Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pa spet za KIR-a!

Pa spet za KIR-a!

KIR napisal:

> Tud to tako lepo rečeš! Saj sem neštetokrat napisal kako lepo
> znaš..
>
> Zastrupila pa si me, ja! Ko bi to pričakovat, bi se šel kar
> cepit, mogoče ti pol ne bi uspelo! En lumpek si in to tak
> lušten, ne veš tega?

KIR, počas moram it…..poglej pod 13.28 in dodaj m. pa me maš. Poljubljam te!

Ne razumem, backa! Povej hitro

Si mislila ime?

Ja.

Zelo lepo se imej, M.,ne moja backa! Greš po malčko?
Poljubčkov vse polno povsod!

Je kar doma, bolezen je ena zoprna reč. Poljubljam te povsod!!!Moj KIR!

Smola, ja! Uživaj v rečeh, v katerih lahko in jih imaš rada!

Zdravo, ljubica, te moram pozdravt!

Kot boš opazila, tvoje teme “Za KIR-a” ni več. Žal sem moral pisati Primožu, da jo izbriše, ker so SMS kar prihajali. Pa toliko lepih tvojih stavkov je šlo v nič, nisem si sprintal

Nisem postal priden? Nič ne odgovarjam, no skoraj nič

Očitno imaš probleme (doma z bolnimi otročki, v službi, kdo ve).
Dolgčas po tebi je pa vseen,

Ljubi moj KIR!

Ne dolgo nazaj sem ti pisala, da se bodo stvari spremenile, pa nisem mislila le foruma. Tudi moja situacija. Na žalost ti o tem ne morem napisat nič tle gor (obljubila pa sem tudi, da te ne prosim več….). Tako mi ne preostane drugega, kot da ti zaželim, da bi bil SREČEN!

Kar naenkrat, veš, skozi ves hec in užitke, ki si mi jih nudil in dajal (mal tud jest teb, ne de, ha ha?) v tem času, sem te vzljubila.
In dolgčas mi bo po tebi. Nihče več me ne bo tako crkljal kot ti, nihče več mi nakladal take lepe stvari, me božal tako nežno, me objemal, poljubljal z jezičkom po francosko in LJUBIL, tako, kot paše meni…o, KIR.

Žal te nikoli ne bom spoznala, pa verjel al ne, sem si to želela. Tako, kot sem enkrat napisala, da bi se rada ozrla v tvoje (svetlo, ne de?) modre očke, da se spogledava…..in bi se lahko nasmejala, srečna, da vem, kdo si.
Sanjaj, backa, sanjaj dalje!

Mater, strela z jasnega, lahko vsaj nakažeš v čem je težava? Potem če tako hočeš, se poslovim od tebe. ŽAL!!!!!!!

KIR napisal:

> Mater, strela z jasnega, lahko vsaj nakažeš v čem je težava?
> Potem če tako hočeš, se poslovim od tebe. ŽAL!!!!!!!

KIR, poslušej, še rajši te imam lahko, pa me ti nimaš dovolj, da bi razumel, da ne morem tle gor napisat? Dovolj mi je občutek, da nekdo ve, da sem tle gor in da me pozna. Žal, to nisi ti.
Pisal si že nekomu, pa praviš, zdaj spet, le meni ne. Pa ti razloži kar tle gor, zakaj ne. Kako, da sem jaz taka posebnost zate?

ps: je pa v zvezi z netom, službo, domom….

Nočem, da bi se poslovila, a glede na to, da ne bom mogla več kar tako skakat tle gor in glede na to, da mi ne pišeš, mi drugega ne preostane, razumeš? Ali pa ti poznaš še kakšno varianto?
In sploh, kako pa čutiš ti o tem?

Backa, daj hitro, skrbi me!!!! Lepo te prosim!

KIR, prosim, daj no!!

