Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerju ni več do nič

Partnerju ni več do nič

Odgovor na objavo uporabnika
Kretta, 06.12.2021 ob 09:16

Skupaj sva štiri leta in zadnje dve lete živiva skupaj, oba imava službe in imava najeto stanovanje, v katerem sva si ustvarila dom, zadnje mesece je bilo celo resno pogovarjanje z lastnico o odkupu stanovanja. Stara sva jaz 33, on 38, oba sva točno vedela kaj hočeva, ker smo se spoznali na netu in oba sva imela napisano da iščeva resno zvezo, šla sva na pijačo in se dogovorila da poskusiva zvezo in od takrat naprej vse štima.

Skupaj sva doživela že ogromno v teh letih, seks je bil pa vedno nekako zadnje kar je prišlo na vrsto, ker noben od naju ni neki seks manjak da bi hotel trikrat na teden, nama je vedno ustrezalo 1x na teden ali 1x na 10 dni, pa sva si takrat vzela čas in je bilo OK za par dni. Nikoli se ni pritožil čez to, da mu to ni všeč.

Zadnjega pol leta se pogovarjava o odkupu stanovanja, pa o otroku ker bi ga jaz imela, on je rekel da če ga jaz hočem prav, tako da tudi tu vse v redu. Nisva pa seksala zdaj že skoraj dva meseca, in ne vem kaj mu je, ne razume da morava seksat ko imam tiste dneve in vedno poslušam kako je utrujen in se mu ne da, prej pa nikoli ni bil utrujen ???? Nima druge nobene ker je ne more imet, bi zvedela ker ne zna nič skrit pred mano, tako da sem mu pa rekla da kaj se zdaj gre, pa je rekel da nisva nikoli toliko seksala kot bi jaz zdaj rada in da njemu ni. Potem sva se na koncu celo skregala ko je rekel da ne ve če bi kupila to stanovanje v katerem sva, da bodiva nekaj časa še v najemu.

Prijateljice mi rečejo da je to konec in naj se čimprej odpokam iz stanovanja ampak kako naj bom samska zdaj pri teh letih, rada bi otroka in urejen stanovanjski problem, ne pa da bom samska in iskala spet nekoga. Ginekološko sem pa že skoraj prestara za prvega otroka, zato sem malo zoprna s tem.

Kaj naj naredim.

Lp Jasmina

Zato ker tukaj ni bilo ljubezni edino kar je bilo korist. Pač en drugemu sta tam ker je tako normalno da nisi sam. Jaz sem starejša od tebe pa sem raje sama kot tako živim kot ti.

Tule prebiram, da dosti žensk pravi kako je moški razvajen če noče otroka. Napačna hipoteza. Njega mogoče preprosto to ne zanima. Pa tudi stari konj je že. Moški ki do 35 nima otroka ga po tem letu najverjetneje niti noče imet. Pač kruta resnica. Ti pa še nisi prestara za začetek česa novega. Pa predlagam kaksno leto mlajsega partnerja naslednjic. Ker kak že ded voha počasi štirko spredaj in še nima otrok jih najverjetneje sploh noče imet. Plus tega vajina zveza je polna red flagov, kar bi ti pri tej starosti ze moglo bit ocitno. Moški star 38 let pa nima niti lastne nepremičnine, sexa na obroke pa verjetno je še kaj kar nisi omenla. Nima on v življenju nobenoh ciljev tako da kufri in pojdi naprej v življenju.

Bila popolnoma na istem.

Če te zanima kako se je razrešilo mi lahko pises na fb-Katka Strle.

Imam nekaj napotkov zaze, lp

Ne iščite seksa in partnerja za resno vezo preko interneta! Zdaj so sicer najmanj ugodni časi za spoznavanja v živo, a poskusiš lahko vseeno. In ne išči samo osemenjevalca, ker se tebi leta iztekajo. Šele potem lahko nastanejo pravi zapleti. Prepusti se življenju.

A se tip kdaj zjoka, kdaj zdere, kdaj gre s prijatelji ven, kam hodita na dopust? A za vikend popiva, igra igrice, snifa kokain, morda med tednom kadi travo?

A se kdaj pogovarjata?!

A se on tudi pogovarja s tabo a samo ti z njim?

A ima rad živali, rad boža pse?  Kako odreagira, ko srečata prihatelje z otrokom, kako odreagira, ko se v pizzeriji pri sosednji mizi dere otrok?

Kaj si misli o migrantih in o zanemarjenih in zapuščenih otrocih?

Vse to razmisli in si odgovori, ali ima empatijo in čustvenost? Ima cilj samo zase? Sploh ima cilje ali je kaj drugega vmes? Odvisnost? Ženska? Travme iz otroštva?

Na vse to si odgovori, naročita se k terapevtu na nekaj seans in kmalu bo jasno, kakšna je vajina pot.

Srečno!

Po napisanem sodeč imata vidva bolj prijateljsko zvezo, kot pa partnersko. In vidva kupujeta stanovanje…. In več kot očitno je, da si on ne želi otroka s tabo. Res dobro razmisli, ali želiš otroka s takim človekom. Ne bodi tako egoistična. Za otroka še nisi prestara.

    Predvsem se pa pogovorita zelo odkrito na 4 oči kaj sploh želita oba. Ker otrok in nakup skupnega stanovanja ni hec.

Poglej 5 let naprej in si predstavljaj, kje se vidiš. Si s tem človekom kot srečna družina? Ali pa imaš tega moškega dejansko zato, da bi ti naredil otroka?

New Report

Close