Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Otroci od prej – delitev stroškov

Otroci od prej – delitev stroškov

Ni logično. Važni so stroški otroka, ki se določijo na sodišču in povsem nič narobe ni, če recimo nekomu, ki ima 10000 EUR mesečne plače določijo 200 EUR preživnine. Zakaj bi plačeval več, če ni več stroškov z otrokom? Kr tko mal al kako?
[/quote]

Torej foter se preserava na jahtah, dragih dopustih, otrok pa naj bo revež ali kako?
Lej, meni je jasno, da moj foter ni mogel zame plačevat 200€, pa tudi ne 150€, ker je bil na minimalcu. Ampak posledično se tudi on ni mogel preseravat z dragimi zadevami. Da bi pa imel on 10jurjev otroku pa ne bi nič privoščil… takega je pa za v ta zadnjo nabrcat.
Ja, sošolci z bogatimi starši, so živeli na veliki nogi, ker so jim očetje in mame kupovali vse mogoče, jih pošiljali na tečaje, na dopuste in tako naprej. Jaz sem vegetirala, ker sem imela oba starša na minimalcih. Ampak mi je bilo jasno, da drugače ne gre, ker nista imela denarja. In mi je bilo tudi jasno, da drugi otroci si privoščijo, ker imajo bogate starše.
[/quote]
In razlog za višjo preživnino je?


Od kje jemljete te bedarije, res niste zmožni prebrat enega samega stvaka člena družinske zakonodaje, da kar na pamet bluzite, po svoji bedasti presoji?
[/quote]

Ne rabim jaz tega nič čitat-been there!
Seštevek strokov in vsak plača 1/2. Možna so odstopanja,če zato obstajajo dokazila.O temu potem odloča sodišče.

Sploh ne morem verjeti, da se dva starša, dva odrasla človeka tožarita zaradi minute zamude, da ovajat drug drugega, da se preganjata po sodiščih.
In ja, ne dvomim v to, da sta to kriva OBA. Oba ja.
Nastradajo pa otroci.
Bi človek pričakoval, da ljudje, ki imajo otroke, da se znajo odraslo obnašati. Pa vidim, da ne. Grozljivo to. Ne morem verjeti, da se res starši tako obnašajo. Smilijo se mi pa otroci.

Ojje, katastrofa.
Jaz sem mislila, da je povsod tako, da otrok živi pri mami in ko oče želi, pride po otroka. Pri nas nismo imeli nobenih urnikov. Pa tudi, ko druge gledam, da nimajo nobenih urnikov. Da je to tako sporazumno. Govorim pa za večje otroke, ki jim tudi ne bi bilo všeč, da jim kdo diktira stike. Pri malih je verjetno drugače.
[/quote]

Kada je normalna komunikacija,ni problema,predvidevam.
Kadar pa te nekdo blati in degradira po CSD,policij,šoli,vrtcu,so vpletena sodišča,… – potem pa mi je prekleto jasno,zakaj so stiki določeni – ker drugače bi si oni drugi,ki se še vedno ne more sprijazniti,da “družine” več ni,kar po svoje zmišljeval in manipuliral še pri tem.Zato pa spelješ kot piše črno na belem oziroma se drugače dogovoriš na CSD,če veš da je to sprejemljivo in bolje.
[/quote]KJe ti živiš ne vem. Pri nas je prprečevanje stikov postala nacinalna disciplina mater, ne glede na to, da so stiki povsdod jasno določeni in da je sklep sodišča o stikih sodno izvršljiv. Sodišča in CSD-ji so zasuti, kljub temu, da sem prepričan, da večina očetov sploh ne gre na institucije, ker v naprej vedo, kako težko je kaj dosežt in raje trpijo.

[/quote]

Kada je normalna komunikacija,ni problema,predvidevam.
Kadar pa te nekdo blati in degradira po CSD,policij,šoli,vrtcu,so vpletena sodišča,… – potem pa mi je prekleto jasno,zakaj so stiki določeni – ker drugače bi si oni drugi,ki se še vedno ne more sprijazniti,da “družine” več ni,kar po svoje zmišljeval in manipuliral še pri tem.Zato pa spelješ kot piše črno na belem oziroma se drugače dogovoriš na CSD,če veš da je to sprejemljivo in bolje.
[/quote]

Res ne poznaš problematike. Sodno določeni stiki služijo le lastninjenju otrok. Bivša je še danes poklepana, ker sem dobil toliko stikov, da ji še zdaj ni jasno. Pa še več jih bom dobil. Njej je bilo obljubljeno, da bo otrok pri meni kako popoldne tedensko, ne pa, da bo pri meni toliko kot je….Revci se meša. Dela pa po sodiščih za vsake pol ure tak kažin, da se še meni smili. Resno smili, ker je tako zelo zablojena.

