Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek OTROŠKI DODATEK; ZNIŽANO PLAČILO VRTCA

OTROŠKI DODATEK; ZNIŽANO PLAČILO VRTCA

Ja, vrniti. Na tak ali drugačen način.

Mi tudi ne, še vedno, sicer pa samo za vrtec smo oddali. Še kdo ni prejel?

Mi tudi ne, še vedno, sicer pa samo za vrtec smo oddali. Še kdo ni prejel?[/quote]

jaz sploh nobenega, ki bi že prejel, ne poznam…

Pozdravljeni
Dobila odločbo za znižano plačilo vrtca in OD
obračunali plačo in porodniško iz 2010
ter preživnino iz leta 2011 čeprav jo imam urejeno šele z 10.3.2011
odločbo za OD sem imela do 31.3. na novi piše da velja od 1.1. do 31.12

Kje je tu logika?

Jaz tudi ne…mi gredo kr lasje poonci…samo ko pomislim…vlogo sem oddala 8.12. OD mi je potekel 31.1. nakazila ni bilo,odločbe tudi se ne….kdaj dobim mi ni jasno.prihajam pa iz manjse občine….

Jaz sem iz Lj, očitno ne štima ne v manjših, ne v večjih občinah… Upam samo, da ne bo za doplačat vrtec.

Sicer pa smo že zdaj v visokem razredu za plačilo, redno delamo, tudi otroka redno vlečemo v vrtec… V naši skupini je en otrok, ki dobesedno v vrtec pride enkrat na 2-3 mesece (mogoče še redkeje). Sprašujem se, kako je to možno? Vrtca očitno ne rabijo, imajo pa ga zastonj ali za drobiž…

Je logika, samo ti ne razumeš.

Če ti ne bi upoštevali preživnine, bi ti morali za tisti čas upoštevati dohodke očeta. Ker boš v prihodnje dobivala preživnino, je bolj realno, da ti v dohodke upoštevajo preživnino.

Jalur hvala za razlago.

A pa je katera izmed vas napisala pritožbo?Ker uradni cas je 60 dni…So kateri izmed vas povedali katere vloge rešujejo sedaj (datumsko-naprimer vi ste oddali 8.12. mi sedaj resujemo datum 5.12….) jaz klicem na naš csd že 14 dni,pa je direktorica odsotna…na dopustu 🙂
pol veš….

Za pritožbo je čas 15 dni, ne 60!
Vse vloge, ki ste jih oddale decembra začnejo veljati januarja, pa čeprav boste odločbo dobile šele aprila. Do prejetja odločbe boste dobivale OD in ostale prejemke tako kot prej, po prejemu odločbe pa vas čaka še poračun. Potem boste dobile kaj nazaj, v večini pa le vračale. Žal.

Moz v letu 2010 ni dobil regresa. Ali ga bodo vseeno dodali glede na leto 2011?


na našem CSD so včeraj rekli, da vloge iz dec 2011 NE REŠUJEJO, stojijo. rEŠUJEJO TEKOČE VLOGE IZ 2012

nisem mislila rok za ugovor,ampak 60 dni za vročitev odločbe….
ja pol bom dobila odločbo nekje junija,vrtec bom morala plačati za nazaj pa verjetno se OD poplačati…hmmm razmisljam da mal medije pokličem!

Eno amatersko vpr.-ravnokar sem rodila. Oddam vlogo za znizano placilo vrtca za prvega otroka se enkrat?odlocbo ze imam. Tudi za otroske se enkrat? Vnaprej hvala za odg…

Ko dobis davcno in maticno, oddas spremembo vloge.

ojla…

jst sem ravno danes prejela odlocbo…. imam pa eno oz dve vprasanji? pisete, da so vam podali oceno vrednosti avtomobila – a sem pozabila na vlogo napisat? imava namrec dva avta, noben pa ne presegata zgoraj omenjenih 8000 e, in jih na odlocbi nimam navedenih kot premozenje? napaka ali jih ni treba, ker je vrednost pod cenzusom?

pa se vprasanje glede prihodkov -moz je v letu 2010 se imel fajn sluzbo, podjetje je slo zacetek leta 2011 v stecaj, sledil je zavod in prva sluzba, ki se je ponudila (jasno za nizjo placo). ali ne bi morali upostevati trenutne prihodke druzine, ki so kar precej nizji kot leta 2010 – situacijo sem tudi opisala na vlogi, pa se mi zdi da tega niso upostevali? le zakaj potem zakon piše, da je potrebno javiti spremembe, npr. izgubo ali zacetek prejemanja dohodka iz dela – ce pa tega itaq ne upostevajo, saj velja odlocba 2010?
lp

Pozdravljeni,
vprašanje: Kaj vse vpliva na otroški dodatek in znižanje plačila vrtca? imam lastno stanovanje in za stalno prijavljen na njem, žena in otroci so prijavljeni za stalno na drugem naslovu, jaz pa imam urejeno začasno prijavo na njihovem naslovu.
Na svoje lastno stanovanje bi želel prijavit eno osebo za stalno, pa me zanima če se upoštevajo tudi njegovi prihodki,…. Ni pa družinski član oziroma nismo v ožjem sorodstvu!
Prosim za odgovor, l.p. Edvard

New Report

Close