Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Oralni seks – sperma v usta ali ne???

Oralni seks – sperma v usta ali ne???

kakorkoli že, moški so lahko veseli da sploh dobijo oralca

Mmmmmmm. Sperma je ful dobra!

Kaj pa ko vam moški poliže fračo, takrat vam pa paše?

A mislite da je vaša frača dobrega okusa, po vaniliji in čokoladi? NI! Ampak se desci vseeno potrudimo, ker je v ozadju višji cilj, torej da vas zadovoljimo ker vas imamo radi.

Kako ste lahko vse take egoistke, vse razmišljate o tem kako je ogabnega okusa, o tem kakšne občutke podarite partnerju pa ne razmišljate, ker je to že izven vašega dosega intelekta in čustev.

Da o strasti niti ne govorimo… A strast sploh poznate, veste kakšen občutek je to??

Skratka, vaša frača diši po rožah in ima okus po Kiki bombonih in zato moški radi gremo tja dol…Sarkazem !

Ste pa res višek ene ženske… jaz bi polizal tudi njen drek (prispodoba!) če bi vedel, da bi ji s tem ustregel in povzročil unikatne občutke ugodja. Vse da ji ustrežem.

Vam kraljicam pa pade krona z glave že samo zaradi okusa? Faaaaak… ubogi vaši možje. Ni čudno da se vam zgonijo in vas zapustijo. Jaz bi vas tudi.

Okus naših telesnih izločkov je precej odvisen od prehrane. tako okus znoja, kot sperme in vaginalnih izločkov. mesojedci imajo ogaben okus. Celo njihova koža ima ogaben okus. medtem ko tisti, ki niso mahnjeni na meso(ga pa jedo dvakrat na mesec) in ne jedo česna recimo, njihov okus je zanimiv. Tudi jaz sem večkrat poskusila svoj okus(čist prst v nožnico in oblizneš) in ko sem še jedla meso, ni bil ravno najbolj okusen. ko sem nehala meso jest, in ker česna nisem nikoli jedla, je bil tudi moj nožnični okus dober.
tako da tole sprejetje sperme v usta meni ni nek tabu, itak je moj moški. če on mene z užitkom ustno obdeluje, še jaz njegovega z užitkom obdelujem. je pa res, da z mesojedcem ne morem biti. Enkrat sem enemu mesojedcu obliznila bradavičko- joj fuj, ker ogaben okus! okus je bil tako zanič, kot po vonju neumitega tiča. Ja, tega sem imela priliko vonjat ;(, a z neumitim tičem nisem nikoli hotela imeti kakršnekoli akcije.


Tudi ljudje imajo raje rastlinojede živali, kot pa mesojede. 🙂
Za pojest. 🙂


Tudi ljudje imajo raje rastlinojede živali, kot pa mesojede. 🙂
Za pojest. :)[/quote]
Za ostale ne vem, ampak jaz imam res rastlinojedo papigo. Obožuje korenček, solato, fižol, jabolko, nektarino, sončnična semena .. pa bobi palčke ;). Hahahaha.

Okus sperme je odvisen tudi od prehrane drage zenskice 🙂 Torej kuhajte malo bolj zdravo hrano in ne jih filat z tistim kupom mascobe pa fast foodom pa bo boljsega okusa 🙂 Ne moskih obtozevat za svoje napake 😉

Okus sperme je odvisen tudi od prehrane drage zenskice 🙂 Torej kuhajte malo bolj zdravo hrano in ne jih filat z tistim kupom mascobe pa fast foodom pa bo boljsega okusa 🙂 Ne moskih obtozevat za svoje napake ;)[/quote]
Če ne pa mal zenfa zraven, zraven klobase:-)))?

Okus sperme je odvisen tudi od prehrane drage zenskice 🙂 Torej kuhajte malo bolj zdravo hrano in ne jih filat z tistim kupom mascobe pa fast foodom pa bo boljsega okusa 🙂 Ne moskih obtozevat za svoje napake ;)[/quote]
Če ne pa mal zenfa zraven, zraven klobase:-)))?[/quote]

Ja 🙂 Majoneza lahk tud! 🙂


Če ne pa mal zenfa zraven, zraven klobase:-)))?[/quote]

Ja 🙂 Majoneza lahk tud! :)[/quote]
dober tek vama želim ;).

