Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerjev otrok,odnos,vzgoja…kaj mi gre na živce?

Partnerjev otrok,odnos,vzgoja…kaj mi gre na živce?

V vseh teh zgodbah je ena stalnica, to je oče otroka, tvoj partner in ta je vir vseh teh težav, ker je mevžek, pezdetek (po Ruglju 😉

Če bi on znal bit oče/partner se ne bi ločil niti od prve, verjetno bi si že v štartu izbral kako drugo….

Lepo od tebe, da mu želiš pomagat, a dokler on ne dojame, da je on problem mu ne moreš pomagat. V prvi vrsti on ni dober oče, posledično tudi partner ne. Ne zmore/noče/ne zna postavit meja svojemu otroku, ni odločen, misli, da bo pregrob, če sinu ne bo dovolil neprimernega obnašanja.
Če imaš otroka rad mu ne dovoliš vse kar mu pade na misel, še manj mu kupiš vse kar si mali namisli.
Brezpogojna ljubezen ne obstaja, vedno so tu neki pogoji, mogoče obstaja zgolj med mamo in novorojenčkom pa še ta če časovno omejena.
[/quote]

Na daljavo je težko vzgajati otroka.Sploh, ker oče in sin nista vsak dan skupaj.Nastane drugačen odnos.

Tebi se ne bi tudi nič poznalo, če bi dobila ene okol kepe, ker stresaš bedarije že cel dan. Brca v otrokovo rit je nasilje v družini. Zdaj se lahko vsi brcamo povprek, saj se nobenemu ne bo nič poznalo? Resno ženska, kaj je s tabo narobe?
[/quote]

Se strinjam s tabo.Otroke je potrebno samo božati in gladiti .Tudi cvek v šoli je psihično nasilje.

Na daljavo je težko vzgajati otroka.Sploh, ker oče in sin nista vsak dan skupaj.Nastane drugačen odnos.
[/quote]
Ko imajo starši sami s sabo težave (ločitev) otroke nihče ne vzgaja (žal je tudi nevzgoja vzgoja 🙂

Seveda je na daljavo odnos drugačen, kar zadevo še poslabša je dejstvo, da je oče “mama s pipijem”, nobene odločnosti ni v njem zato si otrok, vpričo njega, dovoli vse!
Ni avtoritete, ni spoštovanja.
In to tudi najbolj moti avtorico, otrok je zgolj posledica, ni on vir težav.

Avtorica,zate je moški brez otrok.

Tudi moški brez otrok ni garancija, da bo njun odnos ok.


Se strinjam. ln

Tudi moški brez otrok ni garancija, da bo njun odnos ok.
[/quote]

Se strinjam s tabo.Otroke je potrebno samo božati in gladiti .Tudi cvek v šoli je psihično nasilje.
[/quote]

Božaj in gladi ti raje sebe, boš vsaj kaj imela od tega. Bralno razumevanje ti pač ne gre. Nehaj že psihirat druge s svojimi bebavimi izjavami. Nisi duhovita niti najmanj.


Hvala za mnenje.
Se pa z njim ne strinjam😜


A verjameš, da sem uganila to drugo? 😉
[/quote]
Verjamem:)

Na tem forumu ravno tako lahko povem svoje mnenje kot ti.Sva enakopravni.Tudi to, kdo je bolj zelen, jaz ali ti, me ne zanima.
Koliko sem stara, je moja zasebna stvar, ki se tebe prav nič ne tiče.
[/quote]

👏👏👏

Izgubila boš … na celi fronti. Pa saj boš sama videla.


Izgubila?
No no,saj nisem na tekmovanju.


Izgubila?
No no,saj nisem na tekmovanju.
[/quote]

Nisi prav povezala … nobeno tekmovanje nisem imela v mislih. Si ga pa očitno imela ti. Sem brala tvoje odzive na komentarje in si ustvarila mnenje o tebi. Si svojega denarja vredna. Po dveh letih se med poliže. So ženske dosti boljše kot ti in poleg tega znajo z otroki. Vsaka je zamenljiva, tudi ti.


