Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner mi nikoli ne nameni komplimenta

Partner mi nikoli ne nameni komplimenta

Skupaj sva 11 mesecev. V tem času mi partner nikoli ni namenil komplimenta “všečnosti”, dočim druge ženske meni osebno velikokrat pohvali. Boli me srce in ne vem zakaj še vedno vztrajam z njim?

Kako bi se ve počutile in kaj bi naredile?

Ni provokacija. Prosim, prosim povejte, kako vi gledate na to, jaz nisem več objektivna. Hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 12:35

Skupaj sva 11 mesecev. V tem času mi partner nikoli ni namenil komplimenta “všečnosti”, dočim druge ženske meni osebno velikokrat pohvali. Boli me srce in ne vem zakaj še vedno vztrajam z njim?

Kako bi se ve počutile in kaj bi naredile?

REkla bi mu, da sem lepsa od nje.

Potem pa pocakaj kaj bo..

Ti pa bodi cist resna.

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 28.03.2024 ob 12:48

2218 zate

zelo preprosto.  ve, da si prasica.  zelo preprost. predaleč si šla z nečim. ne bo nikoli, uredu. nikoli te več ne bo videl, kot normalno punco. nikoli.  ker te je dobil, na opravljen shit test.  preveč shit testovsi naredila, opravil jih je, če se fukata. če mu daješ pizdo.  in to ga je prizadelo. ker vsakega. misliš, da se meni to ni zgodilo v življenju. seveda se mi je. kdaj prej. logično. predaleč si šla.  kot da greš na testno vožnjo  porshe 911 pa novi je sicer super. ta testni pa je sfukan. tako si ga ti sfukala. in ne bo nikoli več čutil nič do tebe. in  ne moreš tega nazaj dat. ne moreš. konec je.  ne moreš si več zaupanja nazaj pridobit. ker si pokazala da si prasica, možača. da si feministka, in da ti pa prasica. leva fašistka. to je on opazil. to on vidi v tebi.  zelo enostavno. ker se ti je bilo težko delat, igrat, malo nedolžno nemočno šolarko. ti je bilo težko?! ok. si htela bit ponosna pogumna, femisnsitka, z sluzbo izobrazbo.  dobro, pa si kupi pesa. pa njega jebaj za hrano.  SAMA SI KRIVA.  ga pa bo dbila ena mlada,  iz ukrajine, ki bo znaal z moškimi se bo deala še 5x bolj ubogo, revico, bo full prijazna, bo full dobra kurba, 3x prevče stokala med sexom,  ja!??  pa j obo imel kot princesko. ti kurba smrldjiva naduta, arogantna z tvojimi pofukanimi shit testi , ameriško propagand pa si najdi punco in ji pizdo lizi. pa kužeka.   SAMA SI KRIVA.    predaleč si šla. zdaj pa se jebaj.  je pa način, kako lako mogoče to rešiš. da si njegova mala perverzna kurba, za vse. da mu pripelješ kolegico.  i ndap ridno kuhaš in psoparvlajš in skrbiš za njega. kaj ti msiliš, da bo mosški imel z tako prasico otroke??  da se boš tko obnašala oblastno?   kupi si pesa.

Avtorica, da ne bi slučajno brala mnenja od xxl182. Ta nam na vsakih nekaj časa uide iz zaprtega oddelka in nekako pride do interneta, kjer potem piše neznosne kozlarije in svoje fantazije, dokler ga ne najdemo, spakiramo v jopič in odkotalimo nazaj do zaprtega oddelka.

Če ni kemije in vizualne privlačnosti med partnerjema,  potem je v taki zvezi bolj klavrno. Počasi te partner uničuje, da začneš dvomiti vase. To ni ljubezen, to je toksičnost.

Zakaj ga ne vprašaš? Vprašaj ga, ali si mu privlačna, da ti kompliment manjka . Ali si ogleduje druge ženske pred teboj? To zadnje je slab znak, ker ti bo stalno zbijal vrednost.  Ali ga ti pohvališ?

Jaz bi se počutila nezaželeno.Zato bi se umaknila .Pa naj daje še naprej komplimente drugim.Jaz bi si pa dobila takega, ki bi jih dajal meni- samo meni!

Povem mu, da se mi dopade in da mi je seksi. Moja samozavest se je že počasi začela majati in se resno sprašujem, kaj mi manjka. Kaj imajo druge, kar jaz nimam, da bi mu bila privlačna.

Zelo odvisno je, kakšen človek je ? Kako se počutiš v njegovi bližini, te ima rad, te spoštuje, je resen, zanesljiv? Od komplimentov se ne da živet, tisti, ki so najbolj sladki v začetku, se izkaže, da so manipulatorji in da imajo kakšno motnjo. Morda je samo človek, ki mu take besede ne gredo z jezika.

Kako pa je drugače, je vajina zveza resna, načrtujeta skupno prihodnost?

jaz bi te v rit nabrcal 🙄

Koliko komplimentov pa si ti namenila njemu? In kakšni komplimenti so to bili?

Kakšne komplimente pričakuješ? Komplimente na kaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8314, 28.03.2024 ob 13:39

jaz bi te v rit nabrcal 🙄

Jaz pa tebe!

