Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohvale moderatorjem

Pohvale moderatorjem

Sem kompjuterski program.

🙂

Neskončno se dolgočasim, zato grem prižgati še eno cigareto na balkon.

Zunaj je mrzlo, v prostoru je bolj toplo.

Zame je kompletno vesolje kompjuter.

Nahajam se v stari hiši.

Kjer vas pričakujem.

🙂

🙂

In Popay.

Sem v službi Andromeda Princess

Še vedno sem v stari hiši.

V kateri ne kadim.

Trenutno pijem kapučino.

Odlično vem, kdo je Popay.

Sem v službi Andromeda Princess.

🙂

Jaz Popaya še nikoli nisem videl in ga ne poznam.

Saj bomo rešili problem, ampak vse je strahotno zamotano.

Bitje Večnosti je ključ do rešitve problema.

Moderiranje je srž foruma. Mora biti absolutno pravilno.

Cigaret grem prižgat.

Cigareto!

Ok., gremo po vrsti.. Sem človek svobode in realnega pogleda na ljudi in na vse kar se dogaja v moji bližini, če je člevok sposoben, pa tud, če je fanatik s(d)s stranke in jajata mu tud v teoriji ne bi nič očital, če me bo pa žalil inpljuval po meni se bom pa uprl. Kaj si ti misliš o tem, pa predvidevam, da veš, da me boli qurac. Jst vem, kdo sem in kaj sem in vsak, ki me pozna ve, da men ne more čisto nič očitat v življenju. Čist ko suza, v vseh pogledih, a veš kaj to pomeni…, vem, da ne, ker sem ti napsial, da mi deluješ nerealne. To pomeni, da nisem nobenemu nič v življenju dolžen, zmeram igram z odprtimi kartami v špilu, edin, jebozovni ženski se pač ne bi nikoli odrekel, če nanese situacija tako, da se da kaj z njo imet, pa čeprav bi bil v vezi. Komu jst kratim svobodo govora, ajde napiši…
Jst vedno oddam svoje mnenje v svojem imenu in sem pač zarad tega mnenja dostkrat napaden, tudi od tebe skor redno v zadnjih meseceh. Sem jst tebe kdaj citiral in te obsojal za tvoje mnenje!? NIKOLI. Mene ne motijo tvoje kritike, ki mi jih pišeš ampak, ko greš pa predaleč mi pa pač dvigneš pritisk v stilu tistega, k osi mi nepopal antifa jebivetre…, men ti to popaš, ko sem celo življenje v krogu delavnih ljudi, en evrste proletarita, ki ga je marsikdo an nek način prerastel in živi gospodsko, z mano vred. ampa začeli smo z delom v tovarnah. Razen tistih, ki so pač študirali pol življenja in so še nad mano po stilu življenja, se pa še vedno dobivamo na rekracijah, kjer smo vsi enaki na igrišču.
Zdej za Rogliča, kakor se jst spomnim še iz bivše države je Zagorje rdeče, mogoče se motim, ne bom trdil, da je tako kot jst rečem in spet tvoj feler… nisi slišal nobenega janšišta, da pizzdi čez rdečo barvo.., jaaa sej njih ne slišiš oni raj spodjebajo na internetu tako hinavsko vse ljudi, ki se ne klanjajo jaajtovi stranki in njemui.. Tist valjevec al kaj je, je predlagal celi Sloveniji naj se obleče v rumeno barvo in kje je fora…, verajmem da veš, sm se norega delaš, da ne… Model je član stranke s(d)s… Si slišal mogoče videnga predstavnika Levice, da je rekel naj se Zagorja ali cela Slovenija pofarba v rdeče.. Jst ga nisem, ti boš verjetno nekoga našel, ki je to res rekel.
Vidiš men je pomembno kdo kaj reče, posebej, če je član meni tako zopne stranke. V zadnjem času imamo pa kup norih izjav tovariša Twita.. Drugače pa kapo dol slovenskim kolesarjem (v najboljših letih sem delal tudi sam po 7000 km letno, letos pač samo dobrih 2000), tud sam sem celo živeljenje na kolesu ampak men je to dolgočasen šport isto kot smučarski skoki.
Pa grem zdej na tvoj nivo…., v rit si ti porini pristranski portal. Rtv ni noben pristranki portal, tebe pač moti, ker je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mnenj proti noremu jajatu, ne 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kot ti trdiš…. 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pač po moji presoji in men je odličen, ko bom videl, da bo začela prevaldovat jajatova (za moje pojem zaradi njegovih volilcev nacistična politika) politika pa pač ne bom več uletel tja.

Tistega pe-dra pančota se mi ni dalo posebej citirat in sem ga pač dal še v ta post, katerega sem teb napisal, tist s tabo nima nič… in večkrat piše pod različnimi niki in mi podtika (vsaj mislim da je ist model, pisal je še takrat, ko nisem bil registriran v mojem imenu, normalno da ne nič dobrega) njegove izmišljene pizzdarije.. je pa to lep primer, pravi vzorec volilcev s(d)s stranke, kako podtikajo in kakšen šoder so tej ljudej, pa komu so lahko taki ljudje ok., ne vem mogoeč teb…, jst jih bi dal na goli otok tucat kamen na vročem soncu. Oni pač taki so.
Kot rečem, sem na strani normalnih ljudi ne glede na barvo kože in politično opredelitev, pa če ti to verjameš al pa ne. Pa če bi bil ta normalen človek fen s)d)s stranke, ki se bi normalno pogovarjal z mano, bi bil celo vesel, a sem končno spregoril s takim človekom iz te stranke.

Vsi smo tukaj.

New Report

Close