Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potniki z ladje prihajajo domov

Potniki z ladje prihajajo domov

Menda je starejši par iz te ladje že umrl. Najbrž res ni vse tako nedolžno za ne tako starejšo ali ne tako s kroničnimi težavami populacijo, kot namigujejo. Navsezadnje umirajo družine, in to tudi 50+ let. Si predstavljate, da pride v naše družine virus, ma jaz od skrbi umrem …

Kaj zganjas paniko, saj bodo pri nas se 14 v karanteni, je kdo rekel, da ne??

Se strinjam s tabo.. Ker vsakič, ko se pojavi novi okužen, se karantena podaljša, po moji logiki..
In res napaka, da so jih kar pustili gor, kar bo, pač bo.

O karanteni doma še niso dali izjav. Vse je mogoče.

Ali je kdo rekel, da ja?

evo, dva para sta iz slovenj gradca, eden iz primorske

Dva imata potrdilo, da nista okužena. Ostali še čakajo.

Pa saj en bodo samo oni prinesli virus.

Poglejte fb, koliko ljudi trenutno potuje vse povprek. Koliko jih je samo že na Šrilanki itd.. To bo veselo po počitnicah.

kje si to prebrala?

Res je, pocitnice so. Imam znance, prijatelje, sodelavce.. Eni na Tajsko, Maldivi, Srilanka, Singapur, Bali, Indija, Vietnam.. .. To je samo tisti konec, drugace pa vsepovsod po svetu..
Da ne bo pomote, tudi mi ogromno potujemo, za prvega maja spet gremo dalec.. Ampak samo toliko, da povem, po pocitnicah lahko, da bo pestro..

kje si to prebrala?
[/quote]
Povsod v dnevnih novicah. Imaš splet na dosegu roke, uporabljaj ga.


Povsod v dnevnih novicah. Imaš splet na dosegu roke, uporabljaj ga.
[/quote]aha,se nisem nič pogledala 🙁

aha,se nisem nič pogledala 🙁
[/quote]

Jaz sem presenečena, kako nič ne spremlja folk dogajanja. MMC je itak… Ah, brez besed. Pojdite na tuje portale, da vam bo jasno kaki osli nas v slo vodijo v zakol. Meni je super spremljat tudi ambasador 21. 2x dnevno (vsaj) osvežene novice, podprte z videoposnetki, reportažami, mnenji.

kakšne kronične bolezni so imeli tisti umrli pod 50 let. Denimo uni kitajski 34 letni dohtar, pa dva direktorja bolnic, pa una dva kitajca, ki sta umrla izven kitajske, 39 in 44 let stara itd….
kajti nekam dosti je takih mladih ljudi, za katere je bolj malo verjetno, da imajo neka huda kronična obolenja.
zna biti, da je preživetje bolj loterija, kot pa posledica zdravega telesa.

naši zdravstveni junaki pa so itak klasa zase…..že ob navadni gripi jim je pred največjim bumom zmanjkalo zdravil, nova zdravila pa so napovedali za konec marca….če je to to, potem se nas samo bog lahko usmili.

Jaz sem presenečena, kako nič ne spremlja folk dogajanja. MMC je itak… Ah, brez besed. Pojdite na tuje portale, da vam bo jasno kaki osli nas v slo vodijo v zakol. Meni je super spremljat tudi ambasador 21. 2x dnevno (vsaj) osvežene novice, podprte z videoposnetki, reportažami, mnenji.
[/quote]ja saj tudi sama pogledam,danes se nisem,me vse mineva ob naši neskrbi:(

Ni nujno, da sta umrla tista dva, ki smo jih spremljali na TV. Piše samo, da sta bila stara več kot 80, nikjer ni omenjenih imen.


Res? Kje pa to piše? In bližajo se pustovanja, pa boste vsi na kupu! Pa bliža se vitranc pa planica. Enkrat 14 dni brez karantene, pa zboli kao eden, ki ne kaže znakov, pa gre mal okol, pa se pojavi še eden, ki ne kaže znakov…. množenje nam ni prav močna stran, a ne? In iz šrilanke, tajske in indije se bodo te dni vrnili v službe in šole odrasli in otroci, ki so bili na počitnicah. V vseh teh deželah je zdravstvo še veliko bolj na psu kot pri nas, ker ljudje sploh nimajo denarja, da bi si lahko privoščili obisk zdravnika. velkomerce, zdej je čas za vas!

da sta Japonska državljana.

