Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otrok – brez da povem očetu

Otrok – brez da povem očetu

Glede na to, da je poročen kurbirček, boš otroku prihranila veliko slabega zgleda, vzgojiš ga lahko z ljubeznijo, da bo postal odgovoren, ko bo tak moški zraven, ne bo nič pametnega nastalo z tega otroka. Sebičnost, je zdrava in dobra vrlina. Otroku pa se ko je starejši zlažeš, da si ga naredila v tujini, ko je bila avantura za eno noč.

Tirej si tudi proti temu, da gre samska ženska na umetno oploditev? Pri nas tega sicer ne more storiti, marsikje v tujini pa lahko.
Ali pa, da se ženski lezbični par odloči za umetno oploditev? Si proti?

Ker tudi samske ženske in lezbijke, ki gredo na umetno oploditev, že v naprej otroku odrečejo možnost, da bi spoznal očeta, a ni tako?

“ Pa še vprašanje za moraliste: kaj naj naredi ženska, ki ne uspe najti moškega, ki bi bil primeren partner za družino, ki si jo ona želi?”

Nič!!! Sprejme dejstvo, da pač očitno ni material za razplod. Če ni našla partnerja, ki bi si z njo zaželel družino, ga pač ni. Tako kot dve lezbijki pač ne moreta imeti otrok.

Jaz si tudi želim 1 mio $ pa jih očitno nisem sposobna ustvarit. Kaj naj jih, ukradem, tako kot bo ona ukradla spermo??

Zabite kukr ste, ni čudno, da vas nihče noče oplodit.

Tako prinašanje narave okrog je pač bolano. Znak, da se ne bi smele razplodit.
Slabi geni. Jbga.

Tirej si tudi proti temu, da gre samska ženska na umetno oploditev? Pri nas tega sicer ne more storiti, marsikje v tujini pa lahko.
Ali pa, da se ženski lezbični par odloči za umetno oploditev? Si proti?

Ker tudi samske ženske in lezbijke, ki gredo na umetno oploditev, že v naprej otroku odrečejo možnost, da bi spoznal očeta, a ni tako?
[/quote]

Pri umetni oploditvi otrok NIKOLI ne spozna pravega očeta, tudi če gre za par moški/ženska. In samska ženska ni rečeno, da bo ostala samska, je pa tudi nekaj drugega, če rečeš “umetna oploditev”, ali pa “očetu nisem povedala, da si na svetu”. Pri lezbijkah se (po mojem) odigrata obe vlogi.
Vse našteto je vesolja daleč od zgoraj napisane provokacije, kjer se otroka in očeta zataji drugega pred drugim.

A ti misliš, da moški nebo zvedel, da si noseča z njim?? Kaj misliš da smo moški samo spermodajalci?? Pojdi raje na umetno oploditev, če že hočeš imeti otroka, boljše bo to kot pa da zanosiš z njim

“ Pa še vprašanje za moraliste: kaj naj naredi ženska, ki ne uspe najti moškega, ki bi bil primeren partner za družino, ki si jo ona želi?”

Nič!!! Sprejme dejstvo, da pač očitno ni material za razplod. Če ni našla partnerja, ki bi si z njo zaželel družino, ga pač ni. Tako kot dve lezbijki pač ne moreta imeti otrok.

Jaz si tudi želim 1 mio $ pa jih očitno nisem sposobna ustvarit. Kaj naj jih, ukradem, tako kot bo ona ukradla spermo??

Zabite kukr ste, ni čudno, da vas nihče noče oplodit.

Tako prinašanje narave okrog je pač bolano. Znak, da se ne bi smele razplodit.
Slabi geni. Jbga.
[/quote]

1miljon evrov je en drek z zivim zivljenjem in ljubeznijo do otroka!

Upam da ti nimas otrok ker bodo verjetno kmalo na socialni v reji ker mama ma rajs kes ko vzgojo in skrb zanje.

Avtorica, ne oziraj se na blebetave moraliste! Mnogo otrok je odraščalo brez očeta in so čisto v redu ljudje. Seveda so razlogi lahko različni: oče je umrl, lahko, da je ločen in je “pozabil” na otroka iz prve zveze, ogromno pa je takih, ki so ob novici, da je ženska noseča, hrabro pobegnili in niso hoteli imeti nič s tem. Če takim slabim fotrom nihče ne moralizira, potem tudi ti ne rabiš prenašati soljenja pameti in trkanja na vest.
Če si otroka želiš in veš, da boš zanj dobro in lepo skrbela… NE ODLAŠAJ!

Vso srečo ti želim.