Ampak za to nevzgojo ni kriva samo mama otroka, pet let sta bila oba starsa prisotna, torej sta temlje postavljala skupaj. Tudi za to, da se otrok, pa desetletnik to dejansko vidi in cuti, da je vsem odvec, ne.
Da bos pa otroku v stiski metal telefon dol, je pa zame skrajno otrocje in popolnoma neprimerno. Bi si kdaj oprostili, da si otrok kaj naredi v takem primeru? Pp mandolinino bi rekli, pac ni bil moj dan po dogovoru. Otroka imas za vedno, cetudi ne zivis z njim.
Pa sem jaz tudi maceha, samo da je moj partner odgovoren oce, zdaj ze najstnikoma, ki je bil in je, svojima otrokoma vedno na voljo za karkoli rabita. O financah pa raje ne bi. Nikoli nisva prisla do tistega moj otrok in tvoji otroci, saj si le ti ne izbirajo starsev in oblike druzine v kateri zivijo.


Ampak za to nevzgojo ni kriva samo mama otroka, pet let sta bila oba starsa prisotna, torej sta temlje postavljala skupaj. Tudi za to, da se otrok, pa desetletnik to dejansko vidi in cuti, da je vsem odvec, ne.
Da bos pa otroku v stiski metal telefon dol, je pa zame skrajno otrocje in popolnoma neprimerno. Bi si kdaj oprostili, da si otrok kaj naredi v takem primeru? Pp mandolinino bi rekli, pac ni bil moj dan po dogovoru. Otroka imas za vedno, cetudi ne zivis z njim.
Pa sem jaz tudi maceha, samo da je moj partner odgovoren oce, zdaj ze najstnikoma, ki je bil in je, svojima otrokoma vedno na voljo za karkoli rabita. O financah pa raje ne bi. Nikoli nisva prisla do tistega moj otrok in tvoji otroci, saj si le ti ne izbirajo starsev in oblike druzine v kateri zivijo.
[/quote]

Kapo dol!
Se “vidi”, da imaš širino.


Hvala za mnenje.
Se pa z njim ne strinjam😜
[/quote]

vidm, da se ta tema že dva dni vleče tukej, pa toliko upaljenih mnenj od žensk že dolgo nism prebral, tukej, (čirule čarule je pa sploh vrh tega sranja), kot v tej temi, razen od Mandoline in mogoče še ene dveh….
Če si pa ti res ta avtorica in se ne zajebavaš, te bi pa zdej res kar direkt vprašal…. A ti avtorica, tako slabo zgledaš, da si ne moreš najti boljšega tipa, kot tega, ki se šlepa z njegovim otrokom vred na teb!?

Nisi prav povezala … nobeno tekmovanje nisem imela v mislih. Si ga pa očitno imela ti. Sem brala tvoje odzive na komentarje in si ustvarila mnenje o tebi. Si svojega denarja vredna. Po dveh letih se med poliže. So ženske dosti boljše kot ti in poleg tega znajo z otroki. Vsaka je zamenljiva, tudi ti.
[/quote]

Zagotovo je vsak nadomestljiv.po tvojem komentarju bi rekla da si bila tudi ti “zamenjana” .se razbere iz vašega komentarja bes in sovraštvo.

vidm, da se ta tema že dva dni vleče tukej, pa toliko upaljenih mnenj od žensk že dolgo nism prebral, tukej, (čirule čarule je pa sploh vrh tega sranja), kot v tej temi, razen od Mandoline in mogoče še ene dveh….
Če si pa ti res ta avtorica in se ne zajebavaš, te bi pa zdej res kar direkt vprašal…. A ti avtorica, tako slabo zgledaš, da si ne moreš najti boljšega tipa, kot tega, ki se šlepa z njegovim otrokom vred na teb!?
[/quote]

Ne,pravzaprav bi rekla da izgledam precej dobro 😉

Ne,pravzaprav bi rekla da izgledam precej dobro 😉
[/quote]

itak, lepotica in dobričina v enem pokatu v najbolj jebozovnih letih, hmm, to bo jaaa, tud Slovenija je bila včeraj prekrita z enim metrom snega, heh…

Zagotovo je vsak nadomestljiv.po tvojem komentarju bi rekla da si bila tudi ti “zamenjana” .se razbere iz vašega komentarja bes in sovraštvo.
[/quote]