Torej foter se preserava na jahtah, dragih dopustih, otrok pa naj bo revež ali kako?
Lej, meni je jasno, da moj foter ni mogel zame plačevat 200€, pa tudi ne 150€, ker je bil na minimalcu. Ampak posledično se tudi on ni mogel preseravat z dragimi zadevami. Da bi pa imel on 10jurjev otroku pa ne bi nič privoščil… takega je pa za v ta zadnjo nabrcat.
Ja, sošolci z bogatimi starši, so živeli na veliki nogi, ker so jim očetje in mame kupovali vse mogoče, jih pošiljali na tečaje, na dopuste in tako naprej. Jaz sem vegetirala, ker sem imela oba starša na minimalcih. Ampak mi je bilo jasno, da drugače ne gre, ker nista imela denarja. In mi je bilo tudi jasno, da drugi otroci si privoščijo, ker imajo bogate starše.
[/quote]
In razlog za višjo preživnino je?
[/quote]

Če ima oče kup denarja, je prav, da tudi otroku privošči udobje. To je razlog.


Od kje jemljete te bedarije, res niste zmožni prebrat enega samega stvaka člena družinske zakonodaje, da kar na pamet bluzite, po svoji bedasti presoji?
[/quote]

Ne rabim jaz tega nič čitat-been there!
Seštevek strokov in vsak plača 1/2. Možna so odstopanja,če zato obstajajo dokazila.O temu potem odloča sodišče.
[/quote]

Zelo, zelo daleč od tega.

Kada je normalna komunikacija,ni problema,predvidevam.
Kadar pa te nekdo blati in degradira po CSD,policij,šoli,vrtcu,so vpletena sodišča,… – potem pa mi je prekleto jasno,zakaj so stiki določeni – ker drugače bi si oni drugi,ki se še vedno ne more sprijazniti,da “družine” več ni,kar po svoje zmišljeval in manipuliral še pri tem.Zato pa spelješ kot piše črno na belem oziroma se drugače dogovoriš na CSD,če veš da je to sprejemljivo in bolje.
[/quote]

Res ne poznaš problematike. Sodno določeni stiki služijo le lastninjenju otrok. Bivša je še danes poklepana, ker sem dobil toliko stikov, da ji še zdaj ni jasno. Pa še več jih bom dobil. Njej je bilo obljubljeno, da bo otrok pri meni kako popoldne tedensko, ne pa, da bo pri meni toliko kot je….Revci se meša. Dela pa po sodiščih za vsake pol ure tak kažin, da se še meni smili. Resno smili, ker je tako zelo zablojena.
[/quote]

In kako je otroku všeč tvoja sovražnost do njegove mame?
In kako je otroku všeč sovražnost njegove mame do tebe? Ker imam občutek, da tudi ona ni nič boljša, ker se s tabo preganja po sodiščih.