“ Pa še vprašanje za moraliste: kaj naj naredi ženska, ki ne uspe najti moškega, ki bi bil primeren partner za družino, ki si jo ona želi?”

Nič!!! Sprejme dejstvo, da pač očitno ni material za razplod. Če ni našla partnerja, ki bi si z njo zaželel družino, ga pač ni. Tako kot dve lezbijki pač ne moreta imeti otrok.

Jaz si tudi želim 1 mio $ pa jih očitno nisem sposobna ustvarit. Kaj naj jih, ukradem, tako kot bo ona ukradla spermo??

Zabite kukr ste, ni čudno, da vas nihče noče oplodit.

Tako prinašanje narave okrog je pač bolano. Znak, da se ne bi smele razplodit.
Slabi geni. Jbga.
[/quote]

Se pravi, ce zenska ujaga tipa, ki je pripravljen imet otroka, je avtomatsko material za razplod? Se ti spomnis une posasti z Jesenic, mame stirih otrok, ki je noseca z novim loverjem, ocetom enega ali dveh, do smrti pretepla lastno dveletnico (s pomocjo novega loverja)? Se pravi, ta babetina je po tvoje material za razplod, ker je nasla spermodajalca in to celo dvakrat.

Pa kje ti zivis, da te ne ukradejo, teslo???

To mi je ena znanka pravila, da je točno to naredila njena soseda! Tipu se je zlagala, da je na kontracep. tabletkah, ko je zanosila, je prekinila s tipom inbl se mu spet zlagala, da jo je kontaktiral bivši, njena velika ljubezen in da bo z njim še enkrat poskusila.
Potem je lover odšel, ona pa rodila fantka, za katerega bivši lover seveda ne ve. Nič jima ne manjka, s tamalim se imata super, to je bila ena od njenih najboljših odločitev.

Če bi si jaz otroka močno želela, ne bi pa hkrati želela prenašati tudi tipa, bi naredila isto. Niti malo me ne bi pekla vest. Vsaj tukaj imamo ženske prednost. Zakaj jo torej tista, ki si to želi, ne bi izkoristila?
[/quote]

In ti to verjameš? Njo je ta lover nosečo nogiral. Ona pa zatrjuje, da je želela sama vzgajati otroka. Mogoče niti sama ne ve, kdo je oče otroka. Jih je cel kup takih…

In še to…otrok naj bi imel oba starša, ne pa, da ga že na začetku načrtno prikrajšaš za to. Meni se kot ženski nekaj takega zdi sramotno dejanje.

Dobrodošla med nami, ki smo to že naredile.
Sam o tem ne hodimo pisat na forum. Od kod pa misliš, da ima vedno več otrok nevpisane očete v rojstni list?

Vsem boš povedala, da je bila umetna oploditev v tujini. Vse razvite države jo izvajajo, ti bodo verjeli. Lahko tudi zlažeš čez cca 10 let, da je oče pokojni tujec. To boš povedala otroku, ko bo dovolj star oz letom primerno. Tipu pa ne povej, če posumi zlaži da je en drug, si kao njega zapustila zaradi tega novega.

ŽELJO PO METERINSTVU SI URESNIČI. TRPELA BOŠ DO KONCA ŽIVLJENJA, ČE SI NE BOŠ.

Jaz imam lepega 6 letnega navihančka. Mi ni bilo nikoli žal. Govorim, da je bila umetna. Otrok še ni vprašal po očetu, ve pa da je mami zdravnik pomagal, ker sem si ga je tako želela. Je verjetno najbolj zaželjen otrok, ki hodi po tej zemlji.

Ja, ker ona kot ljubica poročenemu, mama, ki bo otroku zamolčala očeta in obratno, je pa res super zgled. A ja, saj bo rekla, da se je pač nekje prek meje z nekom neznanim brez zaščite dol dala. Tudi dober zgled.

V 21. stoletju imamo ženske lahko otroka same. Le narediti ga same ne moremo.

Razplojevalec je lahko vsak zdrav moški, partner in oče pač ne. Moški, da z njim vzgajaš skupnega otroka, mora imeti neke vrednote. Samo zato, ker je biološki oče še ne pomeni, da se bomo šli družino. Danes dan pač moraš za vlogo očeta imeti več kot le sposobnost oploditve. Po zanositvi se lahko izkaže, da je moški popolnoma neuporaben kot vzornik otroku, skrbnik družine, ima slabe vrednote, nima nobenih vez in poznanstev, ki bi druživi pomagale itd. Dejansko je lahko tak oče breme, če ni od njega nič koristi za družino. Za vlogo očeta moraš k mizi tudi nekaj prinesti, ne dobiš stola sam zato ker je 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}DNK tvojega.

