Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner mi nikoli ne nameni komplimenta

Partner mi nikoli ne nameni komplimenta

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 14:18

Odgovor na objavo uporabnika
Zbb, 28.03.2024 ob 14:14

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 13:34

Povem mu, da se mi dopade in da mi je seksi. Moja samozavest se je že počasi začela majati in se resno sprašujem, kaj mi manjka. Kaj imajo druge, kar jaz nimam, da bi mu bila privlačna.

Lahko je tak čustveni invalid  ki ne zna ali noče pokazati čustev, lahko manipulira, vsekakor pa to ni v redu. S tem ko si ogleduje druge, tebe daje v nič. Ali je ženskar ali manipulator ali čustveni invalid. Tebi noče dati čustvene varnosti. Ti še vedno slabše počutiš. Tak odnos ni v redu.

Zbb, točno tako, ob njemu ne čutim čustvene varnosti in vedno slabše se počutim. Na momente, kot, da se me po parih skupaj preživetih dneh malce naveliča.

Podobno sem doživela jaz , sicer nisva imela veze, ampak z moje strani so bila močna čustva. Z njegove pa bolj manipulacija. Jaz nisem hotela v vezo, ker me  je to obnašanje tako motilo. Naj opišem.Najprej obnašanje kot da si kraljica.  Sledijo pozornosti. Nato preobrat,  hvalil je druge ženske pred menoj, zanalašč,da je mene jezil. Obnašal se je kot da sem plemenska kobila, na razstavi, kjer bi se me licitiralo. Potem en dan zeloooo zainteresiran, drug dan nezainteresiran, tako igranje, gor dol, kot da si na trampolinu, ti pa razmišljaš, kaj se je zgodilo, da je taka sprememba v obnašanju.  Kot da te lovi na trnek in izpusti. Potem ko sem ga “skužila”, ko je videl da ne nasedam več, me je ozmerjal in nikoli več se nismo videli. Obup so taki moški, samo stran, dokler se ne zapleteš še globje. Tak človek te uniči. Jaz sem to doživela več kot eno leto nazaj in še nisem čist ok.  Nikoli še nisem naletela na tako pokvarjenega človeka. Moj nasvet, čin prej ga poglej v drugačni luči, takega kot je.

Provokacija ali ne, ker vem, da dejansko obstajajo punce in ženske, ki to prenašajo, jim sporočam:

To je jasen pokazatelj, da nimaš samospoštovanja. Problem imaš s samopodobo, zato pa nisi zmožna zaključit slabe veze. Poišči si psihologa.

Odgovor na objavo uporabnika
Na kratko, 28.03.2024 ob 16:14

Provokacija ali ne, ker vem, da dejansko obstajajo punce in ženske, ki to prenašajo, jim sporočam:

To je jasen pokazatelj, da nimaš samospoštovanja. Problem imaš s samopodobo, zato pa nisi zmožna zaključit slabe veze. Poišči si psihologa.

Ne gre za to. Nič ni narobe z njo. Le zapletla se je v mrežo narcisa ali sociopata. Nasedla je na njegovo igro. Ko ga bo videla realno, takega kot je, bo lažje presekala z njim. Bolelo jo pa bo, taki ljudje vedno povzročijo veliko bolečino. Ampak največjo bolečino pa narcis sam v sebi nosi, ker se pretvarja, da je nekaj drugega, kar je v resnici. Za seboj pušča ruševine, ampak največjo ruševino pa v sebi nosi.

Odgovor na objavo uporabnika
Obup s takimi, 28.03.2024 ob 16:33

Ne gre za to. Nič ni narobe z njo. Le zapletla se je v mrežo narcisa ali sociopata. Nasedla je na njegovo igro. Ko ga bo videla realno, takega kot je, bo lažje presekala z njim. Bolelo jo pa bo, taki ljudje vedno povzročijo veliko bolečino. Ampak največjo bolečino pa narcis sam v sebi nosi, ker se pretvarja, da je nekaj drugega, kar je v resnici. Za seboj pušča ruševine, ampak največjo ruševino pa v sebi nosi.

