Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Popolnoma bo uničila hčerko

Popolnoma bo uničila hčerko

Mi smo vlekl to flaško fuuuul dolgo. Raj ne povem do kdaj. Je bla taka reset meditacija za srkat pred TVjem, pa ob knjigi , za umiriti se. Čist ok. Noben imel težave z zobmi. Celo jaz pri 50tih se spomnim grdega trenutka, ko so mi jo v 1razredu fliknili v kanto. Sem jo šla iskat pa so vztrajali. Še danes ne razumem te brutalnosti in pomanjkanja dialoga, dogovora, pustiti za spomin. Tako je pa bolj grenak. Se pa spomnim užitkov..2x na 1dan: enkrat je bil mlek, drugič planinski čaj (s planincam in vijolično embalažo). Ne vtikuj se teta. Razmisli kak lep trenutek ji lahko pričaraš in ne tlači nosa tam kamor se te ne tiče.

Jaz sem pri osmih že kurca vlekel.

Jst tud sm mela flasko zvecer na skrivaj se dolgo v osnovni soli, pa to scasoma mine. Lej je pa ena prednost: bo boljse vlekla ko bo starejsa, saj ocitno ji ta refleks dela. Tko da nic bat vse bo ok!

Nič ne bo uničila hčerke. Hčerka je že uničena, pa ne zaradi flaše. Flaša je samo pokazatelj enega  velikega problema. Verjetno se je začelo s prepiri med staršema in nadaljevalo z ločitvijo. Punčka išče tolažbo in pozornost. Verjetno je bila nazadnje srečna, ko je še pila po flaši in sedaj na nek način ohranja en delček tistega obdobja. Žalostno.

Kap..razumem da imaš kakšno igračko….ampak flaško, mene bi bilo sram pisat

Sram gor ali dol …

Objava je sicer stara, ampak lahko se mami razloži, da flaške in dude slabo vplivajo na zobe.

Drugo pa je, da ima deklica očitno nek čustveni primanjkljaj – poleg tega, da mami marsikaj ni jasno, če ti jo še kar dovoli.

Jaz bi omenila take tehtne argumente, recimo

Odgovor na objavo uporabnika
Teta, ki jo skrbi, 28.03.2023 ob 09:00

Je normalno, da pri 8ih letih še vedno po flaški pije? Ni hotla z vrtcom in sedaj niti s šolo ali očetom, ki ne ve za flaško, nikamor noče za prespat.

Jaz sem mislila, da se flaško kupujeta za kakšno njeno igračko dojenčka in ne za 8 letnico. Zdi se mi nenormalno, kar sem tudi povedala, sedaj sta obe skregani z mano.

Bi bilo prav, da jaz povem njenemu očetu, sem njegova sestra? Se še komu zdi, početje mame nenormalno, ker dovoljuje tak absurd.

Razumem, da se deklica crkla, ne pa tudi, da mama ne ukrepa in ji za crkljanje ne najde nadomestila. Po moje se mami ne ljubi ukvarjati se z odvajanjem in rajši dopušča tako absurd.

Jaz nimam otrok, zato ne vem kako toliko starega otroka odvaditi nezdrave navade.

 

NI normalna !!!!!!

To ni ne naravno, ne normalno, v kolikor ne zaostaja v duševnem razvoju. Bolano in konec. Pri 8 letih je lahko tolažba vsekakor kaj druga kot flaška. Flaška je res skregana z logiko …

Odgovor na objavo uporabnika
Rajš ne povem, 30.03.2024 ob 13:41

Mi smo vlekl to flaško fuuuul dolgo. Raj ne povem do kdaj. Je bla taka reset meditacija za srkat pred TVjem, pa ob knjigi , za umiriti se. Čist ok. Noben imel težave z zobmi. Celo jaz pri 50tih se spomnim grdega trenutka, ko so mi jo v 1razredu fliknili v kanto. Sem jo šla iskat pa so vztrajali. Še danes ne razumem te brutalnosti in pomanjkanja dialoga, dogovora, pustiti za spomin. Tako je pa bolj grenak. Se pa spomnim užitkov..2x na 1dan: enkrat je bil mlek, drugič planinski čaj (s planincam in vijolično embalažo). Ne vtikuj se teta. Razmisli kak lep trenutek ji lahko pričaraš in ne tlači nosa tam kamor se te ne tiče.

No, tudi to ni normalno.

New Report

Close