lahko celo ugotovijo, da je kakšen tanov/tanova čist ok človek.
[/quote]
to pa je itak praktično prepovedano, ker potem iz tega takoj nastane ljubosumje pri staršu in neka izmišljena fama,da hoče ta novi starša nadomestiti. kar seveda ni res niti slučajno, želi si samo olajšati razmere otroku za čimbolj normalno življenje, ampak starša v svoji nastrojenosti že itak drug drugega vidita za grožnjo, če je pa še kdo zraven na kateri koli stran, pa je itak po defoltu že samo še potencirana grožnja za starša na nasprotni strani – in po defoltu je v glavi nasprotnega starša slab, grozen, nemogoč in vse nepotrebno na tem svetu.
In bog ne daj, da se otrok v normali razume z njim k z znancem, ki sobiva z njim – nič z vidika starševstva, ampak starš nasprotni to najverjetneje takoj vzame kot ogroženost in bog ne daj zamero do otroka. kao dobro se razumeš z novo, novim na drugi strani – nisi več na moji strani in ne podpiraš več mene v tej bitki proti ločencu na drugi strani…
in to trganje – s strani staršev in nalaganje teh bremen otroku, je precej večji problem, kot samo golo fizično skupno življenje in navaditi se na to… ker ta otrok se staršu noče zameriti, ima ga nenadomestljivo rad in ga nikoli ne bo zamenjal z nikomer in on ne tekmuje z nikomer… samo rad bi v miru čimprej živel z normalnimi spoštljivimi odnosi med vsemi, pri tem med staršema še najbolj, ker sta samo ona dva starša in samo njiju ima oba enako rad kot starša. Samo staršem v njihovi jezi in medsebojnih bitkah in prizadetosti je to nemogoče spregledati – in raje trmajo, še huje kot bi bilo mali otroci.
[/quote]
To je kr eno posploševanje. Najprej naj povem, da mi je absolutno in petstoprocentno jasno, da se otrok ne obremenjuje z odnosi med odrasli. Ampak realnost je taka, da bi morali biti v nekaterih situacijah nadljudje, da bi to zmogli. Jaz sem praktično hkrati ugotovila, da ima moj čudoviti mož in očka mojih otrok resno razmerje z neko žensko, zraven pa še to, da si onadva predstavljata, da bosta dobila otroke in bodo skupaj družina. Pa ja veš, da se mi je hotelo zmešat. V tistem šoku so se mi vrteli najhujši možni scenariji, resno sem razmišljala o samomoru, če bi se res zgodilo, da bi mi vzela otroke. Dobesedno čez noč se mi je podrlo popolnoma vse, za kar sem mislila, da imam, in tam je bila ena ženska, ki si je hotela prilastiti moje otroke. Vem, sem brala njuno dopisovanje. Tudi o odvetnikih, ki jih ona pozna in kako bi kaj dosegli. Sledil je razpad družine, selitev na slabše, revščina par let, dokler nisem prišla k sebi. In ja, sem se počutila ogroženo od te ženske, ki je (čeprav samo v moji glavi) vse to zakrivila. Poskušala sem ne obremenjevati otrok, do danes jim nisem pripovedovala ničesar, kar ni bilo nujno potrebno, niti tega, da sva se razšla zaradi njegovega varanja. Ampak dokler je bil skupaj s tisto žensko, sem hotela umret, ko se je približala mojim otrokom. Otrok to čuti, pa če kaj rečeš ali ne.


In razlog za višjo preživnino je?
[/quote]

Če ima oče kup denarja, je prav, da tudi otroku privošči udobje. To je razlog.
[/quote]
In če otrok udobja nima? Bi ga kar moral imet, ker je tebi to všeč? Kaj pa ti veš kaj je otroku fajn in kaj ne.


Od kje jemljete te bedarije, res niste zmožni prebrat enega samega stvaka člena družinske zakonodaje, da kar na pamet bluzite, po svoji bedasti presoji?
[/quote]

Ne rabim jaz tega nič čitat-been there!
Seštevek strokov in vsak plača 1/2. Možna so odstopanja,če zato obstajajo dokazila.O temu potem odloča sodišče.
[/quote]Aja, zate ne velja zakonodaja, verjamem. Pol pol skoraj da v reali ne obstaja, razen v izjemnih primerih, tudi v zakonodaji ne. Imaš pa pravico do tako bebavega razmišljanja, to pa ja, čeprav nikoli in nikjer ni sprejemljivo.

Obstaja tudi njena plat zgodbe, na primer to, da jo tako psihira s stiki, da ko je hotel prestavit na drug dan, ona ni upala reskirati in je otroka pripeljala na stik po urniku, čeprav Mick ni imel časa. Mick ji ne dovoli iti na dopust z otrokom, ker imata pač tako določene stike in seveda, če ona nekam gre, stiki odpadejo in Mick jo potem prijavi zaradi oviranja stikov (pač birokratska malomarnost oziroma ona očitno ni računala na to, da je Mick res tako pritegnjen). Ogrožanje otroka – ker ga je recimo peljala ven v mrazu, ko je imel bronhitis, pa je dokazano, da mrzel zrak v takem primeru koristi. On jo zaradi tega prijavlja, da zanemarja otroka.
Pa grožnje, da njen morebitni novi tip ne bo dolgo živel – to piše tukaj po forumu.

