Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohvale moderatorjem

Pohvale moderatorjem

občasno rad popijem švarc kofe

Učimo se delati.

Sem v službi Andromeda Princess.

in Bitje Večnosti sva v dnevni sobi.

V papirju ni nič pametnega.

Neskončno rad opazujem žarečo konico cigarete.

Popay, nahajam se v kompjuterju. Kompjuter ima mikroprocesorsko jedro. V mikroprocesorskem jedru se nahaja x-robot.

Sem v službi Andromeda Princess.

V prostoru je Andromeda Princess.

Andromeda Princess vas pričakuje.

Nahajam se v letu 4055.

Lej Popay, jaz za pisanje drugih ne morem odgovarjati. A tudi če: a si morda kdaj razmišljal, da tudi tvoje pisanje in ekstremizem privleče na plano šoder iz druge strani? Ker pač v tebi vidijo zaveznika. Problem pri tebi in tebi podobnih je ta občutek večvrednoti in namišljnen moralne superiornosti, ko mislite, da je vam dovoljeno več kot ostalim. Da so lahko privoščite vse, medtem ko moralizirate druge o istih stvareh, ki jih sami počnete.

Še enkrat o rumeni majici: samo skrajno zabit in opranoglav osebek je videl v Tadejevem pozivu politiko. In dejstvo, da se velik del antijanša populacije sploh ni obregal v to, ti pa si se, mi govori, da si ekstremist med ekstremisti, Crème de la crème totalitaristične elite.
Hecno se mi zdi, da smo pred 30. leti obsojali Srbe kako jim je политика oprala možgane. Dandanes, ko berem tebe mi je to popolnoma jasno.

Me je pa v smeh spravil tale tvoj zapis:
štekaš poanto bumbar zadet…. Ne bom šel na tvoj nivo žaljenja, ker nisem taka podgana kot si ti

Hvala za dozo smeha. Kako bi šele zgledalo, če BI šel na moj nivo žaljenja?

Glede rtv: seveda je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komentarjev proti jajotu. Ampak teh 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vas je spisalo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} fanatikov.
Glede Nove je pa tako, da je tam ogromno komentarjev tudi proti jajotu. In tam tudi ostanejo, če le niso preveč ekstremistični in k nasilju pozivajoči. Cenzura je tam dosti manjša kot na rtvslo. Saj zato ti pa rtvslo tudi bolj odgovarja ker gre cenzura bolj kot ne v eno smer, a ne?
Ko smo že ravno pri cenzuri in politiki identitete, katero eni zagovarjate, dokler gre seveda vam v prid:
Svetoval bi ti, da se umiriš in resno pogledaš tale video, posnet pred 3 leti:
https://www.youtube.com/watch?v=hsGO1bI9q_U

Ni dolg, samo 7 minut, tako da ne bo tvoje življenje prikrajšano za ne vem koliko časa.

Upam, da se zavedaš, da ima palica dva konca in da se na bolečem koncu palice hitro lahko znajdeš tudi ti. Takoj, ko te tvoji gospodarji ne bodo več potrebovali in si jim samo še breme. Do sem namreč lahko pripeljeta politika identitete. Politika, katere glasnogovornik si tudi ti.

Nahajam se na forumu in v resnici je računalnik zame igračka na katero tipkam.

Moja princesa se je spremenila v miš

Trenutno pijem kapučino.

Pokadil sem cigareto.

Kako že gre tisti stari pregovor. Aja. Lastna hvala se pod mizo vala.

Najraje imam črno kavo.

Kako obnoviti zobe brez denarja

https://youtu.be/wxswW1JkM4I

Xrobe

eborx

Kako obnoviti zobe brez denarja

Brez zob se ne da jesti.

Lahko se je banane

New Report

Close