Odnosi z nekaterimi moškimi zelo slabo vplivajo na zdravje. Z njimi ni mogoče imeti zdravega odnosa. Ne znajo, ne zmorejo ali nočejo ljubiti tako, kot bi bilo prav, da bi se ženska ob njih počutila ljubljeno in zaželjeno.
Pozor! Ob enem pa vas nočejo izpustiti, ker je zanje to le IGRA.

Malo več info potrebujemo, kako je drugače med vama itd.

Pokomentiraj zraven, da je npr. res fejst. Ter da imamo oči, da gledamo, vidimo. Povej mu še hkrati, da bi si želela kakšen kompliment tudi sama slišati od njega. Kot da bi futral druge, tebe pustil pa lačno ali drugim kupoval darila, tebi pa nič. Nekateri pač niso gostobesedni. Vendar, da vse ostalo pokomentira, tam, kjer je pa zeželjeno pa ostaja mutav, pa ni za nikamor. Mogoče ti želi s tem kaj povedati. Ampak, ljudje nismo jasnovidni, on pa tudi ni star 15 let. Povej mu. Če bodo konkretne resnejše stvari, ki te bodo žulile, a boš tudi tiho? Če že sedaj nimata komunikacije in nista niti površna pri njej, bo kvečjemu skabše.

Kako si pristala z njim? Je pohvalil, osvajal tvojo kolegico, ki ni trznila, pa si se mu vrgla v naročje?

Jaz njemu namenim komplimente, on pa meni nikoli. Drugim ženskam pa in to tako, da meni pove, kako se mu zdi  ena simpatična, druga lepa, tretja seksi … Ne razumem zakaj se potem matra ob meni, če so vse boljše.

Drugače sva še v fazi spoznavanja, ne živiva skupaj, niti ne načrtujeva zaenkrat še skupne prihodnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Kako pa si pristala v vezi z njim?, 28.03.2024 ob 14:07

Kako si pristala z njim? Je pohvalil, osvajal tvojo kolegico, ki ni trznila, pa si se mu vrgla v naročje?

Spoznala sva se preko skupnih znancev in se potem večkrat družila na skupnih zabavah, se veliko pogovarjala, potem pa se počasi zbližala in postala par.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 13:34

Povem mu, da se mi dopade in da mi je seksi. Moja samozavest se je že počasi začela majati in se resno sprašujem, kaj mi manjka. Kaj imajo druge, kar jaz nimam, da bi mu bila privlačna.

Lahko je tak čustveni invalid  ki ne zna ali noče pokazati čustev, lahko manipulira, vsekakor pa to ni v redu. S tem ko si ogleduje druge, tebe daje v nič. Ali je ženskar ali manipulator ali čustveni invalid. Tebi noče dati čustvene varnosti. Ti še vedno slabše počutiš. Tak odnos ni v redu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 14:09

Jaz njemu namenim komplimente, on pa meni nikoli. Drugim ženskam pa in to tako, da meni pove, kako se mu zdi  ena simpatična, druga lepa, tretja seksi … Ne razumem zakaj se potem matra ob meni, če so vse boljše.

Drugače sva še v fazi spoznavanja, ne živiva skupaj, niti ne načrtujeva zaenkrat še skupne prihodnosti.

S takim je itak bolje da ne živiš skupaj. Manipulira s teboj.

Odgovor na objavo uporabnika
Zbb, 28.03.2024 ob 14:14

Lahko je tak čustveni invalid  ki ne zna ali noče pokazati čustev, lahko manipulira, vsekakor pa to ni v redu. S tem ko si ogleduje druge, tebe daje v nič. Ali je ženskar ali manipulator ali čustveni invalid. Tebi noče dati čustvene varnosti. Ti še vedno slabše počutiš. Tak odnos ni v redu.

Zbb, točno tako, ob njemu ne čutim čustvene varnosti in vedno slabše se počutim. Na momente, kot, da se me po parih skupaj preživetih dneh malce naveliča.

In zakaj si še z njim?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 14:18

Zbb, točno tako, ob njemu ne čutim čustvene varnosti in vedno slabše se počutim. Na momente, kot, da se me po parih skupaj preživetih dneh malce naveliča.

problem je, ker je tvoja samozavest na nuli, on pa se tega očitno čisto dobro zaveda. Dokler si ne najdeš boljšega, se probaj z njim imeti čim bolje. To pa pomeni, da se moraš začeti urejati, obleči seksi oblačila in samozavestno komunicirati z drugimi, se mogoče spogledovati z drugimi moškimi. Tako da se bo ob tebi počutil kot zadnji drek. Nehaj mu tudi streči spredaj in zadaj, ampak začni ti zahtevati od njega. Pa če on komentira druge ženske, pa jih daj še ti, potem pa komentiraj še druge moške (uf a vidiš, kako ima ta goste lase – sploh če je tvoj pleško, pa pohvali višino, če je mali, mišice glede na njegov vampek……. ). Prouči njegove pomanjkljivosti in potem tako nedolžno začni najedati njegove občutke.

Velikokrat praviš? Kolikrat je to v 11 mesecih? Ne verjamem, da nisi štela. Torej, odgovori.

Ni zaljubljen v tebe. Verjetno ni niti prebolel prejšnje veze in je pač prvo pobral, ki je prišla mimo, samo zato, da ni bil sam.

New Report

Close