Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pa spet za KIR-a!

Pa spet za KIR-a!

Moj najdražji, najlepši, najčudovitejši, najnežnejši, ravno prav grobi, moj zlati princ!!!

Lej, ljubi, dones sem sama doma in bi bil lahko z mano, ha ha…pa te ni, ni, ni.

Dobro jutro! Verjetno prebereš pisemčka v ponedeljek zjutraj? No, recimo.

Tolk me je skrbel zate, (kao, kaj bo zdej z mojim KIR-om), da sem šla še dons mal gledat tle gor in sem potolažena….. Vse polno ljubkih, tebi znanih rokic se steguje po tebi, tako, da se boš imel prav lepo; ti in tvoj debeli korenjak! (če kakšna ne ve tvojih mer, naj mi pa piše, ha ha)

Uživaj in zabavaj se, sproščeno in z užitkom, kot znaš le ti!

ps: Upam, da ti ne bo šlo več na k.! Upam, da ti jih bo šlo več….!

Poljubljam te vsepovsod, poljubljam te na usta, na tvoj lepi nos, obrvi, in očke….poljubčkam te po vratu, pod brado, vse do ušes, jih grickam, z jezičkom nežno oblizujem, grem noter, te poližem….danes ti dam majco dol, hočem ti vidt tvoja ramena, tvoje prsi, okušam tvojo kožo, dlakice med ustnicami so nežne, tvoje, dišeče….čudovit je tvoj trebušček, topel, mojega poljuba vreden, oh, čudovit je….začutim obris tvojega korenjaka;, topel, svilnat, gladek me čaka pod sivimi hlačkami. Umaknem jih, pomigaš z boki in ritko (krasna je, pognetem jo z rokami), pomagaš, da te slečem…čakaš, gledaš me, tvoja usta so suha in v tvojih očeh vidim željo…. Predajaš se mojemu jezičku, ki že hiti in liže, cuza, vlečem ti ga z usti, srkam, potegnem globoko vase, napolniš mi usta do grla, uf, KIR, čudovitega imaš! Grickam gladko kožico na robu, z jezikom pritiskam na vrh glavice, vzpne se še bolj, stoji v vseh svoji veličini, z jezikom pritisnem na dnu, pod korenom in med jajci, uf, še bolj zraste. V usta vzamem tvoj jajček, kako prijeten občutek mi napolni usta, potem še drugega. Moja slina vsepovsod, se meša s tvojim izločkom na luliju, grem lahko še bolj nazaj? Paše? Postajam groba ,KIR, in tvoja roka me prekine, ne nežno, dvigneš me, spogledava se in tvoja usta mešajo slino z mojo v tvojih. Poljubljava sez jezikom, sesaš mi jezička, držiš me za lase in glavo mi potegneš nazaj. Strgaš moje modre hlačke z mene, naga sem v tvojem naročju. Brcneš dol hlače do konca in me dvigneš v naročje. Neseš me do postelje, me položiš nanjo in se nežno, nežno zasadiš v mojo navlaženo, polno soka od pričakovanja tebe – luliko. Na ušesa mi šepetaš besede, ki jih ne bom nikoli več pozabila….govoriš mi najlepšo glasbo ljubezni….in medtem ko se zasajava drug v drugeg, na svetu okoli mene ni ničesar. Le ti.

Oh, ljuba backa, moja največja ljubezen!

Pa napisal sem ti, da mi ne pišeš tako lepih besed!
Ko takole navsezgodaj to berem, mi je toplo pri srcu in v trebuhu in še kje me zgečka od ugodja.

In pišeš moje sanje, da draga ne se čudit! Točno tega si želim, prelepo je.
Razglašam te za mojstrico pisanja, v tem si svetovna prvakinja.

Kako bi te rad poljubljal vse povsod, te razvajal, se ljubil s teboj in si želel, da trenutek nikoli ne mine…

Res, ljubi? Lepo, lepo, lepo….še kje?? Kje?
Bi me res, razvajal in ljubil?

Veš da bi te!

Samo, da je toliko pizdarije nastalo, da si niti ne misliš! Izrabili so št., ki sem jo napisal tu gor. No, oseba je bila vsaj toliko fer, da se je predstavila. No vsaj vem, da nisi bila ti!
Najraje bi vse nekam poslal, togoten sem do konca!

KIR, le eno vprašanje, ja?

Boš poslal mene nekam? Oziroma, sem tista jaz, ki ti gre na k.?

Veš da tebe ne in nisi ti tista, na k. mi gre pa vse skupaj. Saj nisi ti pošiljala SMS-je a ne da ne?

KIR napisal:

> Veš da tebe ne in nisi ti tista, na k. mi gre pa vse skupaj.
> Saj nisi ti pošiljala SMS-je a ne da ne?

Če sem se premagala, da ti nisem skočila v naročje in te (zaradi znanih razlogov, vsaj upam da zdaj razumeš – mogoče še lažje, če si je tudi tebe nekdo privoščil) NISEM poklicala, in ti tudi NISEM poslala nobenega sms. !!!Oh, KIR, je sranje to, ja. In razumem.

Oprosti, ker si se zaradi mene izpostavil. Žal mi je.

Kaj zdaj?

Na vem backa.
In nisem se izpostavljal zaradi tebe! Kriv sem jaz, ti popolnoma nič.
V sranje sem potegnil še eno osebo, oziroma dve, pa nimata nič s tem, mater!

