Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohvale moderatorjem

Pohvale moderatorjem

Moja naloga je, da vam pomagam.

Televizor dela motnje v prostoru.

kako obnoviti zobe brez denarja

Popay, ljudje ne znajo nič.
Zakaj v zemlji polno je kosti?

Več kot odlično delujem tudi brez kosti in mesa.

🙂

Sem v službi Andromeda Princess.

xrobe

Popay, sam veš kako sem vstopil v ta forum. Notri sta bili pa princeska z Venere in Andromeda Princess.

Trenutno pijem kapučino.

Občasno rad pokadim tudi kakšno cigareto izven prostora. Neskončno všeč mi je konica cigarete, ki žari v rdeči svetlobi.

Zakaj pa Andromeda princes in princeska iz Venere nič ne pišeta? Kje sta?

Hvala za odlično vprašanje.
Ne vem kje sta.

Bitje Večnosti v prostoru ni navzoče. Sam sem za kompjuterjem. Hiša v kateri se nahajam je cela kot kompjuter.

Popay, največji problem je, da se vsi med sabo poznamo.


Ja, res je. Ti si človek svobode. Svoje. Medtem, ko te svoboda drugih bolj malo briga. Oziroma ti ni noben problem kratiti svobodo govora drugim, ali pa se vsaj strinjati s cenzuro. Če je le tebi v prid.
Mimogrede: nisem slišal nobenega janševca, da bi se danes pizdil, ker so Zagorje v čast Rogli in njegovi zmagi na Vuelti obarvali v rdeče.
Za razliko od tebe, ko si psihiral zaradi rumene barve, ko si je Rogla oblekel rumeno majico na Touru.
Slabši si kot vsi janševci. Malo sem šel pogledat komentarje na rtvslo v članku za tisti Tadejev poziv, da se obarvamo rumeno.
Celo na tako pristranskem portalu se jih je samo ene par obregalo v to. Torej spadaš celo med antijanševci za enega izmed bolj ubrisanh, ekstremnih in radikalnih. Pa lahko stokrat rečeš kako si baje skuliran in liberalen. Takole se liberalci ne obašajo. Tako se obnašajo totalitaristi.
Drugega dela pa ne mislim komentirati. Ne vem koji kürac vlačiš v repliko meni poste nekoga drugega. To se ti s Pančom posebej zmeni.

Eno cigareto bom prižgal izven prostora kjer se nahajam. Pokadil jo bom na balkonu. Najraje opazujem konico cigarete, ki žari v rdeči svetlobi.

Kupi pikavce

Trenutno pijem kapučino.

Se opravičujem, ker kadim.

Na planetu Zemlja ni nič pametnega.

Trenutno pijem kapučino.

🙂

Popay, princesko z Venere nosim globoko v svojem srcu.

New Report

Close