Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PLAČE 2017. Vaš poklic in plača.

PLAČE 2017. Vaš poklic in plača.

Kokica, za takega džeka kot si ti, bi morala biti namestitev slovenske tipkovnice mala malica.

JS (danes dopust) VII. st izobrazbe tehnične smeri, 15 let delovne dobe, odgovorno delo, 800eur neto.

tako sposoben kot si, zakaj obsojaš druge? Najdi si kšeft za 2.000 €

Ce bi me motilo, bi jo ze zdavnaj namestila. 😀 Ker pa me nic ne moti, je pac tako. 🙂


evo – si me prepričala, da si luftšofer … tudi pilote se slabo razume, ko nekaj napol odgodrnjajo potnikom pred vzletom, pristankom ♥
[/quote]

To govorijo kapitani, ki res malce navelicano govorijo. 😀
Med letom je pa za moske potnike glas (beri: glas mladih stevardes) se lepsi. 🙂

Veš po čem spoznaš wanabeje? Ker v vsakem postu poudarjajo, kaj in kdo so (kar si v resnici želijo biti). Ti kar nadaljuj s svojo zgodbo o pilotiranju, saj nisi nasilna in nikogar ne ogroziš z njo. Smo prenesli še hujše pravljičarje, pa da ne bi še tebe? 🙂

To govorijo kapitani, ki res malce navelicano govorijo. 😀
Med letom je pa za moske potnike glas (beri: glas mladih stevardes) se lepsi. 🙂
[/quote]
pa drag je tudi, ta glasek luft kelnarc☺ … viski 2x dražji kot pri najboljšem sosedu

Misli, kakor hoces. 🙂 Ok, ni problema, drugic bom napisala, ce bo taka tematika, kot je ta, da delam v eni kabini. 🙂

Misli, kakor hoces. 🙂 Ok, ni problema, drugic bom napisala, ce bo taka tematika, kot je ta, da delam v eni kabini. 🙂
[/quote]

pa, da ga rada vlečeš (krmilo k sebi) ☺♥♥

pa, da ga rada vlečeš (krmilo k sebi) ☺♥♥
[/quote]

Hehe… 😉 In to z uzitkom. 😀

Katero letalo je najlažje in najtežje pilotirati … in zakaj?
Hvala.

Najbolj enostavno je napisati, da je najlazje pilotirati oziroma manj odgovorno s sportnim letalom, najtezje pa z vecjimi letali.
Sicer pa je to vse skupaj odvisno od vremenskih pogojev (tudi vecja letala, ki so tezja, imajo problem), opremljenosti letalisca, dolzine steze (to velja za vecja letala, ki rabijo daljso vzletno in pristajalno stezo) … Najmanj zahtevno oziroma je najbolj enostavno letenje na potovalni visini, seveda ce so normalni pogoji. Tezko recem, katero letalo je najlazje in katero najtezje, ker je vse odvisno od dejavnikov.

Misli, kakor hoces. 🙂 Ok, ni problema, drugic bom napisala, ce bo taka tematika, kot je ta, da delam v eni kabini. 🙂
[/quote]
Od tebe še ni bilo nobene info, ki bi kazala na to, da res veš kaj o pilotiranju. Razen podatkov, ki jih vsi preberemo v poljudnih člankih. Sicer pa ti privoščim oboje, sanjarjenje ali realo.


Od tebe še ni bilo nobene info, ki bi kazala na to, da res veš kaj o pilotiranju. Razen podatkov, ki jih vsi preberemo v poljudnih člankih. Sicer pa ti privoščim oboje, sanjarjenje ali realo.
[/quote]

Problem je to, da ne boste nikoli zadovoljni z odgovori. To je ta tezava. 🙂 Ce bi radi kaj vec vedeli, obstaja forum PPRuNe, kjer sem tudi aktivna.



