal, ampak nima smisla.

Če ne probaš nikoli ne izveš 🙂

Itak da zavrnitev boli ,ampak zmagajo vztrajni. In za srečo se je potrebno boriti in ko jo enkrat imaš vsak dan negovati.

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubezen361, 27.06.2022 ob 16:02

Če ne probaš nikoli ne izveš 🙂

Itak da zavrnitev boli ,ampak zmagajo vztrajni. In za srečo se je potrebno boriti in ko jo enkrat imaš vsak dan negovati.

se kako je to res… clovek, ki spoštuje sam sebe se bo vedno potrudil, ker le tako si bo lahko sam sebi pogledal v oci in si rekel: naredil sem vse kar je v moji moči, nicesar numam za obzalovati.

Tisti, ki vnaprej obupa in niti ne poskusi, pa, ne samo, da si tega zgoraj ne more reci, ampak si nasprotno lahko sam sebi očita mnoge izgubljene priloznosti, ki se niso mogle realizirati, ker clovek sploh poskusil ni… ce necemu ne das niti priložnosti, tudi zmagat ne mores. In potem si res lahko mnogo ocitas kaj vse si zapravil in zafural.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi546, 27.06.2022 ob 06:08

Ostali so mi samo še spomini, obžalovanje in upanje, da se spet srečava v nekem drugem življenju.

 

Ne razumem te zakaj nočeš svoje ljubezni, zakaj oba trpita? Kakšne nepremostljive razlike? Če imaš žensko res rad boš vse dal za njo . Škoda je zgubit vsako sekundo ,ko sta narazen.

Redki doživijo ,da najdejo tisto pravo. Večinoma probajo še druge,da vidijo kaj so imeli in potem je vsem hudo.Ko je edina oseba ,ki ti lahko da srečo,z njo si popoln.

Iz lastnih izkušenj vem, da če te kdo prizadene mu natrosiš veliko laži. Med drugim tudi kako te sovražim. Pozabi na grde besede ,ker so vse laž.

Osvoji jo nazaj. Če govori okrog o tebi te ni prebolela,še vedno te ljubi. In če si jo ti pustil se moraš ti vrniti. Povej vse po pravici,ker te naše babe vedo kdaj lažemo. Namig; rade imajo romantiko,saj mi tudi a tega ne priznamo .

In ne nam pozabit sporočiti vesele novice. Držimo pesti za vaju.

Odgovor na objavo uporabnika
Medo375, 28.06.2022 ob 07:14

Ne razumem te zakaj nočeš svoje ljubezni, zakaj oba trpita? Kakšne nepremostljive razlike? Če imaš žensko res rad boš vse dal za njo . Škoda je zgubit vsako sekundo ,ko sta narazen.

Redki doživijo ,da najdejo tisto pravo. Večinoma probajo še druge,da vidijo kaj so imeli in potem je vsem hudo.Ko je edina oseba ,ki ti lahko da srečo,z njo si popoln.

Iz lastnih izkušenj vem, da če te kdo prizadene mu natrosiš veliko laži. Med drugim tudi kako te sovražim. Pozabi na grde besede ,ker so vse laž.

Osvoji jo nazaj. Če govori okrog o tebi te ni prebolela,še vedno te ljubi. In če si jo ti pustil se moraš ti vrniti. Povej vse po pravici,ker te naše babe vedo kdaj lažemo. Namig; rade imajo romantiko,saj mi tudi a tega ne priznamo .

In ne nam pozabit sporočiti vesele novice. Držimo pesti za vaju.

Ker ima ženo doma! Gre za varalico kateri nima jajc za ločitev! Polno takih tipov. Pol pa jokajo kako jih njihova ljubezen ne mara. Pozabijo dejstvo da oni sploh niso prosto na trgu!

Opravičilo ni sprejeto.

meni deluješ kot narcis. Verjamem, da oseba, ki ljubi enkrat zelo močno, lahko ljubi ponovno. Zato mislim, da ne glede na iskreno ljubezen, globoka čustva, je šla tvoja žrtev naprej. Najbrž traja, najbrž si jo prizadel. Mislim, da se ne kesaš, saj si se ves ta čas hranil z njenim trplenjem, z njenim propadanjem. očitno se je sedaj hrana ustavila. Zato ta zapis. Kajti, če bi bil iskren, ne bi imel problemov s tem, da se osebi sam opravičiš, vsaj s sporočilom. Mislim, da bi ji bilo v olajšanje in bi bil to nek zaključek tragične zgodbe.

Seveda pišem osebno. Lahko bi meni rekel. Lahko bi bila to najina zgodba. Lahko tudi je, zato ti bom pisala v prvi osebi. Zelo sem te ljubila, a sama ljubezen ne boli, saj je narava ljubezni, da daješ. Veliko bi mi pomenilo, da mi napišeš ti dve besedi, a bom šla naprej tudi brez tega. Seveda sem ti že oprostila, vendar dejanja puščajo posledice.

 

Opravičilo vzeto na znanje, oprosti ti lahko le Jezus. Če te vidim na prehodu te z nasmeškom povozim.

Večno tvoja nočna mora,

Sweet but Psycho

Zaljubila se je v napačnega. Sploh ne vem, kaj je videla na ali v njem. To je ljubezen, ki je ne bi smeli biti, mnogo bolje bi bilo, da se nikoli sploh nista srečala, da ne bi vedela drug za drugega. Ne bi bilo nobene bolečine, nobenega trpljenja, ki mu ni videti konca. Življenje je res težko in prekleto.

