Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PLAČE 2017. Vaš poklic in plača.

PLAČE 2017. Vaš poklic in plača.

je pa ta spar ves. Zato pa gre u k..

Reciva, da letis na “mojih krilih” in da je tvoja pisarna v “mojih kabinah”. 😉

Trenutno delam na A320 (Single Aisle). Nekaj tudi za novo Belugo. Sicer pa precej za ACM (Kabinska oprema). Ampak… jaz sem bolj prizemljene sorte. 😉
[/quote]

Torej si letalski inzenir ali mehanik? 🙂

Ekonomski tehnik, 12.500 Eur.

Torej si letalski inzenir ali mehanik? 🙂
[/quote]

Zasepravim, da sem proizvodni delavec. :-)))

Skrbim za razvoj software-a za optimizacijo proizvodnje in zagotavljanje kakovosti. Da mi ne padete na glavo, ko se sprehajam naokoli. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zasepravim, da sem proizvodni delavec. :-)))

Skrbim za razvoj software-a za optimizacijo proizvodnje in zagotavljanje kakovosti. Da mi ne padete na glavo, ko se sprehajam naokoli. 🙂
[/quote]

Si pa zelo skromen. 🙂 Tako kot sem jaz leteca soferka. 😀

Si pa zelo skromen. 🙂 Tako kot sem jaz leteca soferka. 😀
[/quote]

Spet ti??!!!! s svojimi fantazijami, da si pilotka? Na vsake toliko časa te do razkrije, malo zmanjkaš, potem se pa spet vrneš in nadaljuješ s svojimi fantazijami, ker je ravno toliko novih ljudi tukaj, da ti rata koga še nategnit…ženska s tabo nekaj ni v redu. Tista Erika No.1 se heca, ti pa resno nateguješ.

Spet ti??!!!! s svojimi fantazijami, da si pilotka? Na vsake toliko časa te do razkrije, malo zmanjkaš, potem se pa spet vrneš in nadaljuješ s svojimi fantazijami, ker je ravno toliko novih ljudi tukaj, da ti rata koga še nategnit…ženska s tabo nekaj ni v redu. Tista Erika No.1 se heca, ti pa resno nateguješ.
[/quote]

pa kaj ne zmoreš verjet, da taki tudi tukaj sodelujejo?

A misliš, da je Medovernet samo za krš kategorijo in tiste, ki se nimajo čez dan kam za dat?

Cockpit je pa pilotka – a misliš, da piloti pa ne smejo na forumih pisat, brat in sodelovat, ali kaj? 😛

Spet ti??!!!! s svojimi fantazijami, da si pilotka? Na vsake toliko časa te do razkrije, malo zmanjkaš, potem se pa spet vrneš in nadaljuješ s svojimi fantazijami, ker je ravno toliko novih ljudi tukaj, da ti rata koga še nategnit…ženska s tabo nekaj ni v redu. Tista Erika No.1 se heca, ti pa resno nateguješ.
[/quote]

Te spet moti moje strasenje po tem forumu? 🙂 Oprosti, sem le brezzoba, zgubana in sivolasa oseba s socialno podporo. Si zadovoljna? 😀

pa kaj ne zmoreš verjet, da taki tudi tukaj sodelujejo?

A misliš, da je Medovernet samo za krš kategorijo in tiste, ki se nimajo čez dan kam za dat?

Cockpit je pa pilotka – a misliš, da piloti pa ne smejo na forumih pisat, brat in sodelovat, ali kaj? 😛
[/quote]

In tudi če ni….na forumih so sanje dovoljene 🙂

pa kaj ne zmoreš verjet, da taki tudi tukaj sodelujejo?

A misliš, da je Medovernet samo za krš kategorijo in tiste, ki se nimajo čez dan kam za dat?

