Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povem vam zakaj poleg žene potrebujem še ljubico

Povem vam zakaj poleg žene potrebujem še ljubico

Zato, da preživim! Zato ker lahko! Zato….

To me kar naprej sprašuje prijatelj. Rad bi mi vcepil v glavo, da sem zato slab mož, slab oče in en navaden prevarat. Sem res? Sebe ne vidim tako, ker zaradi tega nihče ne trpi in nikomur nič ne manjka.

Pa kaj naj, če rabim tisto vznemirjene, ki ga dajejo ljubice. Ljubica je kot češnja na torti. Komaj čakaš, da prideš do nje. Ker mi daje vse tisto, kar doma ne dobim.

Žena ljubim, samo kaj ko je kar naprej utrujena, razdražljiva, pa v trenirki in z enim bombažnim perilom. Za malo hopa cupa pišem skoraj prošnje in še to mi potem vmes razlaga kaj vse morama, kaj ga mularija v šoli serje in podobno.

Na drugi strani ljubica, počaka me vsa voljna, vesela, da me vidi, je pozorna poslušalka, lahko ji potožim kaj vse me muči in ona mi pokaže, da ji ni vseeno. Vse kar zahteva v zameno je, da je da jo razvajam takrat, ko sva skupaj, ji kaj lepega kupim in to je to. Ko potegnem črto imam od nje več za manj denarja, kot če bi hodil na psihoterapijo in, ali na fitnes. Meni se izplača.

 

.https://youtu.be/vT9BeYCmIQc

Ki mu je žena zadnja, ki bi jo ljubil. Daj preberi za sabo parkrat morda boš videl kako si patetičen s bednim življenjem.

Prijatelj ima prav.

S stajerskega konca vas veliko stepa zgodbice za mon..

Ti bo ljubica dala še kaj drugega, npr. kakšen HPV ipd., pa potem?

Prav dam avtorju.Žene čez čas postanejo tečne,se zapustijo vedno jih nekaj boli….

Zato pa je rešitev ljubica.In tiste ženske,ki ste poročene,bi se iz teh “zgodbic”lahko kaj naučile,

Ko odrasel moški za intimen odnos napiše “hopa cupa” je takoj jasno, da gre za mentalno prizadeto bitje.

Kako lahko rečeš, da ljubiš nekoga, ki ti je očitno ogaben?

Odgovor na objavo uporabnika
DŽon, 17.03.2023 ob 12:34

Zato, da preživim! Zato ker lahko! Zato….

To me kar naprej sprašuje prijatelj. Rad bi mi vcepil v glavo, da sem zato slab mož, slab oče in en navaden prevarat. Sem res? Sebe ne vidim tako, ker zaradi tega nihče ne trpi in nikomur nič ne manjka.

Pa kaj naj, če rabim tisto vznemirjene, ki ga dajejo ljubice. Ljubica je kot češnja na torti. Komaj čakaš, da prideš do nje. Ker mi daje vse tisto, kar doma ne dobim.

Žena ljubim, samo kaj ko je kar naprej utrujena, razdražljiva, pa v trenirki in z enim bombažnim perilom. Za malo hopa cupa pišem skoraj prošnje in še to mi potem vmes razlaga kaj vse morama, kaj ga mularija v šoli serje in podobno.

Na drugi strani ljubica, počaka me vsa voljna, vesela, da me vidi, je pozorna poslušalka, lahko ji potožim kaj vse me muči in ona mi pokaže, da ji ni vseeno. Vse kar zahteva v zameno je, da je da jo razvajam takrat, ko sva skupaj, ji kaj lepega kupim in to je to. Ko potegnem črto imam od nje več za manj denarja, kot če bi hodil na psihoterapijo in, ali na fitnes. Meni se izplača.

 


@D
Žon

Si pač suženj impulzov. To, da zaradi tega nihče ne trpi, je le tvoje samozavajanje.

Ko se razve, kakšen si in kaj počneš, bo vse drugače. Do takrat pa… se lahko napihuješ kot žaba pa kljub vsemu ne moreš zakriti svoje plitkosti.

Da preživiš😂 raje povej da si luzer brez keša, ki ne more živeti sam.

Si prepričan, da žena ne ve?