Še nekaj moram omeniti. Moja opažanja, mogoče se motim, le povem, kako sem jaz to doživela .Taki moški se izogibajo feministk kot kužne. Oni iščejo ženstvene ženske, ki dajo nekaj nase. Ki se trudijo za izgled. Ki so ranljive v smislu , da niso več najmlajše.  Take potem najbolj rani s tem, da se spogleduje z drugimi in jim s tem daje vedeti, nisi dovolj dobra za mene. Potrudi se bolj. Definitivno je pa nekaj res, tak moški žensko nima rad. Niti jo ni sposoben imeti rad.

 

Pa še kako je narobe z njo! 11 mesecev vztraja v nespoštljivem odnosu in celo ne more zaključiti tak odnos. Poškodovan človek pritegne poškodovanega. Ženski, z zdravo samopodobo, se ob takem moškem vključijo vsi alarmi.

 

Beži, kolikor te nesejo noge!

Odgovor na objavo uporabnika
Na kratko, 28.03.2024 ob 16:52

 

Pa še kako je narobe z njo! 11 mesecev vztraja v nespoštljivem odnosu in celo ne more zaključiti tak odnos. Poškodovan človek pritegne poškodovanega. Ženski, z zdravo samopodobo, se ob takem moškem vključijo vsi alarmi.

 

Se strinjam, ampak ne čist v celoti. Če dovolite, bom obrazložila zakaj.  S pošiljanjem kar pavšalno k psihologom se ne strinjam. Prvič nimamo vsi denarja v izobilju. Pa tudi , ker  mora človek najprej pri sebi videti problem. Ona mora tega človeka videti realno, takega kot je. Eni znamo presoditi, drugi vidijo rožnato celo zivljenje. Moja sodelavka zmeraj nasede na isti tip moških, na barabe. Ker je naivna, ona temu sicer pravi romantična,  samo par komplimentov ji da pa je vsa medena in zaljubljena, ženska pri 50-ih, ne 15.-ih.  Zmeraj se konča ostudno, žalostno, skrajno poniževalno do nje. Ko ji kaj rečemo dobronamerno,  je jezna na nas. Ji ne privoščimo dobrega tipa. Kaj naj tak človek gre k psihologu, če sploh ne vidi problema. Pri avtorici tega ne vidim.  Avtorica ni v tej fazi, čuti da zveza ni v redu. To je že veliko.  Moti jo vedno bolj.  Lahko si prebere kakšno dobro knjigo, so zastonj. Ogromno je dobrih knjig o narcisih, sociopatih, čustvenih manipulatorji.  Da malo ozavesti vzorce obnasanja. Upam da bo ženska videla,s kom ima opravka in ne bo več nasedla nanj. Ker ko bo on videl, da jo izgublja, bo spet ves sladek. To so te manipulacije. Ko začuti da jo izgublja, spet obrne ploščo. Močna bo morala biti.

Odgovor na objavo uporabnika
Obup s takimi, 28.03.2024 ob 17:06

Se strinjam, ampak ne čist v celoti. Če dovolite, bom obrazložila zakaj.  S pošiljanjem kar pavšalno k psihologom se ne strinjam. Prvič nimamo vsi denarja v izobilju. Pa tudi , ker  mora človek najprej pri sebi videti problem. Ona mora tega človeka videti realno, takega kot je. Eni znamo presoditi, drugi vidijo rožnato celo zivljenje. Moja sodelavka zmeraj nasede na isti tip moških, na barabe. Ker je naivna, ona temu sicer pravi romantična,  samo par komplimentov ji da pa je vsa medena in zaljubljena, ženska pri 50-ih, ne 15.-ih.  Zmeraj se konča ostudno, žalostno, skrajno poniževalno do nje. Ko ji kaj rečemo dobronamerno,  je jezna na nas. Ji ne privoščimo dobrega tipa. Kaj naj tak človek gre k psihologu, če sploh ne vidi problema. Pri avtorici tega ne vidim.  Avtorica ni v tej fazi, čuti da zveza ni v redu. To je že veliko.  Moti jo vedno bolj.  Lahko si prebere kakšno dobro knjigo, so zastonj. Ogromno je dobrih knjig o narcisih, sociopatih, čustvenih manipulatorji.  Da malo ozavesti vzorce obnasanja. Upam da bo ženska videla,s kom ima opravka in ne bo več nasedla nanj. Ker ko bo on videl, da jo izgublja, bo spet ves sladek. To so te manipulacije. Ko začuti da jo izgublja, spet obrne ploščo. Močna bo morala biti.

