Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povem vam zakaj poleg žene potrebujem še ljubico

Povem vam zakaj poleg žene potrebujem še ljubico

Seveda je utrujena namesto da bi ji pomaga se gonis okol nakup na koncu boš sam česnje zobal ,pa seveda izgovori nevem kaj mi je bilo

Verjetno gres zeni na zivce in ji ne disis vec. Verjetno s teboj zeli govoriti o otrocih ker drugace ne komunicirata ali pa se izmikas pogovorom? Ker da bo zenska prvo zadovoljna in VOLJNA rabi pogovor, mentalno blizino itd. Sej nismo vec stari 20 let a ne?!

Ljubica itak je na voljo ker ni dejansko s teboj  in  te v bistvu ne pozna. Tudi ona po vec letih ne bi bla vec voljna, verjami.

Pa btw kaj je narobe z bombaznimi hlackami? To da nas vse tisi in rine v rit pac ne bomo vec dajale gor za vsak dan.

Odgovor na objavo uporabnika
DŽon, 17.03.2023 ob 12:34

Zato, da preživim! Zato ker lahko! Zato….

To me kar naprej sprašuje prijatelj. Rad bi mi vcepil v glavo, da sem zato slab mož, slab oče in en navaden prevarat. Sem res? Sebe ne vidim tako, ker zaradi tega nihče ne trpi in nikomur nič ne manjka.

Pa kaj naj, če rabim tisto vznemirjene, ki ga dajejo ljubice. Ljubica je kot češnja na torti. Komaj čakaš, da prideš do nje. Ker mi daje vse tisto, kar doma ne dobim.

Žena ljubim, samo kaj ko je kar naprej utrujena, razdražljiva, pa v trenirki in z enim bombažnim perilom. Za malo hopa cupa pišem skoraj prošnje in še to mi potem vmes razlaga kaj vse morama, kaj ga mularija v šoli serje in podobno.

Na drugi strani ljubica, počaka me vsa voljna, vesela, da me vidi, je pozorna poslušalka, lahko ji potožim kaj vse me muči in ona mi pokaže, da ji ni vseeno. Vse kar zahteva v zameno je, da je da jo razvajam takrat, ko sva skupaj, ji kaj lepega kupim in to je to. Ko potegnem črto imam od nje več za manj denarja, kot če bi hodil na psihoterapijo in, ali na fitnes. Meni se izplača.

 

Pravilno si se odločil. Nismo monogamna družba. Privošči si.

Avtor, ti imaš še srečo, da te ti dve hočeta in jaz sem jima v imenu mnogih kolegic hvaležna, da se hočeta ukvarjati s teboj in si umaknjen iz prometa.

Glih veliko pojma nimata, skupaj s tabo vred, če ti to opraviš po sistemu “hopa-cupa”. Po moje se hodiš k ljubici spovedovati in javkati, da doma ne zmoreš kaj dosti, ona te pa pač tolaži in se morda gre neko usmiljeno sestro. Veš, kaj pomenite moški ženskam, ko se nam začnete smiliti? Idi si kaj prebrat, preden ti povem, da ne boš padel v depresijo, ker boš potem zares potreboval psihiatra.

Mimogrede: svojo lastno ženo zna pravi moški tudi po tridesetih letih  spraviti na visoke obrate, če seveda ZNA kaj dati od sebe v postelji. In zmore, seveda.

Po moje kako Kamasutro v roko in vaje za koncentracijo, da boš obvladal še kaj več od prve lekcije in tudi dlje, kot tri minute.

Jao, kam sta gledali ti dve tvoji deklici???

 

Malo bolj ženo razvajaj in ji kaj lepega kupi, pa tud ona ne bo utrujena, zmatrana, razdražljiva. Enkrat bo žena najdla tazga, ki jo bo razvajal, in bo naenkrat spet vsakodnevno seksala, ker bo pač razbremenjena. Pol pa le glej, da ti še ljubica ne uide, ker ne bo špilala tvoje žene.

sicer je že eno leto mimo od  kar je Đek naredil dr mr tukej, šok terapijo… ampak verjetno je zdej Đek  že zamenjal pozicijo in mu je zdej ljubica žena, žena pa ljubica…, važno je, da se obrača in kreše, saj noben ne trpi  v tej situaciji,  vsi uživajo….

uhh, spregledal,   Đon, ne Đek..,

To je klasična slovenska realnost, ko moški vara. Skoraj v vseh primerih, za katere vem in so moški varali, so bile ženske doma same za vse. Za gospodinjstvo, vzgojo otrok, skrb za otroke in celo delo okrog hiše. Vse v večini same.

