Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroci od prej – delitev stroškov

Otroci od prej – delitev stroškov

ponavadi so mlade, z bolj nizko samozavestjo. Tile tipi so na prvo žogico strašno priliznjeni, dobrohotni, pogosto se navzven delajo ves čas lepe. Ko pa padeš v njihov krog, si gotof.
[/quote]

Verjetno so tudi starejši od te mlade punce. Domnevam.
Pa silijo, da naj ima hitro otroka, da bo privezana.
Tako ugibam. Oz. vidim pri enem paru. On dosti starejši od nje, ona pod 20, on nad 30 in je silil s poroko potem hitro otroke, več otrok. Zdaj pri 40ih je pa ona čisto uničena, on pa jo ima totalno pod nadzorom.
[/quote]
Oja. Lahko potrdim v vseh točkah: otroke, čimprej otroke, čimveč otrok, ker on jih ima takooo rad. Potem pa na sodišču to uporabi proti tebi, ker si ti menda sploh nisi želela otrok, on pa strastno. Ja, stara sem bila 19 let in sem rekla, da bi še malo počakala in kakšen izpit naredila, mater.

Verjetno so tudi starejši od te mlade punce. Domnevam.
Pa silijo, da naj ima hitro otroka, da bo privezana.
Tako ugibam. Oz. vidim pri enem paru. On dosti starejši od nje, ona pod 20, on nad 30 in je silil s poroko potem hitro otroke, več otrok. Zdaj pri 40ih je pa ona čisto uničena, on pa jo ima totalno pod nadzorom.
[/quote]
Oja. Lahko potrdim v vseh točkah: otroke, čimprej otroke, čimveč otrok, ker on jih ima takooo rad. Potem pa na sodišču to uporabi proti tebi, ker si ti menda sploh nisi želela otrok, on pa strastno. Ja, stara sem bila 19 let in sem rekla, da bi še malo počakala in kakšen izpit naredila, mater.
[/quote]

Sem slišala pogovor enega takega tipa, ki je to počel. Mlado punco, čimprej otroke. Je razlagal drugemu, da naj ji naštima otroke, da potem bo odvisna od njega. Da njegova itak nikamor ne more, ker ima 4 otroke pa itak nima službe (tudi v to jo je pregovoril, da ni šla po SŠ v službo ali na faks in je delala pri njemu doma).


Oja. Lahko potrdim v vseh točkah: otroke, čimprej otroke, čimveč otrok, ker on jih ima takooo rad. Potem pa na sodišču to uporabi proti tebi, ker si ti menda sploh nisi želela otrok, on pa strastno. Ja, stara sem bila 19 let in sem rekla, da bi še malo počakala in kakšen izpit naredila, mater.
[/quote]

Sem slišala pogovor enega takega tipa, ki je to počel. Mlado punco, čimprej otroke. Je razlagal drugemu, da naj ji naštima otroke, da potem bo odvisna od njega. Da njegova itak nikamor ne more, ker ima 4 otroke pa itak nima službe (tudi v to jo je pregovoril, da ni šla po SŠ v službo ali na faks in je delala pri njemu doma).
[/quote]
A si ti to že enkrat tu napisala ali je več takih? Sem si dobro zapomnila, razumljivo. 🙂


Jaz bi se vsedel z njo dol pred leti. Je pa od takrat pokazala kaj in kdo je in zato od tega ne bo tudi z moje strani nič. Ona komunikacijo itak od prvega dne zavrača. V medijih zadeva bo. Po tem kar je nazadnje napisalo sodišče je zadeva močno pomembna za vso zainteresirano jasvnost!
[/quote]
Hudirja,ti raje greš v medije,kot da se z njo pogovoriš in najdeta,vsaj zdaj po nevemkolkih letih,skupno rešitev?! Koliko je pa otrok star?
[/quote]
Otrok je še majhen. Kot sem rekel. Bi se pogovoril z njo pa nikdar tega ni hotela in je vedno, to še danes, izsiljevala in norela po sodiščih za vsako minuto in za vsak evro je lagala kolikor se je le dalo. Da pa ne govorimo, da bi me kdaj o čem seznanila ali pa o čem vprašala, če se strinjam. Zato ja, nekdo mora ta voz premaknit, da ne bo še več takih zgodb.