No , res pa je, da jo čaka delo na sebi. Tu se pa čist strinjam

 

Se ne strinjam! Ves smrad, ki ga pritegneš v svojo bližino, v svoje življenje je samo odraz tvoje notranjosti. Zastonj preučuješ zunanjost, narcise in celo paleto motencev, če sam ne uvidiš, da si prav tako moten! Ne pomaga nobena knjiga, če sam nimaš pojma, kaj se ti je zasidralo v podzavest iz katere deluješ.

 

Glej, če imaš strahospoštovanje do svojega moškega in se ne upaš z njim pogovarjati in kaj vprašati, boš vedno nezadovoljna. Njemu se niti ne sanja kakšne probleme imaš ti z njim in sama s seboj.

Avtorica, koliko si stara? Imam občutek da okoli 35-40. Mene preseneča nekaj drugega, koliko moških je čustvenih invalidov (ta beseda se mi zdi  da dejansko orisuje pravilno ta psihološki problem). Ljudje ki so čustveno tako ranjeni, da sploh ne zmorejo več odnosa. Edino kar zmorejo je manipulacija, da nekoga ranijo.  Jaz ti svetujem, kot vse predhodnice, da ga pustiš, nato pa delaj na sebi, da se ti to več ne ponovi.

2211 zate še enkrat

poglej koliko, žensk ti piše isto. jaz sem edini, ki ti je napisal drugače.  poglej kakšen komntar mi je dala neka lezbačika, femisnitka poslijenka, zlorabljenka.  da sme iz umo bolnice? pa da sme prišel do interneta.    mislim.   sama, se določi, kdo misliš, da ti govori resnico. sama premisli.  kaj bi jaz imel od tega? kaj imam jaz od tega?  nič nimam.  jaz ti samo povem, moje stališče. in verjetno njegovo.  vidiš, da ti vse žesnke vedno isto pumpajo. ti si žrtev, on je kriv, on je prasec itd it.  ampak te iste luzekre pa skoz govorijo, kako so samozavestne, samozadostne, ne rabijo moškega.  je tko? je tko. ampak ko pa dajo  pizdico, da jo kurac polni, pol pa so kr naenkrat, podložne baje.  hahaha ja kako sedaj?   ni vedno moški kriv. ja možno, da nima zaupanja. ja. ampak osnovna je taka.  ti izžarevaš feministično energijo. moško energijo.  in te lezbače tukaj, hočejo da si nesrečna z njimi. da niso osamljene. one ti ne zelijo sreče. sploh ne sreče v ljubezni. ker so svije.  babje svije.  jaz ap ti želim pomagat. in ti poamgam.  ti moraš nehat, mislit nase. tvoja čustva, kaj ti čutiš. nobenega ne briga kaj ti misliš, kaj ti čutiš.  DAJEŠ PIZDO LIH TAK. lih tak tvoj drek smrdi, lih tak prdiš, lih tak ti iz gopca smrdi, lih tak kot vsakemu drugemu. ti nisi nič posebnega.  ja?  nehaj poslušat te svije tukaj. čeje drugače ok, če je uredu človk, pol moraš tko naredit, da bo prav. ODRASLO.  vprašaj človeka?  simpl.  prvu  mu sprazni jajca, mu daj za jest pizzo, lazanjo in ga vprašaj.  kaj te zanima.  ampak  sprijazni se z odgovorom. ki bo mogoče krut in iskren.  ja?? pol ne pizdit.  ti želiš resnico. dovolj let imaš.  če ne preneseš resnice, pol je tko brez veze. pol bodi kr tukaj gor med teki ločenkami, zlorabljenkami, posiljekami, pretepenimi, ločenakmi z otroci.   nobena pa ne prizna. in ne ne reč.  SAMA SEM IZBRALA DIVJKA.  nisem si izbrala enga normalnega, fajnega fanta. ne ne, je htela dvije.  pol dobi po pički pa se čudi.  ja to si si izbrala. to dobiš. simpl.  kaj misliš da os vse te tukaj na monu bile prisiljene dat pizdo nekemu smrduhu. da jo je poslil?? ne, mnetalno motena ženska, ki ni šla v terpaijo, si je izbrala pač divjaka. ta ji je  pizdo napolnil, in sedaj je gotova.  ker je nihče več noče. ker jaz tudi nikoli ne bi. nise, in ne bom imel  ločenke. NIKOLI.  če se boš družila v 3 ločenkami, boš ti 4.  kot sem ti rekel.  mislim, da si sama kriva.  če realativno normalen moški, spozna neko punco, ki mu je res fajn, jo hvali. če je ona res fajn. tudi če ni full sexy. skoz jo hvali.  neha jo hvalit, ali sploh ne hvali,  če opazi da je feministka, če je levičarka, če  išle kreg, da bo žrtev.  če si to kar so te ugabnice  tuki na monu, pol si kr raje naredi kariero in dosti keša. potuj in raziskuj svet. začni tečt, kolesarit, plezat. jest brez mesno  in delat jogo.  ker to noben moški ne želi. zelo zelo enostavno.  odločitev pa je tvoja.   glede na to, da pa nimaš nit te zrelosti, vprašat človeka, s kerim se fukaš, take stvari, pol vem da nisi zrela.  verjetno je opazil, da si razvajneka ki rabi pozornost.  to je fejst slabo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2218, 28.03.2024 ob 12:35

