Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pa spet za KIR-a!

Pa spet za KIR-a!

Ha ha ha!! Poljubček še eden, zdej pa letim..

Pojdi, čeprav si mi tako draga, da bi te kar zadržal! Misli na kaj lepšeg kot jaz, aja (M) vedno sem na slabšem, še številk manj vem…

**** imate eni časa v službi:)))

Spokaj, Dolenjc!

KO TE JEBE 🙂

Samo boljše od tebe!

Kolk jst vaju ne štekam! ful sta se povezala in zaštekala in tud velik bi nardila drug za drucga. za kaj za bozjo voljo se ne dobita, mogoče je pa to kar bi mela vidva 100x bolj od trenutnih zvez v katerih sta vidva.

Če je res kar govorita in kako ne moreta drug brez drugega bi jst na vajinem mestu šla čez vse ovire samo da bi bla skupi s svojo sorodno dušo.

Ta način pa res ne pelje več dalj kot sta že pršla…razen če se bosta še naprej samo kurla.

Res vama želim da nekje pod sončkom najdeta vajin kotiček.
Razmislita!

Dobro jutro, ljubi moj! Mislila sem nate, saj veš….nekaj lepega si ti. Dobro spančkal?

Ga ti nimaš, dragi svetilnik k?, ?

Dobro jutro, ljuba! Tako zgodaj v službi menda še nisi bila. Nikoli nisem mogel ugotovit kakšen del. čas imaš.

Dobro spal? Lahko si predstavljaš kako – če samo misliš na tisto kar bi rad, pa… Še sexat bom nehal – dfoma in drugod hehe(bolj kislo)

Backa, kar na gobec ga daj, saj si vidla, da je napisal, da boš mene?

KIR napisal:

> Dobro jutro, ljuba! Tako zgodaj v službi menda še nisi bila.
> Nikoli nisem mogel ugotovit kakšen del. čas imaš.

Težko boš ugotovil, ljubi, pa saj ni pomembno. Letam sem in tja, fleksibilnost mi je omogočena, za kar sem vesela, saj veš…no, mogoče si že kaj pogruntal, kaj vem. A sploh ni važno!

Važen si ti!!, ne govori o nehanju, prosim, SEX!!!! (sem mislila)…povej mi kako sta se ljubila, ja? (doma al drugod????, ha ha, ti pacek mali)

Tako backa, bolj počas in nežno, vsaj od začetka (ura okrog polnoči). Skoraj sem mislil kar zaspat (in sanjat – oh te sanje z backo!), pol je pa začela božat, pa prijemat in poljubljat. Pol pa moraš, saj veš, tako nežen sem bil, še sama je na koncu to rekla. Ni čudno, dejansko sem z njo, v mislih pa itak veš…Pa vmes je blo sranje – prišla je moja ljubica (malčka, ne?) in to bosa in je revček vprašal zakaj tresem mamico, haha. Pol pa spet in se zavleče, pa še zaspat nisem mogel

Lepo, lepo, lepo, KIR…..

pridem kasneje, ljubi, pa dej, no, proosiiiiiim, smejčkej se že!!!!

Smejčkal bi se, če bi PPPG, saj veš tam; ne vem zakaj zadnje čase gledam vrem. napoved za tam, haha

Gledaš vreme, ljubi, kakšno je? Srčkan si, ljubek, da veš. Tudi jaz gledam vreme, kakšno je…tam pri tebi, ha ha. In mislim nate, si te predstavljam kako si velik, močan, črnolasec…ljubi a v hlačkah ga maš še? Zame? kakšen je, povej mi!

Baci ljuba, ne spet! Saj veš, da je smo in edino tvoj, saj sem še vedno tvoj možek, čeprav sam virtualni, ne?
O tistem pa bolj pssst, nekaj se kuha, se mi zdi, sicer boli me k.!

Ja, saj ravno zato, ker si moj internetni možek, ljubi! Ljubila bi te, saj veš, pa mi nič ne poveš več kako bi me…in mogoče si ne upam napisat več kako bi te…??? Te smem al ne?

Kaj pa se?? Povej mi če kaj veš, prosim. Ob priliki, ja? Dober tek, poljubljam te!

tI KAR NAPIŠ KAKO BI SE Z MANO, SAM BOLJ GRDO, NE TAKO KOT TI TNAŠ.
AL ME PA KAR V K. POŠLJI, BI BLO BOLJ ZDRAVO ZA MOJO DUŠCO

KIR napisal:

> tI KAR NAPIŠ KAKO BI SE Z MANO, SAM BOLJ GRDO, NE TAKO KOT TI
> TNAŠ.
> AL ME PA KAR V K. POŠLJI, BI BLO BOLJ ZDRAVO ZA MOJO DUŠCO

S tavelikimi mi napišeš tole, mater, pa že kej pomen, ne de????
Poljubček!

A zadnji pridem na vrsto, ne de?

Kaj praviš, kaj to pomen?

KIR napisal:

> A zadnji pridem na vrsto, ne de?
>
> Kaj praviš, kaj to pomen?

Zadnja pridem na vrsto, ja, maš prov…ha ha.
Ljubi, dej no, saj se me hočeš mal znebit, ne de?
Pa bi te ljubila, veš, a kaj, ko znam le po svoje in s tvojo sliko v mislih…tako je to, ja. Ti me pa ne maraš več….to mi hočeš povedat, jaz pa se delam, kot da ne razumem. ti, ti backa, ne smeš tako, ne de, ljubi??

Kiwi,

lepe so tvoje besede in še lepše tvoje misli.

srečno tudi tebi!

Backa moja, ne me ponovno žalostnega nardit! Kolikokrat sem ti že napisal? Pol pa spet papiga, če bom spet: LJUBIM, LJUBIM te!

Mal znebit se te bi dobro delo, sam eno so želje, drugo resničnost! Kako naj se, povej! Zakaj mi nočeš kaj grdga napisat? Ne znaš, a ne?

O, ti moj KIR, lisjaček, ja, to si ti. Je pa hudo, če te backa žalosti, namesto, da bi razveseljevala tvoje srce, da kaj drugega uf, ne omenim…. Preč se obrni, ljubček moj, pa bo. O, saj ti veš, kako to gre. Moje izkušnje so nula proti tvojim, ne de?
Daj, zaupaj mi še kaj o sebi, eno miceno malenkost, ja? Tudi tvoje ime bi rada vedla, vem prvo črko, ne de?? Pomagaj mi, no….

Boš ti men napisal kaj grdega? Lepega ne bo več, kaj?? Pa mi je blo lepo, veš.

New Report

Close