Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner mi nikoli ne nameni komplimenta

Partner mi nikoli ne nameni komplimenta

V zvezi je mnogo pomembnejših stvari kot komplimenti, a v začetku brez tega ne gre. Moraš še počutiti zaželena, najboljša. Če tega ni, je škoda vztrajati v taki zvezi. Malo dolgo že traja pri tebi. Zaključi vse skupaj, saj se čuti tvoje nezadovoljstvo in negotovost.

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 29.03.2024 ob 09:12

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10980, 29.03.2024 ob 08:39

tam kjer je čista ljubezen ni trpljenja, poniževanja in negotovosti.
ne zanimajo nas druge ženske/ drugi moški, niti o drugih ne govorimo, ker to že nakazuje, da jih imamo v mislih.
če nisi iskreno ljubljen, je bolje biti sam.

Ja, ja, ljubezen so zlati enorogi in namesto trave rastejo lizike, z neba pa se usipajo pisani marshmallovsi. S takšno izkrivljeno sliko ljubezni normalni m/ž odnosi niso mogoči.

Praviš, da je to izkrivljena slika ljubezni, v redu. Bodi tako  prijazna pa me poduči, da ne bom sanjala o zlatih enorogih in lizikah.

Komaj čakam, da izvem objektivno resnico.

🍭🦄🍡

Žal mi je. Veliko nas je nezadovoljnih v razmerjih. Jaz sem pristala še na slabše. Pa ne odidem, ker sem zatrapana. Ranjeni smo in sprejmemo neumnosti …

Nic ga ne sprasuj. Pospravi mu stvari pred vrata in mu povej da je konec.

Ce te vprasa zakaj, potem mu kratko in jedernato povej da si zelis nekoga ko bo videl ke tebe in te tudi temu primerno pohvalil. Kar pa to on ni. Cao.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10980, 29.03.2024 ob 11:58

Praviš, da je to izkrivljena slika ljubezni, v redu. Bodi tako  prijazna pa me poduči, da ne bom sanjala o zlatih enorogih in lizikah.

Komaj čakam, da izvem objektivno resnico.

🍭🦄🍡

Ti kar sanjaj naprej. Mladim je treba povedat resnico, da ne bodo sami in ločeni. Ampak, ker jih vzgajate tovrstni sanjači, se jim žal ne piše dobro.

Če se po tako kratkem času veze, ne počutiš ok in ti manjka česarkoli ni kaj dosti za razmišljati. Pojdi dalje.

S časom bo najbrž se ogromno takih stvari in taka veza nima lepe prihodnosti.

Vedno si sama sebi na prvem mestu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 12:35

Skupaj sva 11 mesecev. V tem času mi partner nikoli ni namenil komplimenta “všečnosti”, dočim druge ženske meni osebno velikokrat pohvali. Boli me srce in ne vem zakaj še vedno vztrajam z njim?

Kako bi se ve počutile in kaj bi naredile?

Jaz ženi namenim komplimente ampak vedno dobim nazaj hladen tuš.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr Ena, 31.03.2024 ob 07:22

Če se po tako kratkem času veze, ne počutiš ok in ti manjka česarkoli ni kaj dosti za razmišljati. Pojdi dalje.

S časom bo najbrž se ogromno takih stvari in taka veza nima lepe prihodnosti.

Vedno si sama sebi na prvem mestu.

Tako je, če se ne počuti dobro, je to znak da zveza ni sinhrona

To ne bo lepa veza, ker ji on ne daje tiste čustvene podpore. Ona si želi vec, ne počuti se sigurna. To ni v redu in če se ne počutiš dobro, raje koncajta

 

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 30.03.2024 ob 22:59

Ti kar sanjaj naprej. Mladim je treba povedat resnico, da ne bodo sami in ločeni. Ampak, ker jih vzgajate tovrstni sanjači, se jim žal ne piše dobro.

O poglej, poglej kdo se zopet oglaša?
Zmenen, bom sanjala naprej … ampak vseeno, daj povej tvojo resnico o izkrivljeni ljubezni, da jo bodo lahko mladi prebrali tukaj gor.

🍭🍭🍭

 

Razmerje je  smiselno le, dokler se razvija na obema udeleženima normalen in zdrav način.

Če želite biti v funkcionalnem in zdravem razmerju, se morate naučiti izražati svoje občutke, želje in potrebe.

Ljubezen ni nekaj za kar se moramo potruditi, je le nekaj kar moramo dovoliti, da se zgodi.

Z nekom si, da ti je lepo, ne pa da v notranjosti trpiš in točiš solze.

Res pravih ljubezni in zdravih razmerij je zelo malo.

Odgovor na objavo uporabnika
Do hcx, 31.03.2024 ob 10:04

Tako je, če se ne počuti dobro, je to znak da zveza ni sinhrona

To ne bo lepa veza, ker ji on ne daje tiste čustvene podpore. Ona si želi vec, ne počuti se sigurna. To ni v redu in če se ne počutiš dobro, raje koncajta

 

Dober zapis. Kratek in jedrnat.

ZApustila bi ga

Pred žensko se ne komentira drugih žensk, stvar osnovnega bontona. Velja tudi obratno, moški zelo neradi poslušamo od ženske hvalo drugih moških.

Komplimenti se daje kot začimbe, ne preveč, ampak da tisti štejejo. Pa iskren mora biti kompliment, kar pa ni preveč težko, na vsaki ženski je kaj posebej lepega, ali ima pa kak talent ali sposobnost, ki si zasluži kompliment.

Ko imaš pa svojo res rad, ti je pa itak najlepša na svetu in ji daš to sem ter tja tudi vedeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10980, 31.03.2024 ob 11:44

O poglej, poglej kdo se zopet oglaša?
Zmenen, bom sanjala naprej … ampak vseeno, daj povej tvojo resnico o izkrivljeni ljubezni, da jo bodo lahko mladi prebrali tukaj gor.

🍭🍭🍭

 

Tule ni mladih, večinoma so samski in ločeni kot si ti. Starega trmastega konja pač ne moreš naučiti novih trikov, še posebej če je zasanjan.

New Report

Close