Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroci od prej – delitev stroškov

Otroci od prej – delitev stroškov

Al si res toliko zabita ali pa se namerno delaš in hinaviš, da vso norijo in podlost preko otrok izvajajo matere skrbnice otrok. Počno pa to enostavno zato, ker jim sistem to dopušča in miži na obe očesi ob njihovih početjih.

pa saj vidiš, da je do konca zblojen v svojem sovraštvu do bivše.
[/quote]

Začelo se je pa verjetno itak že davno pred ločitvijo … bogve, kako je on njej pamet solil, ko je bil mali še dojenček, verjetno niti rodit ni znala, kaj šele dojit.
Zatiral jo je in ji vsak dan dokazoval, da je nesposobna, neumna, trapasta, da ogroža otroka, kaj ga vozi v vrtec, kaj ga vozi k mami, kaj mu daje jesti, kaj mu daje piti, kdaj ga previje …
Verjetno ji je naredil živ pekel na zemlji.
Tako ga vidim po tem, kar piše tu gor, in ker odkrito sovraži vse ženske (butare). On je značilen ženomrzec, verjetno kak mom, ona je to žal prepozno opazila.
Ubogi otrok.
[/quote]

ti pa se spoznaš na take. Si skoraj v nulo opisala mojega bivšega.

Obstaja tudi njena plat zgodbe, na primer to, da jo tako psihira s stiki, da ko je hotel prestavit na drug dan, ona ni upala reskirati in je otroka pripeljala na stik po urniku, čeprav Mick ni imel časa. Mick ji ne dovoli iti na dopust z otrokom, ker imata pač tako določene stike in seveda, če ona nekam gre, stiki odpadejo in Mick jo potem prijavi zaradi oviranja stikov (pač birokratska malomarnost oziroma ona očitno ni računala na to, da je Mick res tako pritegnjen). Ogrožanje otroka – ker ga je recimo peljala ven v mrazu, ko je imel bronhitis, pa je dokazano, da mrzel zrak v takem primeru koristi. On jo zaradi tega prijavlja, da zanemarja otroka.
Pa grožnje, da njen morebitni novi tip ne bo dolgo živel – to piše tukaj po forumu.

Če je ona še vedno pri zdravi pameti, ji lahko ob takem zmešanem bivšem samo čestitam. Že to vse pove, ko se toliko vpikuje v to nesrečno preživnino. Če bi bil ta pravi fotr in ob vseh ostalih problemih, ki jih ima z bivšo, bi bila to malenkost. Je pa to samo dokaz, da on serje njej po glavi, ne obratno. Upam, da ne bo to primer v črni kroniki nekoč …
[/quote]
V črni kroniki ne bo, bo pa kje drugje. To pa zagotovo. Čaki zdej malo. Za stike sem se za vsako minuto moral zagovarjat na sodišču, sedaj pa veljajo, če pač veljajo al kako? Pol je tisti papir čisto brez veze, oz. je namenjen samo temu, da jaz do otroka ne morem. Ne vem o kakšnem bronhitisu govoriš? Mrzel zrak pri bronhitisu niti slučajno ne pomaga. Ne poznaš popolnoma nič! In glede stikov sem jasno vedno povedal, da tudi minuta zamude pomeni takojšnjo kazensko ovadbo. Kaj a jaz sem pa dobrodelna organizacija, da se moram za nekaj borit, ker mi je želela vse vzet, sedaj bom pa jaz kr prijazen do nje in naj hodi mal na morje in nevemkam. Ko bo sodišče to dovolilo, PIKA! Jaz stikov nisem imel dokler ni bilo sodbe. Pol leta je to trajalo! Je to jasno?

In bivša je bivša zato, da nimam več problemov z njo. So le še problemi z otrokom, z njo hvala bogu ne več. Bo pa tudi to kr hitro rešeno kokr je sodišče nazadnje napisalo.
[/quote]

Točno to je srž problema. Ti si popolnoma nesposoben kakršne koli komunikacije.
Želel si prestaviti stik, ker nisi imel časa. Bivša je otroka vseeno pripeljala. Zakaj? Ker si ni upala ga ne pripeljat, ker bi jo ti tako ovadil, čeprav je bila tvoja želja prestavit stik.
Če tega vzorca ne štekaš, nisi samo nor, ampak tudi neumen.