Avtor in somisleči, tudi vas čaka palica in ta bo vas takrat udarila tako močno, da boste padli v brezno težav, iz katerega ne bo izhoda.

Tisti/tista, ki je polno zaposlen/a, nima časa niti pomisliti na ljubimce in ljubice.

Očitno doma prav nič ne postoriš in imaš preveč časa. Si kot mnogi moški, ki mislijo, da če imajo službo, da je to čisto dovolj, da bo jih ena prenašala do konca življenja in ga pedenala.

Bi enako razmišljal, če bi si žena omislila ljubimca? Ne verjamem, ker takšni, kot si ti, so skrajno sebični in imajo brezmejni ego.

Nekateri tarnate, da se ženske zapustijo. Ste kdaj sebe pogledali? Vidim veliko več zanemarjenih moških, kot pa žensk.

Sploh pa tvoja zase niti nima časa, da bi se urejala kot takrat, ko je bila samska in je na žalost naletela na kretena od moškega. Uboga reva mora otroke in še tebe velikega otroka pedenati, da ubogi revček lahko greš spočit, opran in čist k ljubici.

Verjamem, da ob vsem svojem brezmejnem egu niti ne pomisliš na zaščito, ko ga namakaš drugje, in na koncu bo ena taka uboga reva, kot je tvoja žena, zaradi tvoje kur*arije poleg čustvenih ran dobila od tebe še kako telesno, ki bo jo zaznamovala do konca življenja.

Lahko te je sram in srečna vsaka, ki se te je izognila.

 

Pusti ženo, vzemi ljubico. Pripelji jo v hišo in naj ti vse to naredi. Počakaj, sprobaj in uživaj z njo. Nismo monogamna družba. Ha ha ha 🙂 🙂

Ženi pusti, da svobodno odide in zaživi. Da jo kdo pošteno nategne, kot je ti nisi že dolgo. Pa daj ji malo frej, da ne bo rabila pucat, kuhat, pazit tvojih otrok. Zacvetela bo.

Si navaden, neodgovoren kreten.

Če nimaš osnovnega spoštovanja do svoje žene in zavedanja, da je to oseba, ki skrbi za dom in tvoje otroke, kot praviš jo ljubiš. Prosim? Bodi pošten vsaj do sebe in svoje igrače-ljubice, ki je tvoj terapevt, psihiater, tvoja fines naprava.

Povej da imaš rad ljubico in bodi z njo. Ženi pa pusti živeti, ker to ni življenje, kar ona živi. Odnos ni enosmerna cesta. Žal. Ti se zabavaš, ona pa skrbi za tvoje stvari. Poskrbi sam za svoje stvari, poskrbi za svojo ljubico. Ženi pa pusti živeti.

(Pa ne rečt, da ima vse, ker nima nič, samo tvoje skrbi in delo. Ko bi ji lahko vrnil in poskrbel za njo, se greš gonit drugam. Povsod pobiraš smetano in hinaviš. Imaš nizko zavedanje.)

Stoj za svojimi dejanji, povej ženi kot si povedal tukaj gor in svobodno zaživi.

Bodi pravičen in pošten. Živi in pusti živeti.

Pa srečno!

 

Ne samo, da si slab moz, tudi kreten si. Baraba prava.

Zeni si naprtil vse, da imas cas zase in se kurbas. Nisi pomislil, da bi zeno razbremenil, sodeloval z njo, ju kupil perilo, jo povabil kam ven, ji prisluhnil. Ona ti je dala svoj najboljsa leta, svoje telo za tvoje potomce, ti si to izkoristil, jo dobesedno zavrgel namesto, da bi bila zate boginja, pa magari v onem enem in istem bombaznem perilu?!