Če je ona še vedno pri zdravi pameti, ji lahko ob takem zmešanem bivšem samo čestitam. Že to vse pove, ko se toliko vpikuje v to nesrečno preživnino. Če bi bil ta pravi fotr in ob vseh ostalih problemih, ki jih ima z bivšo, bi bila to malenkost. Je pa to samo dokaz, da on serje njej po glavi, ne obratno. Upam, da ne bo to primer v črni kroniki nekoč …
[/quote]
V črni kroniki ne bo, bo pa kje drugje. To pa zagotovo. Čaki zdej malo. Za stike sem se za vsako minuto moral zagovarjat na sodišču, sedaj pa veljajo, če pač veljajo al kako? Pol je tisti papir čisto brez veze, oz. je namenjen samo temu, da jaz do otroka ne morem. Ne vem o kakšnem bronhitisu govoriš? Mrzel zrak pri bronhitisu niti slučajno ne pomaga. Ne poznaš popolnoma nič! In glede stikov sem jasno vedno povedal, da tudi minuta zamude pomeni takojšnjo kazensko ovadbo. Kaj a jaz sem pa dobrodelna organizacija, da se moram za nekaj borit, ker mi je želela vse vzet, sedaj bom pa jaz kr prijazen do nje in naj hodi mal na morje in nevemkam. Ko bo sodišče to dovolilo, PIKA! Jaz stikov nisem imel dokler ni bilo sodbe. Pol leta je to trajalo! Je to jasno?

In bivša je bivša zato, da nimam več problemov z njo. So le še problemi z otrokom, z njo hvala bogu ne več. Bo pa tudi to kr hitro rešeno kokr je sodišče nazadnje napisalo.
[/quote]

bodo,zato ne bo nič pred jesenjo. Misliš medije mogoče… A ni škoda otroka?!
Zakaj pa zamujaš pri stikih-domnevam da ne gre za minuto,ampak npr.po pol ure+…Hja,je jeba,če ne šmirglaš bivše in jo hebeš na vse možne načine,tudi z zamujanjem,roko na srce…Potem je logično,da tako odreagira-ker jo ti v to steraš s svojim vedenjem.
Verjamem,da če bi se vidva dol vsedla in pomenila normalno,spoštljivo,bi vse laufalo popolnoma drugače,saj sta se vendarle imela nekoč rada in skupaj spočela otroka,ki ga imata rada!

Kada je normalna komunikacija,ni problema,predvidevam.
Kadar pa te nekdo blati in degradira po CSD,policij,šoli,vrtcu,so vpletena sodišča,… – potem pa mi je prekleto jasno,zakaj so stiki določeni – ker drugače bi si oni drugi,ki se še vedno ne more sprijazniti,da “družine” več ni,kar po svoje zmišljeval in manipuliral še pri tem.Zato pa spelješ kot piše črno na belem oziroma se drugače dogovoriš na CSD,če veš da je to sprejemljivo in bolje.
[/quote]

Res ne poznaš problematike. Sodno določeni stiki služijo le lastninjenju otrok. Bivša je še danes poklepana, ker sem dobil toliko stikov, da ji še zdaj ni jasno. Pa še več jih bom dobil. Njej je bilo obljubljeno, da bo otrok pri meni kako popoldne tedensko, ne pa, da bo pri meni toliko kot je….Revci se meša. Dela pa po sodiščih za vsake pol ure tak kažin, da se še meni smili. Resno smili, ker je tako zelo zablojena.
[/quote]

In kako je otroku všeč tvoja sovražnost do njegove mame?
In kako je otroku všeč sovražnost njegove mame do tebe? Ker imam občutek, da tudi ona ni nič boljša, ker se s tabo preganja po sodiščih.
[/quote]
In kako naj otrok vidi najino sovraštvo, ko pa ne živimo skupaj? Res kr neki fantazirate. Pa kaj mislite, da jaz otroku govorim, da sovražim njegovo mamo? Ste nori al kaj?