Obstajajo tudi popolnoma zblojene in egoistične ženske, s katerimi ni možna pametna in konstruktivna debata. Tega seveda zaradi lastne omejenosti in sovraštva, nekatere tu gor sploh niste sposobne dojeti.
Edina sposobnost vam je v menjavanju nickov.
[/quote]

Enako velja za moške. Pa ja ne misliš,da bom šla na kavo s človekom,ki me blati in tožari in dela iz mene najslabšo žensko in mamo?! Pa upala na konstruktivno debato??
Halo?!
Glavno,da si ti car,Robi…
[/quote]

Se prav sprašujem kako so ti carji izbirali ženske, ki jih sedaj tako sovražijo?
Če jim je verjeti, da so te njihove ženske res taki zmaji kot pišejo, zakaj se se poročili z njimi, jim naredili otroke? Mogoče zato, ker so sami iste sorte?
V to zadnje ne dvomim. Samo totalni bedak bi se poročil z zmajevko.

Al si res toliko zabita ali pa se namerno delaš in hinaviš, da vso norijo in podlost preko otrok izvajajo matere skrbnice otrok. Počno pa to enostavno zato, ker jim sistem to dopušča in miži na obe očesi ob njihovih početjih.
[/quote]

Niti malo nisem zabita. In niti malo ne hinavim.
Se pa zgražam nad tem, kar počnete eni lastnim otrokom.
In ja, za spor sta kriva tako ti kot tvoja bivša. Oba sta iste sorte. Če bi bil kdo od vaju boljši, ne bi maral drugega.

Al si res toliko zabita ali pa se namerno delaš in hinaviš, da vso norijo in podlost preko otrok izvajajo matere skrbnice otrok. Počno pa to enostavno zato, ker jim sistem to dopušča in miži na obe očesi ob njihovih početjih.
[/quote]

A veš da ti vodiš,pred Mickom – a si njegov inštruktor zdaj,v teh kriznih cajtih…?

Glede na to,kako si pameten,bi moral imeti vse 1A, dejansko stanje pa je drugačno…
Aja, praksa te malo hebe,to pa ja,v teoriji imaš same doktorate,srce in um pa sta od sovraštva zakrnjena,zadimnjena (vsatvi poljubno).
Srečne vaše bivše! Srečne!!!

Ojje, katastrofa.
Jaz sem mislila, da je povsod tako, da otrok živi pri mami in ko oče želi, pride po otroka. Pri nas nismo imeli nobenih urnikov. Pa tudi, ko druge gledam, da nimajo nobenih urnikov. Da je to tako sporazumno. Govorim pa za večje otroke, ki jim tudi ne bi bilo všeč, da jim kdo diktira stike. Pri malih je verjetno drugače.
[/quote]

Seveda, če sta bivša zakonca po začetnem pretresu sposobna vsaj kolikor toliko treznega razmisleka, potem gre. Pri nas smo že skoraj kičasti. Če ti je pa vsaka beseda, vsako dejanje bivše/bivšega kot biku rdeča cunja, pa ni važno, kaj reče in stori, potem je pa tako kot pri Micku.
Pa saj ga vidiš, kako kolerično piše tukaj gor. On je neugodna oseba, samo preži, kje jo bo lahko spet zahaklal. Uboga njegova bivša.
[/quote]

Jaz kar ne morem verjeti, da nekdo tako sovraži bivšega/bivšo. Grozljivo.

Začelo se je pa verjetno itak že davno pred ločitvijo … bogve, kako je on njej pamet solil, ko je bil mali še dojenček, verjetno niti rodit ni znala, kaj šele dojit.
Zatiral jo je in ji vsak dan dokazoval, da je nesposobna, neumna, trapasta, da ogroža otroka, kaj ga vozi v vrtec, kaj ga vozi k mami, kaj mu daje jesti, kaj mu daje piti, kdaj ga previje …
Verjetno ji je naredil živ pekel na zemlji.
Tako ga vidim po tem, kar piše tu gor, in ker odkrito sovraži vse ženske (butare). On je značilen ženomrzec, verjetno kak mom, ona je to žal prepozno opazila.
Ubogi otrok.
[/quote]

ti pa se spoznaš na take. Si skoraj v nulo opisala mojega bivšega.
[/quote]
Ampak problem je ker vas take opišejo tudi vse normalne ženske, ki vas poznajo. Kaj pa zdaj, imajo vsi mom ali bo kaj na tem , da ste razvajerne nezrele, nezmožne odgovornosti, empatije in polponmoma egoistične puhloglavke?