Mizerno bitje si. Nisi pravi moski. Res zalostno. Tvoj prijatelj ima prav in ne zasluzis si ga. Upam, da zena pogrunta in te nazene!

ja, tudi jaz sem bila ena taka noro utrujena žena, dokler ni spakiral – s svojo ljubico in ne boš verjel, naenkrat imam časa zase kolikor hočem, ko odpelje otroke, sem samska, uživam, žarim, delam kar hočem in sem tudi jaz lahko taka “ljubica”, si privoščim na polno … no on pa je druga zgodba, zgleda vedno slabše, veni in staranje se mu pozna bolj kot kadarkoli. Tako da dragi avtor, problem da je tvoja žena taka je v tebi, ne v njej in naredi ji uslugo in jo spusti, da začne dejansko živet.

džoni makaroni   zate

idi pravlce pisat drugam. hahahah     kaj boš ti z ljubico z tem tvojim mico lulekom no.  hahaah jaz imam res velik debu kurac. pa mam dnar. pa bi lahko imel kero koli bi htel. nlado staro,  hahaa.   mislim, daj nehaj bluzit no.  kera botebe mela z tem malim tankim luelkom no?? kera??

vedno vec ljudi vara….zalostno…

“More Than Regrets” – ko pride do afere, lahko možgani povečajo raven dopamina, serotonina, oksitocina, prolaktina in testosterona. Ti hormoni prispevajo k impulzivnemu odločanju in intenzivni energiji, čustvovanju in iskanju vznemirjenja. Res je, da nas naša biologija ne more definirati, a možganska kemija vseeno igra pomembno vlogo pri odločitvah, ki jih sprejemamo in nas lahko pripelje do tega, da v navalu čustev in hormonov zavedemo sami sebe in storimo dejanja, ki bi jih z “bistro glavo” zavrnili.

 

To seveda ni opravičilo za takšno ravnanje. Zavedanje tega je pomemben prvi korak pri zaščiti samega sebe, pa tudi pri vzpostavljanju boljšega nadzora nad svojimi čustvi, odločitvami in prevzemanju odgovornosti za svoja dejanja.

Da dodam: kaj bi rekel, ce bi bilo obratno? Not odrasla zrela oseba, bi tak “problem” resila na drugacen odrasrl nacin. Pa srecno!

Ves kaj ti? Pomojem tudi ljubici nisi privlacen to je samo neka kes pickica ki ti da v zameno za neka darila to eno uro ko prides k njej je za njo delo in to je to 😆 mogoce bi pa mogel v fitnes, si pomislil kdaj da mogoce niti ti nisi vec zeni privlacen? Ali se huje, da sam sebi nisi in si filas ego z tem, da imas ljubico in si lahko govoris sj lahko dobim katerokoli zelim.. poznamo take modele kakrsen si ti namestoda bi se potrudil in zeni vse to omogocil pa bi se mogoce tudi vajin odnos spremenil. Ampak boljse da ostane tako kot je ker je predobra zate in ko se bo razvedelo te bo pustila ce ne ze prej. Tudi jaz sem imela podoben primer moskemu sem dala ves svoj cas sicer nisma imela otrok skupaj vse sem naredila za njega na smrt zaljubljena ko sem mislila da sem noseca me je pa gospod napizdil da naj grem na splav (prej pa skos govoril da bi rad otroka z mano itd.) jaz sem bila tista ki ga je ob vseh problemih spodbujala on je zgleda mislil na bivso (katera je buvsega pustila zaradi njega in potem njega pustila zaradi bivsega in imela z njim otroka in se porocila 😆) sicer mi nikoli ni tako povedal ampak je vedno rekel da kao ona njega nadleguje in klice sem bila veckrat zraven ko ga dejansko je in da mu je dolzna denar in ko ji rece za denar mu ona samo rece bos dobil in vesela sem da sem se te resila ker si neki najhujsega kar se mi je v zivljenju zgodilo js tega seveda nisem slisala zraven ampak sem mislila da je zenska ljubusumna na mene ker ga seveda se vedno klice itd. Ker je vedela da ima zdaj novo in da ga hoce nazaj in js sem seveda reveza tolazla na koncu mi je pa povedal da je imel se druge zraven (ljubica mu je bila tudi njegova najboljsa prijateljica ki ni niti slucajno zgledala dobro pa tudi druge niso bile nek presezek).. no evo ga zdaj, zredil se je grozno (zize ima za d kosarico 😆)  sam je ker ga nobena vec ne mara, sploh ni vec niti malo lep dejansko je prav ogaben.. pa govorimo to o cloveku, ki se 30 ni star 😆

Zgodba mi deluje kot napisana “z razlogom razvoja debate” in ni resnična. Resnični Janez, ki ga tu pooseblja “Đon”, ne bi rabil javne (po)hvale kako mu gre. Čim manj ljudi ve, tem bolje. Je dovolj velika potrditev samo dejanje. Zato menim, da je zgodba konfekcijska. Pravemu prjatlju bi pač razložil osebnop, ne preko MON-a, hehe. Ampak me ne moti taka provokacija, dokler je kulturna, saj potrebujemo konstruktivno debato.