Sem slišala pogovor enega takega tipa, ki je to počel. Mlado punco, čimprej otroke. Je razlagal drugemu, da naj ji naštima otroke, da potem bo odvisna od njega. Da njegova itak nikamor ne more, ker ima 4 otroke pa itak nima službe (tudi v to jo je pregovoril, da ni šla po SŠ v službo ali na faks in je delala pri njemu doma).
[/quote]
A si ti to že enkrat tu napisala ali je več takih? Sem si dobro zapomnila, razumljivo. 🙂
[/quote]

Je kar več takih. Ampak pisala sem pa za isto osebo, ker sva bili nekoč prijateljici. Dokler ji on ni omejil stikov :(. Pa od začetka je bilo videt vse lepo. Zdaj pa mi je kar hudo, ko jo vidim. težko verjeti, da je tako mlada ženska pa tako uničena.

Se prav sprašujem kako so ti carji izbirali ženske, ki jih sedaj tako sovražijo?
Če jim je verjeti, da so te njihove ženske res taki zmaji kot pišejo, zakaj se se poročili z njimi, jim naredili otroke? Mogoče zato, ker so sami iste sorte?
V to zadnje ne dvomim. Samo totalni bedak bi se poročil z zmajevko.
[/quote]

Ušteli so se v tem, ker si niso mislili, da bodo kdaj zbrale pogum za ločitev. Recimo od modre valunge se je rešila na svoj način, s pomočjo loverja in otroka z njim. Mickova bivša je očitno sama zbrala toliko poguma ali s pomočjo kakšne NVO. Od Robija – no, tukaj verjamem, da ni imela hujše dileme, ker si ga predstavljam kot enega 165 cm visokega 40 kilskega, tako da itak ni neke bojazni.
[/quote]

Ja,zna biti,moj bivši si je tudi to mislil.
Hja,pa se je uštel.Na polno!
Kak je to luštno,ko zapreš vrata svojega doma in lahko mirno hodiš,delaš,živiš,pa ti nobeden ne diha za ovratnik, ponižuje,zaničuje,hodi v poznih urah iz gostilne,nič ne dela,…
Končno živim,ko se pa spomnim tistih trenutkov bi pa najraje sama sebi bačn primazala,da nisem bila tega že prej zmožna.
Ampak,nikoli ni prepozno 🙂


Hudirja,ti raje greš v medije,kot da se z njo pogovoriš in najdeta,vsaj zdaj po nevemkolkih letih,skupno rešitev?! Koliko je pa otrok star?
[/quote]
Otrok je še majhen. Kot sem rekel. Bi se pogovoril z njo pa nikdar tega ni hotela in je vedno, to še danes, izsiljevala in norela po sodiščih za vsako minuto in za vsak evro je lagala kolikor se je le dalo. Da pa ne govorimo, da bi me kdaj o čem seznanila ali pa o čem vprašala, če se strinjam. Zato ja, nekdo mora ta voz premaknit, da ne bo še več takih zgodb.
[/quote]

Zakaj si se poročil z njo?
Pa menda ne boš rekel, da je bila nekoč super oseba potem pa se je čez noč spremenila?


Otrok je še majhen. Kot sem rekel. Bi se pogovoril z njo pa nikdar tega ni hotela in je vedno, to še danes, izsiljevala in norela po sodiščih za vsako minuto in za vsak evro je lagala kolikor se je le dalo. Da pa ne govorimo, da bi me kdaj o čem seznanila ali pa o čem vprašala, če se strinjam. Zato ja, nekdo mora ta voz premaknit, da ne bo še več takih zgodb.
[/quote]

Zakaj si se poročil z njo?
Pa menda ne boš rekel, da je bila nekoč super oseba potem pa se je čez noč spremenila?
[/quote]
To je čisto druga tema. Resnica je bila pa ta, da se že prej ni dalo z njo pogovarjati. No fizično sva se že pogovarjala ampak ona se ne pogovarja, da bi se kaj rešilo ampak izsiljuje, da je vse po njeno.

Zakaj si se poročil z njo?
Pa menda ne boš rekel, da je bila nekoč super oseba potem pa se je čez noč spremenila?
[/quote]
To je čisto druga tema. Resnica je bila pa ta, da se že prej ni dalo z njo pogovarjati. No fizično sva se že pogovarjala ampak ona se ne pogovarja, da bi se kaj rešilo ampak izsiljuje, da je vse po njeno.
[/quote]

In ti si se vseeno poročil z njo in ji vseeno naredil otroka?

Ko toliko govorite o sovražtvu do bivših. Res je to čudna reč, ampak, ko ti nekdo preprečuje, da bi videl svojega lastnega otroka, ki goljufa in laže, da bi zase dobil čim več denarja, ki te stane kupe denarja zaradi norih kazenskih ovadb…Morš bit kar hud heroj, da takega človeka ne sovražiš. Pravzaprav sem že davno pozabil, da sem s to osebno sploh kdaj živel in karkoli imel.