Ja 🙂 Majoneza lahk tud! :)[/quote]
dober tek vama želim ;).[/quote]

Ma glih lacna sem 😀 Tarciiii greva na kosilo? Klobasa bo pa zenf al pa majoneza 😛

Pa češpljev kompot:-)))

Pa morva bit komot 😛

Povej kje 😀 😀

Men pa to sploh ni problem. Dejansko pogoltnem spermo skoraj vsakič pa sploh mi ni negnusna…čist brez okusa. Uživam pa ker vem kok uživa on in dejansko mi je top. Tut mene vzburi in pol nadaljujeva…
Pa mal za hec mal a res,ful mam lepo kožo odkar sva skupi ;).
Je pa res da sem imela bivšiga ki je mu je smrdela sperma in tut ostalo, pa je bil ful čist pa vse…No takrat tega nisem počela, niti iz ljubezni:).


OK, sem ženska in sem velikokrat probala že, kakšen okus ima moja p… Vsakič ko seksava in se potem obrneva da mu ga poližem, ima njegov p… okus po moji p ane. Meni ni slab okus, medtem ko njegova sprema ja groznega okusa in NE ne maram da mu pride meni v usta. Ko bo on pojedel svojo spermo, potem jo bom tudi jaz, prej pa ne.


OK, sem ženska in sem velikokrat probala že, kakšen okus ima moja p… Vsakič ko seksava in se potem obrneva da mu ga poližem, ima njegov p… okus po moji p ane. Meni ni slab okus, medtem ko njegova sprema ja groznega okusa in NE ne maram da mu pride meni v usta. Ko bo on pojedel svojo spermo, potem jo bom tudi jaz, prej pa ne.[/quote]

Ce je radovedne sorte jo je morda ze probal…tako da si najbrz ti na vrsti 😀

Ne prakticiram oralnega seksa, ker mi ne paše, mi ni všeč. Če pa pomislim, da bi še spermo okušala, se pa raje zavestno tudi seksu odpovem, pa čeprav ga obožujem. Da pa zgoraj berem, kako nekatere oralo prakticirajo, čeprav je ne marajo, druge spermo v usta sprejemajo, potem pa v kopalnico letijo in jo pljuvajo ven … ne vem, no, čist narobe. Ja, če ti je fajn in v užitek, sicer ne.

Če ti je sperma ogabna potem te ni dost zrajcal oziroma te ni dobro pofukal.
Vsaka ženska popapca, samo treba je prej kaj naredit za to, da jo spraviš v tako stanje.
Skratka, fantje, goltanje naše sperme si je treba “zaslužit” – ali še bolje: “prifukat”
Če ženski parkrat pride res močno, pade v eno hipnotično stanje in kar sama začne odpirat usta za topli obrok. Pa še oblizuje se po tem.
V glavnem poanta je: potrudi se, bodi dedec in naredi da se ji zmeša od uživanja in potem ti bo naredila vse kar hočeš. (ok – v mejah normale – kamor goltanje sperme vendarle spada)

Sperma kot taka mi ni delala nikoli težav, tako da sem zelo presenečena, kakšne rituale vaši dragi doživljajo ob oralcu, od skoraj bruhanja, do spiranja zob, do pljuvanja v lavor,… nič erotičnega ni v tem in sploh mi jasno, kako dedci sploh pol lahko uživajo. Moram pa pritrdit zgornjemu postu, res se da premaknit meje tudi do hudih perverzij, če je seks tak, da se ti mede od norih užitkov. Noro dobro in brez zadržkov. Spermanja v nobeni obliki ne štejem med perverzarije, seveda:-)

Oralc me rajca za znoret, sperma v usta me ne moti, včasih sem sama pobudnica. Ko me partner zadovoljuje z jezikom pa dobesedno ponorim, ko mi pride in gre njegov jeziček še okoli ritkice me trese od užitkov.


Mmm tudi jaz mam rad, ko vidim kako moji punci pase ko ji lizem muco in ritko.

Si že jedel svojo spermo in zakaj ne?

Ne predstavljam si, da tega ne bi počela. Že sam oralni seks – jaz njemu, je tudi zame super predigra. Ne zamišljam si, da tega nebi hotla počet … tudi sperma me ne moti. In meni na srečo je super okusa. Men so to stvari ki pomenijo veliko.. Tako da to za moje mišljenje enostavno MORA bit. amen =)

Moja si večkrat zaželi v usta in vse skupaj tudi pogoltne. Pravi, da je malo slan okus in, da si vsakič zaželi neaj mojih potomcev v trebuhu 😉 Pač njena želja…

Se popolnoma strinjam, to mora biti in je dobro. Včasih okus pač ni optimalen, odvisno tudi od hrane ali alkohola, če pa je redno spraznjen, ima sperma od mojega moškega čist super okus. Še posebej všeč mi je tista kapljica predsemenske tekočine…mmmmmmm, njam.
Moški mora videt, da uživamo v tem, ko ga zadovoljujemo. Kot tudi kontra, ni lepšega, kot to, da moški prede od užitka z obrazom in jezikom na moji češplji.

New Report

Close