Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Oralni seks – sperma v usta ali ne???

Oralni seks – sperma v usta ali ne???

Še moje mnenje glede tega. Jaz sem že od nekdaj bolj sterilen tip človeka.
Nihče me ni strašil ali kakorkoli govoril kaj je fuj, ampak odkar pomnim imam odpor dati v usta karkoli pa na bo to žlica v restavraciji, tudi pijem ne iz drugih kozarcev(edino za partnerjem in hčerko). Tudi ko nekatere mame vidim, kako ližejo prstke svojim otrokom , no, jaz tega ne delam, ker sem enostavno tak tip (se mi pač zdi, da nima čistih rok, ker prime vse sorte stvari). Se mi pač gravža do vsega.
Tudi glede hrane je težko, če kdo drug (za katerega vem, da ni preveč čist) skuha, težko jem ali pa sploh ne morem.
Ljudje smo pač različni.
In včasih je to kar velik problem. Ne vem ali imam močno razvit vonj in okus, saj tudi težko prenašam, če kdo smrdi (al po švicu, ali čemerkoli drugem) in me sili na bruhanje, čeprav si tega ne želim in ne razmišljam o tem, enostavno tako je.
Ali pa ko včasih pridem iz službe, pa rečem, se grem kar stuširat ker smrdim, pa reče mož, o ti pa res vedno dišiš. Ne vem, a res ne voha, ali imam pač jaz tako izostren vonj. V bistvu je to čisto mogoče, tako kot nekateri vidijo in slišijo bolje od drugih!
Hočem pa povedat samo to, da tudi sperme ne morem, žal. Imam rada moža, ga tudi preližem po dolgem in počez, ampak, da bi pogoltnila spermo, o ne, to pa ne.

Še dobr, da nisem tvoj mož ;-))

Vsi predsodki so v glavnem v glavah, okus (ki resn ni glih apetitlih, ni pa tudi glih za bruhat) je pa bolj za izgovor…. Ko je prava strast, ni ovir, sicer pa vsak izgovor prav pride. Saj v spolnosti naj bi šlo za dajanje in predajanje, kar pomeni, da narediš tudi nekaj, kar niso glih jagode s smetano. Seveda do določene mere, pa vendar se potrudimo, če nam je kaj do koga.

Kok sem vesel, da nisem tvoj moz. Pa tudi da ne zivim v istem stanovanju kot ti, saj bi verjetno moral cel dal z metlo in krpo dezurat.

Jaz se pri sexu ne sprašujem kaj je dobro in kaj slabo, kaj se sme in kaj ne ter kaj je po pravilih in kaj ne. Sex je edina stvar v mojem življenju kjer nimam zadržkov (no, razen, če kaj boli) in se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepustim dogodkom. Mislim, da le tako lahko uživaš in spoznaš užitke za katere niti slutil nisi, da obstajajo.
Del sexa so tudi razni sokovi in dišave in švic ….. Če se s partnerjem ujemata ter sta 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kompatibilna te tudi vse njegove dišave ne motijo. In enako je pri spermi. Če tebi smrdi njegova, verjetno tudi tvoja lula smrdi njemu (nobeno dišeče milo ali deodorant ne pomaga!). Celo sem prebrala, da je to, da ti nekateri moški ter njegovi sokovi smrdijo normalno (ali moškemu pri ženski), saj je to naravna blokada, da se ne parimo genetsko isti ljudje.
In še k vprašanju: oralni seks – vsekakor in sperma v usta – a je to sploh vprašanje??!!
Veliko spolnih užitkov! In prepustite se užitkom brez zadržkov!

blondinka se podpišem pod tvoj post….

men ni problema…..nima okusa po čokoladi…ampak mi je v užitek….

pa da sm mal žleht…..če vam še oralni seks dela take težave in imate odpor do njega (mimogrede midva niti enkrat zadeve ne opraviva brez tega….kaj pa je lepšega, ko se moški “krivinči” pod tvojimi usti in ko ga sem in tja pogledaš, kako uživa)…..kaj bi šele rekle, če bi vas katera vprašala, če ga kdaj poližete po njegovi ritki?

uff sperma..:-((((((((((

pa naj še tako ananas je:-))

a veste kaj pa jaz mislim da je “krivo”…ker sperma je nekak “živa”…v njej so migeci…in imamo ženske po moje kompleks….itak je pa namenjena drugam kot pa v usta

Vsi zagovorniki in zagovornice naravnih-telesnih-nezakompleksanih užitkov: ali bi oralno zadovoljili žensko, ki ima menstruacijo. Seveda, če nima tampona. Saj to je tudi naravno, ne?!

Tudi to se je že zgodilo…. In ne boš verjela, vsi smo še živi!

breza…tle si šla pa čist mim…..in mal manj sovražnosti….

men paše tako kot sem napisala…če tebi ne…ok, mene nič ne moti….avtorica posta je pač vprašala in sem odgvorila…

groza, kako ste ene zategnjene.
seks brez orale ni seks, vsaj men ne.
al se končna v ustih al ne, kakor pride…
da bi pa ven pljuvala, bi pa men zlo grozno zgledalo.

Vedno pogoltnem, brez zadržkov 🙂

Nima glih okusa po jagodnem sladoledu, ampak saj ni nobene potrebe, da bi jo preveč žvrklale med zobovjem 🙂 Pač pogoltneš na hitro, kot lekadol, hehe.

Moja draga jo večinoma pogoltne, čeprav mi je dala vedeti, da ni prijetnega okusa. Ampak, skorajda ni boljšega občutka kot se izprazniti v usta, še posebej če jeziček pridno dela.