KIR napisal:

> Na vem backa.
> In nisem se izpostavljal zaradi tebe! Kriv sem jaz, ti popolnoma nič.
> V sranje sem potegnil še eno osebo, oziroma dve, pa nimata nič s tem, mater!

Ne vem, kaj naj napišem. Mislim, da razumem, kaj se je zgodilo (vsaj približno). Želim, da bi se že vse skupej končalo.

poljubljam te

Očitno najbolje, da nekaj časa utihneva, saj gre nekaterim najino stokanje zelo na živce. Se ti ne zdi?

KIR napisal:

> Očitno najbolje, da nekaj časa utihneva, saj gre nekaterim najino stokanje zelo na živce. Se ti ne zdi?

Se mi zdi, ja. Ljubim te, še naprej.
tvoja backa

Ne veš kako jaz tebe! Pa toliko reči sem te hotel še vprašati, sam kar je, je.
SMS-i še kar prihajajo. Lepo prosim tisto osebo, da neha.

Vsaj “A” bi mi lahko napisala, da bi vedel ali si še tu

KIR napisal:

> Vsaj “A” bi mi lahko napisala, da bi vedel ali si še tu

Napišem ti karkoli hočeš…..nisem vedla, da hočeš ŠE!!!

Prec mi je bolj toplo pri srcu, tak mraz je bil…

Jaz bi hotel še,še, pa še (haha, kot ženska, ne?), sam ostali ne, kaj naj?

KIR napisal:

> Prec mi je bolj toplo pri srcu, tak mraz je bil…
>
> Jaz bi hotel še,še, pa še (haha, kot ženska, ne?), sam ostali
> ne, kaj naj?

Ljubi, kaj bi mi rad povedal????

Sam to, da te ljubim! ………………….aja, to ni nič

KIR napisal:

> Sam to, da te ljubim! ………………….aja, to ni nič

KIR, nehej se zezat z mano, ja?
Tale pisemček od sobote sem napisala zato, da bi začutil, da mi ni vseeno zate, ker opletaš okol in okol in okol….pa daj konec koncev, če ne moreš drugač!!

In edini si, ki mu napišem da mi je mar zanj, ja??? Še nisi opazil?

Napisal si zadeve tako, kot da naj se jaz umaknem (ker nekaterim ***** ne stoji, če se midva dol dajeva…) in bo bolje, ko se boš dol dajal s kako drugo. Zato sem te to vprašala, namreč kaj si mislil s prejšnjim postom???

Ljubiš? Dokaži!

Backa, ti dobro veš da se niti približno nočem (in ne morem! )zezat s tabo!

In če ti gre na jetra, obljubim: Ne bom se več hecal, nikjer! A te to moti? Saj vendar ti veš kako je, mater saj si tako pametna!

Kako naj ti dokažem? Še kaj drugega ne morem!

Prejšnji post grem pogledat, ne vem kaj sem pisal

KIR napisal:

> Backa, ti dobro veš da se niti približno nočem (in ne morem!)zezat s tabo!
>
> In če ti gre na jetra, obljubim: Ne bom se več hecal, nikjer! A te to moti? Saj vendar ti veš kako je, mater saj si tako pametna!
>
> Kako naj ti dokažem? Še kaj drugega ne morem!
>
> Prejšnji post grem pogledat, ne vem kaj sem pisal

Oh, KIR! Jaz da vem kako je, mater ko sem takoooo pametna??? Pa ti? Veš ti?
Kaj naj s tabo? Ljubila bi te zdajle, takoj, prav nič nežno, da veš!!!

Spet mi zlivaš vroče olje na rano! Backa, to boli!

Očitno ne znava nehat in si bova zaje**** življenje do konca.
Veš, to ni tisto – kako smo že včasih rekli: prideš, pof****, pa greš!
Drugim ne smem več odgovarjat, ne?

KIR, samo nekej. Forum je zezanje, jasno, maš prav. Počni vse kar želiš, rekla sem že enkrat (al pa večkrat), da si mi všeč, všeč, všeč TAK KOT SI. Zanima me samo to, ali se zavedaš, kaj vse pisariš, in komu? Veš, da tle gor sodelujejo tudi ljudje, ki se ne zezajo in mislijo resno, mogoče so celo hudobni! In ni vsaka ljubica, ki jo objemaš in ji masiraš gumbek nujno tudi to (lahko je pa tip, pokvarjen do dna duše?) ali pa obratno…

Rada te imam in na žalost ti to veš. Ne bova zaj., bo že kako….

ps : ja, se spomnim, kako smo to včasih rekli, ha ha, ampak tega je vsaj zame že mnooogooo let.

“Bo že kako..” Ha, kako z lahkoto to rečeš! Sam ni tako, vsaj zame ne. Zastrupila si me pač, pa kaj!

Poglej kako te upoštevam: na nobeno sporočilo nisem odgovoril, odslej gledam sam še tja gor – kako tudi rečete: drajsat se, pa kresnt se.. menda?

KIR,KIR, se spet mal smejčkaš, ne de? No, dej, saj bo bolje. Mora bit.
Pa s kakšno lahkoto rečeš zastrupila…ti ti, to pa že ne. Saj veš, da ne.

A kva mi rečemo?
Ja, pejt mal k men, dejva se mal dol, ja? Ha ha.

Tud to tako lepo rečeš! Saj sem neštetokrat napisal kako lepo znaš..

Zastrupila pa si me, ja! Ko bi to pričakovat, bi se šel kar cepit, mogoče ti pol ne bi uspelo! En lumpek si in to tak lušten, ne veš tega?

New Report

Close