Problem je to, da ne boste nikoli zadovoljni z odgovori. To je ta tezava. 🙂 Ce bi radi kaj vec vedeli, obstaja forum PPRuNe, kjer sem tudi aktivna.
[/quote]
verjetno, ker tipkaš v ženskem spolu, si jo še dobro odnesla z (ne)verjetjem o tvojem poklicu ☺
Jaz sem opredeljen kot vse drugo, kot kar počnem (pa me to, da sem drugo veseli, sem manj prepoznaven v reali)



Problem je to, da ne boste nikoli zadovoljni z odgovori. To je ta tezava. 🙂 Ce bi radi kaj vec vedeli, obstaja forum PPRuNe, kjer sem tudi aktivna.
[/quote]

Tudi tega poznamo, honey 🙂 Ne misli, da smo vsi na forumu priplavali po župci 😉 Ne boš verjela, da so med nami dejansko tudi piloti – tisti pravi!
Nobene težave ni, razen te, da se izdajaš za nekaj, kar nisi. Nihče ti ne bo zameril, če boš pisala (kot si pred časom), da si navdušenka za letalstvo. No, pa saj ti nihče ne zameri niti tega, da si razprla krila. Nisi škodljiva in niti nadležna, zato – go catch your dreams girl 🙂


verjetno, ker tipkaš v ženskem spolu, si jo še dobro odnesla z (ne)verjetjem o tvojem poklicu ☺
Jaz sem opredeljen kot vse drugo, kot kar počnem (pa me to, da sem drugo veseli, sem manj prepoznaven v reali)
[/quote]

Zenske v letalstvu niso nic posebnega, ce celo Adria ima tri pilotke, ce se ne motim. Kot sem slisala, ima Adria Tehnika celo letalsko mehanicarko. 🙂 Ta poklic ni vec tak, kot je bil vcasih. Ni vec tak, kot so zdravniki, sodniki, odvetniki, arhitekti, programerji zdaj. Se ucitelje ne spostujejo vec. Tako da to zame ni nic posebnega. 🙂

Tudi tega poznamo, honey 🙂 Ne misli, da smo vsi na forumu priplavali po župci 😉 Ne boš verjela, da so med nami dejansko tudi piloti – tisti pravi!
Nobene težave ni, razen te, da se izdajaš za nekaj, kar nisi. Nihče ti ne bo zameril, če boš pisala (kot si pred časom), da si navdušenka za letalstvo. No, pa saj ti nihče ne zameri niti tega, da si razprla krila. Nisi škodljiva in niti nadležna, zato – go catch your dreams girl 🙂
[/quote]

No, ti si pravi pilot. No, pa mi ti odgovori na tista vprasanja. 🙂



Problem je to, da ne boste nikoli zadovoljni z odgovori. To je ta tezava. 🙂 Ce bi radi kaj vec vedeli, obstaja forum PPRuNe, kjer sem tudi aktivna.
[/quote]

To pa ni res, da nismo zadovoljni z odgovori – mi samo nismo zadovoljni z izgovori.
Ki si jih, mimogrede, polna.

In – kakor je že ena pred mano rekla – nismo vsi po župi priplavali, tako da si kar malo pomilovanja vredna.
Ampak eni ti pa verjamejo, in ti boš toliko časa gonila to svojo gfantazijo, dokler ti bo vsaj eden tukaj verjel.

Zenske v letalstvu niso nic posebnega, ce celo Adria ima tri pilotke, ce se ne motim. Kot sem slisala, ima Adria Tehnika celo letalsko mehanicarko. 🙂 Ta poklic ni vec tak, kot je bil vcasih. Ni vec tak, kot so zdravniki, sodniki, odvetniki, arhitekti, programerji zdaj. Se ucitelje ne spostujejo vec. Tako da to zame ni nic posebnega. 🙂
[/quote]

vem .. me jih je že kar nekaj žensk-pilotk imelo med potniki ☺
itak pa – fizočno težkega ni nič … gledanje aparatur in premikanje ročic je pa podobno kot doma gospodinjiti s stroji ☺

Ek. tehnik…1 leto del.dobe. 1800 bruto.

