Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Posiljevanje s cepljenjem

Posiljevanje s cepljenjem

Odgovor na objavo uporabnika
544545, 04.08.2021 ob 22:50

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 04.08.2021 ob 21:17

Nič ni zaman, ker fašistične korporacije služijo milijarde na račun človeške naivnosti.

Kar pomeni še več revščine za navadno rajo.

Tako. Uni govedarji si bodo kupl jahte, verjetno bosta tud Jahnsha pa Kocina končno prišla do prave jahte,kot kak naftni mogotec, folk bo pa v karanten ali z drugimi besedami štali in prebiral qr kodo da bo šu lahk po komad kruha. Med tem ko bodo začel čez kako leto dve govedarji po luft letat z novimi droni pa bo folku nabit davek na vožnjo z motornimi vozili. Kao segrevajo in mažejo ozračje.

Kva še? Ja  lahk bi še, ne da se mi.

 

To je vse res, vsi so si nagrabili keš na nepošten način s kršenjem ustave in marsičesa. Božji kazni ne uidejo ali karmi, oni ali njihovi potomci, pa ne da sem žleht. V materialnem svetu lohk vse podkupiš in imaš še zmeri krvave roke, Boga ne moreš.  Kacin ima jahto iz leta 2001, rabljeno se mi zdi da imajo uni nepošteni kriptozaslužkarji s testi boljše in bolj drage stvari/dobrine.

Odgovor na objavo uporabnika
ofčsdš, 04.08.2021 ob 21:10

Ob temle me je pa zmrazilo. V Britaniji že odkrito priznavajo, da učinkovitost cepiv sčasoma pade, zato se bo treba sprijaznit, da se bo treba še leta cepit proti covidu. ???????????

”It is therefore likely that there will be vaccination campaigns against SARS-CoV-2 for many years to come, but currently we do not know what will be the optimal required frequency for re-vaccination to protect the vulnerable from COVID disease,” the scientists said.

Še kdo naj mi omeni teorijo zarote.

Dozirali vas bodo, kot narkiče s temi dozami do 100. doze.

Pozimi letos in lani so posranci hodili na skrivaj brez mask seveda v fancy gostilne, ko smo bili vsi zaprti, tako da…. toliko o tem koliko smo neenaki pred zakonom.  Zato lastniki teh fancy  gostiln ne šimfajo režina, imajo PCT  pogoj, mi je vse jasno.-zakaj so se temu prodali, ker se jim gre zgolj za dobiček. Bine Volčič in ostali prodani pajaci. Slovenija je majhna, vse se izve.

New Report

Close