Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po kom naj ima otrok priimek

Po kom naj ima otrok priimek

Marsikatero mnenje za in proti se mi zdi dobro argumentirano, sploh to, da se za mamo 100 % ve, katera je. V praksi pa sem bolj tradicionalnistka.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena stara2, 26.01.2024 ob 20:43

Marsikatero mnenje za in proti se mi zdi dobro argumentirano, sploh to, da se za mamo 100 % ve, katera je. V praksi pa sem bolj tradicionalnistka.

Na meji npr.  pač ne vedo, da je otrok tvoj. Pa nekje na ulici mimoidoči tudi ne vedo. Malo možgane vklopi, no.

Odgovor na objavo uporabnika
hehe…jj, 03.03.2015 ob 11:37

hehe, kaj na TI NAREDŠ? nič. on je tisti, ki se bo mogel sprijazniti 😉 to pa dandans res ni nič več takega. razen če je eden tistih z zastarelo miselnostjo o večji vrednosti moških in domnevno samoumevni podrejenosti žensk.

halo, to je 21.stoletje 🙂

najini bodo imeli priimek obeh. pa me sploh ne zanima kaj on meni o tem. to sem mu že povedala davno in ve, da pri tej tematiki ni komprosmisov pri meni.

Za hehe… jj

In do kod bo šla ta novodobnost? Tvoja otroka z dvema priimkom, pa dobita partnerja z dvema priimkom… Bodo imeli potem njihovi otroci tvoji vnuki 4 priimke? Ali pa 3, če imajo nekoga z enim In potem naslednji rod 8 priimkov, ali 4 ali vse vmes pa 16 pa…. Potem 1000 priimkov in več…

Vprašanje je pravzaprav, ali naj ima otrok priimek svojega ali tvojega očeta. LOL

Kar po poštarju mu dajte priimek. 🤓

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9100, 26.01.2024 ob 12:42

Pol se pa ženske čudite, ko ste načevljane. Seveda ima otrok očetov priimek. Samo tam, kjer je ona ena možata pička in on papak, je to obratno. Pol ji pa še ta papak uide. Moji kaj takega niti na pamet ne bi padlo, da otrok ne bi imel mojega priimka.

Anonimno 9100

A ti rabiš nekomu dat priimek, da se počutiš moški? To je vse, kar od moškosti premoreš? Te ni nič sram?

New Report

Close