Včasih nisem razmišljala tako, ampak danes to podpiram.

DŽon, si pac tipični moški stare šole. Ukazuje ti kurac in ti si sluga svojemu kurcu. Nič hudega sicer. Stara generacija si. Le ne domišljaj si, da si kaj več od tega.

P.S. Današnjim mladcem njihovi kurci ne ukazujejo več. Se ne zmenijo za napihnjene duck face plastične in joškaste keš pičke, pa niti slučajno niso pedri, samo take pičkice jih ne ganejo.

Ja ja seveda. Ljubici kaj lepega kupi in jo razvaja. Me zanima kako razvaja svojo ženo. Aja tako, da mora ta za njim pospravljati, pucati hišo, služit denar, kuhati in skrbeti za otroke. Standard. Videno in doživeto. Never again.

Ti si pa le privosci. Ubošček

Lej, super si si zrihtal in vse bi lahko bilo krasno, če bi tudi osebi, ki jo bojda ljubiš, omogočil, da se odloča tako informirano in v skladu s svojimi potrebami in čustvi kot se to ti.

Ti si pa svoji ženi pravzaprav vzel opravilno sposobnost in to samo zato, da si ti srečen oz. si se ti odločil, da je tako tudi ona najbolj srečna različica sebe.

Kaj pa, če greš sam z otroki na vikend, da bo tudi ona frej in spočita in ko bo imela čas, bo morda ugotovila, da je zlahka sama. Ti ji ne bo treba v oči gledat, ko bo enkrat izvedela in te bo vprašala ali je res?

Moškim je pogosto žal na stara leta, da so spustili vsako češpljo, ki jim ji bila na voljo.

Ti kar kavsaj na okoli. Upam, da žena kmalu spozna kakšen debil si. Želim ti, da boš na stara leta sam gnil.

Vic dneva:

Zeno ljubim

😏😂

 

Umiram od smeha

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mare500, 17.03.2023 ob 13:18

Ko odrasel moški za intimen odnos napiše “hopa cupa” je takoj jasno, da gre za mentalno prizadeto bitje.

Ekzekli.

 

Tuki gor so itak sami kmetavzarji v vecini,najvec stajrci so taki in isti jadniki po klepetih ipd 🙂 zato stajercev ne prebavljam

 

Hahah, ker kreten. Čakaj, tebi mora žena vmes razlagat kaj in kako se dogaja z njo, otroci in bajto??? Spravi te vidi kolikokrat na teden teden??

Ti si en navaden bedak. Če bi se z ženo toliko ukvarjal kot z ljubico , te druge nebi rabil.

Upam da izve. Se loči in ti vse pobere.

 

Še en nezrel kreten, ki je naštepal froce. Za njih skrbi žena, pol se pa čudi  da je utrujena. Šel bi se družino, sposoben za to pa ni

Poleg žene ‘potrebuješ’ ljubico, ker imaš nerazrešen Maddona-Whore Complex. Pa to, da je tvoja žena stalno razdražena in ji ni do sexa s teboj tudi o tebi nekaj pove, upam da se zavedaš tega, ampak verjetno se ne. 🙂

Čak mal..

Žena ti med seksom razlaga..kaj morata se narediti..pa o otrocih?

🙂😃😃😃

Boga ljubica. Obe rabijo nekoga da jih ocitno nategne. Ker ti si trotek. Zihr s štumfi seksas?

Ves ljubica je samo prijazna za placilo, pa to ni ljubica ves. Ampak kurba. Skoda njenega casa.

Če je ljubica tako tupa da ti daje in jemlje od tebe odpad, pa naj bo tako. Se pa vse ljubice lahko zamislite ko je rekel da je dejansko ceneje imeti ljubico kot kurvico ali terapevtko. Zamislite se malo. Sama sem predolgo sledila ljubimcem v prepad.

Odgovor na objavo uporabnika
Razumem tvojo bolečino, 17.03.2023 ob 16:51

Moškim je pogosto žal na stara leta, da so spustili vsako češpljo, ki jim ji bila na voljo.

Ja, to pa potrdim. 100% resnicno. Za nobeno drugo stvar mi ni na stara leta bolj zal kot to, da sem si preveckrat dovolil zamuditi kaj takega

New Report

Close