Ojej, kar bes in sovraštvo si razbrala? Sem ti mogla pa res na žulj stopit. Mislim, da samo ne moreš prenest, da je 10-letni otrok boljši in učinkovitejši v manipuliranju kot ti. Odrasla, normalna sposobna ženska bi iskala rešitve za dobrobit vseh treh. Otroka, partnerja in sebe. Resno, daj prepusti mesto ženski, ki zadeve res obvlada, je empatična in bo zadeve pošlihtala, brez da bi visela po forumih in čakala, da ji drugi potrjujejo in aplavdirajo.

itak, lepotica in dobričina v enem pokatu v najbolj jebozovnih letih, hmm, to bo jaaa, tud Slovenija je bila včeraj prekrita z enim metrom snega, heh…
[/quote]
A ne bi blo fajn?bi se lahk otroc in odrasli vsaj naužil zimskih radosti😃
Lepa je vsaka po svoje kajne?!sama zase pa vem da izgledam precej dobro.sprejmi ali pusti😜
Dobra sem pa le do tistih ki so dobri do mene.. do živali(ja živali brezpogojno ljubim) in starostnike(ponovadi pozabljene od vseh pa to nikogar precej ne briga).

Do pokvarjenih in skodozelnih ljudi pa znam bit precej žleht…žal.ne prenesem ljudi ki so pokvarjeni v dušo in nazaj.

Dečkov bi lahk mela kukr bi hotla,…in zame pač ni preprosto nekoga ki ga maš rad,kar zamenjat.
Je eden redkih nepokvarjenih.takih se treba držat in se za njih in z njimi trudit.

On zagotovo nebi bil zmozen tvojega sarkastičnega misljenja/zapisa.

vidm, da se ta tema že dva dni vleče tukej, pa toliko upaljenih mnenj od žensk že dolgo nism prebral, tukej, (čirule čarule je pa sploh vrh tega sranja), kot v tej temi, razen od Mandoline in mogoče še ene dveh….
Če si pa ti res ta avtorica in se ne zajebavaš, te bi pa zdej res kar direkt vprašal…. A ti avtorica, tako slabo zgledaš, da si ne moreš najti boljšega tipa, kot tega, ki se šlepa z njegovim otrokom vred na teb!?
[/quote]

Seveda je zate sranje. V odnose se nisi poglabljal, v premnoga mednožja, to pač. Otrok sploh nimaš oz. je bil to moteč faktor za tebe. Dober kavs je zate največji dosežek v medsebojnem razmerju. Višek tvojega komentarja pa je vprašanje, če ženska slabo izgleda, da si ne more drugega najt? A smo na stopnji zrelosti najstnikov? Zdaj se jaz sprašujem kdo je tu upaljen. En ostarel žrebec, brez otrok, neizkušena nedozorela Mandolina ali vase zagledana avtorica? Ubogi otrok …

Jaz pa to prvo – da je otrokova mama brez vsakega reda in tako tudi vzgaja svojega otroka, ki ob taki materi res ne more biti drugačen.Namesto da bi skrbela za otroka in se ukvarjala z njim, je skakala naokoli z drugimi moškimi in igrala ruleto.Krasno! In taki mami sodišče zaupa otroka, CSD pa napiše pozitivno mnenje, da je mama primerna za vzgojo in izobraževanje otroka.
Zdaj ga je zafurala, potem ko ji bo vse razbil in potolkel, ga bo pa predala očetu, naj ga vzgaja on.
In če bo oče dal na sodišče vlogo za predodelitev otroka in ga bo dobil, mu bo mulc, ki je na pragu pubertete nagajal, da ga bo glava pekla.Vem za primer v lanskem letu, ki je bil na sodišču. En tak par let starejši mulček je bil pri očetu na obisku, ga provociral do daske in očetu je po parih urah nagajanj dvignilo pokrovko.Malce ga je brcnil v rit, mulcu se ni nič poznalo.Vendar ga je sin takoj prijavil za nasilje, mati ga je takoj peljala k zdravniku in oče je moral na sodišču plačati kazen 600 evrov!
Tako da je treba takim predrznežem takoj postaviti mejo, če si predober sam nasankaš in si res podoben oslu!
Tiste, ki pa vpijete (posebno čirule čarule), kako je zdaj avtorica vsega kriva in kako je otrok bogi, ker ima oče novo partnerko pa tole : otrok je ubogi predvsem za to, ker ga je mati zafurala s svojo ne -vzgojo, skakanjem za drugimi moškimi in hazarderstvom.Mati je neuravnovešena in kot taka neprimerna za vzgojo tega otroka.
[/quote]

