Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroci od prej – delitev stroškov

Otroci od prej – delitev stroškov

In kaj to tebe briga?

Seveda me…ker zasmetiš vsako temo…ma vsako…ker ti si najbolj bogi, samo tebi se dogaja krivica in ne vem kaj še…..nisi znal obdržat zakona, zdaj pa jokaš tukaj….get a life

Je rekel nekdo, ki nima pojma o problematiki o kateri debatiramo. Očitno tudi izkušenj ne.

Ti že veš…ti veš vse…genij… moje izkušnje? z lahko ti kaj povem o tem, ampak škoda besed, tebi se dogaja “krivica” ne meni….kot pravim….precej manj forumov in precej več drugih dejanj bo treba da se kaj spremeni……

No ja, onadva 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne rabita. Toliko naivnih žensk pa tudi ni :).
Ja, vazektomija je pa res grozna zadeva :).
[/quote]

Imate raje luzerje potem pa jok in stok, ko je preživnina 50 EUR pa še ta neizterljiva. Ampak ima tako lepe plave oči:-)
[/quote]

Luzerje? Veš kdo so luzerji? Tipi, ki na tisoče postov naklofajo o svoji grozni bivši. In je lahko nekdo še večji luzer kot tisti, ki se leta in leta vlači po sodišču z bivšo?
Nimam otrok in sem poskrbela, da jih ne bom imela.

Potem je pa tvoje mnenje popolnoma irelevantno.otrok pac ni samo kos mesa.

Daj umiri se že….ker že delaš primerjavo z mesom…radi bi slišali še zgodbo tvoje bivše polovice…in res te imamo polno vagino s to tvojo zahojeno pametjo…namesto da serješ tukaj pelji rajši otroka na sladoled

Mick?…edino Mićo si lahko….drugiča pa…saj veš…..zaščita…..

Brihtol. ti pa veš kaj jaz z otrokom počne in kaj ne. Fuj, smrad!

New Report

Close