V črni kroniki ne bo, bo pa kje drugje. To pa zagotovo. Čaki zdej malo. Za stike sem se za vsako minuto moral zagovarjat na sodišču, sedaj pa veljajo, če pač veljajo al kako? Pol je tisti papir čisto brez veze, oz. je namenjen samo temu, da jaz do otroka ne morem. Ne vem o kakšnem bronhitisu govoriš? Mrzel zrak pri bronhitisu niti slučajno ne pomaga. Ne poznaš popolnoma nič! In glede stikov sem jasno vedno povedal, da tudi minuta zamude pomeni takojšnjo kazensko ovadbo. Kaj a jaz sem pa dobrodelna organizacija, da se moram za nekaj borit, ker mi je želela vse vzet, sedaj bom pa jaz kr prijazen do nje in naj hodi mal na morje in nevemkam. Ko bo sodišče to dovolilo, PIKA! Jaz stikov nisem imel dokler ni bilo sodbe. Pol leta je to trajalo! Je to jasno?

In bivša je bivša zato, da nimam več problemov z njo. So le še problemi z otrokom, z njo hvala bogu ne več. Bo pa tudi to kr hitro rešeno kokr je sodišče nazadnje napisalo.
[/quote]

bodo,zato ne bo nič pred jesenjo. Misliš medije mogoče… A ni škoda otroka?!
Zakaj pa zamujaš pri stikih-domnevam da ne gre za minuto,ampak npr.po pol ure+…Hja,je jeba,če ne šmirglaš bivše in jo hebeš na vse možne načine,tudi z zamujanjem,roko na srce…Potem je logično,da tako odreagira-ker jo ti v to steraš s svojim vedenjem.
Verjamem,da če bi se vidva dol vsedla in pomenila normalno,spoštljivo,bi vse laufalo popolnoma drugače,saj sta se vendarle imela nekoč rada in skupaj spočela otroka,ki ga imata rada!


[/quote]
Jaz bi se vsedel z njo dol pred leti. Je pa od takrat pokazala kaj in kdo je in zato od tega ne bo tudi z moje strani nič. Ona komunikacijo itak od prvega dne zavrača. V medijih zadeva bo. Po tem kar je nazadnje napisalo sodišče je zadeva močno pomembna za vso zainteresirano jasvnost!

Skrajno naivni ste tisti, ki mislite, da otroci ne vedo, da vlada med ločencema sovraštvo. Skrajno naivnist ste, da otroci ne vedo, da se vlačite po sodiščih.
Če so pa večji otroci pa se zna zgoditi, da za vse vaše zgodbice na monu vedo.
Sploh tisti, ki napište kup osebnih podatkov sem gor.


V črni kroniki ne bo, bo pa kje drugje. To pa zagotovo. Čaki zdej malo. Za stike sem se za vsako minuto moral zagovarjat na sodišču, sedaj pa veljajo, če pač veljajo al kako? Pol je tisti papir čisto brez veze, oz. je namenjen samo temu, da jaz do otroka ne morem. Ne vem o kakšnem bronhitisu govoriš? Mrzel zrak pri bronhitisu niti slučajno ne pomaga. Ne poznaš popolnoma nič! In glede stikov sem jasno vedno povedal, da tudi minuta zamude pomeni takojšnjo kazensko ovadbo. Kaj a jaz sem pa dobrodelna organizacija, da se moram za nekaj borit, ker mi je želela vse vzet, sedaj bom pa jaz kr prijazen do nje in naj hodi mal na morje in nevemkam. Ko bo sodišče to dovolilo, PIKA! Jaz stikov nisem imel dokler ni bilo sodbe. Pol leta je to trajalo! Je to jasno?

In bivša je bivša zato, da nimam več problemov z njo. So le še problemi z otrokom, z njo hvala bogu ne več. Bo pa tudi to kr hitro rešeno kokr je sodišče nazadnje napisalo.
[/quote]

bodo,zato ne bo nič pred jesenjo. Misliš medije mogoče… A ni škoda otroka?!
Zakaj pa zamujaš pri stikih-domnevam da ne gre za minuto,ampak npr.po pol ure+…Hja,je jeba,če ne šmirglaš bivše in jo hebeš na vse možne načine,tudi z zamujanjem,roko na srce…Potem je logično,da tako odreagira-ker jo ti v to steraš s svojim vedenjem.
Verjamem,da če bi se vidva dol vsedla in pomenila normalno,spoštljivo,bi vse laufalo popolnoma drugače,saj sta se vendarle imela nekoč rada in skupaj spočela otroka,ki ga imata rada!


[/quote]
Obstajajo tudi popolnoma zblojene in egoistične ženske, s katerimi ni možna pametna in konstruktivna debata. Tega seveda zaradi lastne omejenosti in sovraštva, nekatere tu gor sploh niste sposobne dojeti.
Edina sposobnost vam je v menjavanju nickov.