Enako velja za moške. Pa ja ne misliš,da bom šla na kavo s človekom,ki me blati in tožari in dela iz mene najslabšo žensko in mamo?! Pa upala na konstruktivno debato??
Halo?!
Glavno,da si ti car,Robi…
[/quote]

Se prav sprašujem kako so ti carji izbirali ženske, ki jih sedaj tako sovražijo?
Če jim je verjeti, da so te njihove ženske res taki zmaji kot pišejo, zakaj se se poročili z njimi, jim naredili otroke? Mogoče zato, ker so sami iste sorte?
V to zadnje ne dvomim. Samo totalni bedak bi se poročil z zmajevko.
[/quote]

Ušteli so se v tem, ker si niso mislili, da bodo kdaj zbrale pogum za ločitev. Recimo od modre valunge se je rešila na svoj način, s pomočjo loverja in otroka z njim. Mickova bivša je očitno sama zbrala toliko poguma ali s pomočjo kakšne NVO. Od Robija – no, tukaj verjamem, da ni imela hujše dileme, ker si ga predstavljam kot enega 165 cm visokega 40 kilskega, tako da itak ni neke bojazni.

ti pa se spoznaš na take. Si skoraj v nulo opisala mojega bivšega.
[/quote]
Ampak problem je ker vas take opišejo tudi vse normalne ženske, ki vas poznajo. Kaj pa zdaj, imajo vsi mom ali bo kaj na tem , da ste razvajerne nezrele, nezmožne odgovornosti, empatije in polponmoma egoistične puhloglavke?
[/quote]

Seveda smo. Better?

Al si res toliko zabita ali pa se namerno delaš in hinaviš, da vso norijo in podlost preko otrok izvajajo matere skrbnice otrok. Počno pa to enostavno zato, ker jim sistem to dopušča in miži na obe očesi ob njihovih početjih.
[/quote]

A veš da ti vodiš,pred Mickom – a si njegov inštruktor zdaj,v teh kriznih cajtih…?

Glede na to,kako si pameten,bi moral imeti vse 1A, dejansko stanje pa je drugačno…
Aja, praksa te malo hebe,to pa ja,v teoriji imaš same doktorate,srce in um pa sta od sovraštva zakrnjena,zadimnjena (vsatvi poljubno).
Srečne vaše bivše! Srečne!!!
[/quote]
Aja, jaz mislim, da imam vse kar rabim in mi nič ne manjka, otrokom tudi ne, ti se pa lahko skozi blodnje tolažiš tudi s čim drugim, ker pač ne preneseš, ko človek piše realno o dogajanjih danes in zakonodaji, ki je le na papirju, kadar gre za babe v družinski problematiki.

Se prav sprašujem kako so ti carji izbirali ženske, ki jih sedaj tako sovražijo?
Če jim je verjeti, da so te njihove ženske res taki zmaji kot pišejo, zakaj se se poročili z njimi, jim naredili otroke? Mogoče zato, ker so sami iste sorte?
V to zadnje ne dvomim. Samo totalni bedak bi se poročil z zmajevko.
[/quote]

Ušteli so se v tem, ker si niso mislili, da bodo kdaj zbrale pogum za ločitev. Recimo od modre valunge se je rešila na svoj način, s pomočjo loverja in otroka z njim. Mickova bivša je očitno sama zbrala toliko poguma ali s pomočjo kakšne NVO. Od Robija – no, tukaj verjamem, da ni imela hujše dileme, ker si ga predstavljam kot enega 165 cm visokega 40 kilskega, tako da itak ni neke bojazni.
[/quote]

Meni je vse skupaj preprosto nepredstavljivo.
Sicer nisem bila nikoli poročena. Sem pa že imela kakega partnerja pa zato, ker je bivši, ga ne sovražim, on ne sovraži mene. Lahko se komot meniva, imava drug o drugem ok mnenje.
Kam so gledale ženske, da so zbrale take tipe kot so ti monovci.

Al si res toliko zabita ali pa se namerno delaš in hinaviš, da vso norijo in podlost preko otrok izvajajo matere skrbnice otrok. Počno pa to enostavno zato, ker jim sistem to dopušča in miži na obe očesi ob njihovih početjih.
[/quote]

A veš da ti vodiš,pred Mickom – a si njegov inštruktor zdaj,v teh kriznih cajtih…?