Skupaj sva 11 mesecev. V tem času mi partner nikoli ni namenil komplimenta “všečnosti”, dočim druge ženske meni osebno velikokrat pohvali. Boli me srce in ne vem zakaj še vedno vztrajam z njim?

Kako bi se ve počutile in kaj bi naredile?

Direktno bi vprasala. Ne vem zakaj se mi zdi, da bi odgovor bil:” saj ves, da si ti najboljsa.”  No, to je ta meja, ki ti pove, da si v toksicni vezi in bolje ne bo nikoli. Zal.

 

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 28.03.2024 ob 17:49

2211 zate še enkrat

poglej koliko, žensk ti piše isto. jaz sem edini, ki ti je napisal drugače.  poglej kakšen komntar mi je dala neka lezbačika, femisnitka poslijenka, zlorabljenka.  da sme iz umo bolnice? pa da sme prišel do interneta.    mislim.   sama, se določi, kdo misliš, da ti govori resnico. sama premisli.  kaj bi jaz imel od tega? kaj imam jaz od tega?  nič nimam.  jaz ti samo povem, moje stališče. in verjetno njegovo.  vidiš, da ti vse žesnke vedno isto pumpajo. ti si žrtev, on je kriv, on je prasec itd it.  ampak te iste luzekre pa skoz govorijo, kako so samozavestne, samozadostne, ne rabijo moškega.  je tko? je tko. ampak ko pa dajo  pizdico, da jo kurac polni, pol pa so kr naenkrat, podložne baje.  hahaha ja kako sedaj?   ni vedno moški kriv. ja možno, da nima zaupanja. ja. ampak osnovna je taka.  ti izžarevaš feministično energijo. moško energijo.  in te lezbače tukaj, hočejo da si nesrečna z njimi. da niso osamljene. one ti ne zelijo sreče. sploh ne sreče v ljubezni. ker so svije.  babje svije.  jaz ap ti želim pomagat. in ti poamgam.  ti moraš nehat, mislit nase. tvoja čustva, kaj ti čutiš. nobenega ne briga kaj ti misliš, kaj ti čutiš.  DAJEŠ PIZDO LIH TAK. lih tak tvoj drek smrdi, lih tak prdiš, lih tak ti iz gopca smrdi, lih tak kot vsakemu drugemu. ti nisi nič posebnega.  ja?  nehaj poslušat te svije tukaj. čeje drugače ok, če je uredu človk, pol moraš tko naredit, da bo prav. ODRASLO.  vprašaj človeka?  simpl.  prvu  mu sprazni jajca, mu daj za jest pizzo, lazanjo in ga vprašaj.  kaj te zanima.  ampak  sprijazni se z odgovorom. ki bo mogoče krut in iskren.  ja?? pol ne pizdit.  ti želiš resnico. dovolj let imaš.  če ne preneseš resnice, pol je tko brez veze. pol bodi kr tukaj gor med teki ločenkami, zlorabljenkami, posiljekami, pretepenimi, ločenakmi z otroci.   nobena pa ne prizna. in ne ne reč.  SAMA SEM IZBRALA DIVJKA.  nisem si izbrala enga normalnega, fajnega fanta. ne ne, je htela dvije.  pol dobi po pički pa se čudi.  ja to si si izbrala. to dobiš. simpl.  kaj misliš da os vse te tukaj na monu bile prisiljene dat pizdo nekemu smrduhu. da jo je poslil?? ne, mnetalno motena ženska, ki ni šla v terpaijo, si je izbrala pač divjaka. ta ji je  pizdo napolnil, in sedaj je gotova.  ker je nihče več noče. ker jaz tudi nikoli ne bi. nise, in ne bom imel  ločenke. NIKOLI.  če se boš družila v 3 ločenkami, boš ti 4.  kot sem ti rekel.  mislim, da si sama kriva.  če realativno normalen moški, spozna neko punco, ki mu je res fajn, jo hvali. če je ona res fajn. tudi če ni full sexy. skoz jo hvali.  neha jo hvalit, ali sploh ne hvali,  če opazi da je feministka, če je levičarka, če  išle kreg, da bo žrtev.  če si to kar so te ugabnice  tuki na monu, pol si kr raje naredi kariero in dosti keša. potuj in raziskuj svet. začni tečt, kolesarit, plezat. jest brez mesno  in delat jogo.  ker to noben moški ne želi. zelo zelo enostavno.  odločitev pa je tvoja.   glede na to, da pa nimaš nit te zrelosti, vprašat človeka, s kerim se fukaš, take stvari, pol vem da nisi zrela.  verjetno je opazil, da si razvajneka ki rabi pozornost.  to je fejst slabo.