Cockpit je pa pilotka – a misliš, da piloti pa ne smejo na forumih pisat, brat in sodelovat, ali kaj? 😛
[/quote]

Spet ena naivčina………..
Očitno še nisi dovolj dolgo tukaj, da bi vedela, da so jo že nekajkrat razkrinkali. Potem je tiho par mesecev ali kaj takega, potem pa spet veličastno pride na sceno :))))

Drugače pa ja, vem da nas je vse sorte tukaj. Tudi sama nisem ravno na socialni 🙂

In tudi če ni….na forumih so sanje dovoljene 🙂
[/quote]

Aja, se to, dokoncamo imam le osnovno solo. 😀 Bo tole tudi ok? 🙂

Si pa zelo skromen. 🙂 Tako kot sem jaz leteca soferka. 😀
[/quote]

Leteca kocijazinja. (Flying coach operator.) 😉

Zdaj, ko se bliza adventni cas… se je Rudi ze navadil na guzvo tam zgoraj? :-))))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zadnjic sem za stos naredil screenshot enega grafa iz spletne banke. Je bilo tudi kar nekaj tezav z razumevanjem… pa sta samo dve stevilki gor.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Spet ena naivčina………..
Očitno še nisi dovolj dolgo tukaj, da bi vedela, da so jo že nekajkrat razkrinkali. Potem je tiho par mesecev ali kaj takega, potem pa spet veličastno pride na sceno :))))

Drugače pa ja, vem da nas je vse sorte tukaj. Tudi sama nisem ravno na socialni 🙂
[/quote]

SI pa primerek zelo primitvnega človeka, ne glede na to, v kateri kastni razred si se ( sama) popredalčkala….

Spet ena naivčina………..
Očitno še nisi dovolj dolgo tukaj, da bi vedela, da so jo že nekajkrat razkrinkali. Potem je tiho par mesecev ali kaj takega, potem pa spet veličastno pride na sceno :))))

Drugače pa ja, vem da nas je vse sorte tukaj. Tudi sama nisem ravno na socialni 🙂
[/quote]

Mene ne moti, da tako razmisljas. Tebe pa zelo, kaj sem, zato me tako stalno napadas … 😀
Se enkrat, imam dokoncano le osnovno solo. Si zadovoljna? 🙂

In tudi če ni….na forumih so sanje dovoljene 🙂
[/quote]

Jaz inše kdo morda, na forum ne hodimo “sanjat” za razliko od tebe… SMo tukaj, da izmenjamo svoje izkušnje, podelimo smenja, najdemo odgovore na kakšno zastavleno vprašanje….. , če že drugega ne, se pa včasih kak dan tudi nasmejim takim primitvnežem, kot si ti.

SI pa primerek zelo primitvnega človeka, ne glede na to, v kateri kastni razred si se ( sama) popredalčkala….
[/quote]

No, no, Cockpit, pod koliko vzdevki boš pa še pisala, “pilotka” ?
:)))

Pa še en manjši namig: izdaja te polpismenost.
Toliko od mene, da se ne boš počutila več strašno napadano 🙂

Jaz inše kdo morda, na forum ne hodimo “sanjat” za razliko od tebe… SMo tukaj, da izmenjamo svoje izkušnje, podelimo smenja, najdemo odgovore na kakšno zastavleno vprašanje….. , če že drugega ne, se pa včasih kak dan tudi nasmejim takim primitvnežem, kot si ti.
[/quote]
Po čem sodiš, da sem primivitnež? Če bi bila na nivoju, bi razumela, da gre za dobronameren komentar.

Si pa zelo skromen. 🙂 Tako kot sem jaz leteca soferka. 😀
[/quote]
a pol sem jaz je.bač ☺ .. gledam, kako se mi delo na ekranu je.be ☺

No, no, Cockpit, pod koliko vzdevki boš pa še pisala, “pilotka” ?
:)))

Pa še en manjši namig: izdaja te polpismenost.
Toliko od mene, da se ne boš počutila več strašno napadano 🙂
[/quote]

Seveda sem polpismena, ker imam narejeno le osnovno solo. Si zadovoljna? 🙂 Se pa tudi opravicujem, da ne morem dati crk s stresicami, ker na tvojo zalost imam racunalnik iz tujine. 😀
Sicer pa “slucajno” 😀 vidim, da ti je slovnica precej tuja. Tvoji teksti so namrec polni slovnicnih napak. Torej sodis po sebi glede kritik, stevilnimi nicki in lazi. Sama pisem le pod enim nickom, pa ce mi verjames ali ne. 🙂 Tvoj problem. 🙂

