Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomagajmo Petri Karničar in otrokom pokojnega Dava

Pomagajmo Petri Karničar in otrokom pokojnega Dava

Sem pogledala insert iz poročil na Planetu, če se ne motim. Akcijo so organizirali iz krajevne enote RK, organizator je bil njegov prijatelj, se pravi, ga je poznal in je verjetno bolj seznanjen s situacijo. Kakšnih velikih denarjev gotovo ni služil tam na Jezerskem.

Ma o kakem premoženju vi to?

Tip je vse, kar je zaslužil, porabil za svoje finte, ki btw, OGROMNO stanejo! Enako kot un, ki je ostal na Langtang Lirung, Humar. Pa un kolesar Robič, ki se je razbil na Jesenicah. Povsod je enako – ti desci so živeli iz danes na jutri, ob njihovi smrti priplavajo (svojcem) na dan pufi in krediti, limiti in bogvekaj še…. o kakšnem denarju ali zavarovalnini pač tu ni govora!

Od teh descov družine nimajo nič, samo stroške. Ne žene, ne otroci. Nič.

Junak, ja. 😉 Zame je junak tisti moški, ki poskrbi za družino, ne pa, da se zdaj fehtari po forumih. Junak pa tak, ja.

Prijateljico iz ena do tri pa prosim pusti pri miru, saj zmeraj kaj lepega napiše.

Ljubljančani smo izvzeti ane. Nihče nas ne mara,osovraženi od vseh in popljuvani od vseh,zato se je solidarnost in pomoč sodržavljanom za vselej končala.
Neljubljančani itak se imaste za bogove in oh in sploh,lepo se imejte še naprej .

Resnica! Moj podpis!

Resnica! Moj podpis!
[/quote]

In zakaj bi zdaj mi reševali njegove pizdarije? So se mu pustile oplodit, pa naj plačajo. Kontracepcija je pri nas brezplačna.

Ampak namakal ga je pa konkretno Karnicar :))

otrok?

Po prebranem se mi zastavlja neko – morda – bogokletno vprasanje. Zakaj so ljudje tako dvolicni … licemerski? Pregovor pravi: O mrtvih vse dobro! Zakaj pa?!
Mediji in alinisticno-hribolazniska srenja ga kuje v zvezde … heroj, legenda, premikal je meje nemogocega, prvi presmucal iz xy vrhov, kamor si ni drznil nihce drug, extremisti ustvarjajo nove poti clovestva … A res?!
V vsakdanjiku pa totalna katastrofa. Za seboj pustiti najblizje v tem kar sedaj obelodanjajo…
Je bilo najbolj neodgovorno in skrajno egoisticno pocetje. Legende in spostovanja vredni so tisti, ki poskrbijo za dom, druzino in spodobno zivljenje svojih najblizjih.
Se zelo strinjem z ze napisanim nekje zgoraj … od teh descev ni imel noben NIC!

Zelo res in lepo napisano..

Se strinjam.

Kaj pa takega obelodanjajo? Da je imel 8 otrok? Je to problem, greh? Sploh nisem verna in ne hodim v cerkev, kolikor sem slisala, je pa on bil. Mogoce se je ze zaradi svojega pocetja obrnil na koga, za varnost.. Pa ceprav je vse to verovanje bedarija.. Mogoce je imel oporo.
Otrok je imel s to zeno 4. Ostali prejsnji otroci so ze starejsi..
Ni videti, da bi bili revezi. Vsi vecji otroci z zadnjo zeno trenirajo tek na smuceh, skoraj vsak dan treningi, to stane. Do zdaj ni bil problem denar, drugace se ne bi tega sli. In ce je g. Karnicar vse porabil zase, pa baje nic zasluzil, bodo pa se zdaj “pregurali” skozi.
Ce pa je imel kaksne pogodbe in sponzorje z vecjimi firmami, pa mislim da te ne bodo zdaj terjale denar od njegove druzine, ce njega ni vec.

Glej, ne se takoj raburjat. Realno gledano, o tem njihovem zivljenju – od prej – ne vemo nic.
Zakaj jih je potrebno takoj zdaj izpostavljat, ce jim nic ne manjka?! Prijatelj je sprozil na RK akcijo zbiranja pomoci za njih. Torej: Verjetno pozna situacijo.

Če se že gremo te pomoči, bi raje pomagali moji sosedi, ki ji je mož zbolel, ona je ostala brez službe in ni iskala druge, ker je doma skrbela za bolnega moža. Mož je umrl, ona je ostala s tremi otroki starimi leto in pol, 8 in 12.
Mislim, da to ni edini primer družine, ki potrebuje pomoč, jih je še veliko več takih, ki bi jim pomoč ob družinskih tragedijah bolj prav prišla kot zgornji družini, za katero se zdaj zbirajo donacije, samo žal te družine niso javno znane in za njih ne bo nihče zbiral donacij.