Pa ravno ti si šolski primer narcisoidne motene opice.

 

Čeprav nisem tip ženske, ki bi jo bilo zlahka kupiti z lepimi besedami, mislim da ti on s takim načinom zbija samozavest in na dolgi rok ne boš več prepričana vase, svoj videz in sposobnosti. Tip dejansko upravlja s tabo. Prisiliti ga sicer ne moreš, da ti da kompliment, samo vedi, da zaljubljena oseba to naredi avtomatično.

Meni moj tudi ne daje komplimentov, drugih žensk pa tudi ne komentira.  Komplimentov ne pogrešam, je to čudno?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9570, 28.03.2024 ob 19:20

Meni moj tudi ne daje komplimentov, drugih žensk pa tudi ne komentira.  Komplimentov ne pogrešam, je to čudno?

Ni, ker on ne komentira nikogar. Drugo pa je, če bi druge ženske hvalil, tebe pa ne.

Ah daj no, ti sploh ne vidiš zakaj se gre. tukaj gre za manipulacijo, on se spogleduje z drugimi pred njo, da njej samozavest jemlje.  ko ga na to opozori, ji reče da si domišlja. Vedno bolj se bo počutila nesigurno , čudno, da nima pravilne presoje, vedno bolj bo z njo upravljal. Mene tudi mož ne hvali, ampak se tudi ne spogleduje, daje mi čustveno varnost. Njej pa ne. ženska pravilno občuti da nekaj ni v redu. Ker res ni !!

Khm, je razlika veš?

Če tebi in tudi drugim NE daje komplimentov, je to tko tko.

Če pa svoji ženski ne nameni kakega lepega  komplimenta, drugim ženskam pa je to – no go.
To je poniževanje. Tipi so vizualna bitja in če mu ženska ni všeč, se nikoli ne bo res trudil zanjo.