“ Pa še vprašanje za moraliste: kaj naj naredi ženska, ki ne uspe najti moškega, ki bi bil primeren partner za družino, ki si jo ona želi?”

Nič!!! Sprejme dejstvo, da pač očitno ni material za razplod. Če ni našla partnerja, ki bi si z njo zaželel družino, ga pač ni. Tako kot dve lezbijki pač ne moreta imeti otrok.

Jaz si tudi želim 1 mio $ pa jih očitno nisem sposobna ustvarit. Kaj naj jih, ukradem, tako kot bo ona ukradla spermo??

Zabite kukr ste, ni čudno, da vas nihče noče oplodit.

Tako prinašanje narave okrog je pač bolano. Znak, da se ne bi smele razplodit.
Slabi geni. Jbga.
[/quote]

Dve lezbijki ne moreta imeti otrok, pa ga vendarle imata (ena od njiju se je oplodila na Madžarskem ali v Nemčiji ali v Belgiji). Tudi marsikateri moško – ženski par po naravni poti ne more imeti otroka, pa se večinoma ne sprijaznijo s tem, ampak pridejo do otroka na kakšen drug način (umetna oploditev, posvojitev).

“ Pa še vprašanje za moraliste: kaj naj naredi ženska, ki ne uspe najti moškega, ki bi bil primeren partner za družino, ki si jo ona želi?”

Nič!!! Sprejme dejstvo, da pač očitno ni material za razplod. Če ni našla partnerja, ki bi si z njo zaželel družino, ga pač ni. Tako kot dve lezbijki pač ne moreta imeti otrok.

Jaz si tudi želim 1 mio $ pa jih očitno nisem sposobna ustvarit. Kaj naj jih, ukradem, tako kot bo ona ukradla spermo??

Zabite kukr ste, ni čudno, da vas nihče noče oplodit.

Tako prinašanje narave okrog je pač bolano. Znak, da se ne bi smele razplodit.
Slabi geni. Jbga.
[/quote]

NIČ??? Ženska, ki nima partnerja a hoče družino, se naj po tvoje SPRIJAZNI z NIČ??? Ti se prestavi v to tisočletje. Ženska lahko ima družino brez moškega, a moški brez ženske ne more!! Saj ne rabi partnerja, da ima otroka. Če se čuti dovolj zrelo, odgovorno … mislim saj je 35 let stara…. pač nej se tega loti. Bo prepozno. Sicer pa mora moški biti precej več, da se lahko gre očeta, samo oploditev te še naredi očeta.

p.s. Rojevanje, nosečnost itd. prav tako zmanjša možnost za raka. Saj je bilo telo za to ustvarjeno! Tiste, ki niso nikoli rodile imajo večje tveganje za določene bolezni.

V trenutku lahko naštejem ogromno očetov, za katere bi bilo bolje, da jih otroci nikoli ne bi videli. Delam v gostilni v majhnem kraju, kjer se ti očetje VSAKODNEVNO opijajo, nek oče celo pripelje fanta in punčko s seboj, ker žena pač dela in ju ne more pustiti sama doma. Ta dva otroka preživita po cele ure v gostilni. Verjamem, da je med štirimi stenami takih primerov še več. In ja, seveda obstajajo tudi ženske, ki ne skrbijo za otroke, ampak če si otroka res želiš, potem verjamem, da mu ne bo nič manjkalo, niti moški lik.

SAMOHRANILKE ŽIVIJO TAKO,da so babice ubistvu prave mame.saj veš sodobne mame.mame,ki to niso
imaš zagotovljeno vaesto,ko boš v sluzbi?
ko bo otrok bolan????
kar hitro lahko ostaneš brez dela.


če bi bil srečno vezan nebi s tabo bil.pa tudi ni tako neumen,da bi mu ti lahko podtaknila otroka.hahaha

To mi je ena znanka pravila, da je točno to naredila njena soseda! Tipu se je zlagala, da je na kontracep. tabletkah, ko je zanosila, je prekinila s tipom inbl se mu spet zlagala, da jo je kontaktiral bivši, njena velika ljubezen in da bo z njim še enkrat poskusila.
Potem je lover odšel, ona pa rodila fantka, za katerega bivši lover seveda ne ve. Nič jima ne manjka, s tamalim se imata super, to je bila ena od njenih najboljših odločitev.