Res neverjetno, da imajo otroci take sposobnosti:-)


Aja, potem se pravi babi pustit, da s svojo norijo popolnoma odvzame otroka očetu in nori proti očetu otrok? Pa še če bi jo to pustil, baba ne bi nehala, bi podtikala, to je reala. Mislim, pravi biser mora tako hinvščino napisat, kot si jo in zanno je, da se ravno neprimerne in nevredne otrok vedno sklicujete na otroke, ki jim naredite največ škode.

bodo,zato ne bo nič pred jesenjo. Misliš medije mogoče… A ni škoda otroka?!
Zakaj pa zamujaš pri stikih-domnevam da ne gre za minuto,ampak npr.po pol ure+…Hja,je jeba,če ne šmirglaš bivše in jo hebeš na vse možne načine,tudi z zamujanjem,roko na srce…Potem je logično,da tako odreagira-ker jo ti v to steraš s svojim vedenjem.
Verjamem,da če bi se vidva dol vsedla in pomenila normalno,spoštljivo,bi vse laufalo popolnoma drugače,saj sta se vendarle imela nekoč rada in skupaj spočela otroka,ki ga imata rada!


[/quote]
Jaz bi se vsedel z njo dol pred leti. Je pa od takrat pokazala kaj in kdo je in zato od tega ne bo tudi z moje strani nič. Ona komunikacijo itak od prvega dne zavrača. V medijih zadeva bo. Po tem kar je nazadnje napisalo sodišče je zadeva močno pomembna za vso zainteresirano jasvnost!
[/quote]
Hudirja,ti raje greš v medije,kot da se z njo pogovoriš in najdeta,vsaj zdaj po nevemkolkih letih,skupno rešitev?! Koliko je pa otrok star?


Jaz bi se vsedel z njo dol pred leti. Je pa od takrat pokazala kaj in kdo je in zato od tega ne bo tudi z moje strani nič. Ona komunikacijo itak od prvega dne zavrača. V medijih zadeva bo. Po tem kar je nazadnje napisalo sodišče je zadeva močno pomembna za vso zainteresirano jasvnost!
[/quote]
Hudirja,ti raje greš v medije,kot da se z njo pogovoriš in najdeta,vsaj zdaj po nevemkolkih letih,skupno rešitev?! Koliko je pa otrok star?
[/quote]

pa saj vidiš, da je do konca zblojen v svojem sovraštvu do bivše.

bodo,zato ne bo nič pred jesenjo. Misliš medije mogoče… A ni škoda otroka?!
Zakaj pa zamujaš pri stikih-domnevam da ne gre za minuto,ampak npr.po pol ure+…Hja,je jeba,če ne šmirglaš bivše in jo hebeš na vse možne načine,tudi z zamujanjem,roko na srce…Potem je logično,da tako odreagira-ker jo ti v to steraš s svojim vedenjem.
Verjamem,da če bi se vidva dol vsedla in pomenila normalno,spoštljivo,bi vse laufalo popolnoma drugače,saj sta se vendarle imela nekoč rada in skupaj spočela otroka,ki ga imata rada!


[/quote]
Obstajajo tudi popolnoma zblojene in egoistične ženske, s katerimi ni možna pametna in konstruktivna debata. Tega seveda zaradi lastne omejenosti in sovraštva, nekatere tu gor sploh niste sposobne dojeti.
Edina sposobnost vam je v menjavanju nickov.
[/quote]

Enako velja za moške. Pa ja ne misliš,da bom šla na kavo s človekom,ki me blati in tožari in dela iz mene najslabšo žensko in mamo?! Pa upala na konstruktivno debato??
Halo?!
Glavno,da si ti car,Robi…


Obstajajo tudi popolnoma zblojene in egoistične ženske, s katerimi ni možna pametna in konstruktivna debata. Tega seveda zaradi lastne omejenosti in sovraštva, nekatere tu gor sploh niste sposobne dojeti.
Edina sposobnost vam je v menjavanju nickov.
[/quote]

Enako velja za moške. Pa ja ne misliš,da bom šla na kavo s človekom,ki me blati in tožari in dela iz mene najslabšo žensko in mamo?! Pa upala na konstruktivno debato??
Halo?!
Glavno,da si ti car,Robi…
[/quote]
Brez upravičenega razloga zagotovo ne. To kar počnete ločene matere s skrbništvom danes, je preseglo vse meje.


