Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Počutim se drugačno, posebno

Počutim se drugačno, posebno

Odgovor na objavo uporabnika
misfit, 04.08.2022 ob 16:31

Odgovor na objavo uporabnika
Nika132, 04.08.2022 ob 16:18

Odgovor na objavo uporabnika
misfit, 04.08.2022 ob 14:54

Že od najstniških in vse do mojih zrelih let se tako počutim. Tuji izraz bi bil recimo misfit. Sem posebna, drugačna. To se pozna pri odnosih z drugimi. Za osnovne stvari funkcioniram, vendar s težavo. Zato se počutim osamljeno, nesprejeto.  IN zato se z drugimi težko ujamem, ker nismo na isti frekvenci. Če je še kdo tak, naj se oglasi in pove, kaj narediti, da se počutiš kar najbolje v svoji koži.

Zdravo,

ko sem brala tvoj post in se od ene punce, se mi je zdelo, kot da berem o sebi. Ocitno nas je vec, ali pa je samo se nekaj normalnih na tem svetu 😉. Jaz sem se tudi celo zivljenje sekirala, ker nimam prave druzbe, ne privat  ne v sluzbi, tezko sprejemam krivice, ki se dogajajo v danasnjem svetu, ukvarjam se vecinoma z individualnimi sporti, sama grem na potovanje v cim bolj banana drzave… ker je pac poleg sluzbe to vse, kar lahko pokazem… stike sicer navezem, ampak ne globjih in ne dolgorocnih, v ljudi vecinoma dvomim, vedno imam nek obcutek, da imajo nekaj za hrbtom…odlicno se razumem z zivalmi…  ko rabim sprostitev, grem po starsa in ju peljem za kaksen dan v toplice, ona dva sta zadovoljna, jaz pa tudi nisem sama… stalno me spremlja nek obcutek, da se bo nekaj dobrega zgodilo, zato ves cas hodim naokoli polna elana, v pricakovanju necesa…ki se nikoli ne zgodi 🤷‍♀️ pocasi se bom sprijaznila… tudi cudaki moramo zivet😁

 

Hvala, ker ste povedali o sebi. Očitno nisem edina taka. Bolj je to problem, ker  sama sebi očitam, da bi morala bolj stopiti v korak z drugimi ljudmi,  a dejansko, če to naredim, grem proti sebi.  Tako je težko, ker misliš, da te skoraj nihče ne razume. In res ne vem, če je kdo, ki me v celoti razume od vseh ljudi, ki me poznajo. Mislim, da me ne.

Itak, da te nihce ne razume, ce ti se same sebe ne razumes!

Ko clovek razume samega sebe, je z drugimi ljudmi vse v izi.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivča, 04.08.2022 ob 16:30

Ja valda stari…

Vozl so me tja na ptt iz radec v lisicah uklenjenga z pazniki u civilu… Na ekonomsko sm hodu. Jst sm meu fine otroke u razredu… Pac takrat nisem mel kaj od njih… Lahko bi vec dialoga mel. Itak mi niso bli u stanju skodt. Oblecn itak najbols… Pupovic pa jst sva bla glavna.

Enkrat se spomnim nisem vedel ene snovi… Rabu sm razlogo… Sm reku tm sosolkam. 😂 Prav 5 jih je takoj prislo.

 

“Maka čivča”,

Božo, kako bi reagiral, če bi ti jaz prišel pomagat namesto sošolk? 😉

V garderobi šolske telovadnice bi ti z veseljem pomagal še s čim drugim 🥰

Mater ste pametni vsi.

Seveda gre za osebnostno motnjo, samo tega vam ni še nihče povedal. Sumim na shizoidno, vec pa sami ugotovite..

https://www.psihoterapija-ordinacija.si/dusevne-motnje/osebnostne-motnje

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 04.08.2022 ob 18:13

“Maka čivča”,

Božo, kako bi reagiral, če bi ti jaz prišel pomagat namesto sošolk? 😉

V garderobi šolske telovadnice bi ti z veseljem pomagal še s čim drugim 🥰

Hej “BOŽO” tega zgoraj nisem jaz napisal. Ker jaz te kdaj pohecam, nebi te pa zajebaval. Sploh pa ni v kontekstu teme, ker si tu normalno pišemo. Nekdo uporablja moj vzdevek, da dela zdraho. Ravno prej je ŠNELCI ukradel vzdevek in me zmerjal.

Ignoriraj.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 04.08.2022 ob 16:50

BOŽO, zelo zanimivo se mi zdi kar si opisal. Imam kar pred očmi to sceno. 😄

Pri nas na srednji so bile tudi hude scene.

In kaj si naredil, da so te zaprli v Radeče?

BOŽO,

jaz sem ti tole sporočilo zgoraj namenil.

 

New Report

Close