TA PRAV SE OGLAŠA   zate

ti rabiš,  mene na steni, ti rabiš mene pod zemljo. v resnici bi rada imela mene. ampak si nesmeš priznat. ker te boli. ker misliš, to ne more bit. ne more bit nekdo pameten, razgledan, dobro zgedat, imet dnar, skrben, pozoren, imet vleik kurac, bit dost  pametne, zant z ženskami. to ne more bit.   jezna si name.  priznaj pa je. jaz vem da je tko.  ti rabiš mene žalit, me daajt v nek kalup. tvoj osebni kalup. ker te boli, ker si fauš. ker ti ne znaš, z moškimi. ker si sama zjebana.  ker imaš percepcijo na nivoju opice.  delovskega razreda.  ti imaš v glavi preproste povezave.  ti ne znaš povezat   normalno, prijazno ampak odločno.  ne znaš. ti zamnejaš prijazno za nemočno, softič, nežen.  ti  zamenjuješ dobroto za naivnost.  ni vse tak kot si ti misliš. nismo vsi ljudje kot imaš ti v glavi.  ti sploh veliko stvari ne veš.  tudi jih ne moreš vedet. ker si ženska. nimaš nadjaza, nimaš razsodnosti. nimaš samokritičnosti.   nisi edina. vse ženske ste take. ker ne morete biti drugačne.  ker ste produkt tega sistema.  ti nikoli ne boš nardila miselnega preskoka.  nikoli. nikoli se ne boš osamosvojila. nikoli!!! ker ne zmoreš več. prepozno je zate. jaz ti tega sedaj sploh  ne bi smel govorit. ker te spreminjam. to pa ne smem. šola, vzgaja v sistem.  ha ha ha če ne razumeš-  vsi ki  ste zlomljeni – ti si. recimo.   ste tko dobro oprani, da niti pomislite da ste. da ste prepričani, da so vsi drugi.  razumeš ti mene?? sprana si.  bise rada rešila??  probaj.  če si učiteljica, reči da se ne strinjaš z podanim čtivom in načinom podajanja snovi.  začni full trenirat.  kjerkoli si zaposlena.  zahtevaj, več prsotega časa zase. več dopusta. začni športat full. kaj se bo zgodilo?? ja mobingirat te bood začeli, polena metat od noge.  zakaj? ja ker nisi več predana  njim. ampak si začela živet zase. za svoje zdravje.  ja?  ker moraš bit sexy, da boš kakmeu moškemu všeč.  država ne bonaredila nič zate.  k oti kadrovnik reče, moja vrata so vedno doprta. toje past.  da pridjeo  problematične osebe do njega same. in on ve kdo je moteč element. vedno firma pred delovcem.  oni vse vedo. brez skrbi.   reči, da želiš, 30 min za normalno kosilo, toplo.  boš  hitro brez sluzbe.  ker se postaviš zase, za svoje zdravje.  daj ves nakit, nohte, vse daj stran. imej samo naravne izgled in malo make up.  probaj.  reči da treniraš veliko.  zakaj misliš, da te zdravnik vpraša,  zakaj si shujšala??  ja ker ve, da česi shujšala si bolj fit, si bolj prodorna, boš zahtevala več zase. tega tvoja sluzba ne rabi.  rabijo tako kot si, ko so te zapsolili. ali slabšo. bolj odvisno od njih. kera ženska je manj prodorna? ja debela, zakompleksana, ker se skoz ukvarja  in bori z kilami. namesto da bi se borila za boljso plačo.   razumeš!!!  srečno  mali narcis babji.

Ženske, vi ste zblojene egoistke, ki samo hočete, da vam nekdo ego gladi s komplimenti. Pa tudi prenesete ne, če partner meni, da obstaja lepša, boljša. Če ne držite vsega pod kontrolo postanete total frikiš.

V kolikor bi meni partner po parih skupnih dneh nakazal, da me je naveličan, bi mi bil to jasni znak, da je z menoj verjetno samo prehodno, dokler ne dobi ženske po meri.

tam kjer je čista ljubezen ni trpljenja, poniževanja in negotovosti.
ne zanimajo nas druge ženske/ drugi moški, niti o drugih ne govorimo, ker to že nakazuje, da jih imamo v mislih.
če nisi iskreno ljubljen, je bolje biti sam.

Zato, ker se počuti nesamozavestnega, majhnega, nesigurnega in tebe želi narediti enako. Revež se boji, da če ti bo kot svoji ljubljeni osebi namenil kompliment, da mu bo še tista mala kronica, ki jo premore, padla z glave. Pazi se takih podlih moških, so nevarni za mentalno zdravje. Ko pa njemu kaj zapaše, mu pa ni problem do tebe pristopit ne?

Zakaj si sploh z njim? Kaj sploh imaš od tega človeka? Se spoštuješ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10980, 29.03.2024 ob 08:39

tam kjer je čista ljubezen ni trpljenja, poniževanja in negotovosti.
ne zanimajo nas druge ženske/ drugi moški, niti o drugih ne govorimo, ker to že nakazuje, da jih imamo v mislih.
če nisi iskreno ljubljen, je bolje biti sam.

Ja, ja, ljubezen so zlati enorogi in namesto trave rastejo lizike, z neba pa se usipajo pisani marshmallovsi. S takšno izkrivljeno sliko ljubezni normalni m/ž odnosi niso mogoči.

New Report

Close