Odgovor na objavo uporabnika
Mi872, 29.06.2022 ob 10:28

Zaljubila se je v napačnega. Sploh ne vem, kaj je videla na ali v njem. To je ljubezen, ki je ne bi smeli biti, mnogo bolje bi bilo, da se nikoli sploh nista srečala, da ne bi vedela drug za drugega. Ne bi bilo nobene bolečine, nobenega trpljenja, ki mu ni videti konca. Življenje je res težko in prekleto.

Uh oh, dej joči še malo dej. Ful se nam ne smiliš, mrš delat banda lena!

Hahhhahh vam vržem kost, vi jo pa glodate hahhh.

Sem moderator, odprl sem temo da vidim kak bo feedback hahhhahha.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mi546, 29.06.2022 ob 10:39

Hahhhahh vam vržem kost, vi jo pa glodate hahhh.

Sem moderator, odprl sem temo da vidim kak bo feedback hahhhahha.

 

Viharni moderator, se je izdal. A da ima nekdo potrebo metat kost, mora bit ubrisan.

Odgovor na objavo uporabnika
Ha ha ha, 29.06.2022 ob 11:29

Viharni moderator, se je izdal. A da ima nekdo potrebo metat kost, mora bit ubrisan.

A ne veste da on drka na te teme, ki jih odpira? Ima doma frigidno ženo pa išče potešitev na forumu. Te teme so plod njegovih mokrih sanj, ki se ne bodo nikoli uresničile, zato mu kar pustite vsaj to eno veselje v življenju 😉 če že drugega od lajfa nima. Bogi je.

Spomini bodo zbledeli, bolečine pa ne bo več. Boš videla, da bo tako. Bo bo. Če ne zdaj, pa čez 5 ali 10 let. Ampak bodo.

Golazen prokleta v Polju. Posiljujejo vam pacientke med piknikom za paciente sprejmnega oddelka, in to večkrat, koljejo zdravnice, vsak tretji dan nekdo od osebja dobi po pički, pacienti vam prinašajo pištole, ročne bombe, nože in drugo orožje v bolnico ter ga uspešno skrivajo, kljub vrhunskemu kliničnemu opazovanju in video nadzoru, na zaprtih oddelkih vsakih par dni kontrolirajo sobe, na odprtih pa nič. Res vrhunska ustanova.

Jaz sem samo hvaležna vsak dan, da nisem žena enemu takemu kurbirju, ki medtem ko natepava svojo, sanjari o drugi. To bi bilo zame največje ponižanje. Moraš biti popolnoma brez karakterja, da to mirno gledaš in veš, da se ti mož po forumih slini za drugimi ženskami in jih zasleduje, medtem ko tebe oplaja. Ali je res potreba po razplodu tako močna, da je v bistvu vseeno s kom, sam da je. No, to je še nekako razumljivo. Sama ne bi zmogla tako bedno živeti.

Tako ti, avtor, ki kljub temu da te nobena na forumu ni želela vzeti niti simbolično nazaj, samovšečno narcistično še vedno teraš svoje drk sanje kako tebe nekdo ne more pozabiti, v bistvu se pa moraš sam ves čas nastavljati, da se te kdo sploh spomni ali z besedo obrajta. A ni škoda tvojega življenja, čeprav bednega, da misliš na neke neuresničene želje in ljubezni, a ne bi se raje posvetil svoji ženi pa jo zadovoljil v vseh pogledih namesto iskal pozornost bivših na monu? Sam kot predlog.

 

Saj pravim, boga tista, ki je naletela na takega ničvredneža, ki ne more preboleti bivše.

Glede na moje kile in razjebane možgane, je morda celo bolje, da se je končalo vse skupaj tako kot se je, kajti takšen kot sem zdaj, ti ne bi bil všeč. Tako da, če bolje pomislim, ni nobenega obžalovanja. Je že moralo tako biti.

Are you lost baby girl? S kom si pa ti pišeš, če ti noben ne odgovarja? Ti pa kar vztrajaš🤨 Si se izgubil? Psiholog ali psihijater bo verjetno bolj primeren naslov za take izpade. Samo dobronameren nasvet.

Malo namigni kdo si in komu pišeš. Očitno sta dva monovca, ki sta se razšla ali kaj? Kako naj ona (tista) ve, da jo pogrešaš. Seveda, če jih ni enih 10. o)

Veš pa,da te samo jaz lahko rešim

Odgovor na objavo uporabnika
Mi863, 29.06.2022 ob 22:09

Glede na moje kile in razjebane možgane, je morda celo bolje, da se je končalo vse skupaj tako kot se je, kajti takšen kot sem zdaj, ti ne bi bil všeč. Tako da, če bolje pomislim, ni nobenega obžalovanja. Je že moralo tako biti.

Veš pa, da te samo jaz lahko rešim…samo jaz te poznam v piko

Odgovor na objavo uporabnika
Ona356, 30.06.2022 ob 01:43

Veš pa,da te samo jaz lahko rešim

Veš pa, da te samo jaz lahko rešim…samo jaz te poznam v piko

Moj si

Malo sva si bila medsebojno všeč, to pa je tudi vse. Bolje bi bilo, da se to ni zgodilo. Pa ne bi bilo nobene bolečine, žalosti in jeze. Enostavno nisva za skupaj, preveč sva si različna, med nama so nepremostljive razlike. Je pa z njo nekaj hudo narobe, da je pri 36 letih doživela prvo (in zadnjo) ljubezen, še bolj pa, da si se zaljubila v njenega pacienta :-)))))))))))))))))))))))))). Tega si ne bi smela dovoliti. Katastrofalna napaka. In posledice so tu.

Spet en nedojebanec s frigidno ženo, ki drka na svoje fantazije in jih javno objavlja. Bolano.

Zdravi se poba

New Report

Close