Glede na to,kako si pameten,bi moral imeti vse 1A, dejansko stanje pa je drugačno…
Aja, praksa te malo hebe,to pa ja,v teoriji imaš same doktorate,srce in um pa sta od sovraštva zakrnjena,zadimnjena (vsatvi poljubno).
Srečne vaše bivše! Srečne!!!
[/quote]

tile tipi imajo svoje društvo (ime se skoz spreminja, včasih podos ali nekaj takega), kjer se podpihujejo in iščejo nove in nove bolne strategije.


Tu bi znala bit osnovna napaka. Ko bi ti babo malo manj teroriziral, bi se baba počutila malo manj ogroženo in bi čutila malo manj potrebe po tem, da se brani pred teroriziranjem s tem, da terorizira nazaj. Ne vem, ugibam.

Ušteli so se v tem, ker si niso mislili, da bodo kdaj zbrale pogum za ločitev. Recimo od modre valunge se je rešila na svoj način, s pomočjo loverja in otroka z njim. Mickova bivša je očitno sama zbrala toliko poguma ali s pomočjo kakšne NVO. Od Robija – no, tukaj verjamem, da ni imela hujše dileme, ker si ga predstavljam kot enega 165 cm visokega 40 kilskega, tako da itak ni neke bojazni.
[/quote]

Meni je vse skupaj preprosto nepredstavljivo.
Sicer nisem bila nikoli poročena. Sem pa že imela kakega partnerja pa zato, ker je bivši, ga ne sovražim, on ne sovraži mene. Lahko se komot meniva, imava drug o drugem ok mnenje.
Kam so gledale ženske, da so zbrale take tipe kot so ti monovci.
[/quote]

ponavadi so mlade, z bolj nizko samozavestjo. Tile tipi so na prvo žogico strašno priliznjeni, dobrohotni, pogosto se navzven delajo ves čas lepe. Ko pa padeš v njihov krog, si gotof.

A veš da ti vodiš,pred Mickom – a si njegov inštruktor zdaj,v teh kriznih cajtih…?

Glede na to,kako si pameten,bi moral imeti vse 1A, dejansko stanje pa je drugačno…
Aja, praksa te malo hebe,to pa ja,v teoriji imaš same doktorate,srce in um pa sta od sovraštva zakrnjena,zadimnjena (vsatvi poljubno).
Srečne vaše bivše! Srečne!!!
[/quote]

tile tipi imajo svoje društvo (ime se skoz spreminja, včasih podos ali nekaj takega), kjer se podpihujejo in iščejo nove in nove bolne strategije.
[/quote]
Tile tipi ja. , krasno. 🙂 Ampk nekaj je veš, da imajo sodišča poln kufer, ker ne folgajo več norenja bab s preprečevanjem stikov in se kmalu obetajo spremembe. Tako da vam bodo kar babe same dale po puhlem skafandru, še bolj kot tile tipi.

tile tipi imajo svoje društvo (ime se skoz spreminja, včasih podos ali nekaj takega), kjer se podpihujejo in iščejo nove in nove bolne strategije.
[/quote]
Tile tipi ja. , krasno. 🙂 Ampk nekaj je veš, da imajo sodišča poln kufer, ker ne folgajo več norenja bab s preprečevanjem stikov in se kmalu obetajo spremembe. Tako da vam bodo kar babe same dale po puhlem skafandru, še bolj kot tile tipi.
[/quote]

kako imajo šele teh tipov poln kufer….

Meni je vse skupaj preprosto nepredstavljivo.
Sicer nisem bila nikoli poročena. Sem pa že imela kakega partnerja pa zato, ker je bivši, ga ne sovražim, on ne sovraži mene. Lahko se komot meniva, imava drug o drugem ok mnenje.
Kam so gledale ženske, da so zbrale take tipe kot so ti monovci.
[/quote]

ponavadi so mlade, z bolj nizko samozavestjo. Tile tipi so na prvo žogico strašno priliznjeni, dobrohotni, pogosto se navzven delajo ves čas lepe. Ko pa padeš v njihov krog, si gotof.
[/quote]
Zdaj si pa opisala mene pred letom 2000. 🙂

Aja, pa sodne počitnice in za sodne počitnice, si vedelo eno in drugo da za družinske zadeve, preprečevanja stikov ipd., ni sodnih počitnic, se roki ne zamrznejo.

ponavadi so mlade, z bolj nizko samozavestjo. Tile tipi so na prvo žogico strašno priliznjeni, dobrohotni, pogosto se navzven delajo ves čas lepe. Ko pa padeš v njihov krog, si gotof.
[/quote]
Zdaj si pa opisala mene pred letom 2000. 🙂
[/quote]

enim pač ni z rožicami postlano in rabijo dolga leta, da dozorijo, se učijo iz lastnih napak………..
ampak glavno je iti naprej in si ne očitati svojih zmot.
Če pa te zmožnosti nimaš in se zatakneš v eni točki, potem pa okoli samo še sovraštvo in razdor seješ.