Če ne veš, vzmi v roke kakšno knjigo, ki obravnava delovanje človekovega telesa. Še lažje to lahko ugotoviš, če si pred orgazmom vtakneš prst v nožnico – če ti prsta ne pošprica, naj me vrag 🙂

Razvnela se je kar orenk debata okrog tega… Nekoč sem poslušala nekega psihologa, al kaj je že bil, in je povedal, da ženska, ki ne more pogoltnit partnerjeve sperme, ga ne sprejema v celoti.
Moje izkušnje? Pri vseh prejšnjih sem se nekako izognila požiranju, ker mi je bilo bljak, pri možu pa…. juhuhu, veselica….. prav uživam v tem, da ga spravim do orgazma in da konča v mojih ustih…. In ja, oralni seks nadvse paše njemu in meni….

Janis, blondinka, xena, krasno ste napisale.
Sicer se ponavadi na temo o spolnosti ne oglašam, ker menim, da je to moja osebna stvar, ampak tokrat se pa moram oglasit, ker mi ni všeč, da tiste, katere tega ne počnejo označijo ostale, da smo lažnivke. Meni npr. pekoča hrana sploh ni všeč, mi ni ne dobrega okusa, in mi je potem slabo. Ampak samo zaradi tega, ker meni ne paše, še ne bom rekla, da se ostali, kateri pravijo, da jim je zelo všeč pretvarjajo in lažejo.

In res je, okus je še kako odvisen od prehranjevanja. Moj mož je veliko sadja in zelenjave in prvič sem bila prav prijetno presenečena. :))

In ni res, da moški tega ne probajo. Nekateri že. Nekoč sem imela fanta, kateri je rekel, da zmeraj ob samozadovljevanju proba. 🙂 Iz tega sklepam, da verjetno tudi drugi.

Seveda ženska tudi izloča, čeprav v manjši meri kot moški.

Pa sperma ni samo vir beljakovin, z njo se da delati še marsikaj drugega…je pa res da kožo potem malo vleče. :))

Bravo blondinka, tako se govori (ups, pise)….

Veliko komentarjev, različna mnenja, različna dejanja :-). Nekje sem bral, da je nekaterim moškim celo bolj všeč orala kot pa vaginalni seks. Pri meni je ravno obratno, pri orali ne doživljam ama praktično nič. Pa so se trudile ena bolj kot druga, da nebi katera mislila kaj drugega. Čez “mačko” je ni!!!

Kar pa se lizanja tiče, je tako, da pa jaz rad ližem, njen okus pa se spreminja in ni vedno enak. Kadar ni časa za umivanje je malo slabši, sicer boljši. Bolj sem vroč, bolj mi je všeč. Tako, da jaz po prvem experimentu ne bi vrgel puško v vodo. Verjetno je z moškim okusom podobno. Problem pa verjetno zna nastati res tam, kjer moški v orali uživa celo bolj kot v nožnici. Pa pojej prej kaj “močnega” npr. kupi mu kondome z okusom banane, se ga naliži ker boš tako imela v ustih okus banane in mu potem naredi še oralo brez kondoma…

Smo jo probali ja, postregla mi jo je pa kar iz svojih ust 😉 No, pri meni se dogaja v glavnem obratno 😉

Eno je pa kot pribito: če jo boste pogoltnile ne boste zanosile :)))
Zgoraj v enem postu piše, da kožo potem malo zateguje – ja res, imaš pa potem brezplačen piling. 🙂

Seveda sperma v usta! In oba uživava. Pogoltnem kakor kdaj, včasih jo lepo z usti razmažem…. nekaj pa je vsekakor pogoltnem, saj ne odletim v kopalnico na ustno dezinfekcijo po odnosu.
Zdaj šele vidim, da je moj ljubček lahko srečen: sem relativno brez predsodkov in rada fafam!!!!!
In potem se nekatere sprašujejo, zakaj si možje poiščejo ljubice? Mogoče zato, da jim spustijo v usta. Če pa se domačim ljubicam to gnusi.

Lep pozdrav

Verjetno si vsak par poišče najboljše možnosti za zadovoljevanje potreb obeh partnerjev. Zato naj to tudi vsi počno tako kot jim paše.

Če partner trdi, da ga ženska ne mara, ker noče pogoltniti miljone bičkarjev, potem se vprašam, kakšna je njegova ljubezen, da jo sili v nekaj kar ji ni všeč.

Meni osebno je kljub vsemu še vedno najlepše, da hkrati doživiva orgazem.
Vse ostalo je bolj igračkanje za malo drugačne dni.

srečno

bravo stara, kr tko naprej…ti pa ne boš ostala brez pomankanja beljakovin

moj moz pravi, da prav zaradi sperme zenske dlje zivijo
ker baje je tako beljakovinsko in vitaminsko zeloooo bogata

sam ne vem, ce je tako fina zakaj nima okusa po smetani

meni ni fincena, je ne pogoltnem, ceprav vcasih nislim, da zdej jo pa kr bom, ampak ko pribruha ven, se samo umaknem,

refleks pac

lp

l

za v statistiko je dat tole debato 🙂

no ker debata zahaja v hranilne in kozmeticne vrednosti sperme malo pobrskajte po tej strani http://www.dontspitswallow.com/cum_nutrition.shtml

veliko uzitkov

p.s.
mi je vsec da me zenska zadovolji na tak nacin
med ostalim

Z veseljem 🙂

New Report

Close