Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Oralni seks – sperma v usta ali ne???

Oralni seks – sperma v usta ali ne???

moja ne mara lih da ji končam v usta…mene pa zelo rajca če jih napolnim…rad mam tudi da bi se pol dobro zalizala s polnimi usti….sam spet problem k moja ni za :/

Meni pa ni všeč to, da moja punca ne mara sperme. Sploh je noče poskusit jaz bi jo pa tako rad napolnil v usta 🙁

Ste kdaj nadaljevali z lizanjem muce, pred tem pa ste ejakulirali vanjo? Moj je sinoči bil tako strasten, da je precej tega popapcal, saj je njegova mar ne, in mene je hotel zadovoljit. Strast je strast!!!

Če me oseba močno privlači mi je najmanjši problem vedno pogoltnit, tudi okus ni tako slab oz je vedno boljši, kmalu si težko zamislis drugače kakor da pač pojes :). Zdajšen ljubimec je bil kar v nebesih, ko sem rekla da mi jo naj da…
Predvsem mi je pa to všeč, da ne popackas postelnine, oblek in nimas skrbi, pa se boljša polovica je srečna


Tocno tako strast je stras… mislim ko si enkraz tok vzburjen in v akciji jaz nimam problema…in ja sm tudi ze pocel to. No ce bi me pred tem nekdo prasal bi reku ne ampak ko je pa strast in akcija se pa.marsi kaj naredi da je cim bolj noro vsaj meni je to vsec.

mmmm sperma u usta….obožujem

mmmm sperma u usta….obožujem
[/quote]
A samo v usta? 😛


A samo v usta? 😛
[/quote]

Seveda ne samo v usta 🙂

Seveda ne samo v usta 🙂
[/quote]

Ufff dobro je napolniti potem pa ko je polna pa jo zacet lizat 😉

radovedna38…
kje te najdem,da 1x kaj skupaj obožujeva?!?

Radovedna 38…
kje si,da 1x kaj skupaj obožujeva 😉 😉


Mmmm le Kaj bi oboževala??? 🙂

mmmm ja…..pa to je to…
le kaj bi,le kaj bi…..

tale naslov mi je ful zanimiv in človeku da kar krila 😉 😉

Predala se strasti….

mhm,,,,do nebes in še naprej 😉 😉

New Report

Close