Hudirja,ti raje greš v medije,kot da se z njo pogovoriš in najdeta,vsaj zdaj po nevemkolkih letih,skupno rešitev?! Koliko je pa otrok star?
[/quote]

pa saj vidiš, da je do konca zblojen v svojem sovraštvu do bivše.
[/quote]

Začelo se je pa verjetno itak že davno pred ločitvijo … bogve, kako je on njej pamet solil, ko je bil mali še dojenček, verjetno niti rodit ni znala, kaj šele dojit.
Zatiral jo je in ji vsak dan dokazoval, da je nesposobna, neumna, trapasta, da ogroža otroka, kaj ga vozi v vrtec, kaj ga vozi k mami, kaj mu daje jesti, kaj mu daje piti, kdaj ga previje …
Verjetno ji je naredil živ pekel na zemlji.
Tako ga vidim po tem, kar piše tu gor, in ker odkrito sovraži vse ženske (butare). On je značilen ženomrzec, verjetno kak mom, ona je to žal prepozno opazila.
Ubogi otrok.

iste sorte ptic skupaj letajo.
In ne, nikoli ne bom razumela ljudi, ki so tako sovražni do bivših partnerjev kot ste eni tu gor.
Kako ste lahko tako sovražni do osebe s katero ste bili nekoč v vezi in imate celo skupne otroke?
Ne, tega ne bom nikoli razumela.
Pa zanimivo pri vsem tem je to. Da tu gor berem samo sovražne izpade moških do svojih bivših žen.
Zakaj ženske ne zganjajo takega sovraštva?
Se prav sprašujem kako to gledajo otroci, da se starša tako po sodišču vlačita?
Ali dejansko mislite, da so otroci tako neumni, da tega ne vedo?
Da ne omenjam tistega, ki tu gor javno napiše vse o svojem otroku in svoji bivši.
Kaj res mislite, da so otroci tako butasti, da ne vedo za forume?

Obstaja tudi njena plat zgodbe, na primer to, da jo tako psihira s stiki, da ko je hotel prestavit na drug dan, ona ni upala reskirati in je otroka pripeljala na stik po urniku, čeprav Mick ni imel časa. Mick ji ne dovoli iti na dopust z otrokom, ker imata pač tako določene stike in seveda, če ona nekam gre, stiki odpadejo in Mick jo potem prijavi zaradi oviranja stikov (pač birokratska malomarnost oziroma ona očitno ni računala na to, da je Mick res tako pritegnjen). Ogrožanje otroka – ker ga je recimo peljala ven v mrazu, ko je imel bronhitis, pa je dokazano, da mrzel zrak v takem primeru koristi. On jo zaradi tega prijavlja, da zanemarja otroka.
Pa grožnje, da njen morebitni novi tip ne bo dolgo živel – to piše tukaj po forumu.

Če je ona še vedno pri zdravi pameti, ji lahko ob takem zmešanem bivšem samo čestitam. Že to vse pove, ko se toliko vpikuje v to nesrečno preživnino. Če bi bil ta pravi fotr in ob vseh ostalih problemih, ki jih ima z bivšo, bi bila to malenkost. Je pa to samo dokaz, da on serje njej po glavi, ne obratno. Upam, da ne bo to primer v črni kroniki nekoč …
[/quote]

Ojje, katastrofa.
Jaz sem mislila, da je povsod tako, da otrok živi pri mami in ko oče želi, pride po otroka. Pri nas nismo imeli nobenih urnikov. Pa tudi, ko druge gledam, da nimajo nobenih urnikov. Da je to tako sporazumno. Govorim pa za večje otroke, ki jim tudi ne bi bilo všeč, da jim kdo diktira stike. Pri malih je verjetno drugače.
[/quote]

Seveda, če sta bivša zakonca po začetnem pretresu sposobna vsaj kolikor toliko treznega razmisleka, potem gre. Pri nas smo že skoraj kičasti. Če ti je pa vsaka beseda, vsako dejanje bivše/bivšega kot biku rdeča cunja, pa ni važno, kaj reče in stori, potem je pa tako kot pri Micku.
Pa saj ga vidiš, kako kolerično piše tukaj gor. On je neugodna oseba, samo preži, kje jo bo lahko spet zahaklal. Uboga njegova bivša.

New Report

Close