 

Odzivi kakor kdo razmišlja in čuti normative družbe. Meni se zdi zgodba kot ‘za lase’ privlečena iz nekih sanj, saj ustvarja vtis nedorečenosti in je pač fantazijska zgodba. Obstaja možnost površnega zapisa in je zgodba resnična, vendar z nedorečenimi dejstvi. Doživel sem, da mi je žena rekla naj si za ljubezen najdem ljubico, vendar ona ne sme vedeti o tem nič. Moje izkušnje so bile osnove za napisano mnenje.

Bravo 👏👏🤗

Ena zenska nebo nikoli zadovoljila moskega.

Ce vara moski je popolnoma drugacno kot ce vara zenska.

Xxl182

Pa se nisi, resen. Ti da imas debo, velek ku..c, nehi no, sanje so dovoljene, sam kar prevec, je prevec se za tako velikega igralca. Se sam sebi ne varjames. A dvigne ti se? …….. pa se hecas…

Seveda se ti izplača, ker si bolnik in egoist. Ker oče in mož nisi. Upam, da te žena spregleda in te stera u tri lepe materne.

V kaj si pa ti oblečen revček? V čipkasto perilo in petke debilček? Samo kurbetine brez dela se lahko s tem afnajo in cuzajo take mentalne revčke. Žena pa doma pridna in verjetno še v službi gara, hodi na govorilne vedno samo ona in pere tvoje smrdljive gate, umazane od tvoje umazane kurbe. Fuj. Naj se vama maščuje in naj spregleda kakšnega debila redi doma. Ker to je moteno.

Tole zveni, kot da imaš roke in noge privezane na mučilne naprave, le ljubica joče za tabo.

Si si sam izbral tako mučenje v življenju? Grozovit o kaj se ljudem doga. Grozno res, ne vem kaj si mislil prej.

Anonimno 10965

saj vme da te boli.  boli te od faušije. bol ite, ker je nekdo ful bolj kot ti.  jezen si ker si luzer.  papak.

Odgovor na objavo uporabnika
Ti jaz povem zakaj, 17.03.2023 ob 22:00

Poleg žene ‘potrebuješ’ ljubico, ker imaš nerazrešen Maddona-Whore Complex. Pa to, da je tvoja žena stalno razdražena in ji ni do sexa s teboj tudi o tebi nekaj pove, upam da se zavedaš tega, ampak verjetno se ne. 🙂

Itak veliko pove, da nima pojma kako zadovoljiti svojo žensko, ker ljubicam je pač fajn, potrpijo tisto slabo živalsko nabijanje, da je njemu lepo, v zameno za karkoli materialnega.

Velika večina slovenskih moških samo “fuka”. Ljubiti se znajo redki, ker čustev pač nimajo.

Zato sem že leta v celibatu, raje nič kot da sem nekomu posoda za ničvredne izločke, toliko se pa cenim.

Avtor….na bruhanje mi greš….Ali veš, kaj se zgodi takim kot si ti. Pride dan, ne skrbi. Ko vas žene zapustijo. Zapiti ničvredneži, ki bi se radi vrnili v varen pristan.

Si ja. En drek mož, en drek moški, no oče ne vem kakšen si. Kaj hudo dober pri takšni čustveni prikrajšanosti verjetno ne. Lažeš. Ženi. Sebi. Lažeš. Dobri ljudje ne lažejo. Nisi slab zato ker imaš ljubico. Slab si zato ker lažeš in zavajaš. Se pretvarjaš da si nekaj kar nisi. Živiš lažno življenje. Patetično v bistvu. Takšnega kot si želiš si ne upaš. Ubogi si.

New Report

Close