Meni je vse skupaj preprosto nepredstavljivo.
Sicer nisem bila nikoli poročena. Sem pa že imela kakega partnerja pa zato, ker je bivši, ga ne sovražim, on ne sovraži mene. Lahko se komot meniva, imava drug o drugem ok mnenje.
Kam so gledale ženske, da so zbrale take tipe kot so ti monovci.
[/quote]

ponavadi so mlade, z bolj nizko samozavestjo. Tile tipi so na prvo žogico strašno priliznjeni, dobrohotni, pogosto se navzven delajo ves čas lepe. Ko pa padeš v njihov krog, si gotof.
[/quote]

Verjetno so tudi starejši od te mlade punce. Domnevam.
Pa silijo, da naj ima hitro otroka, da bo privezana.
Tako ugibam. Oz. vidim pri enem paru. On dosti starejši od nje, ona pod 20, on nad 30 in je silil s poroko potem hitro otroke, več otrok. Zdaj pri 40ih je pa ona čisto uničena, on pa jo ima totalno pod nadzorom.

tile tipi imajo svoje društvo (ime se skoz spreminja, včasih podos ali nekaj takega), kjer se podpihujejo in iščejo nove in nove bolne strategije.
[/quote]
Tile tipi ja. , krasno. 🙂 Ampk nekaj je veš, da imajo sodišča poln kufer, ker ne folgajo več norenja bab s preprečevanjem stikov in se kmalu obetajo spremembe. Tako da vam bodo kar babe same dale po puhlem skafandru, še bolj kot tile tipi.
[/quote]

Glede na to, da je vseh primerov, povezanih s skrbništvom in stiki, okrog 600 do 700 na leto, mislim, da se ti za sodišča ni treba bati.

Nekdo, ki je delal na sodišču in obravnaval take primere (torej da sta se bivša zakonca tožarila zaradi otrok, naj gre za preživnino, skrbništvo ali stike) – problem so moški, pa mogoče na vsakih 20 moških ena ženska. On je moški. Tudi ločen, bivša ga je načevljala.

Se pravi od teh 600 primerov na sodiščih jih je mogoče za 30 kriva ženska. Koga imajo torej poln kufr, si izračunaj sam.


Tile tipi ja. , krasno. 🙂 Ampk nekaj je veš, da imajo sodišča poln kufer, ker ne folgajo več norenja bab s preprečevanjem stikov in se kmalu obetajo spremembe. Tako da vam bodo kar babe same dale po puhlem skafandru, še bolj kot tile tipi.
[/quote]

kako imajo šele teh tipov poln kufer….
[/quote]

Ne bo držalo tvoje veš, zelo resno jemljejo preprečevanje stikov in ga obsojajo. Tudi pri sklepih ni milosti, so zelo hitri običajno prej kot v tridesetih dneh in kar padajo kazni puhloglavkam po nekaj tisoč evrov, vse do deset tisoč, nič ne pomagajo manipulacije, se ne pustijo veslat, pa so po pretežno same sodnice.

kako imajo šele teh tipov poln kufer….
[/quote]

Ne bo držalo tvoje veš, zelo resno jemljejo preprečevanje stikov in ga obsojajo. Tudi pri sklepih ni milosti, so zelo hitri običajno prej kot v tridesetih dneh in kar padajo kazni puhloglavkam po nekaj tisoč evrov, vse do deset tisoč, nič ne pomagajo manipulacije, se ne pustijo veslat, pa so po pretežno same sodnice.
[/quote]

tole si možakarči lažete med seboj, ker vas je sram priznat, ko morate za bpp prosjačit.

kako imajo šele teh tipov poln kufer….
[/quote]

Ne bo držalo tvoje veš, zelo resno jemljejo preprečevanje stikov in ga obsojajo. Tudi pri sklepih ni milosti, so zelo hitri običajno prej kot v tridesetih dneh in kar padajo kazni puhloglavkam po nekaj tisoč evrov, vse do deset tisoč, nič ne pomagajo manipulacije, se ne pustijo veslat, pa so po pretežno same sodnice.
[/quote]

Na to ti drkaš? Zanimiva izbira.

New Report

Close