To je čisto druga tema. Resnica je bila pa ta, da se že prej ni dalo z njo pogovarjati. No fizično sva se že pogovarjala ampak ona se ne pogovarja, da bi se kaj rešilo ampak izsiljuje, da je vse po njeno.
[/quote]

In ti si se vseeno poročil z njo in ji vseeno naredil otroka?
[/quote]

Kristalno jasno, da je bila to prvovrstna napaka. Ampak tako to je. V življenju delamo tudi napake.


A si ti to že enkrat tu napisala ali je več takih? Sem si dobro zapomnila, razumljivo. 🙂
[/quote]

Je kar več takih. Ampak pisala sem pa za isto osebo, ker sva bili nekoč prijateljici. Dokler ji on ni omejil stikov :(. Pa od začetka je bilo videt vse lepo. Zdaj pa mi je kar hudo, ko jo vidim. težko verjeti, da je tako mlada ženska pa tako uničena.
[/quote]
Uf, tema za eno daljšo debato, ja. Vidim pa, da smo se tako razvneli s svojimi travmami, da smo avtorico že zdavnaj pregnali iz njene lastne teme. 🙂

Je kar več takih. Ampak pisala sem pa za isto osebo, ker sva bili nekoč prijateljici. Dokler ji on ni omejil stikov :(. Pa od začetka je bilo videt vse lepo. Zdaj pa mi je kar hudo, ko jo vidim. težko verjeti, da je tako mlada ženska pa tako uničena.
[/quote]
Uf, tema za eno daljšo debato, ja. Vidim pa, da smo se tako razvneli s svojimi travmami, da smo avtorico že zdavnaj pregnali iz njene lastne teme. 🙂
[/quote]

Meni so to zanimive debate. Sicer sem samska, ampak v familiji imamo pa dosti takih primerov, da so ženske nasedle tipom pa dosti primerov, da očetje naredijo otroke potem pa adijo. In ker se to rado ponavlja, berem take teme. Da ne bi še jaz nasedla. Res pa je, da so ta nevarna leta pri meni že davno mimo. Večina žensk, ki tako nasede, so ponavadi pod 25 ali pa celo pod 20.


Uf, tema za eno daljšo debato, ja. Vidim pa, da smo se tako razvneli s svojimi travmami, da smo avtorico že zdavnaj pregnali iz njene lastne teme. 🙂
[/quote]

Meni so to zanimive debate. Sicer sem samska, ampak v familiji imamo pa dosti takih primerov, da so ženske nasedle tipom pa dosti primerov, da očetje naredijo otroke potem pa adijo. In ker se to rado ponavlja, berem take teme. Da ne bi še jaz nasedla. Res pa je, da so ta nevarna leta pri meni že davno mimo. Večina žensk, ki tako nasede, so ponavadi pod 25 ali pa celo pod 20.
[/quote]
Tistemu res spretnemu lahko nasede vsaka. Pomembno je, da imaš back-up plan, če se slučajno ne bi izšlo.

Meni so to zanimive debate. Sicer sem samska, ampak v familiji imamo pa dosti takih primerov, da so ženske nasedle tipom pa dosti primerov, da očetje naredijo otroke potem pa adijo. In ker se to rado ponavlja, berem take teme. Da ne bi še jaz nasedla. Res pa je, da so ta nevarna leta pri meni že davno mimo. Večina žensk, ki tako nasede, so ponavadi pod 25 ali pa celo pod 20.
[/quote]
Tistemu res spretnemu lahko nasede vsaka. Pomembno je, da imaš back-up plan, če se slučajno ne bi izšlo.
[/quote]

Ja, to pa vsekakor. Iz tega se ne rešijo tiste, ki nimajo službe oz. so finančno odvisne od moža.
Mi je zanimivo to, da se rado zgodi, da taki tipi dobijo dosti mlajšo, čim prej hočejo otroke, od začetka medeni, ponudijo svoj dom, prepričajo, da dela doma, ne v službi. Potem pa, ko je njej čez leta vsega dovolj, ji povedo, da lahko gre, ampak praznih rok in brez službe.. in potem seveda nima kam it.

Ne poznam nikogar, ki bil tako preračunljiv. Poznam, da ženske, ki so luknjale kondome in lagale o jemanju tabletk. Res je precej za lase privlečena teorija, da bi moški želel preko otrok nase žensko privezat.