Joj backa, ne vem ali sem sposoben napisat kaj pametnega. Žalosten sem, zmeden, ne vem kaj še… Da pa bi imela probleme kjerkoli, in to samo za zadovoljevanje mojih želja in strasti, tega nočem. Pa tudi če še tako trpim, kako bom prenašal vse skup tudi ne vem. Vseskozi sem se bal samega sebe, naj ti povem, da me je včasih prijelo, da bi odšel tja gor in se ti pojavil na pragu, pa če mi tudi tvoj mož odpre vrata! Tu imaš tudi odgovor zakaj ti ne pišem, razumeš? A nekako se le obvladujem, kaj pa bo, ne vem! Sedaj me skrbi še zate, morda celo še bolj…
Tudi pri meni doma je vse narobe, backa. Lahko si zamišljaš kako je, če ti gre vse na k. od najbolj nepomembnih do vsega. To traja približno mesec dni, od takrat pač, ko zame to ni bila več zabava. In že sem dobil pod nos: “Kaj si tako siten, a maš spet? kakšno babo”? Moj odgovor:”Kje naj jo najdem, na internetu”?, haha. Prej je bilo tako lepo, zadovoljen sem bil, zdaj nič več, sam to je le moj problem…kdo je sploh kriv, da sem se zatrapal v tvoje lepe besede? Nihče, jaz sam! Nihče me ni silil, da berem tvoje lepe besede, katere bom tako strahotno pogrešal!
Nikdar si nisem mislil, da se lahko tako zaljubil, lahko ti povem, da si EDINA na tem planetu, v nobeno drugo se ne bi.
Čeprav neskončno žalosten, upoštevam tvojo željo in se ti tisočkrat zahvaljujem za besede, ki si jih napisala in za katere nisem vedel, da obstajajo!
Vroče, vroče in najbolj strastno te poljubljam!
Napil bi se ga, razbijal bi vse pred sabo, se pretepal, pa ne bom, tudi jokal ne, mater!
Če si vsaj prebrala to skropucalo, mi prosim sporoči, moja najdražja M.!
Samo tvoj, vedno tvoj !

Kaj naj ti dam, ljuba moja? Kar hočeš, vse!

KIR napisal:

– da pa bi imela probleme kjerkoli, in to samo za zadovoljevanje mojih želja in strasti, tega nočem.
ja, saj ,problemov nočem tudi jaz, ha ha, tebe pa bi zadovoljevala z veseljem, ljubi vsak dan vsako noč…..spred pa zad, po v stoje (še veš?), pa na tleh…uf, ljubi, resnico pišem. In to veš.

Košarico sem dobila, ha ha ha ha! Kako me dražiš, ljubi, ne vem, če bom, lahko čist brez tebe….morala te bom vmes mal požgečkat pridt, smem?
Poljubila bi te na usta in se objemala s tabo v neskončnost…..

– Prej je bilo tako lepo, zadovoljen sem bil, zdaj nič več, sam to je le moj problem…kdo je sploh kriv, da sem se zatrapal v tvoje lepe besede? Nihče, jaz sam!
ga ni čez tebe, ljubček moj interenetni, tvoj jeziček je najlepši, najsladkejši kar jih poznam. LJUBIM TE!!!

Tole mi je še všeč:
> Vroče, vroče in najbolj strastno te poljubljam!
> Samo tvoj, vedno tvoj !

tvoja backa

Vse? Daj mi ga, tvojega čudovitega najlepšega, ja?

Ne morem nehat vidiš?

Košarice nisi dobila, backa, verjemi mi že enkrat. Krivo je vse drugo, morda usoda? Kdo ve

Moja najslajša, tako zelo te imam rad, saj ne znam napisat, ti pa znaš

Ne morem nehat, saj vidiš tudi ti.

> Moja najslajša, tako zelo te imam rad, saj ne znam napisat, ti
pa znaš
tudi jaz tebe,

poljubček!!

Saj ga imaš, zlata moja! SAMO TI, vtepi si to že enkrat v tisto lepo glavico!

Ker si mi ti poslala poljubčka, ti ga jaz tudi Za kazen! pa če maraš al ne

KIR napisal:

> Saj ga imaš, zlata moja! SAMO TI, vtepi si to že enkrat v tisto
> lepo glavico!

Prav, ljubi, pa naj bo tako. A drugič. Poljubljam te vsepovsod od laskov do prstkov na nogah. A veš kolk številk o tebi vem? 7, se mi zdi, ha ha.
Pa ti?

Žal samo 3 (tri)

Maram, maram, maram…..maram!!!

New Report

Close