Nisi me razumela, ali pa jaz nisem bila dovolj jasna. Samo pravim, kako verjetno otrok nanjo gleda in da če ji situacija nikakor ni prebavljiva, lahko gre. Ker otrok to čuti in je stvar še slabša. Kaj ti ni jasno? In misliš, da tvoji otroci bodo pa lepo vzgojeni, če jih boš učila slušalko metat dol lastnemu 10 letnemu otroku?

Seveda je zate sranje. V odnose se nisi poglabljal, v premnoga mednožja, to pač. Otrok sploh nimaš oz. je bil to moteč faktor za tebe. Dober kavs je zate največji dosežek v medsebojnem razmerju. Višek tvojega komentarja pa je vprašanje, če ženska slabo izgleda, da si ne more drugega najt? A smo na stopnji zrelosti najstnikov? Zdaj se jaz sprašujem kdo je tu upaljen. En ostarel žrebec, brez otrok, neizkušena nedozorela Mandolina ali vase zagledana avtorica? Ubogi otrok …
[/quote]

ehh, ko bi ti vedla kako se o men motiš, edin žensko mednožje je pa res magent, temu se pa težko uprem, hehe… ampak nima veze. Ta Mandolina, če je tista, katero jst mislim je oseba, ki že dolgo tukej komentira in po izboru muzike je to zrela ženska, tako sem opazil in jp, edino ona je tukej, podajala normalne komentarje od žensk in seveda Gola (lepa) resnica, kratko in jedrnato, danes neprijavljena je tud nekej zadela bistvo, nism je pa glih dobr razumel…..
Druga pa, recimo, da imam hčerko, ki se bi popalila na tipa z otrokom, pa, da še ona tega otroka financira…., od otroka mati pa svira na qurcu drugmu tipu, bi jst vso imovino, ki jo bi imel recimo, raj prepisal na klošarja kot na tako neumno hčerko, tako razmišljamo prizemljeni ljudje, vi idealisti pa sanjate na svoj način.. To je še odgovor za avtorico, da ne bom gužvo s citiranjem delal na to temo.
Spet pa, vsak po svoje, mi smo tukej, da pokomentiramo na svoj način, ker pač za trenutek not pademo v temo, če ni druge bolj zanimive, psi lajao, karavan gre dalje, razburjali in višali pritiske si pa ne bomo zarad tega, hehe…

ehh, ko bi ti vedla kako se o men motiš, edin žensko mednožje je pa res magent, temu se pa težko uprem, hehe… ampak nima veze. Ta Mandolina, če je tista, katero jst mislim je oseba, ki že dolgo tukej komentira in po izboru muzike je to zrela ženska, tako sem opazil in jp, edino ona je tukej, podajala normalne komentarje od žensk in seveda Gola (lepa) resnica, kratko in jedrnato, danes neprijavljena je tud nekej zadela bistvo, nism je pa glih dobr razumel…..
Druga pa, recimo, da imam hčerko, ki se bi popalila na tipa z otrokom, pa, da še ona tega otroka financira…., od otroka mati pa svira na qurcu drugmu tipu, bi jst vso imovino, ki jo bi imel recimo, raj prepisal na klošarja kot na tako neumno hčerko, tako razmišljamo prizemljeni ljudje, vi idealisti pa sanjate na svoj način.. To je še odgovor za avtorico, da ne bom gužvo s citiranjem delal na to temo.
Spet pa, vsak po svoje, mi smo tukej, da pokomentiramo na svoj način, ker pač za trenutek not pademo v temo, če ni druge bolj zanimive, psi lajao, karavan gre dalje, razburjali in višali pritiske si pa ne bomo zarad tega, hehe…
[/quote]
Popay, kolikokrat si potem otroka odje…l ce ni bil pravi dan na vratih ali telefonu?
Ce ne mores dopustit, da si je fotr otroma najdel eno fracko, zakaj si mama ne bi smela najti enega? Kako ste dedci cudaki glede tega.

New Report

Close