Ha, ha, to je šele za lase privlečena teorija o preluknjanih kondomih. Torej ona kupi kondome, ker jih on noče kupiti. POtem pa jih da že razpakirane ali kako? A moški potem uporabi kar take kondome, ki niso več v zaprti embalaži ali kako? Najprej je tako, da jih niti ne kupi, jih mora ona, potem pa vzame take, ki niso več v zaprti embalaži?
Bi kdo to verjel?

Poznam pa več primerov, ko moški preprosto nočejo kondomov uporabljat, čeprav ona tako hoče in govorijo, da bodo pazili kaka mlada celo temu nasede in potem jok, ker je noseča. Potem pa on začne zgodbice o tem kako je ona kriva vsega.

Ti si to poslušal zgodbice iz preteklosti, ko je bila poroka za žensko največji dosežek v življenju, od katerega je bilo odvisno njeno preživetje.
Zdaj pa ni več tako.

Ni lih davna preteklost no.

Je kar sedanjost ja, da mora ženska kupovati kondome in prepričevat moškega, da naj jih vendarle uporabi, ker metoda pazi pa njej res ni ok.

Jah no…pa rečmo po drugi svetovni vojni?
Danes skoraj ne poznam punce, ki bi terala fanta k poroki.

Se opravičujem za off, ampak moram: spoznala v zadnjih nekaj letih en kup tipov, ki s kondomom sploh ne morejo, jim pade dol. Vprašala vsakega vnaprej, kako gleda na kondome, ker jaz tablet ne jemljem – najprej vsi rečejo, da ni problema, v praksi pa … eden je rekel, da ga moti, ker se mu odvije dol. Torej, če redno uporablja kondome, bi menda v dolgih letih ugotovil, da obstajajo različne velikosti in če kupuješ pravo, se ne viha. Torej ni uporabljal kondomov.
In to tipi, ki iščejo avanturo.
Potem pa takoj, da saj bodo pazili.
(Spolnih bolezni itak nimajo, ker izbirajo same luštne, zdrave.)

Tako torej ženske mečemo tipe na finte s tabletami. To je ta resnica.

Ti si to poslušal zgodbice iz preteklosti, ko je bila poroka za žensko največji dosežek v življenju, od katerega je bilo odvisno njeno preživetje.
Zdaj pa ni več tako.
[/quote]
Jaz verjamem, da so pokvarjenci lepo razporejeni po obeh straneh. Če nič drugega, se tukaj na forumu marsikaj prebere.

Za tisto zgoraj: kondom se preluknja s tanko iglico skozi embalažo, tudi skozi zaprto škatlo, če je treba. Zato pa imajo tudi v trgovinah kondome na varnem, da ne bi kakšen šaljivec prišel na idejo.

Sicer pa – linki za naslednjo debato o splavu:
https://melmagazine.com/men-are-actually-poking-holes-in-condoms-to-get-their-partners-pregnant-d54da036dde7
http://www.thehotline.org/2011/02/1-in-4-callers-to-the-national-domestic-violence-hotline-report-birth-control-sabotage-and-pregnancy-coercion/
https://www.thecut.com/2013/05/when-men-sabotage-birth-control.html?mid=twitter_nymag
http://www.cosmopolitan.com/uk/reports/a25676/man-pricks-hole-condom-sexual-assault/

In ena z druge strani:
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110809115529AAQvKrL

In ti si se vseeno poročil z njo in ji vseeno naredil otroka?
[/quote]

Kristalno jasno, da je bila to prvovrstna napaka. Ampak tako to je. V življenju delamo tudi napake.
[/quote]

Nismo neumni in nimamo otrok od prej namesto tega uzivamo svoje zivljenje na polno in hodimo na dopuste, krizarjenja in povsod kamor hocemo

Je kar sedanjost ja, da mora ženska kupovati kondome in prepričevat moškega, da naj jih vendarle uporabi, ker metoda pazi pa njej res ni ok.
[/quote]A bejž no, pa kdo tem bedarijam še verjame, niti otroc ne. Imaš kontarcepcijske tablete, maternični vložek itn. Ta zgoraj pozna cel kup moških ki so naredili otroka in pobegnili, mislim take ven spravljate, da se vam srake smejijo in dejansko pokažete, to o čemer mick piše in se ne razlikjete od njegove bivše. In to bi se moralo spremenit, zakonodajo imamo, le izvajat jo bi bilo treba pri zlonamernih hinvskih babšetih. In ni vas težko prepoznat in vaših početij, vaša dejanja so kot, da ste kloni, vidiš početja ene, si videl vse, ni nobenih bistvenih razlik.

New Report

Close