Se enkrat si preberi te tvoje prejsnje tekste! 🙂
Spet ti??!!!! s svojimi fantazijami, da si pilotka? Na vsake toliko časa te do razkrije, malo zmanjkaš, potem se pa spet vrneš in nadaljuješ s svojimi fantazijami, ker je ravno toliko novih ljudi tukaj, da ti rata koga še nategnit…ženska s tabo nekaj ni v redu. Tista Erika No.1 se heca, ti pa resno nateguješ.
Spet ena naivčina………..
Očitno še nisi dovolj dolgo tukaj, da bi vedela, da so jo že nekajkrat razkrinkali. Potem je tiho par mesecev ali kaj takega, potem pa spet veličastno pride na sceno :))))
Drugače pa ja, vem da nas je vse sorte tukaj. Tudi sama nisem ravno na socialni 🙂

Seveda sem polpismena, ker imam narejeno le osnovno solo. Si zadovoljna? 🙂 Se pa tudi opravicujem, da ne morem dati crk s stresicami, ker na tvojo zalost imam racunalnik iz tujine. 😀
Sicer pa “slucajno” 😀 vidim, da ti je slovnica precej tuja. Tvoji teksti so namrec polni slovnicnih napak. Torej sodis po sebi glede kritik, stevilnimi nicki in lazi. Sama pisem le pod enim nickom, pa ce mi verjames ali ne. 🙂 Tvoj problem. 🙂

Se enkrat si preberi te tvoje prejsnje tekste! 🙂
Spet ti??!!!! s svojimi fantazijami, da si pilotka? Na vsake toliko časa te do razkrije, malo zmanjkaš, potem se pa spet vrneš in nadaljuješ s svojimi fantazijami, ker je ravno toliko novih ljudi tukaj, da ti rata koga še nategnit…ženska s tabo nekaj ni v redu. Tista Erika No.1 se heca, ti pa resno nateguješ.
Spet ena naivčina………..
Očitno še nisi dovolj dolgo tukaj, da bi vedela, da so jo že nekajkrat razkrinkali. Potem je tiho par mesecev ali kaj takega, potem pa spet veličastno pride na sceno :))))
Drugače pa ja, vem da nas je vse sorte tukaj. Tudi sama nisem ravno na socialni 🙂
[/quote]

downej si SLO tipkovnico ☺
se mizdi, da ti iDesi hitro najde link, če poveš kakšen gever goniš ☺

No, no, Cockpit, pod koliko vzdevki boš pa še pisala, “pilotka” ?
:)))

Pa še en manjši namig: izdaja te polpismenost.
Toliko od mene, da se ne boš počutila več strašno napadano 🙂
[/quote]

U snooze u lose….
Nisem Cockpit, nikakor. Sem pa tudi velikokrat v zraku nad zemeljsko oblo in vprašanje, če me ravno ona kdaj ne vozi kje….

Ker se mi trenutno ravno da: polpismenost praviš……Ko boš ti sposobna moj prejšnji tekst nakuckat v 40 sekundah, se pa lahko spet kaj oglasiš. Time is money… Povsod…. Sicer pa: bistvo si znala razbrat, ni se torej za bat, da je slovnica problematična.

downej si SLO tipkovnico ☺
se mizdi, da ti iDesi hitro najde link, če poveš kakšen gever goniš ☺
[/quote]

Mene nic ne moti, da imam tujo tipkovnico. 🙂

Mene nic ne moti, da imam tujo tipkovnico. 🙂
[/quote]
evo – si me prepričala, da si luftšofer … tudi pilote se slabo razume, ko nekaj napol odgodrnjajo potnikom pred vzletom, pristankom ♥

27 let delovne dobe, V. stopnja strojništvo, delo v tehnologiji- dokumentacija-konstruiranje 3D, izplačilo na račun 820€- od tega je 70€ prevoz na delo, za malico ne dobim nič, ker jo dobivamo v službi (fuj!)
eto!
Če kdo kaj ve, glede na moje zgoraj opisano delo, znanje, .. naj pusti email, se javim.

New Report

Close