Če bi si jaz otroka močno želela, ne bi pa hkrati želela prenašati tudi tipa, bi naredila isto. Niti malo me ne bi pekla vest. Vsaj tukaj imamo ženske prednost. Zakaj jo torej tista, ki si to želi, ne bi izkoristila?
[/quote]
bolano.moškega noče prenašati,njegovega otroka pa prenaša.
in ko bo otrok vprašal za očeta bo rekla mama :ja nimaš stika z njem ker ga ne prenesem,zato nimaš očeta.
bolanooooooo


bolano.moškega noče prenašati,njegovega otroka pa prenaša.
in ko bo otrok vprašal za očeta bo rekla mama :ja nimaš stika z njem ker ga ne prenesem,zato nimaš očeta.
bolanooooooo
[/quote]

daj preberi preden komentiraš. govorila bo, da je bila umetna oploditev v tujini. on si otroka verjetno ne bo želel, če si nista blizu. mislim kaj bo, bankomat na daljavo?

Bolano in sebično se meni zdi, da se ženske, ki jim začne tiktakati biološka ura zagledajo v prvega kretena, ki ga srečajo, samo zato, ker si želijo otroka in otrok pač potrebuje očeta. Kakšen bo ta luzer kot oče, jim pa dol visi. In potem je otrok tisti, ki trpi, ker ima starša, ki se ne prenašata. Bolano se mi zdi, da marsikatera ženska zanosi, ker želi s tem obdržati moškega. Bolano je tudi to, da se ženska odloči za otroka, ko je zakon v krizi in misli, da bo otrok čudežno vse rešil. Bolano in sebično je, da se za otroke odločajo pari, ki otroku ne morejo nuditi niti osnovnega (tu lahko beremo v kakšnih luknjah od stanovanja se vas tlači več ljudi). Bolano je, da si nekateri otrok sploh ne želijo, ampak jih imajo zaradi pritiska okolice. Vse to je bolano.
To, da bo otrok odraščal brez moškega lika je še najmanj. Poznam ogromno samohranilk in vse so krasne mamice. Poznam pa tudi ogromno “normalnih” družin, kjer je vse narobe. Morda bo otroku marsikaj prihranjeno – zapit, len, moški lik, ki cele dneve leži na kavču, žena pa dela, gospodinji in podobno.
Jaz bi predlagala takole – zanosi in potem mu odkrito povej, da je otrok njegov in da bi ga rada vzgajala sama. Mislim, da se ne bo štulil zraven in da boš pred njim imela mir. Otroku pa tudi povej resnico in to je to. Nehajte komplicirati po nepotrebnem.

PIKA. Vse ostalo je sebično.
Bogi otrok :((((((

Enostarševske družine so družine. Kaj še večstarševske poznamo v tujini. V muslimanskih državah kjer ima en legalno več žen pa vse do evropskih in anglosaških držav, kjer nov partner enega starša posvoji in ima tako lahko otrok tri skrbnike/rejnike. Družine so v večih oblikah, od enega starša do več.

Brez obsojanja, samo svoje mnenje in dober nasvet. Nisem brala odgovorov, mogoče je že kdo napisal. Tudi če tipčkove pravice o tem, da bi moral vedeti, zanemarimo, bo problem pri otroku. Enkrat bo vprašal po očetu in že sedaj si odgovori, kaj mu bi rekla. Če boš povedala po pravici, te bo itak krivil, da si ga prikrajšala za očeta. Ker te bo, tu si ne delaj drugih scenarijev. Mu boš lagala in vztrajala pri laži celo življenje? Kaj pa če vseeno kdaj izve resnico? Ne vem no, izgleda sicer super simple scenarij, ko tipčku ni hudega, ti si srečna, otroček čudovit…. A ni tako enostavno. Nekoč bo to naredilo velik prepad med teboj in otrokom. Si res to želiš? Dobro premisli, pa ne zaradi tipčkovih pravic, ampak zaradi tebe in otroka.

V 21. stoletju imamo ženske lahko otroka same. Le narediti ga same ne moremo.
Popolna napaka! Misliš, da ga lahko imaš sama, v bistvo ga pa imajo tvoji starši, država in naklonjena služba. Ker, ko boš ti imela otroka, se bo motal cel svet sukat okoli mlade mamice in njenega otroka, zato ker si je ona tako želela. Tako, da ne bluzi!

Problem, teh princesk je, ker do 30 – ga, ki so one gonijo, je sorazmerno veliko povpraševanje in seveda one iščejo princa na belem konju, ker one so oh in sploh in si zaslužijo le najboljše. Potem pa, ko povpraševanje in zanimanje pade, je vsak osel dober za naskok in razplod. Razmišljanje na nivoju psic. Potem, so pa užaljene, ko jim to resnico poveš.

New Report

Close