Kaj bluziš o Indiji, tam ni nič. 3 osebe in vse tri ozdravljene, v Evropi je dosti hujše kot v Indiji. Imajo tako strog režim za vstop v državo trenutno, da je praktično nemogoče iz npr. Kitajske prečit v Indijo.

Bodo potniki pravzaprav Slo?


Si ti sploh bila kjerkoli po svetu? V Indiji umirajo ljudje na cesti, na železniških postajah, ob robu avtoceste, na tirih, pod prelepim tadžmahalom,….. in sedaj bodo po tvoje šli k zdravniku kazat kašelj. Dejte no dejte, malo od svojega praga naprej.
In ja, režim? Pri nas ga pa ni? Torej?
Tajska in Šrilanka nimata nobenega režima, tile, o katerih teče beseda pa se bodo pa vrnili iz najbolj okuženega teritorija na svetu. Iz ladje? In jih tete iz NIJZ ne bodo dale v karanteno, ampak poslale domov razširjat virus, saj so zdravi. Kot Indijci in Tajci, a ne?

“We urged the Chinese Embassy to ensure that they return soon as their absence is having a big impact on project progress,” he told the newspaper. According to official figures there had been around 15,000 Chinese construction workers in Sri Lanka before the outbreak, but unofficial estimates are much higher at close to 100,000.


Si ti sploh bila kjerkoli po svetu? V Indiji umirajo ljudje na cesti, na železniških postajah, ob robu avtoceste, na tirih, pod prelepim tadžmahalom,….. in sedaj bodo po tvoje šli k zdravniku kazat kašelj. Dejte no dejte, malo od svojega praga naprej.
In ja, režim? Pri nas ga pa ni? Torej?
Tajska in Šrilanka nimata nobenega režima, tile, o katerih teče beseda pa se bodo pa vrnili iz najbolj okuženega teritorija na svetu. Iz ladje? In jih tete iz NIJZ ne bodo dale v karanteno, ampak poslale domov razširjat virus, saj so zdravi. Kot Indijci in Tajci, a ne?

“We urged the Chinese Embassy to ensure that they return soon as their absence is having a big impact on project progress,” he told the newspaper. According to official figures there had been around 15,000 Chinese construction workers in Sri Lanka before the outbreak, but unofficial estimates are much higher at close to 100,000.
[/quote]Po mojem bodo poskrbeli za te Slovence,saj človek ne more bit toliko nor,da ne bi,GO je po mojem nemogoce,ne vem kako bodo,morda jih bodo pustili kje v Evropi,

Po mojem bodo poskrbeli za te Slovence,saj človek ne more bit toliko nor,da ne bi,GO je po mojem nemogoce,ne vem kako bodo,morda jih bodo pustili kje v Evropi,
[/quote]

Človek običajno uporablja zdravo pamet. Uradniki pa se za nasvet obrnejo na fikuse.

Človek običajno uporablja zdravo pamet. Uradniki pa se za nasvet obrnejo na fikuse.
[/quote]je pa možnost,da sploh ne bodo povedali ,da so okuženi,od 4 se ni rezultatov?!??


Si ti sploh bila kjerkoli po svetu? V Indiji umirajo ljudje na cesti, na železniških postajah, ob robu avtoceste, na tirih, pod prelepim tadžmahalom,….. in sedaj bodo po tvoje šli k zdravniku kazat kašelj. Dejte no dejte, malo od svojega praga naprej.
In ja, režim? Pri nas ga pa ni? Torej?
Tajska in Šrilanka nimata nobenega režima, tile, o katerih teče beseda pa se bodo pa vrnili iz najbolj okuženega teritorija na svetu. Iz ladje? In jih tete iz NIJZ ne bodo dale v karanteno, ampak poslale domov razširjat virus, saj so zdravi. Kot Indijci in Tajci, a ne?

“We urged the Chinese Embassy to ensure that they return soon as their absence is having a big impact on project progress,” he told the newspaper. According to official figures there had been around 15,000 Chinese construction workers in Sri Lanka before the outbreak, but unofficial estimates are much higher at close to 100,000.
[/quote]
Mešaš hruške in jabolka.

New Report

Close