Zato se jaz v dobro teh družin odpovedujem doniranju Karničarjevim.

Ce ste jankovicu pomagali z 29 milj evrov potem je tole mala malca…a za to donacijo pa nic ne cvilite…

Kaj pa takega obelodanjajo? Da je imel 8 otrok? Je to problem, greh? Sploh nisem verna in ne hodim v cerkev, kolikor sem slisala, je pa on bil. Mogoce se je ze zaradi svojega pocetja obrnil na koga, za varnost.. Pa ceprav je vse to verovanje bedarija.. Mogoce je imel oporo.
Otrok je imel s to zeno 4. Ostali prejsnji otroci so ze starejsi..
Ni videti, da bi bili revezi. Vsi vecji otroci z zadnjo zeno trenirajo tek na smuceh, skoraj vsak dan treningi, to stane. Do zdaj ni bil problem denar, drugace se ne bi tega sli. In ce je g. Karnicar vse porabil zase, pa baje nic zasluzil, bodo pa se zdaj “pregurali” skozi.
Ce pa je imel kaksne pogodbe in sponzorje z vecjimi firmami, pa mislim da te ne bodo zdaj terjale denar od njegove druzine, ce njega ni vec.
[/quote]

Bojo pa nehal smučat. V našem razredu jih pol še nikoli ni smučalo. Ker nimajo denarja. Na sprehode hodijo po hribih. Bojo še njegovi.

Davo Karničar je bil mož velikega srca in srčnih dejanj.

Želimo, da bodo njegovi številni otroci podedovali od njega vse dobro.

Kaj pa takega obelodanjajo? Da je imel 8 otrok? Je to problem, greh? Sploh nisem verna in ne hodim v cerkev, kolikor sem slisala, je pa on bil. Mogoce se je ze zaradi svojega pocetja obrnil na koga, za varnost.. Pa ceprav je vse to verovanje bedarija.. Mogoce je imel oporo.
Otrok je imel s to zeno 4. Ostali prejsnji otroci so ze starejsi..
Ni videti, da bi bili revezi. Vsi vecji otroci z zadnjo zeno trenirajo tek na smuceh, skoraj vsak dan treningi, to stane. Do zdaj ni bil problem denar, drugace se ne bi tega sli. In ce je g. Karnicar vse porabil zase, pa baje nic zasluzil, bodo pa se zdaj “pregurali” skozi.
Ce pa je imel kaksne pogodbe in sponzorje z vecjimi firmami, pa mislim da te ne bodo zdaj terjale denar od njegove druzine, ce njega ni vec.
[/quote]

A če so prvi otroci že starejši, potem ne potrebujejo očeta? Ravno tako! Da se pomenijo po moško, da jim da nasvet, pomoč…
Če pa gre družina narazen in se osnuje druga družina, potem se ponavadi odnosi precej pretrgajo.
Vse drugače je, če je osem otrok z isto mamo in očetom, kot pa trije otroci z eno mamo…en otrok z drugo mamo, pa spet štirje otroci s tretjo mamo.
Moški, ki skače od ene ženske k drugi in tretji, pa z vsako ima otroke…bom raje tiho.Ni v redu, pa konec.
Ne za te ženske, mame , za otroke še manj.

Njegova velika dajanja in dejanja bodo ostala v spominu.

Alpinistični geni bodo kar razširjeni…..

Meni pa je Davo ostal v lepem spominu. Večkrat sva se z možem ustavila v njegovem gorniškem centru na Jezerskem. Tam je ena taka pozitivna energija. Ne moreš, da ne bi malo posedel tam. Davo je bil vedno nasmejan in prijazen. Postregel je goste in poklepetal z njimi.
Tudi domačijo Šenk večkrat obiščem. Enkratno doživetje. Tista, res prava kmetija.
Narava, sonce, živali, prijazni ljudje …. tam sem vedno spočijem in napolnim baterije.
Davo, zame si bil velik človek. Dostopen, prijazen, pozitiven!

In zakaj je imel tolk otrok?

V drugih temah pravite, naj ljudje ki nimajo denarja nimajo otrok.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/ce-ne-zberejo-denarja-bo-osem-ljudi-na-cesti-228881
No pomagajte, bolj pomoči potrebnim


Vecina ljudi je dvolicnih, licemerskih kot sem ze napisala.
Takoj sem nekoga razjezila, ko sem izrazila svoje mnenje o osebah, ki so za nekoga “legende”, za drugega pa katastrofe … In kaj potem? Je bilo vprasanje.
Jah nic. Potem je pa itak vse ok.

New Report

Close