To pa ni res, da nismo zadovoljni z odgovori – mi samo nismo zadovoljni z izgovori.
Ki si jih, mimogrede, polna.

In – kakor je že ena pred mano rekla – nismo vsi po župi priplavali, tako da si kar malo pomilovanja vredna.
Ampak eni ti pa verjamejo, in ti boš toliko časa gonila to svojo gfantazijo, dokler ti bo vsaj eden tukaj verjel.
[/quote]

Saj nobenega ne silim, da mi verjamejo. Saj jim ni treba. 🙂 Vem, da se ti s stevilnimi nicki zelo trudis, da bi me potunkala, samo je pa ta problem, da mene to sploh ne gane. 🙂

Butl TM, ni tako enostavno, kot se zdi. Tako da videz vara. 🙂

ves cocka, darling, vsak pilot je ljubitelj letalstva. 🙂

Saj nobenega ne silim, da mi verjamejo. Saj jim ni treba. 🙂 Vem, da se ti s stevilnimi nicki zelo trudis, da bi me potunkala, samo je pa ta problem, da mene to sploh ne gane. 🙂

Butl TM, ni tako enostavno, kot se zdi. Tako da videz vara. 🙂

ves cocka, darling, vsak pilot je ljubitelj letalstva. 🙂
[/quote]
ni pa vsak ljubitelj letastva pilot 🙂
pišem samo pod mojim nickom, tako da te je očitno še kdo drug “prečital” 🙂
Še odgovor na tvoj komentar zgoraj: nisem pilot in se tudi ne pretvarjam, da sem. Sta pa med temi, ki pišejo na forum, preverjeno vsaj dva pilota, in si izmenjamo kakšno mnenje o tem in onem 😉
Pa saj meni si čisto všeč, ko si tako prepričana v svojo pravljico, da misliš, da vanjo verjamemo tudi vsi ostali. Poleg tega si vedno vljudna in prijazna, kar je redka vrlina 🙂 Vidim, da se tudi drugi največkrat kar naredijo, da ti verjamejo, to pa zato, ker si sicer prijazna oseba.


ni pa vsak ljubitelj letastva pilot 🙂
pišem samo pod mojim nickom, tako da te je očitno še kdo drug “prečital” 🙂
Še odgovor na tvoj komentar zgoraj: nisem pilot in se tudi ne pretvarjam, da sem. Sta pa med temi, ki pišejo na forum, preverjeno vsaj dva pilota, in si izmenjamo kakšno mnenje o tem in onem 😉
Pa saj meni si čisto všeč, ko si tako prepričana v svojo pravljico, da misliš, da vanjo verjamemo tudi vsi ostali. Poleg tega si vedno vljudna in prijazna, kar je redka vrlina 🙂 Vidim, da se tudi drugi največkrat kar naredijo, da ti verjamejo, to pa zato, ker si sicer prijazna oseba.
[/quote]

Meni je sicer vseeno, ali mi verjamete ali ne. Saj nobenega ne silim v to. 🙂 Prijaznost gor ali dol. Taka sem in taka bom tudi ostala. 🙂 Pomembno je, da zase vem, kaj in kdo sem. 🙂

Zenske v letalstvu niso nic posebnega, ce celo Adria ima tri pilotke, ce se ne motim. Kot sem slisala, ima Adria Tehnika celo letalsko mehanicarko. 🙂 Ta poklic ni vec tak, kot je bil vcasih. Ni vec tak, kot so zdravniki, sodniki, odvetniki, arhitekti, programerji zdaj. Se ucitelje ne spostujejo vec. Tako da to zame ni nic posebnega. 🙂
[/quote]
Po vseh teh “novicah” nam bo prišlo!

New Report

Close